Den na přemýšlení. Jupiter chce pečovat

26.07.2022

Svatá Anna chladna zrána. Včera skončilo nepřekonatelné vedro. Anna přinesla i přes den ochlazení na pouhopouhých  24°C. Včera mi Petroušek avizoval ochlazení na 24°C. 

- Peťuš, ale tak to bylo dřív. Žádné třicítky! 

Ve Špindlu minulý týden v půl páté večer - v horách! - 41°C. To není přirozené. Shodou náhod jsem zrovna dnes poslouchala na TV Šalingrad, proč se otepluje, jak se zpomaluje rychlost větru. A taky co má v plánu světový pán.

https://www.michalapetr.com/mip-87-brusel-chce-celou-stredni-a-vychodni-evropu-promenit-v-poust-bude-se-jmenovat-bruhara/

Tady jsem se dočetla, že větrníky nainstalované v západní Evropě odebírají z větru, který nese déšť, už tak velké množství energie, že se v celé Evropě začíná prudce měnit proudění větrů, podnebí, a v širokém pásu území táhnoucím se za větrníky klesá množství vodních srážek! Brusel svojí politikou doslova proměňuje východoevropskou rajskou zahradu v nehostinnou poušť pro Slovany - Bruharu.

Česká příroda je od nepaměti vystavená účinkům Krušných hor, které stojí v cestě větrům od Atlantiku přinášejícím déšť. Krušné hory způsobují tzv. Krušnohorské závětří, a v jeho důsledku v celém pásu území za Krušnými horami až do Českomoravské vrchoviny naprší jen polovina vody na kilometr čtvereční. Krušné hory jsou 130 km dlouhé a jejich průměrná výška je 700m! Průměrná nadmořská výška Čech je 430 m. Krušné hory, které způsobují, že v Krušnohorském závětří neprší si tak můžeme představit jako zeď 300 metrů vysokou a 130 km dlouhou - a ta způsobuje ono tisícileté za-krušnohorské sucho.

V Německu nyní stojí už 30 000 větrníků, a ty po přepočtu představují zeď vysokou 150 metrů a táhnoucí se 1500 km! Je to tedy šestinásobek Krušných hor! Brusel ale plánuje v Německu postavit do tří let dalších 60 tisíc větrníků - tedy chce vztyčit 18 nových Krušných hor, a vrhnout je do cesty Atlantickým větrům přinášejícím do Česka, a dál na východ déšť! Co se stane Brusel nezajímá, a nebo chce z východní Evropy stvořit novou poušť Bruharu! (Bruhara = BRUselská saHARA )

Německo odebírá každý týden ze síly atlantických větrů přinášejících do Česka déšť energii, která se rovná síle 20 atomových bomb svržených na Hirošimu! Představte si zkázu, kterou způsobil výbuch jediné bomby v Hirošimě, a představte si, že Německo vysaje každý den energii 3 těchto bomb ze síly atlantického větru. Důsledky pro klima ve východní Evropě budou děsivé pokud Brusel postaví v Evropě plánovaný 10 násobek větrníků. Síla vlhkého atlantického větru se vyčerpá a do Evropy začne foukat střídavě horký a suchý saharský vítr, ledový a suchý sibiřský vítr, a studený arktický vítr!

Příjemných chladných dvacet čtyři stačí. Jenže sluníčko nám zakrývají. Jak není vidět, je divno. Telefon. Linda.

- Mami, tady je cítit pach kouře.

- Tak zavři okna.

- Už to tu je.

Nikdy tu ohně nebyly. Najednou hoří na tolika místech v Čechách. Komu o co jde? A jak se k tomu staví panďuláci ve vládě? Loňské tornádo přineslo sbírku asi čtyř mld. na účtech neziskových organizací. Babiš plnou hubu, jak se o lidi postarají. Ale nic. Nedostali ani zbla. Loni jsem poslala adresně - našla jsem si pána až asi po čtyřech dnech. Z posílání peněz na Adru a podobné vykutálence už jsem vystřízlivěla. Zas si najdu, komu adresně peníze pošlu. Určitě to nebude i ta nej nej nejskvělejší nejhumánnější sbírka.

Jedu na poštu. Jako ředitelka jsem nikdy nezaměstnala nikoho z rodiny. Nedělalo by to dobře. Stejná zásada - nikdy nebrat podnájemníka jen pro to, že je něčím synem. Nikdy. Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. Mám potkat podrazáka, nevyrovnaného chudáka a slabocha. Chceš boj? Budeš ho mít. Mám své pomocníky, ochránce. Nejsem sama. Každý, kdo mi chtěl ublížit, byl Vesmírem skolen. 

