Choďte a dojte krávu radosti

26.12.2021

Ráno. Slunce. Ticho. Pohoda. Mír. Optický mír. Ale MÍR. Aspoň virtuální. Pět Tibeťanů. Ne, nepřišli. Cvičím je. Ne, nikdo tu není. Cvičím cviky s názvem těch pěti. Jsem ztuhlá. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-12-26_Svatostepanske_kocici_rano/

Pouštím FB. Virtuální mír se zhroutil. Za nenošení roušek nová košťátka ne dvakrát a dost, ale hned drakonickou pokutu deset tisíc a to podruhé - to je vězení. Jsou to lidé?? Prý reptiliáni jsou vykázáni od podzima osmnáct nebo devatenáct z naší sluneční soustavy. Všichni?

Rakušan: "Jsme ve fázi, kdy musíme od pouhého domlouvání přejít k udělování pokut. Jako recept vidím mobilizaci městských strážníků. Slabinou je, že pokuty jdou do správního řízení. Rád bych, aby toto byrokratické řízení bylo odstraněno! Abychom ty pokuty vymáhali úplně na místě!"

Kdysi, když VB zastavila režiséra Krejčíka za rychlou jízdu, nechal je sdělit mu, čím se provinil. Pan Krejčík byl sarkasta: Navrhuji popravit! - A já se připojuji. Nemáš zobák, popravit! Nejlépe bez byrokratického soudu! A žádná správní řízení! Odstranit zákon. Tečka. Direktivně na poddaný plebs! Teď jsme u korýtek a ukážeme vám, jak se má vládnout! Jenže chlapci a děvčata, ono už to dochází i inteligentnější části ozbrojených složek. Nejsou všichni zupáci - úkol zněl jasně! Mnoho z nich logicky a zdravě přemýšlí. Zatím prý - až vás bude víc, my se přidáme. Kluci, když se přidáte, bude davu opravdu víc! Hlavně šlechtu, jelita nebude mít kdo chránit. Co jsem na tom FB slyšela ráno na Štěpána? Byla to koleda. Přece koleda, koleda... Koledují si...

Kupka: "Jednou a dost. Domluvit a zavřít. Pokuta musí být výchovná. Např. při nenošení respirátorů pouze deset tisíc."

Pane jo, celý svět už ví o podvodu, ale tady se bude hrát až do úplného konce?

Ta s tím arabským nápisem na paži si přisadila: "Bohužel se tak zatím děje - nevymahatelnost pokut. Navrhuji tvrdší opatření.

Perlička na závěr. Kupka: "LIDÉ SE MUSEJÍ CHTÍT PODVOLIT!"

Tak to opravdu odpovídá názvu jeho strany - demokratická!!!

Tak jsem zase spadla do matrixu. Přece nemohu zas vykládat, jak ta koalice by se vůbec nikam nedostala, jak si ze zákona nesmějí založit poslanecký klub... Ne. Tohle není moje. Tak krásně jsem celý měsíc meditovala, usesbírala se, vnímala propojenost všech a všeho. Jsem zas na začátku. Tak moc si přeju milovat všechny bezpodmínečně. Přeju si nemyslet si o nikom nic nehezkého. Nereagovat nevrle na připitomělé pokusy změnit tzv. demokracii v tzv. totalitu. Co práce mi dalo naučit se přijmout myšlenku, že každý tu má svůj úkol. Hergot, ale proč si ten úkol piluje zrovna tímhle způsobem?

Zajímavé, kolika lidem lezu na nervy svými názory. Mít svou mysl, úsudek - je to zatím povoleno, nemýlím se?. Zatím se za ně nezabíjí. Proč si někdo mé články fotí? Proč se na ně nevykašle? Proč se někdo vzteká? Ať se zamyslí nad sebou, když není se mnou v souladu. Dnes jsem se zrovna s takovým psychopatem setkala. :-) Klidně na Štěpána vykviknul. Rád ovládá. Manipuluje.

