Absurdní. Nesmyslný. Postavený na hlavu

30.03.2020

Šest. Tvrdě jsem spala. Lezu se mrknout, kde jsou kočky.

- Dobré ráno!

- Dobré ráno! Podívej!

Linduška mi ukazuje mobil s fotkami drzého rezatého kocourka. Na terase máme dvě starobylá křesílka. Na jejich podsedácích odpočívá většinu roku naše Micicinda. Hlídá si svůj revír. Kitty neví, co chce. Dovnitř ven dovnitř ven. Tentokrát vidím Kitty na parapetu zevnitř. Rezoun na terase. Rezoun na křesílku. Rezoun tlapkou...

- A pak jsem ho vyhnala, protože už nastrkoval zadek.

- On je jak dikobraz. Všude si to značkuje.

- Asi ti ostříkl i reklamní tabuli.

Dvojka: Nadace Dagmar a Václava Havlových - překonejte svůj strach! Rakovina tlustého střeva je ble ble ble.

Tak to byl opravdu skvělý vstup do dne. Havlová si nedá pokoj. Účastní se také panického znejistění svého národa. Ono nestačí, že se lidé bojí o svou budoucnost, o svou práci o svou živnost, o své děti, o své zdraví, o svou zemi. Ještě - RAKOVINA je pro vás velkým ohrožením! Přesmyčka - KRAVINA.

Vracím se do postele. Ono bylo asi o hodinu víc. Budík jsem přesouvala až během dne. Sleduji Davida Wilcocka a Corey Gooda - Vesmírné tajemství... 

https://www.youtube.com/watch?v=zGY1CQ2-aBY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR30qZCCDm-1zP4CYrXlhui-kkpHtOODowWQ5n27Q9Jn6j5yP8hv7gnhlUk

Zvykla jsem si odpočívat. Moc nepracuji. Lidi přeobjednávám. Nastavuji si české titulky k Celin Dione - satanistické kněžce. Tfujtajxl! Děti s lebkami na tričkách, unisex. Žádné růžové, modré oblečení. Ne, unisex. Illuminátské symboly. Fuj. Už tolik let maminy v KIKu kupují svým batolatům tričko s lebkami; nebo khaki... Podvědomí nastaveno na válku. Narozeným dětem ta sličná mrcha dává trička s lebkami - symbol smrti. 

Po třinácté hodině skyp s maminkou. Mamka je zubožená. Neumí se usmát. Dívala jsem se na vzpomínky na loňský 30. březen. Letos? Tři týdny maminku nevidím, nechodím s ní na slunce, nevodím ji ven. Pustne. Jde dolů. Jak ti lidé, za kterými jejich jezdí dvakrát za měsíc. Slovní zásoba, myšlenky - vše děraví. Nedohlížím, aby měla denně horký čaj. Někdy jí někdo dal termosku s otevřeným víčkem. Někdo jí uvařil horký čaj jen do konvice - za chvíli ledová. Taky už slouží pečovatelka, která jí přede mnou profesionálně řekla:

- Už vás nemám ráda. Nechci vás vidět. 

Bezva na psychiku. Neprocvičuje jemnou motoriku. Mamka blbne totálně. Ode dneška je izolují. Dnes mi tvrdila, jak si vzala svého otce - dědu Kopeckého. Nemohla si vzpomenout na jméno svého manžela. Ty vorle, nemohu dál mluvit!!! Je to na žalobu na stát. Tohle je satanské, hnusné, odporné, zlovolné. Tak ať tam nikdo nechodí! Já to dnes viděla na dvoře!!!

Zkáza země. Zkáza lidí. Zkáza maminky. Skypuji s maminkou v jídelničce. Dnes by se mohla zabalit a vystavit v dekách sluníčku. Vidím bláznovství, hloupost, zlobu. Plukovník v záloze se realizuje. Prý epidemiolog. obchodník se smrtí!!! Proč mě napadá hrubé slovo arogantní kretén? To je divné, že na mysli vytanulo takové sousloví. Zasáčkují je do pokojů. Vím, když tam jsem, jak ležáci volají - haló, halóo, halóóóó! Zaneprázdněná pečovatelka přijde, řekne, že u ní nemůže být, odejde. Většinou jsem do pokoje zašla. Uklidnila. Halóóó! Teď tam musí být křiku. Kdopak pomůže mamince na WC. Izolace. Já bych je svezla do sklepa, izolovala bych je všechny naráz od světla, slunce, lidí; hezky bych je tam zavřela. Ať jsou izolováni! a pořádně!!! Na noc bych je vyvezla s lehátky do pokojů. To budu muset navrhnout. Personál nosí z ulice dennodenně viry; denně! Na oděvu!!! Myslím, že nemají přechodové dezinfekční místnosti. Ne, že ne?!! Personál normálně chodí na dvůr. Personál se dnes normálně bavil s několika řemeslníky, kteří instalovali brano na dveře. Personál je v kontaktu s řidiči zásobování. TOTO JE IZOLACE?!!! Kecy v kleci. Jen jako. Aby bylo nařízení učiněno zadost. Maminka byla dnes v jídelně, protože na pokojích zaplať bůh není wifi. Před chvíli byl v jídelně někdo jiný a po ní přijde taky někdo jiný, tedy viropřelety fungují! Ale balíčky od zítřka ne! Chápete? Já ne. Už dnes jsem odvezla čokoládičky, buchtu v krabičce. Vše se dezinfikuje. To je panečku opatření, co?! Nějak tomu nerozumím. My ty lidi zlikvidujeme i bez korony, že? už tu otravovali dost dlouho. Jsou drazí. Smiřuji se. Maminku nezachráním.

