Enfant terrible

05.04.2024

Dnes skoro celý den pro sebe. A to se vším všudy. O samotě. Jen odpoledne krátké setkání s mladičkou klientkou. Těšila jsem se na předání koledičky jejímu Šimůnkovi. Akorát usnul v autě. Budu se těšit na zprávu o radosti.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2004-04-05-dobry-den

Ráno Žofie využila otevřených dveří. Skočila na okno. Vyhřívala se na sluníčku. Nechala mě dospat. Hodná. Už ví, co nemá.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-04-05-cekame-na-snidani

Tak jdeme do dne. Krmení. Hraní.

Nemám ve zvyku se koupat. Jen se sprchuji. Jenže mám epsonskou sůl. Do těla se dostane koupelí. Dopoledne si sypu dávku do vany. Sedám na okraj. Dopřávám noženkám koupel. Děkují mi. Říkají:

- Proč to nemáme častěji?

Myju si vlasy. Došlo tužidlo. Moje buňky jsou geneticky naprogramovány od maminky, babičky – nevím, proč si myslím jen od žen, nevím – mít zásoby. Lak na vlasy. Krémy. Koření. Já nemám v zásobě pěnové tužidlo? Že bych si nasadila čepici a dojela si? Kašlu na to. Vmasírovávám olejíček. Fénuji. Poslouchám své pořady. Užívám si svobodu. MÍR. Klid. Relax.

V poledne dnes nevolal Petroušek. Divné. Neozývám se ani já. Nic nepotřebuji. Nechci rušit. Copak bych asi chtěla k obědu? Brambory? Těstoviny? Rýži? Čočku! Vkládám na pánev formu kuřátka. Do ní liju vajíčko. Na talířku zdobím okurkou, mochovskou paprikou, kolečky cibule. A víno. Dnes už pro tužidlo určitě nepojedu. Mívala jsem ráda, když jsem v středy nemusela za maminkou. Ano, ano, dnes bych jela jako šíp savanou. Pro dnešek opakuji větu: Dnes nikam nemusím. – Nemusím vůbec nic. Hlavně pozor na modální slovesa. Vyhýbám se imperativu musíte, musíš, musím. Formuluji jinak. Je třeba. Bylo by vhodné. Je dobré… Neužívám ani – mohu si toto dovolit. A komu? Když chci, tak to udělám, dám si… Nedovoluji si.

Volám starostovi. Zas kolidují termíny přednášky v knihovně s kastelánem ratibořického zámku a přednášky Národního památkového ústavu v muzeu o tom, co se našlo při stavbě dálnice u Dolan.

- Já se snažím. V příštím roce už to bude srovnáno.

- To je dobré, ale volala jsem už před dvěma roky. Ten souhrnný program městských organizací na rok ve Zpravodaji - skvělý. Ale ten je mi k prdu. Protože když zanáším do diáře termíny – vidím, že přijdu o jeden ze dvou. Totéž bylo v únoru.

Zadala jsem s chybami v slovech karitkarustia… Vyjel Břeťa, jak jsem ho znala asi před dvaceti lety. Manžel mé kolegyňky z gymnázia. Mrkněte na jeho umění.

https://www.google.com/search?q=karitkarustia+b%C5%99etislav+-+venris%C3%A1%C5%BE+jarom%C4%9B%C5%99&sca_esv=0d192b7b40015184&sca_upv=1&sxsrf=ACQVn08PhclRr29X3yQDlv4UBsynUWNErA%3A1712355701802&ei=dXkQZvDIMI-P9u8PosSvsAc&udm=&ved=0ahUKEwiw19aKjqyFAxWPh_0HHSLiC3YQ4dUDCBA&uact=5&oq=karitkarustia+b%C5%99etislav+-+venris%C3%A1%C5%BE+jarom%C4%9B%C5%99&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiL2thcml0a2FydXN0aWEgYsWZZXRpc2xhdiAtIHZlbnJpc8Ohxb4gamFyb23Em8WZMgcQIRgKGKABMgcQIRgKGKABMgcQIRgKGKABMgcQIRgKGKABSMscUO0GWLQbcAF4AZABAJgBjAKgAeIUqgEGMC4xNy4xuAEDyAEA-AEBmAISoALkE8ICChAAGEcY1gQYsAPCAggQABiABBiiBMICBRAhGKABmAMAiAYBkAYIkgcGMS4xNi4xoAfxTA&sclient=gws-wiz-serp#vhid=k-q8jqf7_p13AM&vssid=l

