Co slavíme? Život

18.05.2024

Ráno. Už zase sobota. Chjo. Pročítám si v posteli letáky. Poslouchám u toho Kalejdoskop. Píšou ho s j. Každý první čtvrtek v měsíci. Tenhle je dubnový. Pan Mišun. O Slovanech. Ale pod pořadem čtu:

Kotle na fos.paliva se podílí celý 1% na CO2 , Dánský zázrak zhasl , EP čachry machry s vytápěním , dohoda a slib vesmírné Kóny , Suezký průplav ztracen pro anglosasy , český kráter a co je pod Prahou ? , eugenické záření , aktivace CERNu otevírá portály ? , "divné řeči" pro CBS ,dějí se neuvěřitelné věci v Africe spokojenost s Ruskem , téměř 90% , proslov státníka ,tichá epidemie – sociální sítě , půst od soc.sítí a mnoho dalších střípků.

https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-04-04-m-misun-l-domas-_-kalejdoskop-18/

https://odysee.com/@studio.Klatovy:c/Kalejdoskop_18_misun_domas_04_04_155min:c

Tenhle dubnový poslouchám po částech už asi čtrnáct dnů. Vracím si ho. Nebo se popletu a poslech posunu dál. Tak znovu. Nebo kousek zaspím. Tak ještě jednou od poloviny. A tak pořád...

Zvoní Linda.

- Mami, jedu z jahod. Mám jen dvě a půl kila. Všechno shnilé. Kdyby nechali středu a čtvrtek otevřeno, lidi by si natrhali. Takhle do toho zapršelo.

- Ono to je asi něčím postříkáno z nebe. To není normální. Ničí nám úrodu. Likvidují lidi.

- Vedle mě trhali čtyři páni. Dostali od manželek koše. Volali domů. Protože to fakt bylo shnilé. A mně bylo divné, že tam hned ráno nikdo nebyl.

- Tak má pán škodu.

- A to měl vždycky krásné velké jahody. Teď malé a paběrkování. Všechno shnilé.

- Dělají nám na obloze čáry. Včera večer mi přišla myšlenka, že jsem se dožila takovéhle doby. Kam s námi smýkají! Pak jsem se začala přesvědčovat, že přece tenhle rok bude ten průlomový. Akorát že si to říkám od roku 2011. Už to bude. Už to bude. A ona se smyčka utahuje víc a víc. Děti berou léky na vysoký krevní tlak, na alergie, na hlavu… Přitom stačí vyčistit těla. Daně zvyšují. Ceny uměle letí nahoru.  Rozdmýchávají mezi lidmi nepřátelství, války, vyzbrojují cizí stát... Ubližují svým. 

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-05-18-rano

Vstávám. Žofie mě čeká na chodbě na kožešince.

- Mňau! Mám hlad!

Dnes mají masový den. Pro mě už skončila doba vršků kopřiv, pampelišek, smrkové výhonky se staly větvičkami. Mixuji si červenou řepu do jahodového koktejlu. Barevně ladí. Ne, že by pro mě řepa byla favoritem. Cítím z ní sklep a hlínu. Jenže v koktejlu to ani nevnímám. Petroušek je tu.

- Tak jsem to s nájemníky srovnal. Hezky opravil střechu nad garáží.

- Poprosils´, aby ji natřel?

- Počítá s tím.

- Peťuš, jedu na nákup.

Tak kampak se dnes vypravím? Všude stejné šunty. Lidl. Mají tu můj furmint 4+2. Obcházím regály. Nic nového. Jen ceny. Zboží zůstává stejné. Plné jedů. Jak si to naplánovali mocní. Zelenina – všechno ze Španělska. Tak nic. Než z těch obrovských japanů, to raději nic. Á, papriky špičaté 2 ks. 44,- Kč. Beru. Dotýkaly se jich ruce našich živitelů rodin. Ráda je podpořím.

Nakládám nákup do auta. Bednu s lahvemi…

- Pane, prosím vás, byl byste tak laskav a pomohl mi?

