Černá a bílá

13.08.2023

Nejcennější věci v životě nejde koupit za peníze. Poslouchám vysílání Československo TV. Ten, který zachránil hodně lidí před píchancem předčítá:

Tři věci v životě, které nesmíš ztratit: Naděje, trpělivost, upřímnost

Tři věci, které nikdy nevrátíš zpět: Vyřčené slovo, promarněný čas a nevyužité příležitosti.

Tři věci, které tě dokážou zničit: Hrdost, pýcha, žárlivost.

Tři věci, které nikde nekoupíš: Rodina, přátelství a láska.

Já bych doplnila ještě další, případně bych vytvořila zcela jiné seznamy. Ráda jsem si poslechla. Dnes se vysemenilo hodně zpráv o podvodech farmafirem, o souzení a odsouzení lékařů za aplikace jedových hnusů. Např. lékař v Malajsii – už není mezi námi.Mengelismus v praxi to nazvala dr. Urbanová. 

https://www.facebook.com/CeskaKotlinaMaVlast/videos/629022555716180

Tři měsíce po třetí dávce nečekaně zemřel. Lékaři řekli, že měl stažené cévy, jinak nevěděli. Žaloby na společnost Pfiser, Biontec. Lidský život to nevrátí. Už i meinstream vysílá zprávy o náhlých úmrtích, o žalobách na společnosti, vyrábějící to, co nutili lidem…

https://www.facebook.com/CeskaKotlinaMaVlast/videos/589238416755000

Kočkám jsou na Kypru podávány léky na covid. Tak Generální ředitel společnosti Pfizer býval veterinář. Každému, co jeho jest.

Docela temné. Podle mě. Jenže když si navlékneš bílou, jsi celý bílý! Záříš. Když si natáhneš černou, jsi vyvrhel. Je to tak? Nebo ne? Ono to není tak jednoznačné. Jsem pozorovatel. Někomu vadí, že píšu o festivalu v našem městě. Je to propagace? Jsou účastníci vyvrhelové? A lidé v našem zaprděném městečku jeden vedle druhého svatoušci? Aha. Tak to jsem poučena. Dovoluji si napsat, že nic není černé ani bílé. Ono se to proplétá... 

https://odysee.com/@rdh:c/RDH-064-Ing-Mgr-Pynelopi-Cimprichova-a-MUDr-Anna-Urbanova-Nasledky-velkeho-covidoveho-podvodu:6#6

Poslechneš si? Nebo nemáš čas? Nebo tě to nezajímá? Tak pak sklapni a vypal. Tohle je počteníčko ze srdce. Z mého srdce. Tak papapa. Poslouchala jsem dnes Ing. a Mgr. Cimprichovou a MUDr. Urbanovou. Vzdělané ženy. Bílý plášť  jim náleží. Mají rozhled, přehled, svědomí!!! Hovořily o mengelismu posledních dvou let. Strašné. Za 38 let 1100 náhlých úmrtí sportovců, za dva roky 800. Čím to asi bude?!! Možná potřebovali jet na mistrovství a neztratit rok atd. Ti jsou v tom čísle 800. Djokovičovi bylo přednější zdraví a život. 

Černá a bílá. Symbolika. Bílá – symbol čistoty, poctivosti. Třeba bílý plášť  lékaře. Tomu důvěřujeme. Ten chce pro nás jen dobro. Zachránit nás. Cože? Peníze mu nesmrdí? Ale jděte! Nevěřte. A co ty dovolené několikrát do roka a najednou rychle splacené půjčky, nová auta. Peníze jim nesmrděly?  Věřte. 

Černá! Symbol temna. Zkázy! Černokněžníka. Brutal Assaultu. Nosí černé hadry. Poslouchají divnou hudbu. Taky jí nehovím. Mám ráda jemnější styl. 

Našla jsem na stránkách BA. I něžný text... 

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-13-brutalni-brutalistka/1604051252

Tichá chvilka mezi brutalitou...

(Trápilo se to ve vedru, tak jsme mu pomohli s trochou vody a potom jsme ji dali někam do bezpečí, jakmile byla mnohem šťastnější a vzhůru).

Dávejte pozor na přírodu/zvířata, jsme jen hosté u nich doma

Zobrazit originál

  Přichází mi vhod příspěvek do SZ. Píše paní starší než já. Zveřejňuji na FB:

  Tak lidi moji, někdo mi tu psal, že propaguji BA. Ne. Jen tu žiju. Vnímám lidi. Klid. Jejich slušnost. Pročítám jejich komenty. A jako na zavolanou mi přišel tenhle příspěvek. Od starší paní než jsem já!!

