Bylo to unikátní, ale v běhu

12.06.2019

Holka, holka, vstávej, vstávej. Srovnej myšlenky, tělo! Nalaď souznění se světem! Přestaň skuhrat nad degenerací světa! Nepřispívej k produkci temných energií! Raduj se!

Palermo. Než přijde první klientka, zavlažím přední zahradu. Jak u moře. Růže - postříkat. Mšice by je udusily.

V devět paní klientka. Miluji ji. Konec konců - uvědomuji si: Miluji lidi. Někteří jsou šmejdi. Z větší části jsou dobří. Jdou světem, jejich duše se učí. Dělají, jak jim to jde. Všichni nezvlčili. Většina je hodná. Nemyslím práci, myslím duchovno. Paní je cizinka, ale zapuštěné kořeny dávno dávno:-) Sklouzáváme ke kritizování. Česká specialita. Stěžuji si, jak se v krátkém čase u mě sešly příklady hlouposti mladých. Vypadla mi velká plomba na jedničce za kritiku vesmírné dokonalosti. :-) Jdeme měřit. Jo! Bezva. Jen to břicha. dlouhá cesta. Vytrvalost. Na cestách k sobě jsem poslouchala právě o stravě, obezitě, kvalitě toho, co do sebe lidé házejí.

https://www.youtube.com/watch?v=ccLzumZy20Q 

V noci jsem poslouchala svůj horoskop na červenec. Soňa Sofi; nesmírně pečlivá; podrobně, poctivě se věnuje každému znamení. Jsem ráček. Vše prožívám v emocích.

Nepodepisujte nic ve spěchu, co jste si nepřečetli. Buďte obezřetní. Nic nikam netlačte. Zbytečně se nestresujte. Energetický tok peněz po vydání půjde k vám. Nepřehánějte to s alkoholem. (Už jsem v únoru učinila dohodu s játry, ledvinami... Vinný rituál jsem proměnila na čajový.) Osudová zkouška - od potomků, od ženy, kterou znáte. Není vám cizí... Dostaneš o ní informace. Ozve se někdo, kdo delší dobu mlčel. Nebude upřímný... Kdo to je? Osudové zkoušky - nebojte se finančně. Mohly by být nepředpokládané výdaje. (To už jsme měla v červnu .-), v květnu; :-) to mám každý měsíc.) Nepříjemnosti, tlaky z rodiny. Točí se to okolo starších žen z rodiny - babičky, tchýně, osoba ženského pohlaví; od ní, o ní? Nevyšiluj; chraň své zdraví; nepropadej panice; prožívej v klidu - dostaň se do klidu. (Ó, jé! Já emoční?) V novoluní pro raky mohou startovat nové začátky - lidé, smlouvy, partnerství... Započneme něco z minulosti. Pokud nebudeme tam, kde už jsme měli být, kde duše měla být v plánu, vesmír nás tam bude tlačit. Pokud člověk něco podcenil, zanedbal, nevěnoval pozornost zdraví, smlouvám... Ráčata to ustojí, bude to řešitelné; dopadne to dobře.

Transformační karta: Afirmace pro raky na červenec:

Přijímám záměr své duše a po všech stránkách mu přizpůsobuji svůj život.

Spousta duší se probudí. Karta s jedničkou - v červenci nové začátky. Jedničková energie. Raci jsou nejcitlivější znamení. Vodní; stále tu jste pro druhé. Myslete na sebe. Zanedbáváte duchovní rozměr své duše. Je třeba být šťastný, pak člověk může probouzet další. Pečuj o svou duši. Zeptejte se svého těla, své mysli; věnujte pozornost své duchovní podstatě. Probuďte ji. Díky tomu se naladíte na smysl své duše, propoj se se svou duší. Nedopusťte, aby vaši duchovní cestu vedl někdo jiný. Nedovolte druhým, aby vám vnucovali nějakou víru, náboženství, dogma. Pocit v srdci. Láska, radost spojení s božským zdrojem. Srdce je první, kde se rodí život; srdce je to, kde život končí. Navazujte láskyplné vztahy s duchovním světem, s moudrostí, uskutečňujte duchovní záměr své duše. Kdo tam není, bude průlom. Spojujte se s matkou zemí. Dosáhnete naplnění - mnoho z vás pocítí propojení s božským zdrojem. I s turbulencemi to zvládnete.

No, tak to se teda netěším. Turbulence, u toho hledat cestu duše a čekat na podraz z rodiny. To budou hezké prázdninky.

Když někomu darujete růži, její krása a vůně zůstávají potají s námi.

To si chci zapamatovat.

Zradit vás může blízký člověk. Který asi? Znám jen jednoho blízkého, který mi škodí, nevychází vstříc, závidí... Stále ho šanuji, omlouvám... Řiďte se srdcem. Nepropásněte příležitost žít...

Telefon. Snaška. Až se malý vyspí, přiběhnou do vody. Má náš obdiv. Manžel voják. Dvě děti. Velkého psa. Kočku. Je trpělivá. Zvládá. Obě snachy pečují o naše vnuky...

