Co mně dnes vrtalo hlavou - jste zvědaví?

21.02.2022

Ráno. Chjo, Mour tlusťoch. Co jsem z něj nadělala! Prý kastrací. Takhle tlustého hekala jsem nikdy v životě neviděla. Spí hlasitě. K pochování slouží místo činek. A heká. Píská. Chrní. Celý domem se ozývá jeho chrapot - tedy chrápání. Zrzečka přiběhne ze zahrady, ťopne si, nechá to v misce. Než se naděju, kocour krade. Když ho ženu, to už má skoro všechno zblajznuto. Má jediná starost - o jeho zdraví. Ničím jiným už se nezabývám. Jestli bude nebude válka. Nebude. Jestli to či ono - nebojím se.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-21_Rano_-/

Běžím na náměstí. Pěšky. Stihnu to do půly? Stihla. Ale to jsem rázovala! Střídala jsem kabelku do jedné do druhé ruky, máchala levou, pak pravou rukou. Zvládla jsem to. Tak, a teď odnesu ještě věci do hrabáku. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-21_Namesti_zmrtvelo/

Projdu se náměstím. Nedá mi to. Zas fotím zavřené obchody. Ne z kovidu. Už dávno. Tady to žilo. Naše náměstí umřelo. Nikde ani živáčka. NIKDE! Deprimující pohledy na zavřeno, zrušeno, k pronájmu... Zbyl právník - dnes už ti nestačí ústní smlouva. I písemná se někdy neobejde bez právníka. Stát ti tahá peníze z kapes. Na úřadě, u soudu ti klidně řeknou - já vám přece nebudu radit! Najměte si právníka. Já ještě pamatuji úředníka, který byl nápomocen obyvateli. No jo, jenže ti už vymřeli. Zrovna tak pamatuji policisty - měli svůj revír. Lidé je znali. Měli v ně důvěru. Dnes neznám, nevím, hlavně nedůvěřuji. Stát tahá peníze všemi možnými způsoby. Za revizi komínu, za revizi kotle, za revizi - jděte už do háje! 

Od úřadu práce se odlepila postava chlápka. Rázuje a sprostě nadává na nějakou ženu. Kvůli ní skočil z balkonu. A když ho budu točit, zastřelí i mě. Hm. Valím oči. Kolik debilů, pomatenců, bláznů, psychopatů, nelidů, hybridů, pochybných existencí a nenormálů chodí po světě! Když se hezky obléknou a navoní, mohou se nechat zvolit, šplhat po zádech druhých až do vlády. Pak dělají třeba, třebá ministra zdravotnictví. Ten původní, jak dával ty prsty pořád do kosočtverce, tak ten je prý už v teple ve Finsku. Shodou okolností jsem kdysi byla vyhodnocena jako dobrá ředitelka; za odměnu jsem letěla do Helsinek. Odsud jsme vyjížděli do různých míst. Třeba do Turku. Tam mají nejstarší překrásnou gotickou katedrálu. A velkou hlavu Lenina. Oni Finové dodnes Rusy milují. Jenže to v naší TV neřeknou. A hodně s nimi udržují obchodní styky. Letenku, pobyt platil KÚ. Dokonce jsme dostali kapesné v eurech; koupila jsem si lodní lístek na asi sedmi patrovou obrovskou námořní loď do Tallinu. V přístavu měli Finové ty lodě pojmenovány po ruských carech a potentátech. Na jídlo jsme chodili do obchodního centra. Zaplatili jste nějaký obnos a mohli jste tam hodovat, co hrdlo ráčilo, klidně celý den. Prohibice jako řemen. Právě do Tallinu jezdí plná loď finských aut a pasažérů. V překrásném starobylém městě Tallin jsme nakoupili levný sekt, víno... Na nástupišti Finové posunovali komínky krabic s alkoholem. Když jejich auta sjížděla z lodi, jen to cinkalo. Ale v tom obchoďáku se pila voda ze džbánu. Dnes už vidím, že se takhle odměňují přisluhovači systému. V té době jsem chrápala nahlas jak náš Mour. A na tom vyslanectví v Helsinkách jsme byli přijati v den odletu. Tak ten dům znám. Helsinky jsou mrňavé město asi jako Hradec Králové. Přejdeš je pěšky. Nástupce tohodle "sloužím NWO" - ale to on popíral, že to není ten znak - tak jeho nástupce si bere na hubu srandovní zobák. A mastí karty v Senátu. A dává najevo neúctu k snažení senátorů při výkonu jejich činnosti. Vydává příkazy, ruší je, opravuje... KHS mají málo lidí - teda si myslím! A tak jim ještě nějaké ubereme. :-) Promyšlený tah devastace toho, co snad ještě funguje.  Jak to bylo dřív? Měli jsme psychopaty? Neměli. Na úřad jsme přišli bez plexiskla, bez přepážky. Normálně až ke stolu. Vláda nebyla vládou pomatenců. Kolikrát jsem viděla rozhovor s Miloušem Jakešem. Měla jsem ho původně za blba kvůli tomu Červenému Hrádku. Pozměnila jsem názor. Člověk si může poplést brojlera s bojlerem. Restauraci s restaurováním. A adopci s adaptací. Taky Mendela s Mengelem. Měl by si dávat pozor na hodinky a holínky zrovna tak jako na Dalmácii a decimálku. Jakeš se v posledních rozhovorech projevil jako inteligentní člověk. Uvízlo mi v hlavě, že za třicet let jsme přišli ve snížení porodnosti o MILIÓN lidí. Aha, tak proto je to naše náměstí mrtvé.