  To je přesně brutální hudba To jejich chroch chroch...

  https://www.facebook.com/watch/?v=576389901164624

  Paní píše:

  Ten kytarista s červenou kytarou je můj mladší syn. Nikdy jsem se nezajímala. Až letos na dovolené jsem na to koukla a ukázala jsem to majiteli kempu a ten byl nadšený hlavně z těch bicích. On totiž má doma v garáži takovou zkušebnu a příležitostně bubnuje. Já jsem takovou muziku nikdy neposlouchala, ale syn ji má rád a já mám ráda syna. Tak už jsem si to poslechla. Hrají v nějakých klubech i na Slovensku. Mají to jako odreagování od práce. Syn je inženýr ekonom, další člen kapely učí v autoškole a další je ředitel mateřskou školy...

  Text hovoří za vše. Ne? A teď přehodnoťte myšlenky. Jo a včera jsem byla na kapele, která mi asociovala mé mládí. Všechno dohromady. Kouzlo Pink Floydů, jekot Suzi Quatro a kapely té doby, jejichž názvy si nepamatuji nebo neznám.

  To, že napíšu, že jsme chodili pár dnů po horách, neznamená, že jsem propagátor horských túr. 

  Tak dost. Za pozdravem klidné noci jsem nakopírovala vzkazy… Některé zajímavé. Některé vážné. Některé legrační. A fotky.  Ta jedna - včerejší západ slunce - rozechvívá mé srdce. 

  Venku se začala pekelná svatba. Mourek je venku.  Vypli proud. Rumba se dala sama do pohybu. Žofka je vylekaná. A zvědavá. vlezla si ke mně na klín. Přede. Hromy a blesky doprovázejí mé psaní. Ty vorle, že by se probudil sám satan? Obloha se osvětluje, zháší. Vypadává internet. Elektřina. Petrouškovi v pracovně zvoní služební telefon. Kotelny se asi odporoučely. Nemá službu. Spí. Má nárok. Dnes i včera hodně pracoval. 

  Jaká byla neděle?

  Včera jsem tu zaspala do šesti do rána. V deset už ale vylézám. Povinnosti.

  https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-13-stesti

  Co nejdřív? Myčka. Ano. Cítila jsem včera před odchodem na Brutal, že jsem skleničku vmáčkla poněkud silněji. :-) Nevydržela. 

  https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-13-dusno-petrove-pracuji-na-zahradnim-domecku

  Než já se zmátožila, Petrové už mají kus demolice, ne, kus opravy zahradního domečku po tatínkovi za sebou. Je tam vidět jeho zručnost, řemeslná práce. Tatínek byl prý nesmírně šikovný. A je tam prý taky vidět prkna natřená z druhé strany na červeno. Ano, to je možné. Protože náš zahradní domek taťka postavil z použitého materiálu z párkařského stánku. Tati, obdivuji tvou šikovnost. Mami, ty sis´ taky dobře vedla. Tak mi vysvětlete, že já jsem takový neumětel. Na co sáhnu, rozbiju. Neumím kreslit. Šít. Možná jsem dobře učila. Možná. Nevím. Geny šikovnosti mě jaksi minuly. Ireno, nepodceňuj se. Pochval se. Jsi taky šikovná. Ne manuálně. Taky umíš něco, co třeba ostatní nedovedou.

  Venku dusno k zalknutí. Dva Petrové pracují. Dva hodní lidé. Nemají na sobě ani bílou ani černou. Normální lidé se svými chybami. Kdo by to byl řekl. Hodní a s chybami. 

  - Pojď si to vyfotit. Ten výklenek prorazíme. Zazdíme. Aby skládek byl zateplen.

  - Ty vorle, to je ještě práce. A zima na krku. :-) 

  Jedu na nákup.

  https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-13-odjizdeji-je-po-nich-cisto

  Loučka u nábytku skoro prázdná. Zbylo tam jedno auto. Veškerý odpad v pytlích na hromadě. Vzadu taky hromádka. Čisto. Nikde nic, co by stálo za kritiku. Hergot, co bychom na ně hodili pro příští rok! Chovali se tiše, čistě… No jo, ale používají ta svá paroháčská satanská gesta. My jsme bez kazu. My nepijeme. My nelžeme. My nekrademe. My nikoho nepodrazíme. My jsme totiž andělé! Bílí andílci s pelem božství. Ti černí duši nemají. Jo? A co ti zabodaní? Ti ztratili svou boží jiskru tím, že se upsali ďáblu. Kolik jich mám kolem sebe!! Kolik už doplatilo zdravím i životem. Jen aby si zaplavali v moři. Ti se nesoudí. Ti přece důvěřovali. Nebo taky říkají, že nevěděli. Jejich majetek snad údajně prý – věř nevěř – patří fě Pfiser. Je tu jedno vyháčknutí. Stačí si vzít svůj podpis zpět. A seš z toho venku. Vezmeš si z pekla svůj úpis. Martin Kabát, vzpomínáš?

