Co se to vznáší nad naší vlastí!?

24.02.2021

Volno volníčko. Nemusím vstávat na budík. Čas na podnikání. Na sebe. Neposlouchám vymývání mozků z meinstreamu. Stejně se mění příkazy, zákazy, doporučení během dne v běhu. Ani politikové nevědí, co nařídili a co porušují. 

Zrzečka očichává šuplík s dobrotami. Taky chce snídat.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-02-24_Snidane/

Tak platí ten nezákonný nouzový stav nebo neplatí? Když ho ˇUstavn soud označil za protizákonný. 

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ustavni-soud-zaskocila-neschopnost-a-neochota-vlady-zduvodnit-zavreni-obchodu-40351748?fbclid=IwAR3jL_hP7eNdZ2AQWAxRb07_u7Y-BbgcovqGfiGnyBEs2HpMZC1gGttHJPM

Snažím se neděsit se dvěma rouškami a nanorouškami a respirátory... Ireno, ten den ještě nenastal. Z počítače vypadlo: Dvě roušky na sobě být nesmí - varuje jejich výrobce. Směju se. Absurdistán. Co si vláda počne? Co by si počala. Nařídí a ovce zabečí bébébébé! Nasadí dvě roušky a půjdou békat do pracovního procesu. Nezávidím jim! To ovčanství! Ty roušky jen ať je mají na čumácích. Nemusí je nosit!! Podle  Krizového zákona č.240/2000sb., paragraf 31, odstavec 4)

https://tn.nova.cz/clanek/dve-rousky-na-sobe-byt-nesmi-varuje-jejich-vyrobce-zruste-to-zada-vladu.html?fbclid=IwAR1BvdqSpp4tH5LXGjs93rOwOAQpEONNJGTno4wF2k1XfoDR5NvoKDkzADA

Neposlouchám zprávy. Neposlouchám. Neposlouchám!! Přesto mi FB všechno prozradí. Proč už roušky nestačí? To je logika. Protože respirátorům prochází zanedlouho expirace. Respirátory vyrobené v roce 2009 se musí spotřebovat. Tak šup, šup, lidem na huby!

Děti do škol? Ne, školy zavřít. Ani ty malé do nich nepustit. Za poslední rok se povedla obrovská devastace vzdělání. Potlačení zodpovědnosti člověka jít pracovat. Co ještě fungovalo, zlikvidovat. Naše zemička jednohubka pro korporátní fašisty.

Otevřít obchody? Nic takového. Hrozí jim naopak uzavření. Asociace nákupních center si nechala vypracovat posudek na výskyt viru v obchodním centru v Olomouci Mám pocit, že dr. Omara Šerého vyhodili za podobný výzkum na brněnské hlavní poště. Co našli? Ani ťuk. Nic nenašli na rukou prodavaček, na pokladních, na monitorech samoobslužných pokladen. Nic. Ale masáž obrovská. Jsme nejhorší na světě. Ble, ble. Co si to dovolují? Zaslechla jsem, že Izrael přebytek vakcín daruje třem nejzaostalejším zemím světa. Jedna z nich je Česká republika. Že ne? Že jsme bohatá země? Ale kdopak to povídal! Banka Morgan nás asi před třemi čtyřmi lety prohlásila za rozvojovou zemi. Sto let od příměří v 1. sv. válce je za námi. Nyní plán: Zničit Českou a Slovenskou republiku.

Z těchhle MSM (meinstreamové sračkomaty) bych zešílela.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-02-24_Ranni_hrani/

Zrzka pokouší flešku, propisky, zapalovače na stolečku.

- Drzoune, jedeš!
Jede. Na gauči vedle mě sponka, propiska... Zrzečka si vystačí sama. Kotouly, přehazování propisovačky. Uchopení do tlamičky. Vypadá, jako by hrála na flétnu. Pozorování hrajícího si kotěte vyrábí hormon štěstí. To potřebuji. Z luk už slezl sníh, bílá vábivá krása odešla... Na oplátku se tu usadilo jaro. Od včera tavolíny poskočily...

Zrzka vedle mě spokojená. Packami propisku nadhazuje, nese si ji v hubě jako myšku. Opravdu - nikoho nepotřebuje.

Jedu. Tesco. Mám deset procent vylepeno na slevu. Aktuální. Ne jako u Penny ex post. Většinou vylepuji po termínu. Zítra už nikam nejedu. Nemíním se nervovat. 