Má mě to utvrdit, že jsem se odchýlila sama od sebe? Tvořím prostředí, které ladí se mnou, ale neladí s těmi druhými? Nebo v odpojení od sebe utvářím prostředí, které neladí? Ne. To není moje. Ladím. Na nejlepší frekvenci. Moc usiluji o dokonalost. A pokud je někdo odpojen, já to nejsem. Prostě nejsem. Mám jen víc otevřít oči. Ale přemýšlet o nezvládnuté psychice cizího? Ne! Mám dost práce na sobě. Vždycky, když si myslím, že mám hotovo, tak přijde signál: NEMÁŠ! Proč si ubírám čas večerní retrospektivou? Proč každý den projdu, zkontroluji děje, myšlenky? Proč se snažím o zlepšení? Pokud si někdo myslí, že proto, abych někoho naštvala, opravdu ne. Učím se. Děkuji všem psychoušům, narušeným osobnostem, podpindostníkům režimu, demagogům a ublíženým za výcvik. Fakt. Srdečně! A upřímně! :-) Miroslav Ivanov mi kdysi v jednom z dopisů napsal v závěru: A hodně klacků pod nohama! - Pane doktore, kolikrát jsem si na Vaši větu za těch dvacet pět let vzpomněla. Ano, přejme si co nejdokonalejší výcvik. Co se duše naučí v tomhle životě, v tom příštím, jako když najde. :-) 

Během dopoledne si přehrávám rozhovory a sdělení. Některá jsem v mysli vygumovala, potlačila. Sem s nimi. Nechávám ticho v domě. Soustředím se. V předposledním rozhovoru s maminkou jsem skuhrala:

- Mami, já sem nepatřím. Mamko, oni mě tu zapomněli. Mami, jsem odlišná, jiná, přímočará, nemám roušku diplomacie. 

Každému jsem čitelná. Mám veřejný profil. Totiž - nic jsem neukradla, nikoho jsem neurazila, nic jsem neprovedla!!! Nic neskrývám!!! Podobnost čistě náhodná z mých vyprávění může někoho iritovat. To je jeho. S tím se musí srovnat potrefená husa! (Brněnské divadlo Husa na provázku si půjčilo název podle knihy brněnského spisovatele Jiřího Mahena. V dubnu 1969 se do čela KSČ postavil Husák. A bylo po Huse na provázku. Cenzurní zásah způsobil, že si soubor musel ze svého názvu vypustit slovo "husa". Totiž nějaký dobrák během jedné noci v ulicích Brna přepsal plakáty divadla na "Husák na provázku". Od té doby soubor přijal název Divadlo na provázku. (A mně se chce tak napsat potrefená husák. Hm, proč asi?) Totiž nemám nikoho na mysli. Jen tak si tu tlachám, cvičím situace. Duchovní cvičení, rozumíme?

Kdybych věděla, že s maminkou 14.5. mluvím na tomhle světě napředposledy, že už ji jen kratičko uslyším 16.5. při posledních pusinkách a pak už ji nikdy neuslyším, vedla bych hovor jinak. Ne sobecky. Ne ufňukaně. Bacha - nemoc abych, kdybych. Ještě bych se rychle zeptala na důležitosti. Byla bych silná! A hlavně bych si vymínila celé dopoledne. Ne ubohých třicet minut Mami, dnes jsem pro Tebe po dlouhé době brečela. Mamko, chybíš. Ale už je to dobré. Neboj. Už zas klid. 

Chci se naučit neřešit to, co mi nenáleží. Dítě se chlubí: Mám chytrý telefon. Chytré hodinky a novou TV od Ježíška v pokojíčku. Děťátko, tak aby ta chytrost nezůstala jen v těch strojích. Mám husí kůži. Totiž lehce se, princezničko, stane, že z toho zblbneš. UI za tebe bude přemýšlet. Ještě povzdech: Ó, jak hloupá a devastující je benevolence rodiče. 

