Den hojnosti, hodných lidí, spokojenosti a lásky

17.06.2021

Odbila půlnoc. Tak zas do dalšího dne. Ale jak to bylo o čtvrtečku?

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-06-17_Zrzecka_si_chladi_brisko_-

Probouzím se dlouho dlouho před budíkem. Povaluji se. Lehce přispávám. Je čas! Jdu najít Zrzečku. Trpělivě - jak jinak - čeká na můj příchod. Vyvaluje se na dlažbě na chodbě. Už týden to vypadá, že dnes, dnes, dnes... A stále nic. Nejprve jí něco na zub. Pak mně. V deset mám být ve vedlejším městě. Vyjedu v půl. Pořád mám klasicky dost času. Ještě hledám vhodný dárek pro malého ročního hošíčka. Co bych mu tak... Zoubečky mu lezou. Plyšového kamaráda, ať se má čím šmudlat před spaním. Ne. V dárkové skříni vybírám krásňoučké prstové maňásky. No jo. Bude deset. Ještě něco napsat. A do něčeho vložit. Ne. Balit už nestihnu. Beru první papírovou taštičku. Deset. Už bych měla opravdu vyrazit. Právě mám sedět na křesle... V koupelně na dlažbě jsem zapomněla telefon a dárečky. Vracím se. Zapomněla jsme dárek pro šedesátníka. Ne, už se nemohu vracet. Jedu.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-06-21_Na_vylet_-/

- Eri, už jedu! Právě vyjíždím z Jaře.

Jen se usmála. Mám plán. Stavit se v servisu. Zdá se mi, jako že mi klimatizace málo pracuje. Já ji taky málo používám. Mám ráda teplíčko. Ale když už je moc velké, na dvě minutky ji zapnu. Mám domluven odvoz k Eri. Mezitím mi doplní to něco. Nazvu to médiem. Ale vůbec nevím, co se a kam lije, sype, láduje. Volám do servisu:

- Už se blížím! Jsme na okruhu. Asi mám sjet a...

Potvrzeno. Irena sjela. Ale místo vpravo pohodlně se dostat do servisu, jede vlevo. Do náměstí zákaz. Vystupuji. Volám na dělníky, kudy. Ukazují. Ano. Vracím se. Jsem trkvoň. Pozdě jedu a ještě kufruji. Přesedám na místo spolujezdce. Jedeme k Erice.

- To smrdí.

- Jako prach?

- To bude zanešené. Vyměním ti filtr a doplním klimošku.

Ok. Vystupuji u své milované kadeřnice. Mé auto odjíždí do servisu. Mám tu holku moc a moc ráda. Račice jako já. Ale úplně, ale zásadně jiná. Neb ona je na začátku, kdežto já lezu do lva.

- Máme průšvih, nejsi na červenec objednaná. Mám to tam obsazeno.

- Nic není průšvih. To dáme.

Hledám v lunárním kalendáři. Rak - nemýt vlasy. Lev - vlasy stříhání. Panna - vlasy - účes, střih. Vybíráme dny. Příští měsíc má čas večer v pět. Žádný problém. Její pejsek Quinci se nerada fotí. Rozumnější než člověk. Obracím se k ní zády. Chystám si mobil. Rychle se otočím. Cvak. Zaleze za paničku. Nedám si pokoj. Cvak. Ďafne a utíká ven. Má recht. Focení škodí. Indiáni to věděli také. Hanzelka se Zikmundem o tom psali. Focení - si mysleli inidáni - krade duši. A asi jo. 

Lupají mi tu krásně víčka. Uvařila jsem třešňovo jahodový džem. Moc dobrý.

Ostříhaná. Povídáme si o mamce. Mám pocit, že jsem zestárla. Prý vůbec ne. Fakt? Ne. Prozváním.

- Za deset minut jsem tam!

Na odchodnou vytahuji z batůžku bublaninku. Málem jsem zapomněla. Eri chválí.

- Eri, nemusíš mi to chválit.

- Ne, řekla bych ti. Je výborná.

- Představ si, že jsem si našla těsto ve worverku. Vmíchala jsem do něj kvásek. On dělá ladnost. Vláčnost.