Marie Zittová Představ si, Irenko, že DD v České Kamenici(12 km od nás) zůstali zaměstnanci v dobrovolné karanténě až do 15. 4. 2020. Prostě ředitelka, zdravotní sestry, pečovatelky, kuchař i uklízečky. Dobrovolně se tam usalašili a doma rodiny to musejí zvládat bez nich. Celkem dobrý přistup, ale ...co pak dál? Netrap se, Irenko...maminka je ve svém světě a je jí tam dobře. Vydrž.☀️🌟.

Brečím. Jedu domů. Zastavuji u pumpy. Rekonstrukce. Nikdy netankuji. Tankuje mě obzor. Černá hora a Sněžka. Moje hora. Fotím. 

Nakupuji; rukavice mám v autě. Kulicha nemám. Atombordel taky ne. Nasazuji si na ubrousek růžovou. Lidi stále píší o rouškách... Jak nás chrání. Jak my chráníme... Nejsem o tom přesvědčena. Chřipky teď řádí. Tečka. Nikdy se roušky nenosily. Lékař se chránil. Já v tom nemohu dýchat. Nemám dobrý pocit. Je to proti mé mysli, mému přesvědčení. Aby se jeden bál kýchnout! Stavuji se v Lidlu - když nám teda přeje ty krásné Velikonoce. Satira. Výsměch.

Povedla se mi skvělá zelňačka. Chytrý hrnec uvařil. Přidala jsem kostičky brambor.

- Mami, kdes byla?

Odpovídám neuspořádaně. 

- Teď se najím; v obchodech; a pak pojedeme do Skalice do zahradnictví. Mrkni, jestli mají otevřeno.

- Mají; do sedmnácti.

Přijíždíme ve Skalici před velké zahradnictví. Majitel nás vidí. Nevzrušuje ho, že mu jdou peníze. Vedle nás zaparkovalo další auto. 

- Jé, oni mají do tří!

Na netu do sedmnácti... 

- Mami, vidělas ho? On má vyděláno. Protivnej chlap. 

- Počkej, zavolám paní. 

- Mami, vykašli se na ně. Abychom je nezdržovali. Vidíš, neváží si zákazníků. 

- Co já všechno dám za zákazníka. Jak jim vycházím vstříc. Večer, brzy ráno. Výjimečně v sobotu. I v neděli... 

- Mami, to nevděk. Jak koukal. On nás viděl. Ani nešel k plotu. 

- Jedeme do Jaroměře. Necháme vydělat tam.  

V Jaroměři v zahradnictví - jiný přístup. Kupujeme bednu. No jo, samochtějícímu se křivda neděje. 

Pozoruji lidi v autech. Většina lidí má holou tvář. Jen někteří uvědomělí jsou v rouškách i v autě. Oba. Musím se smát ovčárně. Bača zavelel, ovce se zachumlaly. Rychlá kontrola - ten má, ten nemá. Tomu udělíme pokutu. Ne tisíc, ne dva tisíce. Milión! Abys rabe věděl, že se NWO ještě nesype. Symbolicky: Košík. Hubu drž!

To se to vládne, miliardářovi. Miliardářům. A EU pro radost pletichářsky, jako výsměch lidem vyhlásila na květen hádejte co?!! Den optimismu! - A ten budete slavit, nebo uvidíte. My vám to ještě na české bruselské vyhlásíme. Ale co vyhlásila dnes - to je zázrak. 6.4.ČT bruselská - v hlavním čase Atlantida - důkaz. Co to, co to? Něco se děje? V hlavním čase! Vždycky tyhle pořady dávali v minulých letech v jednu ráno, pak v deset večer... a teď? Hlavní večerní čas. Už by mohli začít měnit učební plány :-)

- Holky, pojďte se podívat. Zrzoun na parapetu. Drzoun!

- Počkej, počkej, vyfotím si ho.

Kocour se snaží fakt drze na parapetu prohlédnout záclonou do místnosti. Vábí Kitty ven. Ta se bojí. Než doběhnu s foťákem, hodí šprkanec na okno. No počkej. Příště tě poženu! 

Ach jo. EU vlaje. Jednou zavřít hranice. Podruhé podpora dovážení uprchlíků. Neuvěřitelná bitka dvou členských zemí proti sobě :- ) Vlastně válka EU proti sobě. Přístupové protokoly s Albánií. Budoucí most do Evropy pro krimigranty. Přístupové protokoly pro ČR - zlikvidovat ocelářství, sklářství... F jako fšecko. 

Vesmíre, to dáme. Bude to stát ještě hodně životů. 

Dík Vesmíru to vyjde! 

Dobrou noc!

P. S. Nebylo by lepší místo porad, porad, porad zapojit vedoucí pracovníky do indi vindy?!