Astrologický - ať hoří světlo vědomí! Ať je láska silnější než strach!!!

03.01.2021

Nedělenka. Požehnaná. Krásná. Chystala jsem se na kolo. Prší. Zrzečce to nevadí. Poslouchám Koptův dopolední pořad.

Petronilka mě propojuje s maminkou. Cítím klid, pohodu, lásku. Maminka má čajík, kapesníčky, jelení lůj... To jsou naše, zapracované, pečlivé. Maminka poslouchá, co jí říkám. Reaguje logicky. Kde se to v ní bere? Děkuji za to, že s ní mohu denně aspoň promluvit. Přijde čas, počkáme, že systém spadne. Vím, že se to stane. Hlavně, aby se maminka dožila. Když ne, tak ne. Ale ono to dopadne. 

Na ntb mnoho otevřených oken. Něco odposlechnout. Tak - paní Micic.

https://www.youtube.com/watch?v=XVEO7g9UPQw

Nemohu poslouchat při práci. Ne, sedám a vypisuji. To už je druhá astrologická předpověď, z níž si píšu zápisky. První mám po papírkách od paní Ality Zaurak.

https://www.youtube.com/watch?v=XVEO7g9UPQw

Dnes to budejiné. Ale důležité!! Začínám se konečně maličko orientovat v planetách a jejich vlivu. Obzvlášť, když to umí někdo tak logicky a polopaticky vysvětlit právě jako paní Tatjana Micic nebo Alita Zaurak:

Zapisuji:

Během roku bude Merkur třikrát retrográdní (II, VI, X) ve vzdušných znameních - to prý je sdělovat si informace, zprávy, navazovat vztahy, tvořit si sítě. Komunikovat.

Rok začínáme po velké konjunkci Jupitera, Saturna ve vodnáři v XII 20. Pluto byl v kozorohu v roce 2020 -  pravidlo: Kde je Pluto, vše staré zemře. Bude se rodit nová forma. 2020 kvůli konjunkci v kozorohu Pluto Saturn, Pluto Jupiter atd. bylo zničeno, co je nejobtížnější, co je nejkonzervativnější člověku a je reprezentováno znamením kozoroha. Kozoroh = nosné struktury: vláda, právo, tradice. Staré struktury nechtějí odejít, chtějí se transformovat v souladu s novou energií a zůstat tam, kde jsou. Jde o manipulaci obrovských rozměrů. To tu ještě na světě nebylo! Asi 1771 se posadili na trůn současní vládci světa. Už by měli odejít. Jenže až 2024 vstoupí Pluto do znamení vodnáře; tak pokud budeme moudří, odejdou. Proto se snaží robotizovat, kontrolovat vědomí, přesměrovávají duchovní vývoj, dobývají klíčové zdroje, ničí zdroje, ničí přírodu, počasí... Mraky drží nízko. Chtějí zastavit vývoj, pokrok. Udržují frekvenci strachu.

Všechny tranzity budou končit zhruba ve stejnou dobu: Pluto definitivně vstoupí do znamení vodnáře a odejde z kozoroha 24, Neptun - v dobrém slova smyslu přináší duchovní renesanci, nové vnímání sebe v kontextu božské energie, která vládne ve vesmíru v roce 25, ale špatně použitá energie Neptuna vede ke škodám obrovského významu - např. očkování vymění za náboženství, ne modlitba, ale víra lidí v očkování = špatně použitá energie. Uran odejde z býka 2026. Uvědomit si důležité naše tělo, země na níž žijeme, šetřit přírodu... Uran v býku může být i destruktivní - ničit planetu, tělo, vše záleží na vědomí lidstva!!

S Uranem souvisí GMO člověka. Pokud se začnou rodit příšery, tedy GMO lidé - je konec lidstva. (Očkování.) Stará civilizace ať se rozpadne, rozloží. Pak vytvořit nové struktury. (To není výměna Babiše.)

