Dr. Stefan Lanka bortí virologii, Plzeň dnes bortila systém. Jasně - bitva vyhrána, ale ještě dopilováváme

16.01.2022

Probouzím se vedle včelího medídka. Hlídají mě v záhlaví ještě dva.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-16_Medidci/

Růžového jsem dostala od jedné klientky. Ten druhý, šedivý, to je můj kamarád z dětství. V šesté třídě jsem ho nosila do školy jako talisman. Kluci mi ho občas ukradli; jak to bylo? Pepa Němeček, moje dětská láska z tábora. Asi o dvě hlavy menší. :-) Seděl s Pavlem Pištou; nebohého medídka postavili hebkými bílými leskle sametovými tlapkami na velká černá rozpálená kamna. Noženku mu trošku jeden z nich přicmrndnul. Bavilo je, jak ječím. Honili jsme se po třídě. Pak mi ho hodili zpátky. Jako na usmířenou. Hry malin nezralých. Jak jsme se seznámili? Maminka mě potřebovala v létě někam umístit. Do šesté třídy jsem jezdívala na tábory. Tři týdny mě měla zajištěnou. Bulila jsem tam jak želva. Psala mi každý den korespondenční lístek, dopis, pohled. Na nástupu jsem čekala, jestli... Aspoň jednou za tábor přišel malý balíček. Možná víckrát. Milovala jsem bonbony žužu. Světlounké bílé, zelenkavé, žluté, růžové kostičky. Ne hmota medvídků, ne maršmelou. Něco mezi. Nebe v hubě. Náramně při žvýkání voněly příjemnou vůní. Vynikající konzistence. Takové už dnes nevyrábějí. Jakou radost jsem měla z malé krabičky, z níž jsem vydolovala nejen dopis, ale i dobroty. Starší holky na mě na táboře měly dozírat. Rovnaly mi věci v kufru. Předčítaly dopisy od mamky. To byly asi tábory od Pramene. Vzpomínám na dcery prodavaček z potravin v našem městě. No jo, jenže mamka vystudovala SVVŠ, dnešní Gymnázium J. K. Tyla; povýšila. Z army šla pracovat do kanceláře k VÚ 1117. U letiště. A to už nebyly tábory od Pramene. Už jsme nevyjížděli z našeho města, ale z okresního. Vojáci se o své zaměstnance, i civilní, uměli postarat. Bránila jsem se zuby nehty, že na tábor už nechci. Maminka mě nalákala. 

- Tohle bude tábor od Ministerstva národní obrany. Má zkratku MNO. To uvidíš! Tam to bude jiné. Budeš bydlet ve srubu... 

Nakonec jsem se nechala přemluvit. Ten tábor stál opravdu za to. Jednak už jsem nebulila a dvojak už jsem byla holka do šesté třídy. Vidnava. Lišky tam dávaly dobrou noc. Louka s řadou srubů vyrovnaných u lesa. Výborně tam vařili. Milé vedoucí. Odsud jsme jeli na výlet do Polska. Dostala jsem tehdy poprvé do ruky cizí měnu. Grošíky a zlotůvky. Věděla jsem, co si chci koupit. Standa Matějovský - můj největší dětský přítel - mi asi rok před tím přivezl od Otmuchovských jezer mezi dárky čertí hlavu s vyfukovacími červenými rohy a jazykem. Vyletěly, když se hlava zmáčkla. Paní Matějovská na mě nikdy nezapomněla. Od Balatonu mi přivezl propisku s plovoucím parníčkem a maďarskou! čokoládu. Standa mi gratuloval k svátku, k narozeninám. Já jemu! To zas moje maminka... Později na mě paní Matějovská taky nezapomínala. Nikdy jsme neztratily nit. Matějovští - moje druhá rodina. Chjo, moji drazí sousedé... Hrob mají hned u vchodu do hřbitova. Dodnes mám některé dárky schované. Vepřovicové desky na knihu. Nádhernou porcelánovou brož...

