Bez ohledu na Saturn s Plutem, den se krásně vydařil

08.01.2020

Paní na devátou se včera přeobjednala. Mám hodinu k dobru. Pán na desátou nestíhá. Paní na patnáctou je v práci déle. Jede z cizího města. Bojí se šera.

- Micko, pojď domů.

- Mňau!

Tabletku na potřetí. Mlaská, předstírá, snad spolkla. Kupuji si ji lososovými bonbony. Jde na okno do ložnice. Ňuchlám. Přede. Vracím se k práci. Telefony.

Petroušek.

- Prosím tě, ten slučovač nebude za tři měsíce fungovat. Skylink koupil Freesat.

Volám Free sat. Ne, paní vůbec neví, že by za tři měsíce měli končit. Připojuji Péťu. Cítím úbytek energie. Takové zbytečné šerádání s časem. Takové zaměstnávání mysli krávovinami. Taková ztráta času! Poslouchám, jak jí trpělivě vysvětluje... Ne, ne, Freesat a Skylink existují paralelně vedle sebe. Petroušek se jasně a přímo ptá, jestli za tři měsíce Freesat zanikne. Jasně, ona neví. Za tři měsíce se budeme divit. Mlčím. Chce se mi dát někomu mezi oči.  Tak jak? Petroušek volá našemu hodnému, který už má bedýnku na prodejně. Ale je tam ale. Na jak dlouho by to bylo. 

Volá už asi po páté...

- Hele zruš ten Freesat...

- Jo, tam to bude trvat měsíc.

- Tak zavolej na Skylink

- Bude poledne a já jsem nic neudělala. Zkus si tam zavolat ty.

Za chvíli volá, že se nedovolal.

- Jak nedovolal?

- No, hvězdičky křížky...

- Musíš mít trpělivost.

- Nevěděl jsem číslo smlouvy.

- Ano, tam ti řekli, že máš zmáčknout hvězdičku a počkat na spojení.

- Já jsem čekal pět minut.

- Nevykládej, volal jsi před minutkou. Do mailu píše náš bývalý dodavatel internetu, že vyzkoušení na měsíc zdarma.

- Tak tam zavolej.

- Nadiktuji ti číslo. Nemám čas.

Už je pryč.

- Volá okamžitě zpátky.

- Dej mi to číslo...

- Ale já jsem ho měla v telefonu nachystané. Zmizel jsi. Seš jak kulomet.

Začínám být vzteklá. Za chvíli volá, že je to vázáno na dodej internetu.

- Tak zavolej na ten Skylink.

- Petře, nebudu volat, najdi si to. To není haló, haló... To si musíš projít, zkouknout, vykomunikovat, promyslet, nejednat impulsivně; ne tady to ruším, támhle to přihlašuji. Jé, to jsem nechtěl. Jejich služby mi nevyhovují.

- Tak až doma.

- Budu se těšit. Dvě hodiny prázdných řečí. Jsem z tebe naprosto vysátá. Ale úplně. Mám jít vybrat popel. Nemám sílu. Tolik práce mám.

- Tak doma.

Koukám k Heleně Heclové. Čtu:

Saturn se blíží k Plutovi, situace graduje... (Tady je takový katastrofický status, kde se shromažďují údaje k konjunkci S+P)

https://tadesco.org/diky-udalostem-v-iranu-je-v-nemecku-vyhlasena-okamzita-vojenska-a-policejni-pohotovost/?fbclid=IwAR0UEHznGxst7vEr4FaFZa1_4q_lPqNN--QR2oOKUqiPKT3PWepJt3M36pU

Z článku:

Další zpráva, která se k nám do redakce dostala hovoří o velkém počtu těžké vojenské techniky USA, které se přesouvají po cestách neznámo kam. Prý směrem na východ.

Rovněž byl pozorován velký pohyb letadel v německém Ramsteinu, kde sídlí velitelství NATO pro EU.