Na podzim jsem viděla Sázku na třináctku. V titulcích záběr na město. Co lidí! na ulicích. Chodníky plné. Stačí se podívat na staré fotografie. Dnes - prázdno. Copak všichni umřeli? Kde jsou? Když jsem šla s kočárkem v mládí po městě, jen jsem zdravila, zdravila. Vyhýbali jsme se na chodníku. Davy lidí. Pokud Linda nepozdravila, měla jsem s ní dohodnuté zmáčknutí ručičky, aby békla na pozdrav.

Doma. Přišlo už i světlo mého žití. Povídáme si. Vyprávíme si, co jsme zažili. Líčím mu prázdnotu ulic. Nikoho jsem nepotkala ani cestou tam, ale ani cestou zpátky.

- Peťuš, Mourek asi půjde ven, kouká do zahrady.

- Tak pojď, Moure. Nechce. To víš, ještě by se zpotil. To si raději půjde hezky dadnout na koš.

Miluji jeho řeči.

https://www.toprecepty.cz/recept/49127-krupave-a-chutne-housticky-podle-babicky/?utm_source=fb&utm_medium=cathleen&utm_campaign=fb&utm_content=toprecepty&fbclid=IwAR1GMpXrwT1JwXiLJp8QLqofBfbXI5RjsLRzSK2jV7klRfmryCl1yCbMhxk

Peču houstičky. Ale ne z pšeničné. Špaldové - asi dva druhy míchám. Přidávám zas po delší době žitný kvásek. Housky dostanou nádech chleba. Chlebové vatové nadýchané výborné houstičky. Poslouchám u toho Helenu Heclovou. Hovoří o naději člověka v čase apokalypsy, o zneužití vzdělání a darů bohů.

Cituje

https://otevrisvoumysl.cz/mattias-desmet-proc-tolik-lidi-stale-veri-oficialnimu-narativu-nejen-ohledne-covidu/

Mattias Desmet: Proč tolik lidí stále věří oficiálnímu narativu (nejen) ohledně covidu? 26 ledna, 2022

Pořad s Helenou si zas budu vracet, vrývat do paměti a vypisovat poznámky. Proč tolik lidí naletělo na plandemii? Rozprostřel se tu strach. Desmet říká, že je třeba několik podmínek k uspání společnosti, k jejímu formování:

První a nejdůležitější podmínkou je, že musí existovat hodně lidí, kterým chybí společenské vazby, pocit společenské sounáležitosti.

