Čím dýl jdeš do dne, tím kratší je...

12.01.2019

Co se mi dnes stalo! Sladce jsem zaspala. V jedenáct - tedy tak o půl jedenácté dle reálného času - se mi otevřela víčka. Ty vorle, chtěla jsem jít brzy ráno do pevnostních luk na běžky. Prší. Už se na to vykašlu. Tak co? Napadá mě - kuřecí prsa, brambory, zelenina na páru. Zelný koprový salát - luxusní. Kompot z jablíček s meruňkami. Fofry, fofry, odvezu do domečku.

Petroušek je tu. Už jste skončili?

- Ne, ne, jen jsem si pro něco přišel.

Rychle FB. Ale, ale - koukám, že pan páter Halík zfalšoval všechny své tituly od v dnešní době nazývaného bakaláře. Takový uhlazený člověk a je jen bakalář. Monsiňor satanášský. Kdo by to do toho slizouna řekl. Kdysi u Tomáše Töpfera Na Fidlovačce jsem se s ním podbízivě vyfotila. Jak se časy a povědomí člověka mění.

Ale, ale - gymnázium Blansko - úchylné. V čele s ředitelem. Tfujtajxl. Dnes se přeoperovávají děti ve třech letech z pohlaví na pohlaví, pak zas zpět. Píchají jim hormony. NWO. Ono to nedopadne, ale... Ty tlaky.

https://www.protiproud.cz/politika/4209-poslanec-se-brani-a-doklada-gender-je-zlo-a-zhouba-gymnazium-v-blansku-overtonovym-oknem-otresne-pripady-operaci-deti-nesouhlasis-koncis-zvrhlici-utoci-je-cas-na-protiutok.htm

Ve třináct vyjíždím. Telefon - klientka. Došlo jí jídlo. Mám to při cestě. Už zamykám. Vracím se. Beru produkty. Stavuji se v dešti u ní. Jedu k mamince do domečku. Rozbouchaný. Petroušek se synovečkem hákují. Natahují nové dráty, trubky. V letní kuchyňce je zašpuntován odpad. Petroušek se trápí. Co s tím? Až večer se dozvídám, jak to vyřešil. Odpad někdo kdysi zacpal dřevěným kolíkem. Trubka prasklá. Péťa vytloukl  nový odpad. Budoucí nájemníci si budou moci otevřít okno do dvora a kuchyňku používat jako letní - pergolovou. Mají tu teplou, studenou, sporák...  První nájemníci ji namatlali na rudo!! Měla jsem rudo před očima. V listopadu to byl rok. 

Bordel jemného prachu, vytlučeného odpadu. Makají. Na lince vstoje servíruji brambory, kuře, zeleninku z páry. Termohrnec udržel žhavost. Jablečný kompot s meruňkami. Zelný salátek s koprem a cibulí. Vařící bylinný koncentrát z termosky. Kluci dělají, jako že nic, ale hltají. Ještě že mě to napadlo. Nedat svým oběd... Dřív se řemeslníkům normálně vyvářelo.

Nákupy. Poprvé v životě vstupuji do lékárny Dr. Max. Podvodný podnik. Levné nekvalitní šuntové zboží bez účinných látek. Jenže já chci jenom hypermangan. Potřebuji ťutnout hrotem špejličky na mé včerejší odstranění mília na hraně víčka oka a na scelení žilky. Pozoruji, jak to tam mají. Jdu k výdejně volného prodeje. Člověk by nepoznal, že je v šitovém ráji. 

Drogerie TETA. Adventní purpura za hříšné peníze - dnes za šest korun. Beru poslední tři pytlíčky. Mycí prášek calgonit - ty vorle - za polovinu. Nepotřebuji. Kupuji. Návštěva mě přišla asi na pět šest stovek?

Pepco. Nic. Misku, kterou už mám. Podvědomí - taková krásná skleněná za padesátku. Beru. Lidl - ovoce, zelenina... už nejdu k bratrům Němcům do Kauflandu. Jedů domů. Mrknu na hodinky. Patnáct. No jo, když člověk vyleze před polednem, nemůže chtít dlouhý den.