- Moc dobré. Pekla jsem z rebarbory. Výborný koláč.

- Pošli mi ho, taky chci upéct z rebarbory.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-06-17_Takhle_vypada_filtr_z_klimatizace/

Klakson na ulici. Už běžím. U nohou mám filtr. Páne jo! Takhle to vypadá v klimatizaci. Aha. A tohle pak koluje v kabině. Smrdí to prachem. Hlavně člověk dýchá špínu, bakterie. Nebo bacily? No, škodí to zdraví. Platím.

Jen info pro tu mrchu z loňského května. Peníze mi dal Petroušek. Prý se v nich sice topím, ale on je velmi laskavý a milující manžel. :-) Chce, abych v nich plavčila. Mám takový pocit, že ta potvora přežila. A vylezla z močálu právě dnes. Kara Ben - luciferáza dnes zaútočila. IP adresa je jedinečná. :-) A nedá si pokoj.  Odborníci ji umějí najít. Karel May - hm, baba je asi sečtělá. Kanálnice! :-) 

Stavuji se u milé osůbky. Zve mě dál. Nejdu. Povídáme na sluníčku. Vypráví mi, jak ji v únoru bolela ručenka tak moc, až jí to bolelo na celé hrudi. Se zájmem poslouchám a naší lékařské péči. Musela jsem se smát. Obvodní ji odeslal k neurochirurgini. Přesně ji bolest vyhmátla. Známá si cvrkla a vyběhly jí slzy.

- Toto, kudla, zabolelo, co? Tak mi řekněte: Jdi háje, to kudla bolelo!

Lékařka mluvila ještě drsněji. Ale uměla. Poslala ji k pohybovému se slovy:

- A tam vás to, kudla, bude bolet ještě víc!

- Hrál si s mobilem. Ptal se:

- S tímhle jste doma, jo?

Prý jedná dle nálady. To je úcta k člověku. Brala bych tu vulgární doktorku. Ale smrada, který si hraje s mobilem a diví se, že někdo ručenku šetří doma... Toto není na mě.

Dnes třetí milé setkání ukončuji. Svištím domů. Petroušek právě pustil Zrzku do domu. Jedu ji rychle kontrolovat, abych se nedivila... Vítá mě na zápraží Mourek. Už mu musíme zřídit to bydleníčko Péťa otálí, že prý je léto. Ale taky prší. A ten chlupatý blb leží na dešti a mokne. 

Maminčiny kytičky mi často padají z krku. Nacházím jednu na zemi. Asi jsem na ni šlápla. Péťa je dnes doma.

- Peťuš, a mám po kytičkách. Ztratila jsem je. Vidíš? Řetízek měl nespolehivý zámeček.

- Určitě je máš v autě.

- Hledala jsem. Nemám. Asi jsem je ztratila na ulici.

Jenže on je kouzelník.

- Co dáš?

- Kde byly?

- U auta.

- Divné. Neviděla jsem je.

- Dnes jsem dělal u pana XY. Už mu bude 75. Ptal se mě, kolik mi je. A jak to, že mám o tolik mladší ženu.

- Peťuš, nelži!

- Fakt. Povídal, jestli mám takovou vyšší, brýlatou, asi padesátiletou.

- Peťuš! Že on nosí brýle!

- Ne, fakt si to myslel. Znáš ho. Chodí okolo nás. On vypadá velmi dobře. A oči má v pořádku.

Dnes jsem měla obavy, že jsem zestárla. Vesmírná inteligence, děkuji za vesmírný internet a za vzkazy z něj! :-)

Telefon. S milou mladou citlivou paní. Pomohla mi. Ještě o něco žádám. Není problém. NIC NENÍ PROBLÉM - si všichni zapamatujte!

Mám okolo sebe skvělé lidi. Jo, ta barkochba, teda luciferka Kara Ben - světlá černá výjimka. Ač vevnitř pocit osamocenosti, nejsem sama. A nebudu. Všude jsou lidé. Stačí je oslovit. Družit se. Staří známí, přátelé zmizeli? Nevadí. Přicházejí noví.

- Voda má dvacet šest!