  Prohlížím si fotky na oficiálních stránkách Brutal Assaultu. Musím se smát. Ten octagon. Shora to vypadá dobře. No, viz dole. Čti pod přáním dobré noci.

  https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-13-par-vzpominek

  Včera večer jsem hledala tu ovci s tím zahaleným pastýřem. Ne. nenašla. Posílali mě do octagonu. Protože jsem se bála, mám hafo jiných obrázků, ale fotku, kterou jsem chtěla mít – ne, strach mě skolil. :-) Fotky mám z loňska. 

  https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-13-proc-mi-je-tahle-fotka-odporna

  Poslední poznámka. Jak se vám líbí tenhle kluk? Co jeho výraz? Vůbec – líbí se vám lidé z letáků, hlavně z Lidlu?! Nic vám nevadí, vy růžoví čestňáci?  Fakt vám nic nevadí? Vadí? A zavolali jste na jejich linku, aby věděli, že vám něco vadí? Nezavolali? Neznali jste číslo? Neměli jste čas? Nebo se vám všechno všechýnko líbí. Tak to bravo! Vy klaďasové!

  Tak mně vadí zneužívání dětí. Hodně. Tenhle kluk má strojený vynucený škleb. Další věc. Když sem přišli Němci, naše hospodářství kvetlo. Jejich do nebe volající inflace zavedla národ k vykřikování oslavných hesel na vůdce. My měli plné obchody. Pevnou měnu. Krysa Beneš utekl ke krysám, které nás vždycky potopily, zradily. Němečtí okupanti vybíhali z řeznictví s omotanými krky věnci buřtů. Žrali z cizího. Do  té doby se za jednu korunu platilo deseti markami. Od okupace se kurz změnil. Za jednu říšskou bezcennou marku deset našich korun. Pořád se vám nevinný rozkošný chlapeček s věnečkem buřtíků okolo krku líbí? Tak jo. 

  Už zase hřmí. Ireno, dopiš to, jdi spát!  Dnes jsem den zpytovala opravdu od srdce. 

  Dobrou noc!


  P. S. 1

  V textu najdete názory na ničení nervové soustavy dětí bezohlednými rodiči. Holčička, která si držela uši. Jsou mezi nimi paka. Bezohledná. Ale to nejsou všichni. 

  P. S. 2

  Hele, když ředitel mateřské školy provozuje takovouhle hudbu, neměli byste ho udat? Jo, když vaše malé děti učí ještě v mateřské věci, které mají zůstat tajemstvím, to nikoho ze židle nezvedne. Ale moralizovat -  ó, temné síly... Jo, jsou vidět. Nosí ty znaky na sobě. Ale devastace dětské psychiky - to vidět není. Je to daleko horší! Satanismus a pedofilie - nevadí? 

  P. S. 3 - Měli by ovládat pravopis. Budiž. Všiměte si, jak se tu stále točí otázka nedostatku vody. Čisté vody. 

  Ondrej Mydliar

  5 hod ·

  A je hotovo.

  Řeknu Vám teda, že je to byla jízda. Stovky hodin a plánování. A najednou už nic.

  Osobně jsem z toho smutnej, a tak jak jsem po dobu festivalu běhal s telefon mezi váma nenápadně a furt na všechno nadával, tak teď mě to i mrzí.

  No ale co, už je to pro nás všechny jenom vzpomínka.

  A co vy?

  Napište mi celkově 5 věcí, co vás potěšilo (nemyslím kapely), ale celkově a 5 věcí, co vás štvalo.

  Rád uslyším nějakou zpětnou vazbu.

  A ještě mi řekněte, co ty bary? Jak se vám líbily ty neznámý produkty? Chutnalo vám?

  Díky za vás.

  Jo a vaše top 3 kapely mě taky zajímaj.

  U mě z kapely vyhráli jako vždy DEICIDE. Každej mame to svý, ale dle mýho není lepší kapely.

  129 dalším

  Mira Škola

  Skoro vše v pohodě, jako vždy dovolená ideál. Negativa, která mne teď po ránu napadají jsou asi jen tři: 1) kempování a život ve městě (tam, kde se dlouhé roky kempuje si člověk připadal jako nechtěný tvor, absence Toitoi, tato část letošního příběhu stála fakt za hov…), ztrácí se duch BA; 2) v sobotu, při detoxu a přípravě jater na cestu do reálného života mi chyběla Grena (či jak se to nealko jmenovalo) a Kofola to fakt nenahradí); 3) jednosměrka na Octagon (navíc jen pro někoho), někdy byl problém dostat se ven a ochranka nikoho nepustila do protisměru, pokud měl obyčejnou vstupenku. Celkově děkuji za festival, doufám, že ještě bude.