Krájím hřbetní sádlo. Vypíkám - skvělé škarky. Mňam. I kočky se olizují jak tygři.

Copak nám připravila za lži naše skvělá Nova? Kecy - NWO. Jak se učit ke zkoušce na VŠ? Konec rad - zkouška je, aby se zkusila, zkusit okecat; poslední rada - krátká sukně a hluboký výstřih. Hm, tak NOVA - bravo! Chce se mi brečet, zvracet. Takhle se buduje společnost, stát; blbečkům s VŠ titulem padají mosty, řítí se střechy sportovních hal den po kolaudaci.

Likviduji nenápadně a nerada vánoční výzdobu. Žebřík s větvičkami. Tak se mi nechce ho odstrojovat. Vrací se Petroušek. Pomáhá mi žebřík vystěhovat na půdu... Navlékám na něj obří pytel. Zas za rok. Stromeček se skleněným vláknem... Také pod igelitovou ochranu. Sundavám dekorace z oken... Nechci. Musím...

Tak copak nám předvede naše česká bruselská TV? Jakpak bude masírovat vědomí mladé, ostatně i staré generace? Lže, pozměňuje historická fakta. Vzpomenu-li si na úroveň svého vědomí ještě tak před pět lety... Netušila jsem, že existuje naše a jejich pravda. U většiny národa je jen jejich pravda...

Na FB - odkaz na studnu pod budoucí dálnicí u Chlumce. Bortí se jim ten jejich dějepis. V Německu na institutu Maxe Plancka neumějí vysvětlit, jak je možné, že tu před člověkem neandrtálským pobíhal nejprve homo sapiens. V Egyptě trapně předváděli pokus, jak staří Egypťané se svými nástroji stavěli pyramidy... Nože se jim tupili, stále při pokusu dávali nové, nové... Trapné. Včera jsem poslouchala u Míry Zelenky o objevu nějaké super staré generace v době kamenné. Pomalu jsme dle oficiálního dějepisu lezli po stromech, ale tady nějaká vyspělá civilizace přemisťovala šedesáti tunové kvádry :-) V době, kdy měl člověk starost o to, co bude zítra jíst.  A pod dálnicí vyzvedli nejstarší studnu střední Evropy. Hezky vymakanou z dubového dřeva... Vyplatilo se jim tu unikátní raritu vyzvednout!!!

https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/dalnice-d35-archeologie-studna-vykopavka.A190109_132748_pardubice-zpravy_mvo?fbclid=IwAR2HQetakEU4MiaflW6q48A52AaMan1JCaO_jE72NjwGdWl8_O6qpPKfgcc#utm_content=freshnews&utm_term=Na

Totéž

https://veda.instory.cz/584-na-stavbe-dalnice-d35-byla-objevena-studna-jejiz-stari-je-vice-nez-sedm-tisic-let.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&fbclid=IwAR380cChqGWGRiiDlbV4I8prEqSa7ASMvD3T3K3i5V9lDELYl6U2w0-pipo

Vrchol všeho přirozeného je likvidace mužství!! Co bych si počala bez mužného manžela? Bez jeho dnešní těžké práce na vodě. Co bych si počala bez těžké práce synovečka!!!!

https://www.thepostmillennial.com/the-american-psychological-association-goes-to-war-against-boys-and-men/

Hanba! Ctím muže. Ctím jejich energii. A taky je potřebujeme pod peřinou. Jsme puzzle. Bacha. Opovržení muži se týká jen BÍLÉ RASY. Svinstvo prvního řádu! Milujme své muže. Hýčkejme je! Opečovávejme!  Nejen neurvalost a násilí k bílým ženám. Ale likvidace bílých mužů! NE! OPATRJUME JE JAKO DRAHOKAM.