- Pro vás rád.

Přeložil bednu do kufru.

- Jsem potulný básník z Tanvaldu. Kdybyste chtěla, zarecitoval bych vám satirickou báseň.

Naivně souhlasím. Vtipný. I báseň vtipná.  Jak on si to řekl o peníze?

- Kdybyste třeba nějaký honorář.

Fakt jsem naivní. Lovím v peněžence 18 Kč. Vzdaluje se.

Rychle jdu vrátit košík. Pokukuje po mně za auty. Šup, zapínám stěrače, bič a pryč. Vyhlíží další publikum. Nebo oběť?

Doma. Polévka z krůtích drůbků. Běžím do zahrady pro zeleninu. Sibiřská cibule, medvědí česnek, pažitka, petržel, libeček. Ó, ten miluji.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-05-18-nakoukla-jsem

V chaloupce včera pokročili s pracemi. Ó, to bude hezké zahradní letní i zimní... Tati, koukáš, doufám. 

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-05-18-roste-mi-to

Zapomenout na plány mocných. Kam jde mysl, tam jde realita. Raduji se. Skleník požehnání. Roste mi to nádherně. Ač pod mrakem, ptáci zpívají. Obkukuji malovanou budku od hrnčíře z Bechyně. Jestlipak tam už někdo sedí na vajíčkách?

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-05-18-muj-masox

Mám málo svých nudlí. Nechci si ještě namáhat oči válením placky. V lednici mám z týdne talířek těstovin. Bože, tak je jednou kydnu do polévky, no. Dochucuji svou zeleninovou masovou pastou.

- Peťuš, jaká je polévka?

- Výborná.

No. A prošlo mi to. Sobě rýži, jemu hranolky s jatýrky. A náš salátek. Čtyři slimáky jsem vyhmátla. 

- Chci jet na černý bez.

- Kolo jsem ti zkontroloval. Ale nejezdi. V dešti se bez netrhá.

OK. Jdu odpočívat.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-05-18-podvecer

Večer peču letní jahodový dort.

- Co vyrábíš? Majolku?

- Jak ho napadla majolka? Zlobím. Neřeknu.

 Za chvíli je tu zas.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-05-18-letni-dort

- Aha, ty chystáš dort.

Dávám mu ochutnat šlehačku s mascarpone.

- A co slavíme?

- Léto. 

- Ještě není. 

- Tak slavíme jahody.

Koneckonců je třeba oslavovat život! Radost z něj. Lásku. Všechno to hezké, na co se zapomíná. 

K večeři koktejl. Dort už ne. Až zítra.

https://www.youtube.com/watch?v=T87u2BbSeFc

Světlo Krista a zelené světlo ve výživě s Jaroslavou Vondrákovou na Zprávách z galaxie

Při přípravě dortu - paradoxně u nezdravé kalorické bomby - poslouchám povídání o tom, jak jsou děti nemocné. Mohou za to i rodiče. Především rodiče. V 1:29 hod. – konkrétně. Alergie je neadekvátní reakce imunitního systému na úplně přirozené jevy jako je zvířecí srst nebo pyly. To bychom měli zvládnout. Ale imunita má velkou práci s toxicitou, kterou v tělech máme. Jakmile se tělíčko vyčistí, alergie mizí. Čistíme-li se, jde to přes kůži. Proto mají děti ekzémy. Jde jim pomoci. Nemocná kůže - jedy v těle. Mladé páry nemohou otěhotnět. Cíl – depopulace přes zdraví, přes potraviny. Člověk, který stojí za financováním Green forest prý řekl – kdo řídí potraviny, ten řídí lidi. Mladí lidé jsou ve stresu. Boj o miminko. Jakmile se vyčistí, zklidní, srovná se pH. Pomáhá k tomu zelené. Reprodukci podporuje saturace zelenými potravinami, jsou to adaptogenní potraviny, protože snižují stresové hormony. Proto jsem si mixovala kopřivy, pampelišky. Ne, že bych byla býložravec. Ale ráda si ochutnám mladou bršlici, než jedy z průmyslově zpracovaných potravin. Říkají tomu ultra průmyslově zpracované... A katdý den lžíci ostropestřce mariánského ráno a večer. Je čas čištění. Právě teď. Ne na podzim. Nyní - játra, ledviny... 

