Hromnice

02.02.2024


Den mokřadů. To jsem nevěděla. Pro mě dnes hromniční den.

Dopo bezva kontakt s paní z Lenovo. Slyším slovenský jazyk. Tak měkký. Říkám jí:

- Já mám tohle číslo uloženo jako paní Hodná. Ale to nejste vy. Tam sedí dvě paní.

V Lenovo se chovají velmi velmi prozákaznicky. Moc. Hovořím o svém ntb. Šroubečky drží.

- Neposílala jste mi je vy?

- Vzpomínám. Posílala. 

- Bylo to někdy v létě.

Souhlasí. Je taky moc ochotná. Smlouváme, co a jak. Hotovo.

V mailu nacházím zprávu z Klubu zdraví. Kdysi mi zaplatili nějaké mé aktivity. Buď lyžování nebo masáž, už nevím. Na lince hovoří nějaká Deniska. Milá. Informuji ji, že jsem si přečetla, že přispívají na čističky… My máme čističku, filtraci, běháme, lyžujeme, dáváme si pozor na stravování.

- Aha, tak to máte asi z Klubu zdraví. Já mohu nabídnout skupinové…

- Nechci. Jsem individuál.

Deniska se vzdaluje. Za chvíli je zpátky. Tak pro lidi 65 plus může nabídnout až dva tisíce korun za masáže, sportovní stálé aktivity. Neplatí tam skipas do Krkonoš a jednodenní lyžování.

- Aha. A copak tam máte za podmínky?

V duchu se směju té rafinovanosti. Jak oni tě lapají, poutají, ale lidem to nedochází:

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-02-chjo

Mammografie, hovínkový test, kontrola varlat, hrdla děložního čípku. No vida, jak to mají ošéfované. Nikdy nic nedostaneš zadarmo. Budou tě vláčet po vyšetřeních, abys byl zdravý, nakonec náhle odejdeš, ale dostals´   za to až 2000 korun. To je vymakané.

Pas. Zřizuješ si účet u Fio banky. Na pas. Zadávají ho. Hned zapisují bydliště. Jak oni to vědí?! No, VŠECHNO ONI VĚDÍ!! Už i ty myšlenky umějí číst, ohýbat, ovlivňovat. Ta prodavačka byla vždycky veselá, říčná, radostná. Co se jí dnes stalo?

Neměla jsem vycházet. Ráda jdu za lidmi. Jela jsem do tiskárny. Stavila se v Lidlu. Hlavou se mi mihl žurnál Tety. To slovo žurnál mě zavadilo na obrovském letáku. Pletu si Tetu s Dm. V Dm mají podle mě, je to jen můj názor, luxusnější zboží. Možná se pletu. Mají tam čisto, prodavačky se věnují zákazníkovi. Včera jsem v krajském městě navštívila obuv s bosobotami. Boty, v nichž se cítíš jako bos. Prohlížela jsem si je. Hned přišla prodavačka, jestli potřebuji poradit. V dalším obchodě totéž. Odjakživa platilo náš zákazník, i ten nejprotivnější, nejnepříjemnější, náš pán. Asi jsem protivná, arogantní, nepříjemná, když si dovolím jednat za sebe, platit hotovostí, abych pomohla k jejímu udržení. Je mnoho lidí, kteří netuší, nechápou, naopak – podporují čipování, platbu kartami, vše elektronicky. Mám stále v hlavě Čapkovo RUR. Intenzivně vnímám souboj o živého člověka. Pochodila jsem, co bylo třeba. V hlavě ten žurnál. Někde jsem ho doma viděla. Velikou plachtu. Jdu se podívat, jestli je to pravda, co tam ukazovali. A není. Klubko prodavaček v žlutých tričkách se rozprchlo s mým příchodem. Jsem tu sama. Prohlížím si vše. Do sluchátek poslouchám zajímavé vyprávění. Nevnímám svět okolo sebe. Jen tak se poflakuji. Hele, soda pět kilo za 199 korun. Tu si vezmu. Pak vánoční dekorace – mrňavé postavičky jelínků, stromečky… Mají na sobě kolečka lepek. Dekorace na dárky. Ve výprodeji jako normální cena. Okolo šedesáti korun. A pak nějako drobnost, ž nevím. U pokladny:

- Hotově nebo kartou?