2020 rok kovové myši. 2021 rok kovového býka. Kov - těžká doba, napětí, války, lidstvo musí o sebe bojovat. (Už se děje. Ale slabí se vysmívají silným.) Kov  = vládci, kteří ohrožují slabší. Není tu živá energie. Život je ohrožen. Je tu slabší energie, ohrožuje život. V letech 2022-23 se vynoří voda, začíná nový život. 2024 se život rozběhne úplně = rok dřevěného draka. 2025 rok dřevěného hada. Vrchol 2026 ohnivý kůň. 24-26 růst. Rok 2024 dřevěný drak - nárůst energie; nebo drak nejprve něco zničí? Musí?

Saturn ve vodnáři v letech 21-23. Letos s Jupiterem. Saturn při vstupu do nového znamení nejprve hodí člověka na kolena - v souladu s konkrétním archetypem. Archetyp vodnáře představuje sociální sítě, spojování lidí, spolupráce, bratrská pomoc, svoboda, sociální změny, sociální instituce, občanská sdružení, řeší se kolektivní otázky.

Co se stalo, když Saturn vstoupil na chvilku do znamení vodnáře v dubnu až červenu 2020? Lidi na světě byli zavření. Saturn udělal přesně úplný opak vodnářské energie. Zastavil ji. Saturn často nese obtížné lekce a omezení; ukazují se temné stránky světa, které je třeba integrovat, ne od nich utéct. Za tu dobu, co se nám říkalo, že máme svobodu, demokracii, ne; nebyla to pravda! Vůbec ne! Saturn jasně ukázal, že žijeme v omezeném plutokratickém systému. Někdo nás zneužívá. Může si s námi dělat, co chce. Přitáhli jsme si tuto těžkou energii, abychom to pochopili. Ne, abychom byli zničeni.

Saturn dělá tedy opak. Nejprve zablokuje energii určitého archetypu, pokud dovolíme; pokud neuděláme úkol, který nám Saturn klade. V III-VI 2020 zablokována vodnářská energie, aby si lidstvo uvědomilo, o co jde. Pokud neuděláme úkon, který Saturn předvádí, lidé budou dále uzavření, sociální distance se stane normou; strach paralyzuje člověka, z lidí se stanou mumie. Mumie nežijí. Co máme dělat? Kolik času máme? Do roku 2023 nutno udělat něco pro lidstvo. 2022 je potenciálně velice kvalitní rok kvůli setkání Jupitera s Neptunem v rybách - slibuje splnění i těch nejodvážnějších plánů, pokud nezapadneme do manipulace lži! Pyramida moci se už zlomila, ale její základ zůstal - to jsme my lidé, držíme to na svých zádech. Odmítneme-li utopické, technokraticko-plutonovské ideje, vyhrajeme. S oběťmi nebo bez nich. Technokrati, plutokrati, konjunkce Saturn Jupiter v kozorohu - podívat se na její stará videa na YT.

Ještě oficiálně nevyhlášen americký prezident. Hlasy ukradeny. Volby zfalšovány. 2021 budou velké konflikty asi na americkém kontinentu. Rozpad konfederace. Eventuálně konflikt s Čínou. Druhá verze, pokud vyhlásí USA jiného kandidáta - konflikty se rozšíří po celém světě - s cílem dobytí Ruska. Jsme ve válce, ale ne v té konvenční. Kolektivní vědomí lidstva je důležité.

Jak porazit Saturna? Jak využít energii? Saturnské energie nejsou jen negativní. Saturn umožňuje nám vidět naše vlastní omezení. Saturn je v omezeních, které nám nastavuje, stejně tak silný jako Jupiter v expanzi. V Saturnu se máme omezit, soustředit se na sebe, soustředit svou energii, co chceme jako lidstvo dokázat. Když víme, co chceme - jako lidstvo - Jupiter nám pomůže mít víru, mít znalosti a zrealizovat. Nevzdávat se.