Druhou podmínkou je, že musí být hodně lidí, kteří postrádají smysluplnost, a tyhle dvě spolu souvisí. Lidé jsou společenské bytosti a když pociťují nedostatek společenské sounáležitosti a vazeb, tak pravděpodobně jim také bude chybět smysluplnost.

Lidé si málo vydělávají. Chybí jim smysl života. Nechají se lehce zmanipulovat. Ve Švédsku lidé žijí osaměle, chybí společenské vazby dětí na rodiče, každý žije sám. My jsme byli zvyklí žít rodinně. Stýkat se. Družit se. Mám vlastní zkušenost. Naši odrodilci už nemají potřebu se scházet, družit, telefonovat si, posílat obrázky. To jen my staří chceme stále udržovat kontakty, rodinné vztahy, tradice... Totiž RODINA JE ZÁKLAD STÁTU a je fuk, v jakém režimu. Chceš-li zničit zemi, nejprve jim vezmi děti. Převychovej je. Staří umřou. Mladí netuší, že zradili vlast. Oni to prostě nevědí. Neb jsou přece Evropané - debilové. Chudáci. A začíná to mateřskou školkou. Ne, začíná to porodem. Nenechá se dobušit pupeční šňůra. Vím to od naší předešlé nájemnice. Rodila v našem domečku. Porodní bába nechal spojení dítěte a matky dotlouci. Pak taky zakopali placentu. Nechali dítě doplazit se po mámině břiše k prvnímu napití. No jo, tohle v porodnici není. Tam se šňůra upajcne, a dítě ztrácí hned na začátku imunitu. Ochranu pupečníkové velmi drahocenné krve. 

Třetí podmínkou je, že musí být hodně lidí, kteří cítí hodně tzv. volně plující úzkosti.

To je úzkost, která není spojená s nějakým mentálním zobrazením. Například, když vidíte lva a bojíte se, tak víte, čeho se bojíte, v tomto případě je vaše úzkost spojena s konkrétním mentálním zobrazením. Pokud ale není spojena s nějakým mentálním zobrazením, tak skončíte v ohromně nepříznivém, negativním emocionálním stavu, ve kterém se potýkáte s takovým stavem úzkosti, který nedokážete kontrolovat. Takže, první podmínka: chybějící společenské vazby, druhá podmínka: chybějící pocit smyslu života, třetí podmínka: spousta volně plující úzkosti a psychologické nespokojenosti, a

čtvrtá podmínka: spousta volně plující agrese a frustrace.

Důležité znát smysl života, důvěřovat si. Lidi se mají pořád ozývat, něco dělat, má to smysl. Zabraňuje to prohlubování hypnózy. Zamýšlím se, jak jsme se vůbec ocitli v tomhle šíleném stavu společenské izolace, chybějící smysluplnosti, volně plující úzkosti, a veškeré té frustrace a agrese. Jak? Normálně, nenápadně, lehce. Ono to začalo např. zákazem kouření v hospodách. Rozdělení. Rozbíjení vztahů děti rodiče. Poskytování bezbřehé volnosti a práv našim oplégrům. Neznají řád. To je cesta do blázince. Škola bez kázně jako mlýv bez vody - to povídal jistý J. Á. Komenský. Školský systém končí. Bude jiný. Ale řád a pravidla platit budou. K izolaci pomohlo i rozeštvávání mužů a žen. Starých a mladých.

Ve společnosti je asi 30% lidí opravdu zhypnotizovaných, asi 40% skupiny nejde proti davu - tedy 70% lidí jde se systémem nebo s masami. Jen 30% lidí se nedá zhypnotizovat. Jsou individualističtí, neumějí se spojit.

Helena srovnává přátelství v cizině a u nás. My se přátelit umíme. Za hranicemi když se chceš přátelit, je to bráno jako tvá slabost.

