Den s magickým datem. Silový :-) 

11.11.2020

Den veteránů. Svatý Martin. Vyhlášení příměří 11.11. v 11.11. 1918. Co si z toho vyberu? Veteráni i příměří ne. Režie elitářů. Co je mi příjemné, je sv. Martin, jeho bílá kobyla, sníh, svatomartinská husa, setkání v krásné hospodě se svými...

Dnešní den stvořený k čarování v plné síle!

Čtyři jedničky na hodinách - dost často je zahlédnu v autě - pozitivní znamení spojeno se spirituálním či nadpřirozeným světem. Většinou si nezapomenu něco přát.

Numerologicky je jednička číslo úspěšnosti, víry sama v sebe, číslo vítězů, konstruktivních energií a samostatnosti. Soustředila jsem se. Naučila jsem se zhmotňovat. Jsou tady tiší špízáci. Mezi nimi jedna sípavka, která se doslova prochlastala životem; mozek jí odtekl do kanálu. Hloupá až blbá. Na takové trosky je už připraveno. :-) Čáry máry!

Měla jsem dnes čas do jedenácti. Meditace. Cvičení. Vedu si deníky. Bedna. Čas od času se začtu. Když mají holky narozeniny, jdu se kouknout. Pamatuji si to. Ale jdu si to ještě zkontrolovat. Jsem tam někde daleko před čtyřiceti padesáti lety... Vžívám se, vzpomínám, jak se to v tom dni tady na světě točilo. I dnes jsem listovala. Smutné čtení. Dvě holčenky na krku. 

Procvičuji intuici. Z toho důvodu si silně ochraňuji šišinku mozkovou - hlavní orgán tvořivého myšlení, propojenosti s Vesmírem, uvědomění, napojení na Vyšší Já, intuice. Taky místo tvorby spánkového hormonu. Tolik věcí - nutno chránit a rozvíjet ji. (Asociace - pomáhat a chránit - smutné. Nesplnitelné. Kdo chtěl plnit toto heslo, odešel od lidí, kteří mají na autě pomíhat a chránit.) - Žádné ozařování svazkem nevinných paprsků. Ne, ne. Proč se vyrojilo tolik teploměrů!! Proč míří na čelo! A přímo doprostřed! Je to takový neškodný paprsek. Tak si nechejte mířit na čelo. Proč ne na krk, na zápěstí? Kde se měřila teplota klasickým teploměrem? Lidé se ničí všemi možnými způsoby. Potravinami s jedy, vařenou stravou, fluoridem v pastách (my jsme naletěli na lež - krmili jsme děti fluoridovými tbl. na zuby). Chemtrailsy, hliníkem, wifi... Je třeba mít šišinku nezvápenatělou. Jak? Syrová strava, voda a jídlo bez jedů, dívat se do sluníčka - ne v poledne!, spát ve tmě - melatonin. Přijmout temno. Doplnit jod.

Na začátku času moderní elektřiny hodně lidí kleslo do nižší vibrace. Všechny ty žárovky, co jsou kolem nás...  

Vyřazovat ratio. První, co tě napadne, použij. INTUICE. To se ale nechce. Většinou vybíráme a jednáme s rozumem, ne intuitivně. Snahy zničit, kalcifikovat. Vytvořit tupé nemyslící stádo. Děje se.

Šišinka proto, že se podobá malé borové šištičce. A když ji rozřízneme, otevřeme, nitro připomíná pruty a kužely podobné sítnici očí. Proto od starověku nazývána třetím okem. Kam míří všechny moderní teploměry?! Na čelo. Eee!! Ale jak chtěj vaši, naši si to nenechají! V centru hlavy máme tzv. "Křišťálový palác": Žlázy talamus, hypotalamus, šišinka a hypofýza. Žláza hypofýza - spojena s bodem mezi obočím s tzv. Třetím Okem. Talamus, Hypotalamus, Šišinka spojené s bodem Vrcholek hlavy; právě deklíkem hlavy přijímáme nebeskou chi; energii bereme ze slunečné chi - prány a zemské. Přes tento bod duše a duch opouští fyzické tělo, proto je důležité mít tento bod otevřen.

Dvě jedničky jsou jedenáctka; ,dualita; propojuje náš svět s něčím dalším. Zítra čtrnáct dnů, co jsem se pokoušela prostřednictvím kočičích očí dostat se někam dál, jinam. Micka se už nevrátila. :-( Dnes jsem využila místo kočičích očí jedenáctku. Jedenáctka je trpělivost, intuice a důvěra v instinkty. Taky poctivost! Dnes 11.11. Síla zdvojnásobena.

Součet jedniček dá čtyřku. Odráží stabilitu a sílu.

Kdykoli vidím 11. 11. (datum i čas 11:11), promlouvá ke mně Vesmír. Říká: Jdeš po správné cestě; máš nad sebou ochranu bez ohledu na to, jaké nepřízni osudu právě čelíš. Dnes vhodný den k zastavení; zvědomila jsem si, kým jsem, co mám, jsem poctivá; vážím si darů zdraví, lásky, hojnosti, života; věřím, že jsem na správné cestě. Usiluji o to.