- Nádherná vernisáž karikaturisty Břetislava Kovaříka s hudebním doprovodem a Slavné pražské vily v knihovně. Tam to bylo virtuální, letem světem. Paní na plátně. To nemám ráda. Přednáška je na osobní kontakt. Odešla jsem z vernisáže, ani jsem Břeťu nepozdravila. Do knihovny jsem přišla později. Neměla jsem nic ani z jednoho. Vlastně jsem prošustrovala obě akce. Smečka ovcí, když se ozvu, zabéká a postaví se za autoritu. Podlézají.  Prý – to si musíte vybrat prioritu. Nemusím. Chci všechno. A už mám nepřátele. Toto z předloňska nemíním opakovat. Prošlapávám cestičku slabým, ale pomlouvají mě. 

- Ano, pomlouvají, ale znám vás dlouho…

Potvrzuje mi mé domněnky. Když jsem ředitelovala, jeho rodiče ve škole uklízeli. Jeho maminka ve stejné škole celý život učila s mým vzorem paní řídící Janou Láškovou. Skvělou pedagožkou, ředitelkou, sekýrnicí, která vždy všechno řekla na rovinu. Za to jsem ji milovala. Mnohé převzala do své praxe.

- Myslím, že jsme za osm let s vašimi rodiči vždy dobře vycházela. Neměli jsme spor. Pozdravujte je. Moje kadeřnice mi asi před dvěma měsíci na můj povzdech o lidech řekla:

- Víš, ty každému řekneš, jak to vidíš. Jak to je. Ale to oni nechtějí slyšet.

- Já jsem to zlobivé čisté pravdomluvné dítě, které vykřikne: Císař je nahý.

V dnešní době ozveš-li se, jsi vyvrhel. Se starostovými rodiči byla náramná komunikace, dohovor. To je umění komunikace. 

Končím rozhovor s díky, že zas načechrá tematiku termínů a dohodu mezi šéfy městských organizací. On má poslední slovo. A když se neumějí dohodnout, snad by měl zasáhnout. Přeji krásný víkend. Ano, budu pozdravovat Péťu. Vyřízeno. Budu věřit, že termíny se už křížit nebudou. 

Při sestavování školního rozvrhu jsme vždycky přišli na dvoják. No neexistovalo. Přece jeden učitel nemůže být ve dvou třídách. I za cenu nespokojenosti s rozvrhem se jeho okýnko přeneslo jinam. Tečka. Všechno jde řešit. Jen bécani bečí: - To si musíte vybrat priority. Bé, bé, bé! 

Já? Já nemusím nic. A dělat to nebudu. Mám nárok slyšet všechno. Koordinace termínů není v mých kompetencích. A nebudu je suplovat. Myslím, že v měsíci je tak málo přednášek a tolik střed, že se tam směstnají všechny dvě tři akce osvěty. Dokonce jsou i jiné dny. Občas si poznamenám koncert vážné hudby, koncert v ZUŠce, mám divadla… A vždycky se všechno dobře zvládne. Tak o co jde! Jen o domluvu. Vždycky jde o domluvu. Na celém světě.

Odskok:

Režisér Jiří Strach

Náš život ztrácí smysl. Je neuvěřitelné, jak se Američanům ve spolupráci s Anglosasy podařilo zotročit a zmanipulovat celou Evropu a vehnat proti sobě do války dva největší slovanské národy. Žasneme, že synové a vnuci hrdinů Ruska a Ukrajiny, kteří v boji proti hitlerovským zrůdám bok po boku společně umírali ve Velké vlastenecké válce, zabíjí dnes jeden druhého jako nesmiřitelní nepřátelé. Jak se mohlo stát, že i zbývající slovanské národy stojí na straně nejděsivějšího predátora světa USA a v roli užitečných idiotů eskalují válku zasíláním zbraní a bojové techniky, čímž si kopou vlastní hrob, protože pokud se válka přehoupne přes hranice Ukrajiny, budeme my a další slovanské národy první na ráně. A Amerika si nad svým zvráceným dílem mne ruce v bezpečné vzdálenosti od válečné zóny. Válka, v níž umírají Slované, přinese USA bohatství, zatímco Češi a další nejen slovanské země budou za Ameriku umírat, v lepším případě zchudnou a stanou se na Americe závislé. Nikdo jsme dříve nechápali, jak mohl Hitler zmanipulovat k válce celé Německo. Pochopili jsme až dnes, když vidíme, co se to s námi stalo. Mnozí z nás už máme díky historickým pramenům téměř hmatatelnou jistotu, jak děsivě si je dnešní zmasírovaná společnost podobná bezohledností, nenávistí a cenzurou, s tou, která předcházela druhé světové válce. Jen jsme ve své nenávisti místo Židů udělali lovnou zvěř z Rusů. Ti už se bojí z obavy o svoji bezpečnost někde promluvit. Všude, kde se co šustne, se hodí na Rusy, ruské špiony, agenty a když náhodou na chodníku vyšlápneme hovno, určitě ho tam nastražili Rusové. Vyženeme ruské studenty ze škol, dáme jim výpověď z práce, z pronájmu, vyhostíme je, rozbijeme jim výlohy jejich obchodů a také ústa znemožníme podnikání, vyřadíme je ze sportovních soutěží, uvalíme na ně zdrcující sankce, natlačíme se na jejich hranice, až nakonec Rusko doženeme k použití jaderných zbraní. Je tragikomické, jak se modlíme, aby nezačala třetí světová válka, a neuvědomujeme si, že už v ní jsme. Je úplně jedno jestli fyzicky nebo materiálně, protože zasíláním zbraní do válečného konfliktu se stáváme účastníkem války. Vina za to, co bude následovat v příštích týdnech a měsících padá na USA, Evropu, na nás Čechy. Jak tady nedávno napsal jeden z účastníků FB:

"Nepochopili jsme, že svět ovládli ti nejhorší z nejhorších. Psychopati, sociopati, hadi v oblecích, svině, co si neváží jiného života, než toho svého.

Naučili nás překročit chudáka ležícího na ulici, naučili nás nevnímat problémy druhých, donutili nás zapomenout, že to nejkrásnější a nejdůležitější v životě je přátelství, porozumění, ohled, láska a úsměv.

režisér Jiří Strach

Kdo jsem já? Jakou roli hraju? V očích lidí zlobivého dítěte, postrachu rodiny. Dodávám - města a světa. :-)  Sama se vidím jako progresivní člověk, který rád řeší výzvy. Komunikuje. Je HODNÝ. Říká, jak to je. To se nechce. To je mi úplně jedno. Nepomlouvejte. Řešte něco sami. Nečekejte, až to někdo vykomunikuje za vás. Přestaňte bečet. Nebuďte urputní a trapní! Uvolněte se, prosím!!

Linda ještě navštěvuje poslední památky v Lyonu.

Půl třetí.

- Už jsi na letišti?

- Jsem. Jela jsem vlakem. Mami, najednou se všem rozezvučely telefony. Bylo to nepříjemné. I mně přišlo upozornění ve francouzštině. Něco jako že zkouška.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-04-05-zfalsovano-nebo-pravda/1630672317

Teď večer čtu na FB, že Trump tam u nich aktivoval EBS. Jestlipak to je pravda?

Dámy a pánové, aktuální zprávy DONALD TRUMP právě AKtivoval EBS

MISE SPLNĚNA

A právě když jsem si myslel, že jsem viděl všechno, svět otřásl šokující zprávou!

CO BUDE DÁL.... BUDE TO ŠOKOVAT SVĚT!

Kanál bude během schůze uzavřen.

Informace, které budou zveřejněny dne 10.4.2024, mohou vést také ke zhroucení současné vlády Spojených států

Už tomu snad ani nevěřím. To už je tolik let, že stojíme v cíli. Bušíme do vrat… Už, už...

Zlobím Lindu:

- A smrdí to tam?

- Mami, tady byla nějaká továrna na chemii. Tak možná třeba smrděla.

- Jako u nás zapáchal ZAZ. Z kanálů táhlo. A městem se nesl odér zkaženého vejce.

Petrouškovi připravit sportovní nápoj a sportovní výživu do svalů. Za chvíli zazvoní paní. 

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-04-05-kocky

Odpoledne jsem měla opět v plánu jít na zahradu. Odešla klientka. Nejdu nikam. Uvelebuji se u Petrouška. Hraju si se Žofkou. Skáče na gauč, na koberec, na gauč, na koberec. Honí se za hračkou. Točí se prudce. Hází sebou jak velká jitrnice. Když ji vylákám na gauč, vidím, jak vysunuje jazýček. Prudce dýchá. Nechávám ji odpočinout. Uhnala se.

Petroušek odjíždí na zápas. Budu sledovat film Lazebník sibiřský. Těším se. Usínám. Kočky se mnou. Probouzí mě po tmě Linda.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-04-05-odlet-z-lyonu-vzadu-alpy-nad-svycarskem

- Už jsi v Pze?

- Už čekám na zavazadlo. Už mi jede.