  • Ondrej Mydliar

  Autor

  Mira Škola jo to se omlouvám, my mohli oběma směrama z oktagonu. tak jsme tam lítali docela často.

  Irena Hrobská

  Top přispěvatel

  Mira Škola Domorodkyně píše - 67 let. Psala jsem vám hned v úvodu, že cítím okleštění, chyběli jste mi před domem na trávníku. Vnímám vás jako ohleduplné, slušné, těším se na vás. Nechápu, co se to letos stalo, ale souzním s vámi... O Octagonu jsem četla a včera večer, když jsem se díky Shindymu přišla podívat, jsem ho obcházela s úctou a obavami velkým obloukem. Ono se všechno srovná, nebojte. Budu na tom celý rok pracovat, nenápadně, ale aby se vám stanovací svobody vrátily. Ráda jsem viděla stany v parku za městem, vždycky po vás zbylo naprosté ČISTO! Pro mě nejste vetřelci. Šťastnou cestu!

  Eso Vašek

  Za mě je největší plus to, že je v areálu spousta vyžití i mimokapely a každý rok se to rozšiřuje. Jediný festak v ČR kde nemám problém strávit cely den v areálu (i tím že se pořád alespoň na jedné stage hraje a nejsou pauzy). Procházka po hradbách byla super, vidět areál zas z jiného pohledu.

  Velké plus ale zároveň mínus byla letos pitná voda. Cením že jste ji nabídli zdarma (a doufám že se to do budoucna stane standartem všude), ale chtělo by to minimálně zdvojnásobit počet tanku. Cekani přes den okolo 20 minut ve frontě mě stejně navedlo k tomu dát si nakonec spíš studený pivo, I když jsem třeba měl chuť v tu chvíli spíš na čistou vodu.

  Moje top kapely byly z octagonu - objevy Dodsrit a Pensees Nocturne.

  Jarda Hrbek

  Top přispěvatel

  Eso Vašek Však se dala voda koupit..těch 30 Kč člověka nezabilo a defakto bez front.

  Ondrej Mydliar

  Autor

  Eso Vašek dobře, děkuju, s voodu bereme na vědomí

  • Ondrej Mydliar

  Autor

  my to jako tušili, no.. ale tak pro příště

  Bobin Racingrc

  Top přispěvatel

  Velice stručně. BA není festival ale životní styl

  Robert Hofman

  Super byla rychlá reakce na potíže s bahnem, štvalo mě stejně jako skoro všechny ostatní že lidé berou na festival batolata. I ta která jsou ještě křehká apod. Ani sluchátka nemají což může samozřejmě vést k potížím se sluchem. Toto by se určitě mělo nějak regulovat, nebo ustanovit minimální věk. Nejlepší určitě Hypocrisy, Possesed a Watain.

  • Jarda Hrbek

  Top přispěvatel

  Robert Hofman Nejhorší bylo,že byl člověk svědkem jak tam jedna holka brečela,že ji bolí uši a rodiče úplný hovno..

  Mirka Šimáčková

  Robert Hofman přesně, ty kočárky bych tam vůbec nepustila Holčičku, co si držela uši a plakala jsem potkala taky

  Jiří Báňa Műller

  Jarda Hrbek

  Pokud se rodič nevěnuje dítěti pořadatel s tím mnoho nenadělá, s dcerou chodím na menší akce se sluchátky a kde jde jít dál od pódia, kočárky bych stryktně nezakazoval dceři jsou přes dva roky a někdy spí odpo v kočárku, samozřejmě ne u pódia...

  Mirka Šimáčková

  Jiří Báňa Műller

  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2549296-na-hudebni-festivaly-neberte-predskolaky-doporucuje-lekar-kvuli-hluku-jim-hrozi?fbclid=IwAR22iZfIyDagUUH78pUg2qAYeQFxT3GqKFFP3KZAa5uS4PTPkVbr96PUHBw

  Markéta Masorádová

  Robert Hofman regulovat v tomhle případě asi nelze, leda úplně zakázat... Vzala jsem s sebou 4leteho syna na jedno odpoledne, měli jsme aspoň špunty (protože jsme nejeli z domu, jinak máme sluchátka), ale před podii jsme profrceli a šli na limču, když řekl, že chce jet domů, jeli jsme domů... Pár rodičů, kterým bylo jedno, že s sebou děti mají, jsem bohužel taky potkala že se někdo chová jako kretén bohužel neovlivníte

  David Rohlík

  Extra potěšilo, jak se zvládl ten déšť. Měl jsem obavy, ale balíky slámy to naprosto zachránily. Nabídka jídel a pití naprosto nadstandardní. Já si přišel na svý. Za tohle všechno moc díky.