Mladí lidé by se měli tak dva roky před početím čistit od jedů. Dětské alergie jsou z těl jedy zaneřáděných matek. Sama jsem se alergií zbavila, když jsem vyčistila tělo s Herbalife. Někdo používá zelený ječmen, chlorelu. A ač bez alergií, stejně se stále a stále čistím. Myslím na to, co jím. 

Půlnoc. Poslouchám Jardu Chvátala.

https://www.youtube.com/watch?v=tXbmrxAOj0w

Pod pořadem:

Jaroslav Chvátal: V Peru mohli odborníci z celého světa konečně zveřejnit výsledky svých analýz týkající se jednoho z největších současných mystérií našeho světa – tzv. Peruánských mumií. Univerzita v Ice se rozhodla, že je bude zkoumat, aby potvrdila, nebo naopak vyvrátila překvapivé závěry našich odborníků. Tato aféra se stala celosvětovou a vyvolala velkou kontroverzi. Badatelé jsou přesvědčení o kontaktu mezi dávnou civilizací na jižním pobřeží Peru a lidmi z nebe. A jsou tu ti, kteří jsou přesvědčení o podvodu. Nastal čas, abychom prostřednictvím tohoto vyprávění uvedli věci na pravou míru a vysvětlili skutečnou podstatu věci.

Jaroslav Chvátal je lektor kurzů a workshopů s duchovní tématikou, filozof a publicista. Korespondent společnosti Lucis Trust, kterou byl posléze autorizován do řízení projektu esoterní duchovní školy Akademie Planetárního Vědomí Sedmi Paprsků. Je v neustálem kontaktu s předními světovými osobnostmi různorodých duchovních disciplín (David Icke, Allan deWalton, Lysa Royal, dr. James Hurtak, Richard C. Hoagland a další).

Sueneé: YouTuber, bubeník, tvůrce Mezinárodní konference exopolitky, historie a spirituality a autor zpravodajského serveru Sueneé Universe. Již od střední školy ho fascinovaly tajemství vesmíru a světa mezi nebem a zemí, což ho nakonec přivedlo k tématu mimozemšťanů, se kterými měl možnost se nejednou setkat.

Sueneé si nepřipsal překlad veletlusté knihy od dr. Stevena Greera. Přeložil ji. Obstaral si u něj práva. Jardu Chvátala jsem několik let poslouchala na Svobodném vysílači v pořadu Absolutně neuvěřitelné. Byl to první kontakt s neznámými informacemi. S vejcorodými kosterními pozůstatky lidí, s Anunaky, s přítomností lidí na Marsu, s MK ultra... Chvátal hovoří pomalu, zdlouhavě. Pak se roztrhl pytel s dalšími alternativami. Třeba Andrea Svobodová Křešová na Zprávách z Galaxie to vzala hopem. Vysype z rukávu, jak to tady na planetě funguje. Kdo kde kdy s kým za kolik. O lidstvu a jeho otrockém životě. Ani si toho člověk nevšimne, v jakém jhu žije.

Kissingerův citát z jeho projevu na Radě WHO o eugenice 25. února 2009: "Jakmile stádo přijme povinné očkování, hra je na světě. Přijmou cokoli – nucené dárcovství krve nebo orgánů – "pro obecné dobro". Můžeme geneticky modifikovat děti a sterilizovat je "pro obecné dobro"... Výrobci vakcín vydělají miliardy. A mnozí z vás v této místnosti jsou budoucí investoři. To je skvělá win-win dohoda. Vyhubíme stádo a stádo nám zaplatí za vyhlazovací služby."

