Den s radostí z obdarování :-)

09.03.2022

Moje biokvantové auto se probralo neobvykle brzy. Neobvykle!

Jdu si pro počítač. Poslouchám o síle sjednocených hvězdných národů. Mám vědomí zapráskané nedůležitými informacemi, které si denně roubuju do hlavy. Snažím se oprostit, ale jsem stále ukotvená v touze po informacích... Abych neumřela blbá, že jo?

Proč jsem dřív na chalupě vydržela pár dnů a pak se rychle spouštěla dolů do města do civilizace? Vymýšlela jsem si, proč tam musím. Nemusela jsem, ale jela. Kosmetika, zubař, vykoupat se, nákup... Proč to teď mám naopak? Proč jsem celou zimu vyjížděla nahoru k lesu? Do luk? Proč mě táhne příroda? Co se změnilo?

Mám důvěru. Vše se osvětluje, pokud skáču dopředu... Vše se otevírá. Není pevná půda pod nohama. Jediná pevná půda je ve vztahu k sobě. Odtud čerpám. Solidní světelný základ. Od pasu dolů je 3D kotva. Znečištěná jeskyně kreace. Funguje ze separace polarit mužské a ženské. A ještě to tak vnímáme. Myslíme, že to tak je. Vidím ženské tělo, je to ženská energie. Opravdu? Nepleteš se? Přesáhnout separaci vědomí, co se týče pohlaví, národnosti, Země, pozemšťanství. Zvládnu to? Kazí mi to propagované zprofanované evropanství. To je mi z duše protivné. Jsem Čechoslovačka. No, mohla bych být i pozemšťankou, když na to přijde. Otevírá se paměť. Navracíš se do vědomí, rozpomínáš se. To je má moc. Vím, kdo jsem? Nejsem definovatelná, nejsem formovatelná, ovlivnitelná nikým a ničím zvenku. Já tvořím. Vnímám zrychlené vystupňování všeho, eskalace.

Kódy galaktického bojovníka 20.2. 2022 zesíleny. Uvědomuje si svoji moc. Jsou to jen jeho stíny a jeho světlo. Neprojde jím nic, co stojí na staré konstrukci. Co stojí na domečku z karet. Žádné vztahy. Ten vztah se musí kultivovat vevnitř sebe. Moje stíny a světlo. Nutno sjednotit. Nehrát si na dobré, zlé, temné, světlé. Ty vidíš někoho jako agresora, abychom mohli být my ti dobří, ti, kteří zachraňují všechny; vůbec nikomu nejde o žádné životy. Jen mocenská agenda. 3D bestie se drží a snaží se udržet při moci. Ale její síla slábne. Okolo mě, zdá se, jako by všechno explodovalo. Jen hledím na zesílenou polarizaci a extremizaci. Zmistrovává, zdokonaluje se to z bytí ve středu. Umím to? Dívka dává důležitou informaci, o níž se večer hovoří nezávisle na ní ve zprávách z galaxie. Archa oživla. 

Poslouchám a vracím si. Znovu vracím. Rozumím dobře slovům?

Každý má 3D bestii. Přestaneš-li vyživovat bestii vevnitř, tedy přestaneš věnovat pozornost tomu, co je 3D zdroj, bude se snažit vydobýt si svoji moc. Víc a víc. Jenže to je bouda a podvod. Pokud nedovedeš rozlišit podvodníka vevnitř, krmíš stále bestii vevnitř - kód člověka 666; znamená, že naletíš vnitřnímu podvodníkovi a budeš krmit bestii venku. Nemá žádnou moc! To je každého 3D aspekt. Zraněné dítě, mužský a ženský aspekt, padlá rodina. Znesvěcená trojice. Padlá trojice každého vevnitř. Každého nejnižší oktávy vědomí, z kterých fungoval a vytvořil si svůj lidský život. Vše tvrdě vybudované člověkem musí padnout. Kdo si prošel důležitými tranzity a tranzituje dále, toto vše dávno zkolaboval. Protože rozdělení Země a zánik 3D Země se děje nejprve na individuální úrovni. (To vím, tomu rozumím, to chápu.) Aby se mohl sjednocovat s těmi, kteří opravdu fungují z vědomí nové Země ve svém těle. A ne si na to hrát. Závislost na 3D se zesiluje. Proč tam chodím? Co tam hledám? Aha, moje ego tam něco chce získat. Vše je určitý nástroj. S jakým záměrem využíváš techniku a nástroj a platformy? Co tam opravdu sdílíš, odkud vycházíš? To se dá využít - ty 3D nástroje, platformy, média, ale jen do určitého bodu. Ten bod nastal. 2022. Jsou to zesílené kódy galaktického bojovníka 2022. Kule a křídla. Několik vrstev kulí a vrstev křídel. Energie ohně, energie Fénixe. Jen zrychlujeme smrt. Umřetí. A znovuzrození se. Přesahujeme jakoukoli separaci mezi smrtí a životem, mezi dnem a nocí, mezi čímkoli. Vše je tady a teď. Největší moc je v přítomném okamžiku. Na jaké frekvenci vibruješ, kde máš svou mysl, kde ti ubíhá pozornost, kde ti ubíhá tvá mysl! 3D je vytvořené na to, aby byla pozornost všude jinde, a na jiných, jen ne na sebe a uvnitř sebe. To doslova potrestá každé světelné tělo, když se snaží zapojit do něčeho, co je 3D. Nebudeš mít energii. Ale to, co slouží nové Zemi, na to budeš mít energii. To ti tvoje tělo dovolí.