Chvilku s ní jdu na parkoviště. Neví, jestli je ve čtvrtém nebo pátém patře. Nechávám ji hledat auto. Až když vyjíždí k domovu, ještě chvilku hovoříme. Musím se smát. Můj Petroušek, kdykoliv jsem někam odjela, realizoval se. Jeho první překvápko pro mě byly nové parapety v paneláku. Odjela jsem na výlet, udělal mi radost. Linda má taky Petrouška realizátora. V týdnu mi hlásila, že vidí v domě změny. Nechtěl říci co. Dnes místo zametání něco splachoval. Viděla i Kittynu před akcí – šel proti ní ptáček… Petr jí nechtěl říci, co tvořil. Prý nic.

- Prosím tě, ne abys až přijedeš, hartusila!! Připrav se!

Teď jsem posílala dotaz, jestli je doma a vše v pořádku. Došlo: Anooo!

Tak fajn.

Páteční TV Šalingrad o Kachyňových filmech s nádhernou hudbou. Překrásné snové kouzelné snímky. Vždy je v nich cítit závan smutku.

Světlo mého žití je tu ze zápasu.

- Vyhráls?

- No, všechno ne.

- Jak to?

- My máme průměr 69 roků. Hrajou proti nám třicetiletí. Ale je to parta, pohyb. Je to pěkný. Nesmíš to tak prožívat. J Šumba rumba

Bude jedenáct. Asi před půl hodinou hlásím:

- Petroušku, prosím tě, u mě se zastavily hodiny.

Péťa operativně, okamžitě, střelhbitě, ihned jde dát nové baterie.

- Prosím tě, vždyť jsem ti minulý týden hlásil, že jsem změnil čas a máš je o pět minut napřed.

- Napřed? O pět minut? To už je čtvrt na jedenáct?

- No vždyť jsem ti prve povídal, že jdu spát.

V hlavě si rovnám časy. Jeho hodina je dvaadvacátá. Dnes přetahuje. Takže hodiny nestojí. Jen jsem si to v hlavě popletla.

Petroušek se mi nesměje. Co to je? Přebývá nebo chybí mi čas? Kolik jsem si vlastně myslela, že je? Počkej. Myslela jsem si, že je méně. Tedy zase se mi někde čas ztratil. Nebo příliš rychle uplynul. Aha. Hm. Jo.

Slyším mlaskot. Mourek pije. Mourek je klučíček, který dělá staršího, ale taky rád uchopí hračku. Taky rád předvede mrštnost. Mazlící.

Svítím petrolejkou a svíčkou. Mám ráda tmu. Píšu. Nad ránem.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-04-05-vyhrozuji

Prve se mi přihodilo, že mi FB vyhrozil, že jsem porušila pravidla komunisty. A že zlobím. A že můj účet je omezen. Odvolala jsem se. Bývá to naprosto zbytečné. Ejhle! Okamžitá omluva. Prý se spletli. Ty vorle! Jak ve mně hrklo. Kudy budu sdílet obrázky, odkaz na počteníčko…

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-04-05-nejak-casto-hapruje-sit

Něco se děje. Cítím to. Něco kují. Nepovede se jim to. Za žádnou cenu. Jejich plány zhatí – probuzenost lidí. Četla jsem dnes dobrý text. Sice automatický překlad, ale souhlasím. Dám do P. S.

Pavel Šťástka

13 hod ·

No tak si to shrneme... v pondělí 8.4.2024

1) Úplné zatmění Slunce na dobu 3:22 min. (ale jen nad USA).

2) CERN-hadronový urychlovač částic se pokusí vytvořit "černou díru".

3) NASA oznámila vypuštění třech raket do vesmíru. (hodně podivné)

4) Zároveň proletí kolem Země i "Ďábelská kometa".

No a FEMA hlásí, že si obyvatelé USA mají připravit zásobu jídla na cca týden.

Moc náhod najednou....nemyslíte si?

P. S.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-04-05-nejsou-vsechna-tela-lidska/1630672543

Reptilský odpor...

Jednou z největších výhod, které na nás mají plaz a okultismus, je schopnost používat iluzi, přestože jsou skryté v jiné dimenzionální frekvenci. Zajímalo by mě, jak účinné by byly, kdyby se tento závoj iluze zvednul?

Když vstupujeme do těchto vyšších dimenzionálních frekvencí, lidé hlásí, že vidí a jsou navštěvováni extramidimenzionální bytostmi a geometrickými Jsem jedním z nich... Tyto vyšší frekvence dávají lidem schopnost vidět jasně, jasně vědět a jasnovidectví atd.