Deep state je na konci svých sil, a proto se budou snažit vyvolat WWIII, kterou si žádný myslící člověk nemůže přát. (pokud nemá amputovaný mozek jako všichni politici)

Otevírám další - Benjamin Fulford - několik let předpovídá nedočkavě budoucí děje. Konečně se začínají vyplňovat. Počkali jsme na ně dva, tři, čtyři roky. U oficiálních zpráv si na jeho články vzpomenu. Následuje ho svými články i Wilcock.

Ano, článek končí:

... je vidět, že jsou veškeré důležité informace řízeně uvolňovány a pod kontrolou. Média nás stále udržují v bublině iluzí. Člověk by řekl, že v době internetu se už dávno objeví návod na zdroj energie. Wilcock mluví o zdroji velikosti 60 cm a obrovském výkonu vůči příkonu řádově gigawatty, mluví tam o výkonu až 1 terawatt a příkonu 1000 wattů. Pokud to tak je, tak je jasné, že to nemůže být na principech dnešních zákonů fyziky, protože takto velký výkon by vytvářel obrovské teplo a jen chlazení by bylo velké jako stadion :-)

Tak uvidíme. Jsem skeptický, pořád tam čekám nějaké ale... Naftová lobby ještě neřekla poslední slovo

Až uvidím na netu návod na jednoduché zařízení a uvidím čistou oblohu bez chemtrails, tak uvěřím, že se něco změnilo. Do té doby je to jen pěkná pohádka pro snění, jaké by to bylo kdyby :-)

Já dodávám - kniha Ruce pryč od této knihy - zakázaná v Německu a ve Švýcarsku. Asi před třemi lety mi ji Linda koupila ke Dni matek. Tam popisuje volný zdroj energie - v nějakém domečku, kam ho zavedli se zavázanýma očima. Ono to už existuje.

Ireno, pryč odsud! Moc negací. Jdi meditovat, jdi meditovat...

Tak ještě jedním okem k Helence: Meinstream

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/u-teheranu-se-zritil-ukrajinsky-boeing-se-180-lidmi-na-palube-40309194?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&fbclid=IwAR3D2LMt-pNcYDE7-6-HjpqQAXQ-BlLpY84iPJKiCgflwe3LGH4R6tfHrnMhttps://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/u-teheranu-se-zritil-ukrajinsky-boeing-se-180-lidmi-na-palube-40309194?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&fbclid=IwAR3D2LMt-pNcYDE7-6-HjpqQAXQ-BlLpY84iPJKiCgflwe3LGH4R6tfHrnM

Další meinstream

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/iran-chce-ameriku-vyhnat-z-regionu-trump-hrozi-rychlym-protiutokem-85697?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&fbclid=IwAR1aa25wz5hn7yesBD-k3oBsgsLu7aBQkPXJeQ6qApeOqFiBPwmVhjqmoqghttps://www.seznamzpravy.cz/clanek/iran-chce-ameriku-vyhnat-z-regionu-trump-hrozi-rychlym-protiutokem-85697?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&fbclid=IwAR1aa25wz5hn7yesBD-k3oBsgsLu7aBQkPXJeQ6qApeOqFiBPwmVhjqmoqg

Prolhaná dcera revančisty Franze Josefa Strausse:

https://www.arfa.cz/pristizena-kontrolorka-hohlmeierova-z-eu-mela-prijet-odstrelit-babise-ale-chytili-ji-pri-lzi-foto-s-plackou-milionu-chvilek-million-augenblicke-jako-dukaz-tak-jsme-ji-napsali-v-nemcine-co-o/?fbclid=IwAR1jhHb4QPIJHJK6iaQsJlXrl4nmK3eSJjrp00_JRxqArXcHy3V1znQm_Rk#.XhWFAlVKiUl

Holandsko 2020

Tenhle odkaz mi přivádí na mysl i hroznou zprávu podle mustru barnevernetu - jedenáctiletou holčičku u !!nás!! zavřou na odvyknutí od závislosti na mamince; bude se učit milovat otce. Tak ji miluje, že ji ani nepopřál k Vánocům. Má to daleko z Prešova. 