- Moment, podívám se. už mi zbylo v peněžence jen dvě stě korun. Tak kombinovaně.

- To nám šlo a teď to nejde. Jak to chcete teda?

- Kombinovaně.

- To nejde!

Dělá si ze mě psinu? Tak snad vezme tu sodu, odmarkuje 199 korun, nechám ji korunu na šaty; zbytek doplatím kartou.

Zvyšuje hlas. Asi toho má za celý týden hodně. Neuznávám GDPR. Nějaké tajnosti se jménem, číslem telefonu… Chvilku přede mnou hezky nahlas vyplňovala s dvěma lidmi kartičku. Pěkně jméno, příjmení, ulice, čp., město, telefon… V duchu si říkám, že se na to všude hraje, tady ne.

Gestikuluje rukama, že to teda nejde. A že teda jak. Odchází od pokladn k druhé. Stojím. Za mnou asi tři lidi.

- Himl hergot do prčic a to nemůžete zavolat svému krajánkovi, že vám to tu nefunguje?

Řve, že ona za to nemůže. Nějaká spasitelka za mnou pištivým hlasem:

- Ale ona mu to nemůže zavolat. Oni by ji vyhodili.

Ježiši, co tím chtěla říci?

- Paní, my měli hypotéku a složila jsem fci ředitele.

Jej, co teď? Mám jí to tu nechat? Odejít

- Máte mozek? Neumíte to rozdělit?

- Vy jste mě rozhodila.

Zas gestikuluje. Snad mi jednu neťafne.

- Tak mi napočítejte tady tu sodu, zaplatím hotově.

To bylo řečí, že kvůli mně musí odmarkovávat. Nerozumím tomu. Asi to nejde. Nevím. A gestikuluje.

Platím za sto devadesát devět svou dvoustovkou. Ani se nenamáhá s korunou nazpět. Stejně bych jí ji nechala.

- A kde mám to další?

- Ne, tady. Nic.

Jo takhle. Tak to by uživilo groteskáře. Prodavač sebral zákazníkovi zboží. A že nedá.

- Dejte mi číslo na vašeho krajánka.

Řve, huláká, že ho mám natištěné na kartě. Jak ho čte, tak ho vyťukávám. Otočila jsem se, vycházím z prodejny jak ve snách.

Telefonuji na jejich linku. Ano, nemůže mě spojit s krajánkem, on už nemusí být v práci… To je mi jasné. V pátek už v práci není. Vřeštím svou nemilou zkušenost.

- Můžete nám to napsat mailem.

- Nebudu nic psát v pátek odpoledne. Vaše zaměstnankyně na mě útočila, byla zlá, arogantní, vzteklá. Neuměla přijmout hotovost a kartu zároveň. 

Proč já tam lezla! Proč? Asi jsem ze starých dob. Kdy si úředník, prodavač, lékař nedovolil být hrubý. Pod videem na FB čtu:

Lenka Kubínová

Irenko, doktor sucharit bakhdi říkal ve svém závěrečném projevu , že vakcíny mRNA produkují v tělech očkovaných Spike proteiny a ty putují po celém těle a proniknou i přes hematoencefalickou bariéru do mozku kde ovlivňují určitá centra a neuronové sítě, synapse až taky že radikálně mění charakter člověka ... Pozoruji to už delší dobu, zvykej si a neber si nic osobně. Je to zbytečné, nejde s tím nic udělat a budeš na podobné reakce očkovaných narážet čím dál častěji. Já od doby Covidu, kdy mě očkované prodavačky vyhazovaly z krámu nechodím už nikam. Tu degradaci důstojnosti a potupu nikdy nezapomenu, takže nechodím do žádných obchodu a vše objednávám přes internet. Rohlík má bio farmářské produkty, bio drogerii, lékárnu, květiny, kancelářské potřeby. Vše co potřebuji a výběru si v klidu doma a není to nikterak drahé. Doveze mi to kurýr přesně na minutu, odnese tašky až do domu a ještě se pěkně usmívá a děkuje za dyško.