Nejdůležitější aspekt 2021 - je kvadratura mezi Saturnem a Uranem. (Současný cyklus těchto planet začal třemi konjunkcemi 1988 ve znamení střelce. První krize s kvadrátem 1999, pak opozice 2008-9, během roku 2021 bude fáze nové krize - po celý rok.) Cyklus skončí 2032. Začalo to ve střelci, skončí to v blížencích - charakteristika a řešení toho cyklu je flexibilita, změna, komunikace... Těžko je změnit něco pozitivním způsobem, když tu někdo stále lže, podvádí, manipuluje, mlží...

Saturn - Uran: Téma - Napětí mezi starým a novým, mezi tradicí a pokrokem. Staré hodnoty a reformy jsou v konfliktu. Může to značit anarchii, neúctu k zákonům a k autoritě. Mohou nastat rychlé změny - osvobození od zkorumpovaných globalistických vlád. Háček: Uran je v býku, není dost konzervativní, může změnám i bránit. Lidé nemají žádnou povinnost respektovat zákony od vlády, která volby vyhrála podvodným způsobem všude na světě. Nikdo nemusí přijmout očko. 2021 uran je v býku tedy v pádu - Uran je vládce Saturnu - může to vyvolat velký odpor, válku, střety. Není to ten Uran, který udělá velkou revoluci jako ve Francii, Rusku, nejlepší by byla revoluce na úrovni vědomí. Ideje. (Aha, proto nás blbnou, proto zamezují vzdělávání.) Uran v býku 1935 - 1942... Byla to depresivní válečná doba. To už není dobré opakovat. Lidstvo by se tomu mohlo vyhnout, kdyby přijalo nové hodnoty, nový bankovní a ekonomický systém, kdyby se začala využívat svobodná energie. Touhle obrovskou reformou bychom se vyhnuli obrovskému konfliktu. Jenže někdo chce válku jako reset. To se dělá po staletí - válkou se udělá reset, resetují se dluhy a zas se nastolí nový starý řád. Jenže toto se nepovede. Už jsme někde jinde.

Konzervativní síly Urana v býku mohou být i dobré. Pokrok, který teď chtějí technokraté, ta konzervativní energie může zastavit. Ideální interpretace konfliktní energie je revoluce na úrovni vědomí a konzervativní energie, která drží věci, brání robotizaci, bude stavět nějaké hranice. :-)

Vodnář v ose lev. Vodnářská energie - existují ve vesmíru cykly. Velký rok trvá 26 tisíc let, v rámci něj jsou eony asi tak dva tisíce. Někdo říká od 2390 začne věk vodnáře, někdo říká, že už začal. Období 20-26 ukáže, jak vstoupíme do věku vodnáře - jako lidé nebo jako monstra se změněným vědomím.

Utopické plány se spoléhají na energii archetypu věku vodnáře - na jeho negativní sílu. Chtějí ovládnout svět s pomocí počítačů. Žádná orwelovská vize nemohla být tak bohatá jako to, co provedli v roce 2020. Tedy mít pas, jestli máš očko nebo ne. Jako v koncentráku. Omezování svobody = archetypy vodnáře v nejnegativnější podobě. Archetyp Vodnáře v pozitivní stránce: Stále více je dominantní ženský princip. Spousta lidí funguje skrze novou energii. Skrze ženský princip uznáváme kolektivní energie, kolektivní pocity, uzdravení přírodním způsobem. Uznáváme-li přírodní a univerzální zákony, staví se proti zákonům, které vytvořily falešné parlamenty. Alternativní věda, astronomie má své místo ve společnosti...

Pokud mluvíme o vodnáři, máme integrovat protější energii lva. To je mužský princip. Vodnář je ženský princip. Se lvem ve vodnáři se otevírá otázka autenticity v člověku, v kolektivu. Autenticita je spojena s kreativitou a kreativita s láskou! Otázky lásky a nenávisti. Technokraté chtějí anulovat lásku. Brání rození dětí!!! Můžeme jako lidstvo bojovat jen tehdy, pokud v nás bude hořet plamen života, pokud se budeme mít rádi! Letos někdo udržoval lidi v nejnižší frekvenci, což je strach. A my se potřebujeme dostat na nejvyšší frekvenci - to je láska. Při nízkých mracích cvič čakry! Láska k životu, k svobodě je boj proti těm, kteří chtějí zabít život člověka, zabít lásku v člověku. Nutno přejít z nízké frekvence strachu do momentu, kdy bude křik, tam se rodí element dřevo - a tam člověk je připraven, má motivaci a vždycky vyhraje! (Husitský chorál, volání ruské armády urááá) Nutili nám reptiliánské vědomí - já se musím prosadit, kvůli sobě, vezmu si všechno, abych přežil. Zapomeňme, my to máme dělat proto, že milujeme tenhle svět!!!