A jak s námi mocní cukají, hýbou, jak nás vodí na vařené nudli! Mnoho z nás si toho už všimlo. Např. proč platit daně! Za co? Co jsme provedli? Copak nám stát opraví nebo spíš zaplatí opravu střechy? Kde se bere ta drzost vybírat nezákonně zločinně daně?? Proč tolik lidí náhle umírá? Proč staří lidé dožívají jen na lécích? Proč je v zimě vedro a v létě chumelí? Proč pravidelně po rozkvětu stromů přicházejí mrazy už kolikátý rok?

TEXT PŘEVZATÝ OD JOHNA D. ROCKEFELLERA

"Udržujme jejich životy krátké a jejich mysl slabou, zatímco budeme předstírat, že děláme pravý opak. Naše znalosti o vědě a technologii využijeme jemně, aby nikdy neviděli, co se děje. Budeme používat měkké kovy, akcelerátory stárnutí a sedativa v potravinách, ve vodě i ve vzduchu. Budou pokryti jedy, kamkoli se obrátí.

Díky měkkým kovům přijdou o rozum. Slíbíme, že najdeme lék z našich mnoha fondů, a přesto jim dáme více jedu. Chemické jedy budou vstřebávány pokožkou idiotů, kteří věří, že určité hygienické a kosmetické produkty, prezentované skvělými herci a hudebníky, přinesou věčné mládí na jejich tváře a těla, a skrze jejich žíznivá a hladová ústa zničíme jejich mysl a reprodukční orgány. Jejich děti se narodí jako zdravotně postižené a deformované, a my tuto informaci skryjeme.

Jedy budou ukryty ve všem kolem nich, v tom, co pijí, jí, dýchají a nosí. Musíme být důmyslní v rozdělování jedů, protože vidí daleko. Naučíme je, že jedy jsou dobré - s vtipnými obrázky a hudebními tóny v televizi. Ti, které sledují, k tomu budou nápomocni. Najmeme je, aby prosadili naše jedy.

Uvidí, že naše výrobky jsou použity ve filmu a zvyknou si na ně a nikdy nepoznají jejich skutečný účinek. Až porodí, vstříkneme jedy do krve jejich dětí a přesvědčíme je, že jim pomáháme! Začneme brzy, dokud je jejich mysl nevyvinutá, zaměříme na jejich děti s tím, co děti nejvíce milují, na sladké věci.

Když se jim pokazí zuby, naplníme je kovy, které zabijí jejich mysl a ukradnou jejich budoucnost. Když byla ovlivněna jejich schopnost učit se, vytvořili jsme léky, díky kterým budou ještě více nemocní, a které způsobí další nemoci, na které vytvoříme další léky. Uděláme je poslušnými a slabými před námi, před naší mocí. Budou mít deprese, budou pomalí a obézní, a až k nám přijdou pro pomoc, dáme jim další jed.

Jejich pozornost zaměříme na peníze a materiální statky, aby se nikdy nespojili se svým vnitřním já. Rozptýlíme je smilstvem, vnějšími radovánky a videohrami, aby nikdy nebyli v Jednotě se vším. Jejich mysl bude patřit nám a udělají, co jim řekneme. Pokud odmítnou, najdeme způsoby, jak implementovat technologii, která jim změní mysl.

Strach použijeme jako zbraň. Dosadíme jejich vlády, a v rámci nich nastolíme opozici. Budeme vlastnit obě strany. Vždy budeme skrývat svůj cíl, ale budeme pokračovat v našem plánu. Udělají tu práci za nás a my budeme prosperovat z jejich dřiny.

Naše rodiny se nikdy nebudou míchat s jejich. Naše krev musí být čistá (protože je). Donutíme je, aby se navzájem zabíjeli, když se postaví proti nám.

Budeme je udržovat oddělené od Jednoty skrze dogma a náboženství. Budeme kontrolovat všechny aspekty jejich života a říkat jim, co si mají myslet a jak. Vedeme je laskavě a necháme je věřit, že se vedou sami.