Ještě jsem chtěla uvařit džem... Ó, k zubaři na opravu zubu. Ordinuje od oběda. Neteleportuji se. Zas se stresuji z pozdního příjezdu. Celý život si vymýšlím omluvy, výmluvy... Pět minut zpoždění! Vymlouvám se na semafory na cestě. Těch jsme si dnes užili.

Sedám do křesla. Mám ráda pohádky u zubaře. Tenhle nemluví. Lekám se foukadla. Zoubek opravuje, zužuje. Zub není hlaďoučký...

- Co když se mi zas ulomí?

- No, nekousejte na něj.

- Aha...

Palermo nejpalermovatější. Zkouším novou navigaci. Anglicky? Ne, vybírám ze tří hlasů český ženský. Odpoledne jsme ho změnila. Ten čte i názvy ulic.

Hledám u Penny jahodáře za padesát pět korun.

- Peťuš? Byla jsem u obou Penny...

- Před květinkou!

Ó, beru čtyři kila. Deset korun na kile, to jde. Okurky má luxusní - je vidět, že utržené dnes nebo včera. Za desetikorunu.

Snaška volá, že za pět minut... Rychle smočit se nahatá. Zalít rajčata, vsadit včerejší kytky...

Voda 34°C. Musíme naši hustou zahradu trošku prosvětlit. Líbí se tu ptákům a komárům. Tak hezky se sedí pod ořechem. I komáři si libují. Stěhujeme všechna křesla, stůl, slunečník na slunce. Tam se komárům moc nechce. Raduji se pohledem na děti. Pokračování manželova rodu... Co je čeká? Jakou cestu si zvolí? Jakou dobu budou prožívat? Američané přiznali existenci takových těch třírohých placatých letadel, pro které neexistuje gravitace; umějí lítat v čase. Co tyhle malé děti zažijí... Budou putovat v čase? Klesají nám porody. Lidí v ČR přibývá. Tak to vymíráme. Cizinci tvoří nárůst. Nemyslet na to.

Hezké odpoledne. Na pátou do Dvora - inspirace k vaření. Jedeme tam hlavně kvůli tomu, abych se naučila svůj zázračný stroj používat na odpeckování třešní. Na cestě několikery semafory. Jedněm, které už jsou pryč, jsme se chtěli vyhnout. Jeli jsme oklikou a vjeli do pasti dvou front. Volám, že jsme chytili semafory.

- Tak je držte a přijeďte. :-)

Pět minut zpoždění. Dnes už druhé. Mám tahle setkání ráda. Inspirují mě a ještě dostanu ochutnat z receptů, které bych nikdy neuvařila. Ochutnáváme pohankové sušenky, levandulové. Pomazánku - předkrm z fety. Vynikající. Čočkovou pěnu podle Markéty Hrubešové. Moc mi nejede. Květy černého bezu v lívancovém těstíčku. Dobré. Mňam. Nepravá kaprlata. Nevím, co to je. Chutná to výborně. Nápoj z petržele, z pomeranče - oba přišly vhod. Ochutnávka končí. Vaří se na třech hrncích Vorwerk.

Dává vařit líčka. Hodně lidí líčka nikdy nejedlo. Asi i já k nim patřím. Vaří marmeládu z třešní. Fakt - i s peckami. Nakonec bez nich. Bezva. Vyzkouším to. Letní špendlíky nejdou odpeckovat. Višně... Nápoj Hugo - lehký alkoholický se šumivým vínem a černým bezem  z polské platformy... Ukazují nám, jak najet na cizojazyčnou platformu, třeba čínskou. Rozsypaný čaj. Šup. P.t.m. Ó, čaj se změnil v latinku. Přeloženo. Salát z nového zelí s křenem. Pikantní. Květáková polévka. Krémová, ale pár růžiček v ní zůstalo vcelku. Vynikající. Jídla jdou jedno za druhým. Líčka se vařila nejdéle. Hm, dobré libové masíčko. Zmrzlina z jahod - tu dělávám v létě. Tahle má v sobě balzamikovou redukci. V životě jsem to neslyšela, ale má to výborný šmak.

Domů. Jsme spolu. Spokojení. Vypadá to na bouřku. Přivazuji rajčata. Vyštipuji lístečky, zastřihuji konce větviček. Komáři se na mně pasou. Bestie. Ve dvacet školení. 

Zaběhnout myčku. Petroušek ji odpoledne nainstaloval. Spokojenost.

Džemík z jahod. Během chvilky hotovo.

Czech top 100. Bohdan Pomahač - první transplantace obličeje. Sleduji ho. Vím o něm. Hezký člověk. Navenek i uvnitř. Pavel Kolář, Jan Železný... Ocenění. Hezké.

Půlnoc. Spát. Zítra ráno s maminkou k holiči. To musím dát :-)

Krásný den! To byl! :-)

Dobrou noc!