Jupiter bude ve vodnáři se Saturnem celý rok. To nám hodně pomůže, abychom věděli, co máme jako lidstvo dělat. Jupiter bude pomáhat obyčejnému člověku, Jupiter chápe běžné lidské potřeby. A my si udržujme jiskru života. Mějme se rádi. Radujme se. Všechno bude dobré. Všechno dobře skončí - jsou slova mého Petrouška.

Tesla 1915: Neexistuje jediné souhvězdí, jediná mlhovina, které by neovlivňovaly osud člověka. Celý vesmír je živý. Sluneční světlo a teplo ovlivňuje všechny organické i anorganické jevy. Kdykoli dojde k aktivitě v důsledku síly, a to i v důsledku nekonečně malé síly, dojde k narušení vesmírné rovnováhy. - My žijeme v obrovské nerovnováze, někdo používá obrovskou sílu, tedy je čas k vyrovnání obrovského dysbalance! My tomu můžeme pomoci svým vědomím!!! Buďme vědomí!

Ať hoří silné světlo našeho vědomí!! Ať je láska silnější než strach!!!

Doposlouchávám už v přípravě na oběd. Petroušek je tu. Sleduji na TV Raptor skupinu lidí v Průhonicích. Rakev a cedule, co bylo pohřbeno v roce 2020. Neštěstí mnoha lidí. Vážné téma. Nakláním se k ntb a čtu nevybíravé komenty. Proč jsem sem vypsala paní Micic? Kdo četl pozorně, pochopí. Tolik lidské zloby - divné, že se tam napojují odpůrci. Proč tam lezou?  My, co odporujeme meinstreamu, taky nechodíme na oficiální prolhaná média. (Vlastně mám výjimku -  chodím na vládní tiskové konference.) Fekálka leze na povrch. Masky padají. Slušní jsou slušnější a neurvalí jsou neurvalejší. Tupci - zdá se mi - jsou ještě víc zabednění. Rychle kopíruji - než se mi reakce ztratí:

Toto naprosto odporuje horoskopu na rok 2021!!

Bohužel jsme to my, pracovití lidé, kdo tuhle šaškárnu místních ovcí zaplatí ze svých daní. Zbytečná akce trotlů, kteří otravují vzduch slušným lidem a zbytečně předělávají práci policistům. Bohužel lůza tohle podporuje.

Někdo kritizuje paní Peterkovou. V Průhonicích není. Ano, je uječená. A co? Někdo zas nemluví. Někdo mluví nesmysly. Ona je aspoň aktivní i za ovce, které bojují za průkazku s očko.

Jaro Trvala Róža

Už je vakcína na šílené krávy?

Pozitivní:

Marie Zdvihalová

proč vy kteří to kritizujete nekoukate na čt 1 to program pro ovce

Opět negativní:

Jiří Chrástek

Zavřít za hanobení České vlajky, na co tam máme tu polici, proč nepoužijí obušky, blbost některých občanů nezná mezí. Je dobře že je Babiš premiérem.

Pozitivní:

Jana Hanlova

VZP už jim dochází peníze na vyplácení doktorů , je to jen byznys

Ano, tyto výkřiky miluji! Asi uklizečka volá ke košťatům kolegyně - to není nic proti uklizečkám!!!

Jana Roučková

Jděte pomáhat do nemocnic!

A tatáž paní s hodnocením - co si dovoluje. To je arogance. Mezi lidmi v tichém odporu jsou lidé pracovití, ona napíše bando líná - v neděli!

Jana Roučková

Jděte pomáhat do nemocnic, bando líná!