  Asi největší obavu mám do budoucna s kempováním. Mám rád takový ten punk, kdy člověk dojede autem, vedle postaví stan s párty stanem a je pohoda, i když leje jak z konve. Není potřeba žádný služby nic, dovedeme se o sebe postarat. Tohle bylo dřív možné na několika místech a teď už jen na parking 6. Snad to moc prosím do budoucna nezmizí úplně, i když ty s tím asi moc neuděláš

  No a kapely? Za mě Kataklysm a Biohazard

  Tomáš Krumpholc

  Za parkování u vojenského areálu chcete na celou dobu festivalu 1000,- Kč ,OK.

  Proč je, ale to zaplacené parkování psané na konkrétní SPZ?!

  Jezdili jsme po skončení vždy domů ve čtyřech lidech a pak se zase vraceli. Chtěli jsme se vystřídat i v tom kdo vezme auto. Není to zkrátka možné, přijet další den jiným vozem...

  To je v dnešní době takový velký problém vygenerovat například QR kód, nebo to nahrát na pásku účastníka a na něj dotyčné osoby se zaplaceným parkovným pustit? Zamyslete se nad tím . Jinak díky za znovuobnovení jednodenní vstupenky

  • Ondřej Bouma

  Urcite prevladaji pozitiva, ale prusvih byl ten Octagon. Snad se podari zase presun na Bastion X.

  Ondrej Mydliar

  Autor

  Ondřej Bouma nešlo kvůli bezpečnosti.

  Dan Danny Červenka

  Obchod v kempu, super

  Mirča Bukačová

  Top přispěvatel

  Jako pracovník za výčepem mě nejvíc potěšila ochota vedení. Kdykoliv jsme něco neměli nebo něco došlo tak i hned dodali a nebo opravili.

  Naše vedoucí (Vendy) byla fajn a taky velmi ochotná , i když mi bylo líto že si nemůže jít užít BA a musí s náma tam trávit celý dny. Celkově to bylo lepší než předešli ročníky.

  • Kamila Dítětová

  Tak já byla poprvé, takže nemám s čím srovnávat. Za mě super, nikde fronty , teda kromě fronty na pitnou vodu

  Ondrej Mydliar

  Autor

  Kamila no ten poslední den se to urvalo jako svině, to jsme nestíhali

  Tomáš Dvořák

  Za ty roky co jezdím bych to neviděl tak nějak problémově , vím do čeho jsem jel a vše proběhlo tak nějak standartně ... možna bych uvítal v arealu sprchy prostor by se pro ně jistě našel ... co se týče nějakých problémů , tak asi fakt není co ... a nebo to není tak podstatné ... jediné co mi opravdu chybí by byla ta možnost v areálu si zajít do sprchy .

  Jinak můžu jen chválit .

  Hrabě Koricowski

  Bylo to mrda i když pršelo nebo žhnula koule za me prostě pecka zvládly jste do skvěle moje nožičky teda auví byl jsem v pevnosti poprvé ale co prostě brutal a kapely každý máme ty svoje za mě prostě pecička

  Kristy Raven Brendlová

  Za mě a Tomáš Baťa - štval nás nedostatek vody - 2 nádrže na celý festival takže mega dlouhý fronty a jiný nealko za 80Kč to je fakt nelidský pro lidi co nemůžou pít (třeba jako já ze zdravotních důvodů)... Nepořádek po jídlech, nikdo neutíral stoly, odpadky a vajgly všude, žádný popelníky... V některých stánkách skvělá obsluha v jiných na přes držku... Lidi kteří si očividně jeli pro kšeft - ojebávání - týpek má na stánku napsáno 180 za klobásu a naúčtuje ti 200 a když se zeptáš proč, řekne ti, že to je za servis a nemá ani ubrousky... No kde to jsme?!

  Narazili jsme na jednoho mladýho arogantního securiťáka, kterej pustí tvoje kámoše jednosměrkou a za minutu se s tebou hádá, že tudy pouští jen personál, bohužel jsme ho potkali na víc místech... Ale to je prostě o lidech, to pořadatelé asi nemají moc šanci uhlídat...

  Úžasný kapely a atmosféra, která vždycky dobije energii. Výborný jídlo jen tam kde je ocenění Brutal Chef, tam jsme si fakt pochutnali a ušetřilo nám to hodiny na toice! Kapely hráli přesně na čas, super organizace i když se to dalo s těží stíhat všechno, jak moc byl letos program našlapanej! Plzeň do skla a možnost ukrytí ve stínu bylo skvělý a taky placený WC v areálu - voňavý a čistý vždycky...