Tyto nové energie vytvářejí rychlejší způsob, jak odstranit negativní energie, což zvyšuje naše povědomí, což znamená, že vše, co jste nevyřešili, se objeví a budete čelit.

Pro vás všechny, kdo dávají pozor, došlo k postupnému odhalování pravdy o tom, kdo je tady a proč. Tyto vyšší energie exponenciálně urychlují masové Probuzení lidské rasy jako nikdy předtím.

Toto Probuzení bylo také spuštěno temnými silami kvůli jejich vědomí, že objevujeme tajemství jejich triků. Lidstvo se probouzí do iluze, kterou tyto temné síly používají ve formě frekvenčních bariér a sítí, aby nás udržely v nízkovibrační existenci.

Tato nízká vibrační frekvence smíchána s GMO potravinami, chemickými stezkami, léčivy, programováním a chemicky kontam Dali jim kontrolu nad našimi myšlenkami a našimi fyzickými těly.

Mnoho lidí nyní prolomí hypnotický závoj tohoto programu plazů. Opravdu stačí jen malý počet světelných bytostí/pracovníků, aby na této planetě udělali velký rozdíl. Jsme svědky velké paniky s těmito temnými bytostmi, protože máme nyní možnost je vidět díky účinkům těchto vyšších frekvencí. Nejenže máme schopnost je vidět, máme nyní informace o tom, co nám za celou dobu existence dělali.

Schopnost je vidět není něco, co by se mělo brát na lehkou váhu. Tahle dovednost vám může dovolit otevřít úplně novou plechovku červů. Pokud nejste připraveni vidět různé formy bytí a lpíte na strachu, můžete být psychicky postiženi.

Moment, kdy se bojíte, vás činí náchylnými k nízkovibračním útokům, které vás mohou dovést zpět do zahaleného podřadného vibračního pole Není to dobré ..

Tato stvoření budou vědět, že je můžete vidět.

Mnoho lidí chodících po zemi není takoví, jak se zdají. Někteří nosí biologické obleky a někteří jsou měňavci. Jak se vaše svědomí mění, můžete okamžitě vidět kmenové stopy na krku nebo tváři. Můžete vidět plazí oči s rozštěpenými zorničkami nebo pevné černé oči bez bílé. Mluvila jsem s několika lidmi, kteří přesně tohle a jen na chvíli zažili.

Lidé začnou získávat schopnost vidět úplné mimomenziční překrytí bytostí či jiných typů robotických technologií umělé inteligence. Mnozí z vás by mohli žít s těmito entitami ve své rodině a ani o tom nevíte. Můžete je vidět každý den v práci, supermarketu, kostele a dalších veřejných místech a nebýt emočně připraveni na pravdu a podvod kolem sebe. Tohle bude červená pilulka, kterou mnozí neuloví.

Klony, vstupy a prázdná místa, bezduchá a různí pozemští a mimozemšťané inkarbovaní jako hmyz, plazi a draci jsou mezi námi.

Větší důsledky prolomení půstu ovlivní negativní dominantní bytosti, které nechtějí ztratit kontrolu nad planetou, protože lidé jsou pro ně zdrojem energie. Ale pamatujte, ne všechny skryté bytosti jsou nutně zlé.

Shovívavé a pozitivní mimozemské a interdimenzionální bytosti nejsou v současné době vyloděny v masách, aby nám ukázaly své různé formy, protože většina lidí není připravena setkat se s přesahem pokročilých ras, ale lidská rasa je také extrémně násilná.

Kromě toho, už tu jsou další rasy, které s nimi nechtějí sdílet tuto planetu. Mají velmi pokročilé zbraně, jako jsou laserová technologie a frekvenční zbraně. Musíte také vědět, že na této planetě existují pozitivní bytosti, které nyní tajně brání těmto temným silám, aby tuto planetu vyhodily do vzduchu, protože ji nemohou mít pro sebe. Říká vám něco Maldek? Jsme v podobném scénáři!

V zásadě většina lidí není mentálně stabilní, a proto jsme postupně odstaveni a krmeni informacemi tohoto zjevného plánu odhalení. Malé krůčky! Zodpovědností za to, že tyto znalosti, stejně jako další esoterické poznatky, je pomoci té části populace, která si s tím nebude moci poradit, až bude odhaleno plné Zjevení.

"Když jsem byl poprvé zasažen tímto stahováním v roce 2012, reptilská agenda byla informace, které přišly silnější, takže říkám... dělej svou část, i když je to neuvěřitelně těžké".

Vaše sliby