Dávám si předsevzetí: Nehádat se s lidmi, kteří věří na roušky. Nechat je být. Zase jsem si někde dnes smočila. Chci se naučit: Nechat je. Uvěřili lžím. Procitnou později. Věří na kovid? Nechej je věřit. Dnes jedna zdravotní sestra - jak je to těžká nemoc. Ano. Je těžká. Ale chřipka u stokilového diabetika je také smrtelná. Ireno, zapamatuj si: NEREAGUJ. NECHEJ JIM JEJICH STRACH. Lebedí si v něm. Bereš jim ho. Potřebuji být utlučeni děsem. Nic nezměníš. Chtějí si zakyselovat tělo. Nech to být. (To byla první věta, když jsem učila na soukromém gymnáziu Tejk it izi. Foneticky. Nechto být. A první slovo - mesič. Foneticky. :-) 

Vědomě se propojuji se svým vnitřním vůdcem; přemýšlím, jakým způsobem mohu převzít kontrolu nad svým životem. Nereagovat. Nevnucovat. A už si to konečně ZAPAMATUJ!!! 11. dům v astrologii spojen se vztahy a přátelstvím. 11. 11. příležitost a připomínka: Dej svým nejbližším najevo, záleží mi na vás. Spěch, chaos, fofr - zastav! Potřebuješ hřejivou náruč Petrouška, jeho rameno k opření. Pečuj o mezilidské vztahy. Nepotřebuje mě někdo?

Skyp s maminkou. Je u sebe v pokoji. Tam není silná wifi. Ale funguje to. Dnes to s ní bylo skvělé, unikátní, bezvadné. A víte, proč ne úžasné? Donekonečna a trpělivě: stsl. (staroslověnsky) UŽAS = děs, běs, strach, hrůza. Je tu reverz významu slova. U mnohých slov nám ho překopali. Na bázi vědomí lidé vyjadřují něco krásného, ale podvědomí se kroutí; ví, že úžas se ke kladnému hodnocení nehodí. Takových slov je hodně. Napadá mě ještě kon a zákon. Tedy zákon...

Maminka je veselá. Hezky reaguje. Luštíme. Jde jí to. Vesmírná inteligence - děkujeme! :-)

Na patnáctou jedeme s drakem k veterináři. Okolo čumáčku má černou mapu. Zmenšuje se jí. Beru ji jen na ruku. Jako jsme si ji přivezli. Zítra to bude týden. A čtrnáct dnů, co odešla Micinka. Petroušek otevírá dveře, abych kočku dobře držela.

- Jak je klidná, viď? To Micka by brečela strachy.

- Prosím tě, Peťuš, nesrovnávej ji. Tohle je jiná kočka.

Ukazuje nové zoubky. Mléčné jsou jen špičáky
Ukazuje nové zoubky. Mléčné jsou jen špičáky

Na veterině je pro nás vyhrazen čas. Bez klece a bez roušky.

- Pane doktore, máme novou kočičku, Micicindu si asi budete moc vyškrtnout. 4. ledna jste jí vytrhnul devět zoubků. A fakt - byla to kočka jako nová. Veselejší. Víc žrala. Pohyblivější. Ale neřekl jste, že těch pět tisíc je na devět měsíců. :-) odešla 29. 10.

Kouknul na kalendář.

- To se vám může ještě vrátit.

- Ale ona to nikdy neudělala.

Prohlíží Zrzečku. Zakládá jí kartu.

- To okolo čumáčku je jen prach. Můžete to vlažnou vodou smýt.

- Ne, ne. Ono jí to ubývá. Mizí k nosním dírkám. Byla na dvoře s dalšími osmi kočkami. Micka přišla 25. června, takže hned vybíhala do zahrady. Téhle se náramně zalíbilo doma, v teple, na dlažbě. Vyhřívá si na ní bříško. Ven jdeme tak na deset minut. Může být první z vrhu? Když je tak pěkně živená? Že si vybojovala u té misky pozici?

- Může to tak být. Doporučuji odčervení. A pak sterilizaci.

- Nechám ji dvakrát odrodit.

- Ale nemá to vliv na její zdraví.

- Tak jednou. Ať zažije mateřství.

Proč mám v hlavě od snašky z veteriny, že kočky mají projít březostí. Věřím jí. Tak to tak bude.

Platím.

- Holky, vy už jste tady? Ještě jedeme k ševci pro boty.

S přehledem. Zrzečka se chová v náručí, je klidná. Petroušek doma otevírá dveře. Pouštím ji na chodbě. Utíká jak zajíček do domu.

- Za patnáct minut se vším všudy - hm, to byla rychlost.

Měla bych pracovat. A mně se teda ale vůbec nechce. Užívám si dnešní datum. Nakládám červenou řepu. Petroušek dostal k večeři pár kousíčků vepřového srdíčka. Já banánový a kafíčkový koktejlík. 

Skyp s LIndou. Posílám jí fotky. Vyprávím, jak je kočka jako pejsek. 

- Máte kontaktní kočku. To Micka teda nebyla. 

- Nesrovnávej. 

Bylo to dnes skvělé, silné, energetické, šťastné - tady. Na světě. 

Dobrou noc!