Budeme mezi nimi podněcovat nevraživost prostřednictvím našich frakcí. Když mezi nimi svítí světlo, uhasíme ho výsměchem nebo smrtí, která nám nejlépe vyhovuje. Donutíme je roztrhat jejich srdce na kusy a zabíjet vlastní děti. Toho dosáhneme pomocí nenávisti jako našeho spojence, hněvu jako našeho přítele. Nenávist je zcela oslepí a nikdy neuvidí, že v jejich konfliktech budeme jejich vůdci.

Budou se zabíjet navzájem. Budou se koupat ve vlastní krvi a zabíjet sousedy, dokud uvidíme, že jsou proti nám.

Z toho budeme mít velký prospěch, protože nás neuvidí, protože nás nevidí. Budeme dál prosperovat z jejich válek a jejich úmrtí.

Budeme to opakovat, dokud nebude dosaženo našeho konečného cíle. Budeme je dál nutit žít ve strachu a hněvu, budeme jim dávat obrázky a zvuky. Použijeme všechny prostředky, které máme. Naše prostředky nám zajistí jejich práce. Donutíme je nenávidět sebe a své sousedy.

Vždy před nimi budeme skrývat božskou pravdu, že jsme všichni jedno. To nesmí nikdy vědět! Nikdy nesmí vědět, že barva je iluze, musí vždy věřit, že nejsou si rovni. Krok za krokem, kapku po kapce postoupíme k našemu cíli. Převezmeme jejich půdu, zdroje a bohatství, abychom nad nimi mohli vykonávat kontrolu. Oklameme je, aby přijali zákony, které ukradnou i tu malou svobodu, kterou mají. Vytvoříme peněžní systém, který je navždy uvězní a udrží je a jejich děti v dluzích.

Když je společně zakážeme, obviníme je ze zločinů a světu předneseme jiný příběh, protože budeme vlastnit všechna média. Naše sdělovací prostředky využijeme ke kontrole toku informací a jejich pocitů v náš prospěch. Když se proti nám postaví, rozdrtíme je jako hmyz, protože jsou méně než to. Budou bezmocní s tím cokoliv udělat, protože nebudou mít zbraně.

Některé z nich najmeme, aby prováděli naše plány, slíbíme jim věčný život, ale ten nikdy mít nebudou, protože nejsou z nás. Rekruti budou nazýváni ′′ iniciovanými ′′ a budou naočkovaní, aby uvěřili falešným obřadům průchodu do vyšších říší. Členové těchto skupin si budou myslet, že jsou jedni z nás, ale nikdy nepoznají pravdu.

Nikdy se nesmí dozvědět tuto pravdu, protože by se obrátili proti nám.

Za svou práci budou odměněni pozemskými věcmi a velkými tituly, ale nikdy se nestanou nesmrtelnými a nikdy se k nám nepřidají, nikdy nedostanou světlo a nebudou cestovat mezi hvězdy. Nikdy nedosáhnou vyšších říší, protože jejich zabití zabrání přechodu do říše osvícení. Tohle nikdy nezjistí.

Pravda bude před nimi skryta, tak blízko od nich!

Ach ano, iluze svobody bude tak skvělá, že se nikdy nedozví, že jsou našimi otroky."

Jenže oni se to dozvěděli. Prokoukli hrátky mocných. Vidíme neustálé opakování voleb. Naprosto zbytečné. Peníze hrají roli. To se chlapci tak dohodli. A jednou za sto let to tady trošku vyčistí. Pokosí. Teď momentálně máme zpátečku do středověku. Zákaz všeho. Aut, motorů, topení… Hezky do doby středověku, čeládko lidská! No jo, ale lidi už nespí. Jo, někteří ano. Nechtějí nic slyšet. Vysmívají se. Zůstávají stále hloupí. Já nechci umřít blbá. 

A když mám hezky všechno zapsané, smažu si jedním popletením – neukládat. Ty vorle! Čtyři hodiny!

To je vše. Hlavy vzhůru! Jdeme k zlatému věku! Už to nebude dlouho trvat.

Dobrou noc!