Uvědomují si lidé, že nám odebírají hezky postupně a nenápadně psychické a fyzické zdraví, bohatství, duševní pohodu různými příkazy, zákazy, strašením pokutami, nemocí... Vždyť dnes už člověk neví, co smí, co nesmí, co platí, co neplatí, co začne platit, co přestane. Hlavně platí strach. Nastolili podmínky. A teď se pochlubím - nepodlehla jsem, nevěřila od začátku, důvěřovala své síle, svému zdraví. V březnu 2020 jsem si vyjela na kolo. Bez roušky. Vrátila jsem se domů. Všichni jezdili s hubou ovázanou. Nepodvolila jsem se, protože jsem byla ve výhodě - doma, v bezpečí, neohrožena špejlemi, bez strachu o své děti. Měla-li bych své děti malé, chodily by stoprocentně do školy bez roušek a bez testů. 100%. A tomu věřte! V podmínkách hypnózy nebo formování lidí na celé planetě můžete všechno lidem vzít. Klepou se strachy o práci, o zdraví, o blízké, o život, o hypotéku a ani si nevšimnou, že přicházejí o spoustu věcí, které jsou pro ně osobně důležité. Vkormidlovali je do roušek. Pro mě absolutně nepřijatelné. ABSOLUTNĚ. Vidím na FB jednu milou osůbku. Bez zobáku ani ránu. Prý zdravotnice. No jo, jenže lékaři pracuji v čistém sterilním prostředí. Copak hergot lidi už zapomněli na návodná trapná videa - než jdeš na nákup, udělej to a to, pak toto, pak si nasaď čenich. Když přijdeš domů, proboha na nic nesahej, ničeho se nedotýkej. Vydrhni ruce chemií, pokud možno žíravinou a až nakonec si opatrně sundej roušku, zabal do igelitu a vynes ji s odpadky ihned z bytu. TRAPNÉ! ZASTRAŠUJÍCÍ. HYPNOTIZUJÍCÍ. Nejhorší - církev, Vatikán, papa - nabádají k zabodání v kostelích!!! Satani se podílejí na genocidě. Bože! Ty to vidíš! Lidi nerozlišují víru a kostel. Naprosto se odřízli od Zdroje. V kostele zapomněli na Boha. V kostele pánbíčkáři. Tfuj! Nechali se vlákat do smlouvy se satanem. Nic nepoznali. 

Nechápu, jak jsem mohla vědět, že injekce jsou podvod. Nechápu to, protože se nepovažuji za dostatečně intuitivní bytost. Asi jsem. K lékaři se snažím nechodit - jak bylo řečeno. Max zubař. Pečuji o tělo, o zdraví, sportuji...Jím zdravě, vyživuji tělo přírodními vitamíny, minerály... Dbám o stravu, pohyb, radostné naladění mysli.

Hela hovoří o nedůvěře k lékařům. No, lidé hodně věří big farmě - vidí v ní naději. Medicína jako systém naprosto zklamala. Jasně - máme lékaře alternativní. Mám důvěru v zubaře, ve svou očařku - změřila mi zlepšení zraku o dvě dioptrie. A prý mé oční pozadí je krásně žilkované jak u třicetiletého člověka. Proč bych ji nedůvěřovala, že? Ale medicína skončí.

Naděje je i ve slovanské duchovní cestě. Existují dvě cesty: Cesta nacházení zvenčí - kurzy, knihy, videa... Jenže to může být mrtvé, vygenerované matrixem, zastaralé, neplatné.

Další cesta - vnitřní, védická, přímého poznání, ponorem přes sebe. Kdy umíme už generovat z hlubin sebe sama. Uvnitř sebe najdeme vše. Jenže pokud má někdo vědomí zapatlané nánosy balastu, systému a systémových lží... Nemůže ze sebe čerpat. Dokud to nepochopíš, zemřeš blbý. A to já nechci.

Vzdělávám se, zkoumám, opravuji, protože nechci zemřít blbá. Jsem schopna jeden pořad poslouchat dokola a dokola. Koriguji názory, myšlenky.

Nadějí je pro někoho nakupování, kosmetika, módní průmysl, věda a technika. Budeš mít nové věci. Budeš krásnější. Budeš-li mít nové rifle, budeš se líbit. Budeš-li mít nové auto, stoupneš ve společnosti. Budeš rychlejší, bezpečnější. Štěstí ve věcech nehledej.