Pozitivní:

Jana Hanlova

Roučková no už jsi zde všem ukázala svoji HLOUPOST , tak se tu víc nestrapnuj

Výsměšná - bylo jich asi padesát:

Jan Hübner

Desetitisíce vlastencu v akci... Burešoj se nebude spát dobře

Pozitivní:

Přední fanoušek

Jana Vargová

Nemocní?co to placáte, máte vypatlany mozek?nemocni tady nejsou ani v nemocnici, vše je podvod.

V jistém slova smyslu pozitivní:

Slávka Chomová

Presne tak,u nás na Slovensku nútené testovanie des- potom bolo veľa chorých!

Totéž:

Julie Kolarikova

Kdyby zdraví lidé nechodili na testy, už je dávno všechno ok. Přemýšlejte trochu..

Všichni se projevii jako ignorantni pravopisu mateřského jazyka. Smjutné. Pochopili jste? Tolik lidí v nelásce hodnotí. Smutné čtení. Hlavně se nezapojovat! Ztratila bych energii.

Zásobitel je tu.

- Nesu vejce.

- Jé, děkujeme!

- Představ si, pan M. má kovid. V té ulici v šesti domech ze dvanácti lidí devět mělo.

- A Michal měl jaký průběh?

- Slabý. Paní M. taky lehký, ale pan M. je už týden horečkách.

- Protože byl v Zálivu a je z toho třicet let nemocný. To znamená...

- ...že nemá imunitu.

Na jaře okolo mě nikdo neměl nic. V téhle době se setkávám s mnoha nemocnými. Jenže kdyby byla normální doba, nikdo by to neřešil. LIdé by normálně chodili v bezpříznakových nebo lehčích případech pracovat. 

V předešlých letech velké epidemie; neplánované, zemřelo mnohonásobně víc lidí, ale nepsalo se o tom; lidé s tím zůstali doma; z bolestí svalů, hlav a horeček se vyleželi a vyčajovali. Vyleželi, protože s chřipkou se člověk těžko zdvihne z postele.

Nutno chránit své zdraví, dobře se stravovat, chodit ven, nabírat D ze sluníčka, cvičit, otužovat se. Howk.

Petroušek kouří venku, nebere telefon. Přijímám jeho hovor.

- Ahoj Hani.

- Ahoj, jsme na stezce s paní K. (moje čtenářka a sympatizantka). Prý se vám ztratila černobílá kočka. Tady se k nám hlásí jedna.

- Ale my jsme měli chlupatou. A ta k lidem nešla.

- Má Péťa Messenger?

- Pošli mu to na Whats App.

Hodní lidé nevymřeli. Všímaví. Dívám se na obrázek. Není to naše Micicindička. Volám Haně zpět. Dozvukujeme si. Přejeme. Radujeme se. Bezstarostnost. 

Odpoledne akce za svobodu u Úřadu vlády. Opět mraky hloupých, zlých, nenávistných komentářů. Tolik ovcí. Chtějí být uvězněné v matrixu. Nechtějí vystoupit z komfortní zóny. Líbí se jim pod bičem! Paní Peterková je - ano je - uječená, ale nesedí doma. Pracuje pro lidi. Nevnímám, že by se chtěla zviditelňovat. Nesoudím a děkuji. Zrovna tak panu Šmukovi. Zlostné komentáře... O čem to hovořila paní Micic? Pozitivní a negativní vlivy planet... 

David David

Kde je Peterkova ? Koupil jsem si popcorn a nic. Je to moje oblibena komedialni herecka.

Michal Mican (Souhlasím!)

Policie má kontrolovat ZÁKON, ale hadr na hubě není zákon... Jen výblitek ministra zdravotnictví a vlády, zákon nikoliv...

Odpoledne se stavují mladí. Od zítřka začíná nové pachtění v roce 2021. 

Ať hoří silné světlo našeho vědomí! Ať každý dne co den najde maličkost, z níž se raduje. Ať se mění mysl a vědomí lidí k lásce. Záleží na každém světýlku!

Dobrou noc!