Tenhle kousíček jsem si vracela, přebírala každou slabiku jak dítě ve slabikáři. Tohle málo mi stačilo. Rozumím. Začít u sebe. Držet vibraci. Nekrmit bestii. Ona stejně už nemá dech. Jede na setrvačnost. Škoda, že tolik lidí chrápe. Sedí si na vedení. 

Jdu do dne. Dávám si jedna a jedna. Skládám mozaiku. Včera mi jedna paní říkala:

- Ty málo spíš.

Oponovala jsem, že každý den spím šest hodin minimálně. Že bych už tvořila novou Zemi? A jak ji psát? Obojí s velkým? Nebo jen nová Země? Asi to v tomhle případě nebude až tak důležité.

Za oknem se dějí zázraky Sluníčko se lije do postele. Tak auf!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Zlatka/

Je 9.3. To byl poslední den na planetě mojí celoživotní kamarádky Zlatky. Sice s přeryvem asi dvaceti let jejich emigrace jen distančně, ale to my už umíme. Vše se dá - zdá se - dělat distančně. Pro mě distančně = nekvalitně. Bez diskuze. I dabing se dělá distančně. Někdo namítne - ale kvalitně. No. Možná. Ale ne. K dialogu jsou potřeba aspoň dva. Jeden? Kde jsou emoce? Ne. I dabing koní. 

Kočky nejsou. První Moureček. Tlouštíček. Zrzatá opička přišla až po něm.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Mourek/

Kdo ještě neví, NASA prý najímá kněze, aby připravili lidstvo na blízká setkání. A velmi brzy. Nechoďme už do 3D. Míříme zatím každý za sebe do nové Země. U toho nás chrání nejen mocné síly Stvořitele, andělů, přírodních elementálů, ale taky Space Force. :-) Co to je? Nikdy jsem neslyšela. :-) 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Vesmirne_sily_chrani/

Legrace je, že americké Vesmírné síly Spojených států amerických (United States Space Force) úzce spolupracují s ruskými vesmírnými silami ve prospěch Země. Koukám sotva nedávno se pochlubili hoši a kluci nádhernou vlajkou.

https://www.armyweb.cz/clanek/vesmirne-sily-usa-odhalily-svoji-oficialni-vlajku

Než odcházím z domů, ještě poslouchám projev amerického plukovníka ve výslužbě Douglase McGregora, AMERICKÉHO plukovníka, který chválí postup toho, který se nesmí ani vyslovit. Protože to je vrah. Prý. V mnoha očích. McGregor označuje Zelenského za maňáska. Prý doufá, že ho zachrání. Ale plukovník zdůrazňuje: 

- My nepřijdeme!

https://www.facebook.com/harry.telesfor/videos/476607170828386/ 

Na otázku, jak dlouho ještě - prý tak deset dnů. Jak to může vědět? Asi nějaká spolupráce, ne? 

Vzápětí se od jedné dozvídám na můj odkaz na tenhle americký rozhovor:

- Já dnes viděla odstřelování porodnic a dětských nemocnic. Mě to nepobavilo ani trochu.

Ještě jsem dětskou nemocnici neviděla. Budiž. Je to hnusák, že jo? Ten Douglas? Ale ne, ten druhý. Nebo ani jeden, spíš. 

Takhle se seje do vědomí. Já taky věřila na ty Husajnovy neexistující jaderné zbraně, jak je ukazovali v TV. A taky jsem věřila, že vyhazují děti z inkubátorů. No jo, povídala to myslím dcera nějakého US prominenta. A vyšlo to najevo po pár letech. Lhát se nemá! Lež vyjde najevo. Vždycky. Někdy pozdě. Ale vyjde. 

https://www.facebook.com/harry.telesfor/videos/476607170828386/

Beru si batůžek s dvěma plechovými dózami. V jedné vločky s expirací VI 22. Zčernalé, plesnivé, červivé. Jistí to druhá dóza. Taky s pytlíkem vloček. Expirace IV 22. Krásné. Čerstvé. Pěkňoučké. Vím, že pan ředitel je na place. Jdu na jistotu. Rychle fotím jarní krásu na záhonku. Včely se pasou. Vnikají do sněženek a do krokusů. Sosají z talovínů. Skvělá kulisa jara. Jehnědy lísky, azurová obloha. Že by chyběly jedy k sprejování?

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_-/

Šlapu dnes jinou cestou. Prohlížím si, jak to mají lidé hezké u domů. Máme pracovité. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Vytlapla_jsem_do_obchodu%2C_pan_reditel_me_obdaroval/

Jdeme s recepční obchodem. Hledáme ředitele. Aspoň ho poznám. Příjemný pán. Ukazuji. Vysvětluji. Nabízím, aby si ofotil. Bez diskuze - samozřejmě. :-) Vrátíme peníze. Na omluvu poukázku. Jo, to by šlo. U recepce vysloví dvě stě korun.