K tomu rannímu probuzení na FB. Jelita do nás zprostředkovaně implementují strach. Před rozbřeskem bývá nejtemnější noc. Ač jsou lidé šťastní, umějí se oprostit od kovidšvindlu, přesto jsou tu těžké energie. Jako by je někdo pumpoval. Je třeba se snažit vidět rozumově světlo na konci tunelu. Není to stav jednoho člověka, deka leží na mnoha. Jsme odděleni od druhých uměle nařízeními, příkazy, zákazy, nezákonnými - samozřejmě. Nedá se svobodně pohybovat. Cíleně. Aby lidé byli osamocené ostrůvky. Připomínám!! Nenechat se deptat. Všechno přejde. Zase se k sobě dostaneme, poobjímáme se. Vybereme si ty, s nimiž ladíme. To neznamená, že ty druhé budeme nenávidět. Oni mají svou cestičku s jinými květy. Důležité je: Neutopit se v negaci. Výrazné změny doufejme přijdou během prvních tří měsíců roku dva dva. Nebojme se. Jsem zas u toho. :-) Nacvičuji a nacvičuji. Pobízím, vybízím, motivuji, snažím se a snažím se. LÁSKA, LÁSKA, LÁSKA. Pumpujme lásku do morfogenetického pole. Zlikvidujeme nervozitu, strach, obavy. Teda jednu obavu mám: Blbost je věčná. Ta tu s námi bude na věky věkův. Obrníme se, vydržíme, posmějeme se. 

Synchronicita pracuje stoprocentně. Mám ráda Čestmíra Ličku. V jeho textu, dám ho dolů, jsem vytáhla to, co vím, ale zapomínám. A cvičím a cvičím. :-) Asociace - Karel Štědrý zpíval - Já chodím pilně do houslí a cvičím jak šroub. :-)

Jak můžeme mít více lásky, více soucitu, více porozumění a více si vážit všech věcí, které vidíme, že se v tomto světě dějí? Začněte měnit svůj úhel pohledu od nenávisti ke starým systémům, vládě, kontrolorům, "špatným lidem" a lidem, kteří "nás chtějí dostat". Toto je mentalita oběti. Nejsme oběti. Připomínáme, kdo jsme. Toto vzpomínání může někdy vyvolat hněv a pocity spravedlnosti. Je však důležité, abychom to nedrželi v srdci příliš dlouho. Stejně jako vás učili odpouštět těm, kteří vám ublížili, abyste se mohli začít léčit.

Jednoduché. Pouštím ze srdce... Děkuji, Čestmíre!!!

DOČKÁME SE. RÁNO PŘICHÁZÍ... Kdy? Už brzy... Ještě chvilenku musíme počkat. Zatím se řiďme radou Čestmíra Ličky a psychiatra Radkina Honzáka: Choďte a dojte krávu radosti!

Dobrou noc!