Naivní film Jan Palach. Slabší scénář bych snad ani nenapsala. Opravdu - ideologicky - na jedničku. Rusáci, Rusáci, Rusáci. Střílení do lidí. U nás v Jaroměři intervenovali Poláci. Už jsem psala. Dvanáctileté děti si usmyslily, že chtějí švestky karlátka. Polská po zuby ozbrojená stráž nás pustila k švestkám. A pustili nás bez zastřelení i zpátky. Cestou s plnými bundami švestek jsme míjely dům dentisty Lédra. Paní Lédrová se zle tvářila:

- Já to viděla. Mohli vás zabít!

No, mohli.

Sundavám okna. Sleduji Jana Palacha. Vlak, jaký v té době ještě nejezdil. Lži, lži, lži. Nepamatuji se, že by po okupaci byly pomeranče. Mohu se mýlit. Byla jsem malá. Šla jsem do šesté třídy.

Dnes na vstup Bulharů, Němců, Poláků, Rumunů a Rusů hledím naprosto jinak. Včera jsem poslouchala druhý díl Jardy Chvátala o tajných službách - jak to kdysi začalo Filipem Sličným, templáři...Kdo drží Zemi v ruce? Vládci globálně mocenského systému. Pod nimi jsou prominenti - ti vykonávají příkazy z prostředí třinácti rodin. Nad prominenty Rothschildy, Morgany, Rockefelery, Warburgy, Carnegie stojí třináct ptolemájovských pokrevních linií. Znám jen asi dvě tři jména... D Este, Borgiové, de Medici... Skuteční vládci mocenského systému mají také svůj systém. Majitel světa Pepe Orsini řídí západní hemisféru světa z Říma. Henri Breakspear má na starosti tu druhou hemisféru. Jeho rodina žije v Maccau; jedna odnož žije v Číně - řídí východní hemisféru. Pepe Orsini má na světě absolutní moc. Jméno jejich rodiny jsem asi nikdy neslyšela. Věděli jste to? Pod úrovní těchhle ptolemájosvksých rodin je výbor tři sta. Je složen z extrémně bohatých evropských rodin. Mají svoji vlastní síť tajných společenství a vlastní globální zpravodajskou agenturu. Sem do toho ranku patří Římský klub, Bilderberg... Doporučuji poslech jak prvního, tak druhého dílu.

https://www.youtube.com/watch?v=tz49AHfssEo

Zatopila jsem; sundavám postupně Vánoce. Nechce se mi. Petroušek přijel po celodenní dřině. Od brzkého rána pracoval na maminčině domečku. Pomáhal synovečkovi - elektřina, voda. Nadřeli se. Chystám teplou večeři. Dnes žádnou sportovní výživu. Jde se odreagovat na florbal. Náš Honzík hraje. Hm, den letí. Jen jsem vyškvařila sádlo, pouklidila něco z vánoční výzdoby, už je tu.

- Vyhráli?

- Osm tři.

- To mají samé výhry!

- No, jednou prohráli. Vedou tabulku. 

Cítím nepřekonatelné štěstí. Obrovské. Rodina. Zdraví. MÍR! Hlavně - NWO se bortí... Lidé se probouzejí. Ředitel v DD má hodně stížností na svou práci...  Třeba se mu to už krátí. Třeba půjde od válu. Třeba na jeho místo přijde místo vypočítavého peněz chtivého hamtálka normální člověk. Třeba žena. Chápající. S citem.

Kéž jsou všechny bytosti světa šťastné.

Kitty polohlasně pochrupuje. Takhle mi tu vždy okolo půlnoci hníká Micka. Kitty, už se ti to krátí. Zítra si pro tebe přijedou. Končí veget. Výkrmna. Celodenní péče včetně tréningu... Už máme za sebou večerní prohánění za provázkem. Odpočívá na koši u kamen. Manžel jí říkal:

Ještě si to teplo tady užij. Zítra jedeš zas do Prahy. Končí výkrmna...

Všechno jednou končí. Maminka mi už několikrát řekla:

- Krátí se mi to tady.

Krásné sny! Jdu pokračovat ve spaní. Dobrou noc!