  Díky moc za další ročník, byl to nářez

  Vladimír Šmíd

  Měl jsem tu čest být letos poprvéAkce jako celek naprosto super vč. vyřešení bahna v místě konání i na parkovištích.

  Kapely super, každý si mohl najít to svoje. Gorgoroth, Belphegor, Cult od Fire.

  Jednosměrný Octagon byl docela průser i když pro někoho byl jednosměrný a pro někoho ne.

  Poslední večer mě dostala dívenka ve stánku u vstupu do Octagonu, když mi odmítla dát točenou kofolu do mnou přineseného festivalového půllitru s háčkem. Nakonec jsem natočený nápoj musel přelít - za všeobecného gaudia přítomných - z její nádoby do svéAle to jen tak pro obveselení

  Ondrej Mydliar

  Autor

  Vladimír Šmíd Bohužel, to se musí vždy dát do čistého. Z hygienických nařízení. Oni to ty šmejdi občas schválně kotrolujou a zkoušej to.. Teda teď už ne, ale dříve to byly normální praktiky kontroly.

  Vladimír Šmíd

  Ondrej Mydliar Ale můj půllitr byl čistýMarně jsem o tom tu dívenku přesvědčovalStejně jako o tom, že za celý festival byla jediná, kdo trval tomto postupu.

  V pohodě - je to zcela okrajová záležitost

  Mi Michelin

  3 hod ·

  Na nic nemůžu stěžovat snad WC,ale naivně jsem si myslela že jsou tak zesrané můžou chlapy :=( Omlouvám se!!!!DĚLAJÍ TO BABY POSTAVÍ SE NAHORU A JE JIM JEDNO JAK TO PO NICH VYPADÁ.....

  DÁMY TO JE TAK TĚŽKÉ MIT ZVLHČENÉ UBROUSKY A PROSTĚ SI TO UTŘIT????

  Dělám to roky že si to utřu a mám klid....Neřeším to!!!!Ale to co bylo letos po vás na WC mi bylo trapně za Vás!!!!!! Myslete nejste tady sami a není to tady na jeden den!!!!

  • Vladimír Zbončák

  Mi Michelin

  No to bude spíš tím že jezdí hodně lidí s celého světa a ve východních krajinách nesedaji na prkénko jak my , oni vykonávají potřebu ve dřepu.(což se zjistilo) že je přirozený pro lidský konečník. A další věc oni se prostě už jinak nevyprazdnej (slušně řečeno). Takže si hopsnou na záchod a jsou v podřepu.

  Jan Hollý

  Vladimír Zbončák tak ať si vykopou jámu

  Vladimír Zbončák

  Jan Hollý tak kámo já jsem hodně diskriminační a i lehce rasistickej. Ale když od dečka kadis ve dřepu a jinak se prostě nevyprazdnis. Tak co stím uděláš tobě přijde že to je jedna krajina. Na východ od SR skoro všichni takhle kadi.

  Proto by spíš mohli pořídit pár TOI TOI které jsou tomu uspusobene.

  Mi Michelin

  Autor

  Přesně tak

  Jan Hollý

  Bylo to myšleno ironicky.Ale nemůžu se chovat jako prase.Když už,tak ať je to v původním stavu jako když tam přišli

  Jakub Neuberg

  Vsak tam meli vedle hlavni stage uplne cisty klasicky, keramicky, splachovaci zachody za 20 KC !!

  Mi Michelin

  Autor

  Jakub Neuberg ano i tam si člověk zajde,ale chce jít třeba brzo rano a areál je ještě zavřený tak to má vyřešit jak hm?????

  Nicola Hronová

  Jakub Neuberg tak pozor, kamarádka tam šla a totální bordel, hnus a smrad…

  Michaela Jungtonová

  Nicola Hronová ano, to jsem byla já...večer po Trivium placený záchody šílený. Nebo minimálně ten, na kterej jsem šla...žádná výhra si to zaplatit. Smrad, krvavý toaleťáky okolo mísy...

  Mirča Bukačová

  Top přispěvatel

  Pokaždé si nosím sebou vlhčené ubrousky protože nejednou se mi stalo že nebyl papír. Takže tam některé holky jsou opravdu hovada

  Krunoslav Libsha Bodišová

  Ženský jsou hrozný prasata v tomhle !

  Určitě ne všechny, ale bohužel...

  Mi Michelin

  Autor

  Pořád to nosím papír a zvlhčené ubrousky!!!!Nejsem hovado ani prase!!!!Že dámy???