Stavuji se v malém krámku. Není tam majitelka. Střídá se mezi svými dvěma obchůdky s prodavačkou. Vždy vypígluje regály, vyrovná, osmýčí a pustí tam svou pracovnici. Ta zmrzačí, co se dá. Udělá nepořádek. Nakupuji pro forma komponenty na tvoření. Volám majitelce z auta. 

- Povídala mi: Vynemáte roušku? Nemám. Paragraf... Protiprávní. Divila se. Cože? Protiprávní. Ale apsoň abyste se chránila. - Chráním se. Jím Herbalife. 

- Ona je dobrá tak udělat mi všude bordel. 

Procházím Tesco. Vybírám, co budu potřebovat v období umrtvení vlasti. Snažím se být povznesená. Dělat, jako že nic. Ale ono něco visí ve vzduchu. Lidem nakukají, jak otevřou školy, obchody. Děti se rok vzdělávaly distančně. Zánik. Všeho. Školství. Zdravotnictví. Bující úřednická armáda. To je v plánu EU. Hodně úředníků. Student uspěl u soudu. Nařídil otevřít gymnázium studentům. U stejného soudu ve stejné věci neúspěch jiných stejných žádostí. Soudci mizerní zaprodaní. Ireno, klid! 

U pokladny nevrlá obézní prodavačka. Neusměje se. Nemluví. Otrávená. Nedivím se. Hadrem ucpané dýchací cesty. Ve vzduchu visí vládní podraz. My nic neovlivníme. Vesmírná inteligence, ochraňuj českou a slovenskou zemi a její lidi! Děkuji.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/21-02-24_Z_nakupu_zastavka_v_zahrade/

Procházím zahradou. Jů, tady je tolik nevysbíraných oříšků. Některé s dírkou. Ale asi pět šest jak čerstvé. Tluču je kamenem na dlažbě. To Peťulka nevidí rád. Zrzka kolem mě poletuje. Vezmi si, Ireno, příklad od zvířete. Nezatěžuje se. Je radostné. Vylezla do višně. Akrobatické kousky - neuvěřitelné. Šikulka. Až sebou buchla do větví od smrku. 

- Peťuš, najedl ses?

- Už dávno. Mohu zajet?
- Ještě pojedu do obchůdku. 

Majitelka celý obchod přerovnala, urovnala, srovnala, vyčistila, osmýčila. Obchod prokoukl. Maďar vymaloval místnost. Má tam kuchyňku. Krása krásoucí. 

- Jak se vám tu lbí?

- Líbí. Už čtrncát let. 

- Mně se zas líbí váš prezident. Nebo ne?

- Náš prezident Orbán je nejlepší na světě. 

Majitelka mi ukazuje dekorace na zahození. Prodavačka tvořila. 

- Podívej, tohle je "Zabíjačka"!

- Ježíš Marjá, ona ti zničila materiál. 

- No a tady to by si nekoupil ani... 

Fotím ty hrůzy. Zničila rudým sprejem věneček, holubičku, vajíčka... 

- A tohle!

Čtu: Koule. Ale je to velikonoční vejce na špejli.

- Mohu si to nafotit? Večer to dát... 

- Jo. Můžeš. Seženu si jinou prodavačku.  

Večer povzbudivý, veselý. Ne, že bych se radovala z cizího neštěstí. Ale řehtaly jsme se tam všichni. Úchvatné dekorace. Ne! Stále lidi opravuji, aby neříkali to je úžasné. Staroslověnský základ UŽAS znamená děs, běs, strach, hrůzu. Význam slova značí strašný. Takže úžasný člověk - strašný člověk. Podvědomí tam cítí negativní význam. Věšdomě jako že chválíme, pozitivní. U dekorací paní prodavačky směle napíšu: Úžasné výtvory. :-) 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-02-24_V_jednom_obchduku/<br>           

To je vítání! Zrzoun drzý. Cítí masíčko na polévku A bílou klobásku. 

- Zrzi, pojď, něco ti dám... 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-02-24_Zrzka_zvedava_obcuhuje_nakup/

Kolem a kolem den by nebyl tak hrzozný, kdyby se nevylily potoky zpráv, příkazů, nařízení, výhrůžek, neakceptování vládou nezákonného stavu. Takže byl docel strašný. Vlastně ÚŽASNÝ


Dobrou noc!