- Peťuš, tak to si počkám aspoň na třicet. To je ledárna i v tom dnešním horku.

- Tady ti posílá paní XY láhev vína.

- Hm, a jak jsem si to zasloužila? To je hodná. Ale asi mě nezná, ne? :-) 

Děkuji za vzkazy a ukazatele Vesmíru! :-) 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-06-17_Siesta/

Nesu si na tácu oběd. Zrzečka drzounka se jde mrknout, co to mám. Mourek se přesunul pode mě. Přenesli jsme skleněný stůl k bazénu. Léto začalo. Ač temným nebylo draho udělat rituál na Velikonoce v Egyptě, nyní na G 7 - osmnáct postav v rudém v postoji váhy, nevyjde jim to. NE, ne. Ale že se snaží!! Zvítězí lidé. Už se to děje.

Držíme siestu. K večeru si jdu natrhat třešně. Uvařím z nich s jahodami džemík. Kocourek hodně pije - mléko. Vodu moc ne. Ale v mlíčku by se mohl koupat. I já. Zalévám. Ještě jeden hovor s paní z před dvou let. Záchranářka. Sedím na houpačce. Řeč plyne jak voda. Přenádherné... A to se vlastně ani moc, spíš vůbec neznáme. Lidé jsou hodní! Když jsem loni tuhle větu pronesla, Petroušek odjel na tréning, a volala ta reptiliánka... :-)  Jsou hodní. Ale dnes tři popíchaní. To mě děsí. To mě nenechává klidnou... 

https://aeronet.cz/news/g7-ritual-globaliste-usporadali-desivy-pochod-18-soudcu-posledniho-soudu-v-rudych-talarech-na-oznameni-pocatku-nove-svetove-vlady-policie-v-cornwallu-nechala-cleny-extinction-rebellion-bez-odporu/

G7 Rituál: Globalisté uspořádali děsivý pochod 18 soudců Posledního soudu v rudých talárech na oznámení počátku nové světové vlády! Policie v Cornwallu nechala členy Extinction Rebellion bez odporu projít policejními zátarasy, zatímco novináři se ke sjezdovému letovisku lídrů G7 přiblížit nesměli! Nikoliv satanismus, ale výjev z Knihy soudců a z Hebrejské Bible! Nejprve v Egyptě uvítali návrat Amon Ra, potom v USA připravují populaci skrze UFO na akceptaci exopolitické reality a nyní v Cornwallu pochodují soudci Posledního soudu! Vůdci G7 nepřijeli jednat, ale byli na koberečku a skládali účty! Komu?

Jenže už na samotném počátku je zde omyl. Rozhodně nešlo o satanistický rituál, ale naopak o scénickou symboliku okopírovanou z Hebrejské Bible.

Z celé události bylo pořízeno video, které zachycuje pochod v St. Ives v Cornwallu, jak postavy oblečené do rudých hávů kráčí za sebou pomalým krokem. Obyčejný laik v průvodu viděl jen blázny v červených hadrech, ale ten průvod nebyl určen pro goyim, ale pro jednotlivé Domy. Lidé si všimli, že průvod prošel policejní uzávěrou naprosto bez odporu, směrem k sjezdovému areálu s vůdci G7. Nikdo jiný nebyl vpuštěn, s výjimkou místních obyvatel žijících v oblasti uzávěry, a s výjimkou kameramana Extinction Rebellion. Co to ksakru mělo znamenat, ptají se nás čtenáři v emailech. Celou akci si proto probereme podobně, jako nedávno gigantický rituál v Káhiře 2

Jak říkám. V našem světě všechno dobře skončí. Nebojme se. Držme pospolu. Družme se. Pomáhejme si. Zajímejme se o sebe. Znáte lidi ve své ulici, ve svém paneláku jménem? Zdravíte se? Nechtějí nás už pustit do starého světa. Skončil. Nebojme se. Čeká nás skvělá budoucnost. Jen chvilku ještě půjdeme k novému světu okolo skály po uzoučkém chodníčku. Kdo vytrvá, zvítězí. Já chci zvítězit. A zvítězím!

Dobrou noc!