Ale pane řediteli, já jsem kvůli vám přišla pěšky. :-) :-) :-) 

- Tak tři sta korun. Stačilo by vám to?

Už nesmlouvám. Nesmí být člověk neomalený. Vypsání a dokumentace trvá. Přifařil se k nám nějaký důchodce z Pic. A prý drahá nafta.

- Pane, já jsem ještě nikdy nečepovala. Tak mně je to fuk.

Kluci sekurité:

- Ale paní učitelko, ono to už začíná pětkou!

Důchodce:

- A oni nám snad ani nepřidají na těch důchodech.

Ředitel ho chlácholí:

- Přidají.

- Ale jen pět set. Už to snížili. Povídali tisíc.

- A já si myslím, že nám přidají, co slíbili.

- A jestli bude válka...

- Jaká válka? Žádná válka nebude! Podívejte se tady na ty květy.

Ukazuji v mobilu jarní pozdravy krokusů, čemeřičky, talovínů, sněženek.

- To je loňské?

- Ne, to je před půl hodinkou.

- To je moc hezké.

Personál obdivuje moje květy. Pán pokračuje.

- A ty rohlíky, to si koupíte tři, sníte jeden, druhá den se to nedá jíst. 

- Já si peču. Já mám skvělé. 

- A máte tady lékárnu?

Ředitel mu ukazuje kudy. Ještě kontruji.

- Žádné léky! Žít zdravě a radostně.

Konečně mi dává obálku.

- Smím si vás vyfotit na FB?

Hezky se usmívá.

- Chtěl bych vám říct, že jste naprosto jiná důchodkyně než ten pán. Vy jste úžasně pozitivní.

Á, přišla chvilka češtináře.

- To jste mi udělal velkou radost. Protože pochybuji, jestli to tady na Zemi dělám dobře. A pánbůh mi vždycky pošle takovou SMS v podobě patníku, ukazatele, potvrzení. :-) Dovolte, abych vám na oplátku sdělila, že UŽAS = staroslověnsky DĚS, BĚS, HRŮZA... Jedná se o slovo inverzní. Na bázi vědomí - chválíme, ale buňky si pamatují. Záměna významů nás klame. Čeština má pro jeden význam mnoho synonym. (Angličtina to má naopak. Jedno slovo hodně významů.) Prý existuje 28 synonym - báječný, krásný, nádherný, skvělý, unikátní, mimořádný, čarokrásný, excelentní, vynikající... Zastavují nám myšlení, kreativitu. Snižují IQ. Naše české ručičky a mozky byly vyhlášené ve světě. Oni nám snižují IQ i tím, že už se neopravuje, ale rovnou vyhazuje. Nejdokonalejší jazyk světa podmiňuje složité myšlení. :-) 

Srdečné díky, loučení,

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Mestem_potkala_jsem_nutrii/

Jdu náměstím. V Labi pluje krokodýl. Teda ona to je buď ondatra nebo ta druhá příšera. Nutrie. Večer mi Kuba, milovník přírody, potvrzuje nutrii.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Dostala_jsem_dopejsek_-/1527569935

U schránky zastavuje poštovní auto. Zrovna přicházím. Dostala jsem dopejsek s pozdravy a fotečkami od klientky. 

- Blani! Díky!:-) 

Její syn Lukáš včera odcestoval do Jordánska. Velmi krásně a obyčejně píše z každého dne shrnutí s obrázky.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Plela_jsem_mezi_cibulovinami_-/

Odpoledne zaklekám do záhonku cibulovin. Odklízím listí. Pleju. Kočky mě hlídají.

Večer se probírám fotkami. Poslouchám vyprávění ze zpráv z galaxie.

https://rumble.com/vwcwvl-cz-peklad-aktivovan-starovk-archa-na-ukrajin-dr.michael-salla.html

Hledám u toho Zlatčiny fotky. A heleme se. 5.3. to byly dva roky, co jsem byla naposledy u maminky na pokoji. Zrovna tam byla ta krásná pečovatelka na praxi. Malovali kolíčky. Před měsícem se mi dala poznat. :-) A pak už mě ten zadělaný systém nepouštěl nikdy zkontrolovat maminčiny věci. Dokonce ani dovnitř. Hnus. Fuj. Brr! Nekrm hydru! Drž vibraci!!  - Ale my jsme si to užívaly venku. Bylo to bezvadné! Pod kaštanem. Nebo na lavičce u hřbitova. Byly jsme spolu. Stejně jsem si maminku aspoň distančně opečovávala. Mami, chyběly nám dotyky, viď? Mamko!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-03-09_Posledni_den_pred_dvema_lety%2C_co_jsem_byla_u_maminky%2C_pak_uz_me_nepustili._Hanba/

Prožila jsem opravdu krásný, výživný, hezký den, navíc s radostným povzbuzujícím bezvadným telefonátem.  Jsem naprosto šťastná. Buďte i vy!

Dobrou noc!