15.3.1939

15.03.2021

Zase pondělí. Linda odjíždí. Využívá STK na malém městě kousek od nás. Pán neumí otevřít kapotu.

- Prosím dvakrát zmáčknout!

Nejde mu to.

- Dvakrát!!

Její koráb je jeden velký počítač. Pán se cítí ponížen. Najednou je tu druhý, třetí. Neumějí nastartovat. Ještě jednu počítačovou věc. Babo, ty nás budeš buzerovat? Tak - pneumatiky. To se přepočítali. U tak drahého vozu jsou pneumatiky originál. Drahé a v nejlepším pořádku. Mno, tři uražené opičky. To já bych být jimi bez rozpaků řekla:

- S takovým vozem tu nemám zkušenost. U předchozí řady se to dělalo tak a tak. Aha, tady je to takhle? 

A ještě bych se přeptala na další věci, které bych potřebovala objasnit. A příště už bych machrovala. Mužská ješitnost - velmi zdraví ohrožující emoce. 

Potřebovala něco na dopravním oddělení. Volala vedoucí, měli jen šest lidí a dvě přepážky.

- Mami, tak ještě jsem se vrátila. Byla tam senzační úřednice. Milá. Bezva.

- A poznala tě paní vedoucí?

- Asi ne. Jen jsem jí telefonovala. Jsem ráda, že mám vše v pořádku. V Pze bych musela jet na ČM...

- Roušky...

Asi po hodince mi dochází. Volám vedoucí odboru dopravy.

- Poznalas Lindu?

- Jen jsem si domýšlela, ale nezeptala jsem se.

- Moc chválila tvou úřednici. Tak pro radost na kraji týdne volám. Protože stížnosti se volají ihned. Automaticky. Ale na pochvaly se myslí, že je to přece normální.

Mise splnila záměr. Udělala jsem radost. Mám radost. :-) Mám nekonečný dluh. Když jsem si ještě v paneláku zlomila ruku. Petroušek odjel na zápas. Manžel paní vedoucí mě odvezl do FN. Absolvoval se mnou vše mimo RTG. Jsem mu zavázána na vždycky. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-03-15_S_maminkou/

Skyp s maminkou. Vadne mi. Vadne před očima. Obzvlášť, jak jsem o víkendu probírala ntb, narazila jsem na tolik obrázků. Dnes zas na jedno video z DD. Ne příliš lichotivé. Nemíním se vracet. Snažím se mamku přivést k úsměvu. Mamka špatně slyší. Špatně vidí. Chřadne. Ach, ach. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-03-15_Experimentalni_vsehochut/

--------------------------------------------------------------------------------

Tak lidi, už jste dozráli? Chtěli byste děti do škol? Tak jo - a jaké chcete testy?!
Takhle se to dělá. Necháme rodiče dozrát. Nejprve roušky. Jak na ty testy? Jak to navléknout? Roušky skousli. Děti necháme chvíli blbnout doma. Zabaví se. Budou třeba  pořádat airsoftovými pistolemi hon na lidi z okna. Jo!

https://www.facebook.com/photo?fbid=10221484233349234&set=pcb.10221484236429311

 Gates si v Číně platí sběr DNA? Odkud? Konspirační heslo: Potřebujeme DNA. Od dospělých máme. Opakovaně. už mají rozervané čumáky. Tak jdeme na děti. Dětem rozdrásáme nosáčky jako jejich rodičům. Že je to zásah do integrity lidského těla? Ale, jděte! To už neplatí. Na to se nehraje! Norimberský kodex? Co to je? Teď je to jinak. Až zlomíme rodiče, otevřeme školy. Dětem zakryjeme odřené frňáky deklem. A kam s jejich biologickým materiálem?!! Potom nikomu nic není. Co? Ze zákona se nesmí sbírat odběry DNA? Koho to zajímá!!! Když má hypotéku... 

Další skupina na znásilnění. Po zdravotním personálu učitelé! Že nám umírají lidé po očkování? Že evropské země ruší Astrazenecu? Nevadí. My jedeme dál v plánu, že pane ministře. Vrahu! Meinstream přizná smrt po očkování, která ale nesouvisí s očkováním. Pokračujeme. Ne, tohle se nedá poslouchat.