Prométheus - co všechno dal lidem? Naděje jak pro koho. Co ukradl bohům? Dary od mimozemšťanů. Vše z darů bohů, mimozemšťanů - všechno bylo zneužito v neprospěch lidstva. Cokoli šlo zneužít - vše zneužito. Nebo - jsou načteny od Zdroje. Tesla měl dar od Boha, ducha. Probudil se, vynález visel v prostoru v pokoji a tak dlouho přemýšlel, zpracoval.

Proto byl Prométheus potrestán, protože se protivil bohům. V bájích vidíme, že kladný hrdina může být záporný.

Volná energie, med bad - bacha na zneužití lidským egem. Můžeš omládnout, ale duše zůstane bez vývoje. Rádio, mobilní technologie, 5G sítě - vše zneužito proti lidem, ke kupčení s dušemi. Nutno obrátit se k svému duchu, tam hledat informace. Jak se od technologií osvobodit. Oheň je nutno v sobě nechat rozhořet - postavit se proti všem falešným nadějím, proti náboženstvím, manipulaci... Ztratili jsme kontakt s Bohem - budeš-li chodit pravidelně do kostela, budeš-li jíst tělo Páně každou neděli, přijdeš do nebe... Ne! Poslouchej svou intuici, spoj se svým duchem, se svou podstatou, se Zdrojem. Kostel je náboženství! Manipulace s myslí, s lidmi.

Hela mi asi před třemi lety na úvod do mého horoskopu říkala: 

- Tys´ v minulých životech hodně investovala do vzdělání, do vědění. A v tomhle životě jsi byla učitelkou. 

Pamatuji si na ten pozdně říjnový den. Seděla jsem bosa pod třešní u počítače. Nejhorší je zjištění, že studuješ, studuješ a na konci života zjistíš, že jsi podlehla systému. Nakukali ti nesmysly. Zrovna dnes jsem viděla fotky z padesátých let, jak stavěli Stonehenge. :-) J V padesátých letech. No já už to slyšela, že tam lezou nějaké dráty. Proto je to oploceno, aby nikdo nechodil blízko. Stavba chátrá. Vymývala jsem naučeným dějepisem při češtině hlavy. Vždyť dějiny šly jinak. Jak je to v učebnicích to nebylo. Přišla jsem na hodně nepravd. Skončila jsem právě včas. Neb bych vsouvala novinky z vědy do výuky. Vyhodili by mě raz dva tři. Ve fyzice se učí o nepřekonatelnosti zemské přitažlivosti. Létající talíře nácků rozbouchali půl Los Angeles asi v roce 42 nebo tak nějak. Bylo to prý vcelku tiché a rychlé. Ale nikde v učebnicích se o tom nepíše. Němci nikdy neprohráli. NIKDY! Snad až nyní vykouřením z Antarktidy...

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-21_Peceme_-_teda_nekdo_siestuje/

Houstičky se povedly. Náramně. Mirka van Gils Slavíková u jejího receptu na párky v rohlíku mě navedla - vážit kousky těsta. No, to je senza. Pak jsou houstičky docela jedna jako druhá.

Péťa hlásí:

- Tak už jsme komplet. Volal jsem Zrzku. Vystrčila hlavu z boudy.

- Cože? Ona zabrala Mourovi boudu? Tak proto ona je celý den venku. Jen přiběhne na dlabanec a zas jde. Oni se asi střídají. Mour někdy voní senem. A z ní jsem o víkendu seno cítila taky. Senza balet!

Jo a při hovorech s klienty to bylo bájo.

Perlička závěrem. Poslouchám Putinův projev.

Michal Rada

15:36

A nezapomeňte že rusové mají rakety červené a amíci modré s hvězdama.Je to proto abychom věděli kterým mávat až budou lítat.

Jaroslav Forejtek

    Michal Rada Zamávám rád, až naše vláda bude lítat . Na raketě nezáleží

    Představuji si Fialku jak letí na dělové kouli jak baron Prášil. 

    Byl to skvělý - vynikající den! :-) 

    Dobrou noc!