Inspirovaná Standovým čertem jsem si přivezla dvě nebo tři čertí hlavičky. Proč jsem si nekoupila něco jiného... Nechápu. Můj první nákup v cizině. Za takové kraviny. Po prázdninách jsem přišla do školy. Pepa Němeček z tábora v naší třídě přibyl. Jeho maminka a jeho teta Maryška pracovaly s mamkou. Mám pocit, jestli jsem je nevyslala asi před třemi pěti lety na návštěvu za maminkou. Už nevím. Pepa byl mrňavý. Seděl s Pavlem Pištou. Kde se u nás v šestce vzali? Jestli k nám nepropadli. Nebyli to hlupáci. Dnes by vystudovali Sorbonu. Pepa se mnou laškoval. Já mu psala psaníčka do schránky v jejich činžáku. Jeho tatínek malohvězdičkový... Pepa mě jednou z jídelny doprovázel domů. Nesl mi tašku. Celá ulice viděla, jak kráčíme vedle sebe. Pat a Patašon. Úsměvné. Mamka nebyla doma. U branky jsme se rozloučili. Předal mi aktovku. Celou dobu ji vláčel v ruce. Mamka věděla, že mě doprovázel. Kterápak sousedka... Nic se neutajilo. To známe z čb filmů. :-)

Zpět k medídkům. Medvědi měli chránit svou medvědí silou děti ve spánku. Nikdy jsem žádného medvěda neměla. Jen toho malého šediváčka. A mám ho dodnes. Ani nevím, kde se vyloupl. Možná jsem ho našla tady na zahradě v chatě. Každopádně mi dává medvědí sílu. Sílu velkého medvěda! 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-16_Rano/

Dnes bych normálně spěchala za mamkou. Nestíhala bych. Péťa v Kolbence. Vylezla jsem pokochat se domem zalitým vycházejícím sluncem. To je pro mě rarita. Asi hodinu jsem sluníčko pozorovala. Na stromech šedivák. Kočky dostaly snídani. Vypadly ven. Umixovala jsem si snídani. Slupla vitamín pro ženy, omega tři, Rose guard na jarní pročištění těla než vyrostou kopřivy. Pytlíček na imunitu se selenem, zinkem, C, D. Pytlíček dvou miliard zdravých bakterií do tlustého střeva. Totiž do tenkého - to umí vyrobit kde kdo. Ale aby se dávka dostala až do tlustého, to umíme jen my v Herbalife NUTRITION. Jak si mohl Péťa vzít Rose guard s nerozdělané lahvičky. Volám:

- Ty už jsi vstala?

- Ne, jen jsem vzhůru. Vzal sis Rose guard?

Očekávám jednu z jeho připitomělých nevinných lží. 

- Jo, vzal. 

- A jak jsi to prosím tě protáhl přes uzavřené víčko?

- Počkej, tak já nevím... 

Kličkuje. 

Peťuš, zkrátka sis ho nevzal. Ale to je pak zbytečné, když fixluješ... 

V duchu se směju. Miluji ho. Jdu se zavrtat s ntb do postele. Na chvilku usínám. Poledne v tom okamžení. 

- Až přijedu, ať je oběd! Jinak tě seřežu!

Řehtám se.

- Vzbudil jsi mě. Já si totiž dnes lebedím, víš?

- Zasloužíš si.

- Peťuš, budeme mít rybku ze včera.

- S tím počítám.

Ztratily se mi z blogu obrázky. Kontroluji data u fotek. Opravuji 2021 na 2022. Poslouchám u toho povídání. O podvodech v lékařství. Vím to. Každé očkování, i to doopravdické, likviduje imunitu. Nemoc přijde, pokosí, vybere daň. A my na jejím odchodu začneme očkovat. Zbytečně. Lidi jsou už promořeni. I děti. Mají imunitu z matky. Ale bude se tvrdit, že jsme vymýtili. Prd! Nemoc odešla.

https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-01-15-reklo-se-stalo-se-s-hostem-markem-81-dil-124-min/

Ireno, vylez. Tak teda jo. Čistím okýnko u kamen. Vařím termosku čaje. Využívám slunce v koupelně. Umývám vanu. Člověk si myslí, jak má vše z adventu vycízeno. Jenže jak se topí, mohl by cídit do nekonečně. Slunce nepřítel nečistot. Vše ukáže. Zatím. Než nám tam vysolí u sousedů dům.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-16_Mami%2C_umelas_lepsi/