Maturitu zadarmo? Jasně. Argument: Na českých VŠ studuje mnoho slovenských studentů, kteří měli úřední maturitu už loni. No, a jde jim to! Světe div se! To budou, páne, inženýři, doktoři, právníci... To bude popadaných mostů, budov. Ale se vzděláním to nebude mít souvislost. Jen bacha na přefiknutí cévy. Pokud nebudou pojímat státní zkoušky úřednicky. 

Poslouchám Jirku Černohorského. Zlobí se. Aha, Markéta Pekarová Adamová: Prý 15.3.1939 vznikl autonomní Protektorát Čechy a Morava. Prý se nám za to nacistické Německo omluvilo!!! Prý činí pokání. Jirka hlásí tři sta tisíc mrtvých Čechů během války. Neověřuji. Důvěřuji.

Ty vorle! Blbka hloupá. Nebo záměr?? No jo, přetvářejí dějiny. Co by nepřiložila ruku. Osvobodili nás Američané? Pekarová blbizna.

Tady se zabíjelo při výsleších, tady se popravovalo. Odesílalo do koncentráků... Plyn. Pece na lidi. Tady se plenily vesnice. Tady se vykrádalo národní bohatství!! Tady se hlásilo ve stanném právu v pouličním rozhlase, kdo byl popraven... Tatínek našeho rodáka Miroslava Ivanova - předsedy svazu autorů píšících literaturu faktu zatčen. Popraven. Syn Miroslav Ivanov zůstal třináctiletý bez otce.

Kdo z nekonečné řady popravených dál? Vybírali inteligenci! Vladimír Vančura nedokončil Obrazy z dějin národa českého. Velká opora národa. Velká škoda - nebylo mu dáno dopsat. Takový filosof, autor, spisovatel, filmový režisér! Jeho nádherný archaický jazyk. Biblický. Dlouhá souvětí. Infinitivy zakončené na -ti. Chjo. O takového velikána nás připravili. Nacističtí němečtí lidumilové. 

Také 23. června byla popravena Anna Jirásková, manželka syna spisovatele Aloise Jiráska. Vazba na spisovatele - stálo jí to život.

Zdroj: https://ceskapozice.lidovky.cz/tema/vladislav-vancura-fascinujici-pribeh-popravy-za-heydrichiady.A120714_053134_pozice_72658

Doporučuji zopáknout Vančuru. Připomenout učivo ZŠ.

Aniž by gestapo Vančuru dále vyslýchalo, byl 1. června 1942 poslán před stanný soud, který mu v jeho nepřítomnosti - stejně jako v případě stovek dalších - vyměřil nejvyšší trest. Téhož dne v 18.45 pak byl Vladislav Vančura v Kobylisích zastřelen. Podle dochovaného úmrtního lístku u něho "smrt nastala okamžitě". Vančura byl tedy popraven, aniž by se gestapo pokoušelo zjistit skutečný rozsah jeho protinacistické činnosti, neboť patřil k vrstvě českého národa, kterou nacisté hodlali v podstatě zlikvidovat. A atentát na Heydricha jim k tomu poskytl vhodnou příležitost.

Hned první den přijeli zatknout bratry Čapky!! Film Člověk proti zkáze myslím z orku 89. 

- Herr doktor Čapek ist tod. 

 Dodnes nám nezaplatili reparace. Ty vorle, toto Pekarovo jelito chce srovnávat s rokem 1968??? Ne!!! Němci pozabíjeli prý osmdesát milionů lidí. Mám pocit, jestli to nebylo víc. 

Chtěla jsem končit do půlnoci. Vilém Roubíček - na živo. Jak krásně hraje, zpívá. Předpůlnoční hodinový koncert. Neuvěřitelná euforie. Proto jsou nabíjecí akce ZAKÁZÁNY. Ať se co nejvíc lidí sprovodí ze světa.

U Viléma čtu!

Já vládní opatření neodmítám, jen na ně prostě někdy seru, abych mohl pokračovat v práci...

Ilustrační rozhovor s policií:

Kam jedete? Domů.

Odkud jedete? Co je vám do toho, z práce jedu.

A čím se živíte? Potravinami.

Máte na to doklad? Ano, tady je účtenka z Lidlu.

Moment, to je z minulého týdne! Jistě, nenakupuji každý den.

Aha, tak pokračujte v jízdě..

...

Pochopitelně je to legrace a na 1500km za poslední týden napříč ČR mě nikdo nekontroloval..

První den v týdnu. Docela to šlo. Jen tak dál!
Dobrou noc!

P. S. 

Vesmíre, zastav už tu genocidu!!