Násilníci mají zelenou:

https://ceskavec.com/2020/01/holandsky-soud-uprchlici-maji-pravo-sexualne-obtezovat-bile-zeny-na-ulici?fbclid=IwAR1I2jsWmBo-_R7ZV4rmcpGSmUXEvoCExpJccAHox_nX6T-eXIb3RS3aHv4

Tady je Alex

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno-brno-zpravy/630717/je-to-poprava-rika-o-rozsudku-mama-alexie-11-divka-musi-hned-na-prevychovu-aby-se-naucila-milovat-otce.html?fbclid=IwAR39z4SdQVv5njMdWPCJRrQtM2wWOANsRdEwCdXrnrr6NSaB_X8aBQ4qtSQ

Hmm...

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/oblast-u-iranske-jaderne-elektrarny-busehr-zasahlo-zemetreseni-40309229?dop-ab-variant=0&seq-no=3&source=hp&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&fbclid=IwAR1cbcDr3Hhb69AabXTQzY-uyPny81yhaCgLSEVukBgVUIqJwsjtonHOsH4https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/oblast-u-iranske-jaderne-elektrarny-busehr-zasahlo-zemetreseni-40309229?dop-ab-variant=0&seq-no=3&source=hp&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null&fbclid=IwAR1cbcDr3Hhb69AabXTQzY-uyPny81yhaCgLSEVukBgVUIqJwsjtonHOsH4

Telefon. Ruší mě od negací. Výborně. Dobrá zpráva. Paní z úřadu. Blíží se maminčiny narozeniny. Balíček za tři sta korun.

- Prosím, mohli byste vynechat oříšky, klobásu, diapotraviny...

Paní je nesmírně hodná. Prý se zamysleli... Změnili obsah balíčku.

- Mohli byste tam třeba dát tužidlo na vlasy, lak na vlasy...

- V PEKO tento sortiment nemají. Ale!!!

Nakonec mi navrhuje, abych balíček koupila sama. Extra třída ideál. To je úplně nejlepší. Vyberu, co mamince nosím, co je pro ni, co se jí bude hodit.

Že by se blýskalo na lepší časy? Že by Saturn s Plutem byli na polední přestávce? A byli. Pracovala jsem v klidu. Mezi prací jsem upekla chlebové bagety. Na půl pátou nová zájemkyně o hubnutí. Příjemná, milá. Tichá. Krásná. Přišla jak vyždímaný hadřík. Odchází usměvavá. Snad nabitá. :-)

Vyjíždím sehnat mamince balíček. Vkládám hrušky, lak na vlasy, tužidlo, kapesníky... Blíží se dvacet. Rychle domů. Přihlásit se na školení. V jednadvacet ještě telefon. Ve dvaadvacet ještě jeden.

- Máš chvíli?

- Teď už mám.

- Sedni si ke mně. 

Sedám. Studujeme s Petrouškem možnosti balíčků, plateb, nabídek na TV. Každá nabídka o sobě tvrdí, že je ta nejlepší. :-)  Jasně. Věřím. :-)

Shrnutí: Nenechejme se vykolejit. Nechala jsem se - tolik negativních zpráv. Štěstí, klid, pohodu držíme ve svých rukou. Je to tak. Bude půl noc. Končím v pracovně. Zavírám počítač. Mezitím už Micka stihla Petrouška vyrušit ze spánku. Ven, dovnitř, ven, dovnitř. Je to štěstíčko. Tlamička se jí hojí. Máme kočku jako novou. Doktor měl pravdu. Ačkoli - naše Micinka je zánovní. Už desátý rok brousí tlapky po tomhle světě. Po pondělním zákroku: Pěkně jí. Je veselá. Přátelská. Tulivá. Spokojená. A nepáchne jí z huby. :-)  Asi jí už netrápí zuby.

Přeju zítra krásné probuzení.

Dobrou noc!