  Livath Quorthon

  Ženský wc jsou vždy nejhorším stavu a je jedno jestli jsou na základní škole nebo na benzínce . Prostě ženský jsou prasata to to Vám řekne každa ženská co není prase. Moje přítelkyně ve věčině případů na ženské wc jen nadává .....kdo ví dá mi za pravdu.

  Jenda Abrahám

  To uz je ale dlouho znamy ze toiky pro chlapy jsou cistsi nez tam vleze nejaka slecinka...

  Antonín Lacko

  Tak to jste neviděli sprchy

  Jiri Jurik

  Aron Toth

  Posrané prdele

  Abe Rdsn

  1 hod ·

  Make your bets for 2024 (5 bands).

  Mine:

  Suicide Silence

  The Black Dahlia Murder…

  Zobrazit víc

  Sázejte na rok 2024 (5 kapel).

  Můj:

  Sebevražedné ticho

  Vražda černé jiřiny

  Zákon

  Lorna Shore

  Vzestup severní hvězdy

  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2400363?fbclid=IwAR1L3t1X86JafTU3B00W9rCxcd9zkudipd6gzJOFBr8sKd70_GYHKr4eu2s

  Viacheslav Krivdin je v Brutal Assault.

  Top přispěvatel

  • 1 hod · Jaroměř ·

  To bylo moje první:

  - Brutální útok

  - open air metalový festival

  - 5denní bydlení ve stanu

  - surfování v davu

  - soutěž v chilli

  - návštěva češtiny

  Objevy mé kapely - předtím jsem je neznala, nic jsem nečekala, ale byla ohromena:

  - Heilung, Kult ohně, Zéál a záření, Kult Luny, Caligulův kůň, Oceán

  Povězte mi o svém?

  Kamila Gaweda

  4 hod ·

  Brilantní festival, kapely, vibrace, alkohohol, jídlo atd.

  Jen dvě věci, které bych změnil:

  * veřejné toalety .. nedávno jsme přišli z Graspopu, záchody byly čisté bez poskvrny

  * přístup k vodě - tomu stroji trvalo věčnost, než naplnil jeden hrnek

  Všechno ostatní -úžasné!!!

  Uvidíme se příští rok !!! Už v depresi

   Zobrazit originál

    Ohodnotit překlad

    Nicole Morrissey

    Situace na záchod byla na festival docela slušná! Skoro žádné fronty kdykoli. Většinu času tam byla toaletní role, ale proto si jako preventivní prevenci vezete kapesníky a dezinfekci rukou.

    Naprosto se ale souhlasím s vodou. To bylo dost chudé.

    Kamila Gaweda

    Autor

    Nicole Morrissey ještě jsem měl všechno u sebe .. Prostě jsem se jednou nemohl dostat na veřejnost .. Jednou jsem to zkusil a bylo to ... Neustále jsem platil za VIP.. Graspop je dvakrát větší a toalety byly super čisté, ale tohle je můj osobní názor

    Justyna Slusarz

    Graspop taky stojí víc

    • TO TOlga

    Top přispěvatel

    Nicole Morrissey souhlasím s vámi ohledně záchodek - na festival byly fakt ok! Například v Obscene Extreme NIKDY nečistí záchody během festivalu... Obscéna začíná i ve středu, a do čtvrtka rána nikde není toaletní papír a záchody jsou v háji. A od pátečního rána mohou toalety využívat pouze ti nejextrémnější lidé!...

    George Birtoiu

    Top přispěvatel

    TO TOlga bože, udělal jsem pár fotek ze záchodů v Obscene Extreme nemůžu je sem zveřejnit, protože bych dostal ban na Facebooku

    Tina Törner

    To samé. Vodu bylo tak těžké sehnat, protože fronta byla dlouhá vystoupení jedné kapely

    Kamila Gaweda

    Autor

    Tina Törner ano, nakonec jsem to koupil ze stejného důvodu

    Tina Törner

    Kamila Gaweda to samé, právě jsem si pořídila limonádu

    Kenneth de Groot

    Máš docela pravdu, ale... Graspop je taky mnohem dražší

    Dennis Campos

    Loni byla sprcha a nabíjení telefonu jednou denně zdarma. Letos mi to chybělo.

    Maclyn Bean

    Top přispěvatel

    Dennis Campos tohle mě taky štvalo

    • Alex Leo

    Top přispěvatel

    Místo dlouhé fronty jsem si zvolil limonádu

    Kurban Nepesov

    Top přispěvatel

    Souhlasím. Loni byl toaletní papír v nadměrném množství. A voda u umyvadel nebyl problém. Tentokrát ale naopak. Pokaždé jsem musel zkontrolovat, jestli je všechno v plánu a můžu to použít.

    Geniální nápad s vodními nádržími. Ale rozhodně jich potřebuju víc.