P. S.! Výklad k povinnému očkování podle holistické spravedlnosti opřený o právní normy nevyšší právní síly - Rakušane!

https://www.youtube.com/watch?v=UjJVye6yFkc


Čestmir Lička

Drahá Hvězdné semínka, nepřišli jste sem opravit rozbitý svět. Přišli jste sem, abyste vytvořili nový prostřednictvím svých myšlenek, záměrů a činů. Nepřišli jste sem bojovat s temnými silami a vyhrát boj. Přišli jste sem, abyste udrželi vyšší frekvenci navzdory chaosu, hustotě a nespravedlnostem, které se kolem vás dějí. Ano, jsi mocná bytost lásky. Ano, jsi maják. Toto uvědomění ve vás často může vyvolat pocit, že musíte zachránit svět a všechny lidi v něm před stíny, kontrolou a manipulací, které tak jasně vidíme. Když se však zastavíme a uděláme krok zpět a podíváme se na větší obrázek, začneme si všímat, jak právě toto myšlení boje, napravování, opravování a snažení má kořeny ve 3D dualitě. Máme-li vytvořit zbrusu novou Zemi, která je založena na lásce, harmonii, laskavosti a soucitu, musíme nejprve udržet tuto frekvenci v našem bytí. Jak to můžeme udělat? Tím, že jsme to, co chceme vytvořit. Ztělesňovat a držet to v našich srdcích. Jak můžeme mít více lásky, více soucitu, více porozumění a více si vážit všech věcí, které vidíme, že se v tomto světě dějí? Začněte měnit svůj úhel pohledu od nenávisti ke starým systémům, vládě, kontrolorům, "špatným lidem" a lidem, kteří "nás chtějí dostat". Toto je mentalita oběti. Nejsme oběti. Připomínáme, kdo jsme. Toto vzpomínání může někdy vyvolat hněv a pocity spravedlnosti. Je však důležité, abychom to nedrželi v srdci příliš dlouho. Stejně jako vás učili odpouštět těm, kteří vám ublížili, abyste se mohli začít léčit. Musíme se také rozhodnout odpustit činy těch, kteří ublížili lidstvu a naší Zemi, abychom se mohli skutečně osvobodit od utrpení, které tak hluboce zažíváme. Zeptejte se sami sebe, jak zvládám utrpení? Mohu odpustit a nechat odejít jakoukoli bolest nebo nabitou emoci, kterou cítím, a přesunout se do prostoru úplné bezpodmínečné lásky? Mohu se vzdát jakýchkoli pocitů, které jsou zakořeněny v touze napravit nespravedlnosti, kterým čelíme, a vybrat si vyšší cestu? Nyní je čas podívat se do zrcadla a zeptat se sami sebe, co si neuvědomuji? Nyní NENÍ čas připravit se na bitvu a snažit se porazit a přelstít nepřítele. Ne, nyní je čas povznést se nad bitvu a získat zpět svou sílu jako stvořitelské bytosti, abychom mohli zrodit nový svět, který má frekvenci, která není zakořeněna ve světle vs. temno, dobré vs. špatné. Cítíte ten rozdíl? Nyní je čas vystudovat a stát se mistrem. Pánem naší reality. Nyní je čas, aby vizionáři a tvůrci změn začali pracovat na budování nového. Nechceme budovat náš nový svět založený na starých způsobech myšlení. Místo toho zrodíme realitu, která je zcela nerozpoznatelná pro tu, kterou vidíme před sebou. Abychom na Zemi vytvořili harmonii a mír, musíme ji nejprve vytvořit v sobě. Zvu vás, abyste si položili ruku na srdce a řekli: Jsem zde, abych zrodil novou realitu, která je postavena na lásce, míru a radosti. Přišel jsem sem, abych ve svém srdci držel tak hluboké vědomí toho, kdo jsem, a získal zpět svou moc jako Bytost Světla, že inspiruji své okolí, aby dělali totéž. Přišel jsem sem, abych plně držel frekvenci bezpodmínečné lásky pro sebe a pro CELÉ lidstvo a v důsledku toho se tato láska rozproudí a probudí na všechny, kdo spí, aby začali dělat totéž. Přišel jsem sem ztělesnit své nejvyšší já, sdílet své dary se světem a být Pilířem Světla, abych mohl začít tvořit novou Zemi. Rozhodl jsem se nyní jít svou Zlatou stezkou a inspirovat všechny, které potkám, aby udělali totéž. Aktivuji nyní toto vědomí ve svém srdci a uvolňuji všechny příběhy a přesvědčení, které nejsou v souladu s nejvyšším a největším dobrem. Jsem tvůrcem své reality. Jsem láska. jsem světlo. Jsem probuzen. Jsem aktivován. Vzpomínám, vzpomínám, vzpomínám. Jsem Hvězdné semínko. A tak to je.