Loni na FB s dnešním datem :-)

19.12.2018

Irena Hrobská

19. prosince 2017 v 23:06 · Jaroměř ·

Atmosféra zimy. Sněží. Konečně mají ptáci důvod létat k nám do ptačího restaurantu :-) Pítko zamrzlé - mohou reklamovat nápoj, ale jsou vděční; tak nic.
Ráno cestou pro dřevo na zátop jsem zaregistrovala růžičku. Běžela jsem v noční košili a mikyně s telefonem v kapsičce. Na podzim neustřihnu ty, které se chtějí ještě projevit. Mrzne a růže dělá v slabém slunci radost a krásu... Pečuji o zahradu, ale jsem lajk. Snad jsem jí neublížila...
Domov důchodců - včelky pečovatelky jsou smutné. Manažering po nich dupe. Vymýšlejí si. Prý jsem si na jednu stěžovala. Lež jak věž. Jsou osočovány bez důvodu, jsou rozkolísávány; nejlepší k vládnutí je nejistota, obavy o práci. Lymfa neproudí, orgány jsou v křeči. Že by pan manažer byl psychopat? Už se mu to tam drolí. První výpověď má na stole. Mám pro ně připraveno překvapení pro radost. Ony radost dávají klientům, zaslouží si zpětnou vazbu :-) Vzdávám jim hold. Už to mám skoro hotové. Láska, ohleduplnost, úcta k člověku.
Klientka Blanka mi dnes říkala, jak v Německu v nemocnici manažeři na schůzích vedení plánovitě naváděli k rozbrojům mezi sestřičkami. Energie strachu, závisti, nejistoty. Dobré k vládnutí. Na Zemi stejné. Rozeštvávat národy, rasy, etnika, kontinenty, vést státy k válkám. Jenže, chlapci iluminátští si podřízli větévku pod zadkem. Dali nám internet. Prý ho měli připravený už od padesátých let. Naši pohůnci typu pornoherce Jandy to tu blokují, zakazují lidem právo na svobodu projevu, ale už to mají marné...
Dnes jsem připravila pár jedlých dárků - pro lidi, které potkávám. V obchodě, v lékárně, v bance, všude. Posílala jsem papírové pohlednice. To není virtuální.
Dnes manželův strejčínek napsal SMS, že mu udělal radost balíček s dárky. Zavolala jsem, přáli jsme si - cítila jsem upřímnost. Oblíbila jsem si ho od prvního setkání kdysi před 28 lety :-) Veselý, hodný, moudrý, přející, udělající, připraven pomoci, inteligentní.
Prožila jsem krásný den. V práci, v radosti. S maminkou, s klienty, s manželem, s Micicindou, zahradou, ptáky :-) Se všemi lidmi tady :-)Dííkýýý! Dobrou noc!