    Ale zbytek je prostě úžasný. Hlavně ta taxislužba, to byla letos špička

    Oliveira Alves

    Top přispěvatel

    A lepší nabíjecí místo pro naše telefony a power banky

    Oliveira Alves

    Top přispěvatel

    Další místo, abychom se mohli vykoupat.

    • Michał Piotrowski

    Bylo to poprvé, co na festivalu poskytli pitnou vodu (nebo jsem ji předtím neviděl), takže je to pokrok. Doufám však, že v příštích vydáních bude více míst se sladkou vodou.

    Jiri Hanak

    Ale ne! Kvůli tomu pivu jsem úplně zapomněl, že je voda pro všechny!

    Ben Bacey

    Top přispěvatel

    Gin + tonic

    https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-12-octagon-shora/1603991829

    Irena Hrobská

    Top přispěvatel

    Moc hezká fotka, není to ten octagon? Tam jsem se bála jít jak čert kříže, protože nějaký cizinec psal - nechodit do Octagonu, jednosměrný provoz

    Viacheslav Krivdin

    Autor

    Top přispěvatel

    Irena Hrobská ano, je to Oktagone shora. Taky souhlas, že to byl jednosměrný provoz

    https://www.facebook.com/watch/?v=576389901164624

    Ten kytarista s červenou kytarou je můj mladší syn. Nikdy jsem se nezajímala. Až letos na dovolené jsem na to koukla a ukázala jsem to majiteli kempu s ten byl nadšený hlavně z těch bicích. On totiž má doma v garáži takovou zkušebnu s příležitostně bubnuje. Já jsem takovou muziku nikdy neposlouchala, ale syn ji má rád s já mám ráda syna. Tak už jsem si to poslechla. Hrají v nějakých klubech i na Slovensku. Mají to jako odreagování od práce. Syn je inženýr ekonom, další člen kapely učí v autoškole a další je ředitel mateřskou školy...

    Peter Weber

    8 hod ·

    Tak nám to skončilo a jede se zase do domovů, ty 4 dny utekli neskutečně rychle.

    Na otázku co se nám líbilo, co ne, jaké kapely, asi takhle.

    + Pivní bary v areálu s pivem ve skle a možnost si trochu v chladu odpočinout, super

    + V.I.P toalety, se super servisem

    + celkem výborný výběr kapel (až na pár výjimek, samozřejmě subjektivní názor)

    + super příjemný personal, pomocníci, ochranka atd.

    + výstavy a prezentace v areálů, výborný

    - Top Up naproti hlavní Stagi, personal tam špatně slyšel velké fronty (pro Hotelové hosty by snad ulehčilo si nabýt náramky už v Hotelu, jasný vím mohl bych to udělat on-line předem

    - k velké možnosti výběru jídel se mně ovšem zdála kvalita o proti dřívějšku horší (u nabídek stánků kde jsme byli dříve spokojení)

    - částečně se nám žánrově podobné a pro nás zajímavé kapely letos často překrývaly

    - elektronické, alternativní, synth DJ kapely se na takto zaměřený festival moc nehodí, i když určité své publikum mají (tady v Josefově se tomu člověk jakž takž ubráni, na Basinu to skoro nešlo)

    Kapely

    ————-

    Midnight

    Cult of Fire

    Benediction

    Watain

    Deicide

    Jinak spousta jiných i pro nás ne úplně známých kapel.

    Tak zase za rok!

    https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2023-08-13-brutalni-brutalistka

    Daniel RoushannafasBrutal Assault - Official Community

    1 d ·

    Tichá chvilka mezi brutalitou...

    (Trápilo se to ve vedru, tak jsme mu pomohli s trochou vody a potom jsme ji dali někam do bezpečí, jakmile byla mnohem šťastnější a vzhůru).

    Dávejte pozor na přírodu/zvířata, jsme jen hosté u nich doma

    Tomáš Čekal

    Paní Hrobská ...na co se za rok těšíte??

    Irena Hrobská

    Autor

    Top přispěvatel

    Tomáš Čekal Já se moc těším na vás, na lidi. Pak na takový zvláštní zvukový opar. Pořád i v domě slyším vaření do bicích. Letos to bylo méně slyšet. Pamatuji tak pět šest let zpátky jsem si lehla na zahradě na lehátko, poslouchala Fantoma opery. Překrásný hlas zněl až ke mně do zahrady. Pak se moc těším na rozhovory s vámi. Taky miluji barevné houby stanů. Kouzlo. Včera jsem vyběhla postranní bránou podívat se, kam vede. Na promenádu. Tudy se někdy v zimě jdu proběhnout. Těším se na atmosféru. Vadí mi paroháči - symbol satana. Tomu neholduji. Ale patří to asi ke koloritu a stylizaci celého festivalu.