Den utekl jak večerní zprávy. Měla jsem včera v plánu nudle. Jdu na to. Hraju si s těstem. Hnětu a hnětu. Od kvality těsta se odvíjí kvalita placky a nudlí. Nudlové těsto ze špaldy vyrobit je kumšt. Poslouchám u toho demonstraci proti píchancům v Plzni. Jeden policista se právě probral. Docela mu to trvalo. Až když se ho týkalo vstříknutí jedu do těla. Z pódia vykřikuje v eufórii na nás u FB! Že máme zdvihnout zadek. To jako na mě, jo? Tak on bude vykřikovat? Skvělé, že našel odvahu, všechna čest, ale napadat mě nebude:

https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/431877558673402/?comment_id=5092147820795401&notif_id=1642344147309977&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Píšu mu:

- Tak hele, soudruhu policajte, já dva roky nenosím roušku, učím lidi zákony a bojuji právě s policií, Ty národe český!! Kdy ses´probral?!! Až když Ti chtěli píchnout injekci, co?? Ale do té doby jsi dával pokuty! To se mě docela dotklo - ten výkřik o obývácích a někdo tam zařval na FB!! Vy, bojovníci! Kdo z Vás chodí bez roušky celé dva roky a kdo z Vás se potýkal s vyhazováním, vyhrožováním!! Takže já mám oproti Tobě, milej zlatej, rok náskok! Já jsem roušky nešila. Ani nekupovala. 

Jak dlouho vysvětluji podvod? Ještě i teď jsem si o sobě přečetla v jistém protokolu - ona chodí bez respirátoru. Jo, chodím, ty magore z pódia. :-) Víme?

Řadu odvážných probuzených policistů, vojáků, zdravotníků, učitelů, studentů střídá Tomáš Ortel. Dnes nezpívá své krásné vlastenecké písně. Právník Jindřich Rajchl vystupuje na závěr před průvodem městem. Komu nevěřím je ten z Chcípl pes. Ne, tomu fakt moje intuice nedává palec nahoru. Nevím. Zaplať bůh za probrané z IZS. Osobní odvaha - člověk ji musí v sobě vydolovat. Děkuji všem na dálku! Bojují i za své kolegy, kteří tolik odvahy nemají. 

https://resetheus.org/category/clanky/

Dnes i včera výživa pro ducha. Resetheus spoluzakládal i dr. Stefan Lanka. Včera a dnes byl v Pze. Žehlím. Poslouchám na NášTub Duši K. Jarda včera hostil sociologa Šebíka, lékaře Štefana Lanku, vtipní. Řehtám se, až se jde Petroušek mrknout, čemu:

https://nastub.cz/w/sn1HX9qPXBKfdCGs45xGo1

Nejen že se bortí systém politický, ale i pavědecký. Tamiflu měl prý být připraven proto, aby kolaguoval krev. Dr. Lanka jde ve vysvětlování do dějin. Tady jsme se na prasečí chřipku nechytili. Museli to zinscenovat násilně! Co lidí jim na to skočilo. I na HIV lidi věřili!! PCR testy - podvod, protože v krvi najdeme cokoli. Vir je odpadní látka toxické buňky... Exozom. Čištění...

Ráda u práce poslouchám, vzdělávám se. Nechci umřít blbá. A od letoška mě čeká přeučit se celé dějiny. Nová chronologie dějin lidstva je panstvu k dohledání na You Tube... Maminka říkávala:

- Chytrých je málo, ale blbé jako by z nebe shazoval. :-) 

Koukám na Devadesátky. Brr. Je mi z těch postav blivno. Ireno, neprožívej to. Jsou to jen herci. - Nevadí. Byla to hnusná doba. Brrr. Fuj!! Odporný Jonák.

Nahlížím na program. Opravdu - skvělá potrava pro strávníky:

Zločiny z vřesovišť, Trosečník, Ocelová srdce, Nová dimenze, Hra zla, Volání netvora, Myšlenky zločince, Krvavý příliv, Plíživý měsíc...

Jsem od toho osvobozena. Pro mě existuje výběr mých pořadů v ntb.

Ibišek září z terasy. Na okně mi ještě svítí siluety stromečků. Měla bych je sundat. Ještě chvilku...

Dobrou noc!