Dnes se rozloučím s jedním věrným konzumentem mého čtení. Nemohu mít a nechci mít mezi přáteli zrádce a neseriózní nečestné lidi. Takže dnes neposledy. Zítra blik - a blok. Čau, Italiáno!

Sedám do auta. Jé, před očima mi jedou jogurty Bohemilk.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-07-26_V_lese/

Když hoří naše lesy, nevydržím doma. Jedu do mého chrámu lesa. Líbí se mi, že se vine do kopce. A jsou tu ještě borůvky! Dnes víc lelkuji, pozoruj koruny stromů, jejich kmeny, co kdyby na mě juklo zvíře. Věděla bych, že je to mé silové. Takhle vím nic. Trhám dva hrnečky. Stačí. Vzpomenu si na trhovkyni, prý co to dá práce. A co nedá?

Medituji. Kouzlím. 

Jedu domů. Převlékám se za autem. Nikde nikdo. Jen já a les. Co asi zvířata, ptáci v hořícím. Kurňa, co jich uhořelo!

Doma. Petroušek zrovna přijíždí.

Dám si s chutí oběd. S sebou jsem měla v lese v mističce kousek melounu. Snědla jsem si naši Herbalife tyčinku. Napásla jsem se borůvek, až mi nos zmodral. Namočenou čočku s kroupami proplachuji. Prý od plísní a jedů. Buličí oko. Cibulka, česnek, koření. Strouhám okurek se smetanou; servíruji venku. Padla na mě únava.

Míchám tvaroh s borůvkami.

- Peťuš, dnes má být energetický den. Ale já si musím lehnout.

- Odpočiň si. A jdi dřív spát.

Pro dnešní den prý energetická síla. Velmi silná kvadratura s konstelací velmi ženskou - Luna, Venuše a Černá Luna. Luna v raku - mateřská láska. Venuše - ženská planeta s ženskostí. V raku má silnější pečovatelské sklony než rozpustile erotické. Jupiter je stále v beranu, ohnivé znamení, je vládce ohnivého střelce, má dnes trigon - harmonický aspekt se Sluncem, jejich síly a působení se znásobují, zesílená vůle člověka ve lvu. Člověk dělá to, co potřebuje, to, co chce. Jupiter je rytíř, který jedná přímo a působí směrem k pomoci druhým lidem, lidstvu. Ohromná pozitivní energetická síla pro dnešní den. Dnes si musíme dávat pozor, abychom to nepřehnali s péčí o druhé lidi. Jupiter rád přehání v neharmonickém stavu. Pokud o někoho pečujeme přehnaně, nemusí se mu to líbit. Černá Luna ve stínové pozici může působit negativně na konstelaci Luna, Venuše... Na mateřské sklony, na lásku. Tak bacha na to. Pokud budete o někoho dnes hodně pečovat, spíš docílíte opaku obdivování, jak pečujete. Nechtějte vděčnost. Rak potřebuje vděčnost, ohnivá znamení chtějí díky, uznání, jak jsme to hezky zařídili.

A ještě je tu blížící se konstelace Mars s Uranem a dračí hlavou. Ta tomu, co tvoří Uran,  dodává karmický, osudový charakter. Jsou tu ve velmi těsné konstelaci. 

Ještě přibude Mars na konci července - velké změny, úder. V politice i v soukromí. Jsme v býku - ten je patronem peněz, majetku, je tam tedy možnost hýbání s penězi, nemovitostmi, zdroji... Mars na přelomu červenec srpen - Mars pozor, opatrnost na úrazy... Kdo chce změnu, má jedinečnou příležitost. 

Mars v kvadratuře - v neharmonickém vztahu s Merkurem. Mars je energie, aktivita, agresivita, když je v neharmonii s Merkurem, který má na starosti komunikaci, učení, poznávání - pozor na hádky, výměny názorů, které by nemusely posloužit dobré věci.

Protože mi tu zas už jedou pod rukama písmenka, dnes konec, zvonec. Dobrou noc!

P. S. Před dvěma lety odešla jedna stařičká Anička. Dnes bych za ní klusala s dárkem a přáním. Ančičky, Aničky, Andulky, Anežky, Aninky, všechno nejlepší k Vašemu svátečku!