Že by to fakt takhle ovlivňovalo jednání, naturel, chování? To není možné, že by takhle zprznili lidstvo? No, dodali i novou dg. "Zemřel náhle". Včera nebo předevčírem zas nějaký třicetiletý sportovec zemřel náhle. Ale že jich už odešlo. Nemoc už nekosí, ale lidi umírají o sto šest. Kde jsem to jen slyšela? V Dánsku nárůst o 40%? Ne, určitě jsem se přeslechla. To bude informační šum.

Irena Hrobská

Lenka Kubínová Leni, ani se nechce věřit. Včera Ruda ukázal ty patenty s ovládáním mysli... Je tolik věcí, které vím, ale je to tak těžké k uvěření. Děkuji

Lenka Kubínová

Irena Hrobská ano vím , mají technologie už dávno a očkovani jdou chodící antény ...je to nejzrudnejsi zločin v dějinách lidstva s tak mnohovrstevnatym dopadem na desítky let , že ještě budeme zírat ...ale pokud si to ten očkovaný uvědomí a pracuje na detoxu, duchovně se probudí , nemají nad ním moc ...Monika waksmundska má skvělé výsledky ..detox protokoly, práce s myslí, ladičky ve správné frekvenci 432 Herz atd...Ruda kladl vykulenému Rakušanovi otázky a on zapíral a lidi blbí málem Rudu vyvedli jako blázna v Sokolově, lidi se nezajímají , netuší vůbec která bije ...obrn se odvahou a vnitřním klidem , vyhýbej se jim ...já asi budu muset přestat docházet do sboru..najdu si jiný , alternativce, protože teď jsou ve sboru noví lidé a mě je slabo když přijdu ze zkoušky , jsem nemocná teď, od poslední zkoušky cítím ten nápor na sobě a vím , že dvě třetiny lidí jsou tečkování několikrát ...jsme v malém sále a v zimě zavřená okna ..je mi to moc líto...je to dilema ..psychicky mi to dělá dobře , je tam dobrá atmosféra , ten zpěv vyplavuje endorfiny, ale fyzicky tam nemohu dýchat..teď je to nějak více znát , už tam chodím dva roky a je více nových lidí a je nás už čtyřicet

Následuje informace, kterou neznám:

Lenka Kubínová

Irena Hrobská ty pokladny jsou napojené na 5G , ty prodavačky sedí v pekle dvanáct hodin denně ..

Poslouchám Pavla Zítka. Hovoří o očkování.

Statistika z prvních jedenácti měsíců pouze z USA:

Očkování proti příušnicím – používá se 49 let 711 nežádoucích vedlejších účinků.

Očkování proti tetanu - používá se 53 let 15 085 nežádoucích vedlejších účinků

Očkování proti hepatitidě – používám se 37 let 104619 nežádoucích vedlejších účinků

Očkování proti covid 19 – používáno 11 měsíců 2 457 383 nežádoucích vedlejších účinků

Jakékoli pokusy na zvířatech by byly už dávno zastaveny.

Zdroj: americká databáze Vaers – údaje sestavil dr. Thomas Sarnes, primář v. v.

Na Šalingradu jsem odpoledne zaslechla, že v Anglii smíš asi do půl roku vrátit bez udání důvodu jakékoli zboží. Nosíš ho. Vrátíš. Zboží – vyhodí. Kdo to platí?

Do sluchátek jsem poslouchala SV. Dozvěděla jsem se, že v Rusku vytrvalá manželství dostávají po dvaceti letech dvacet tisíc rublů, po dvaceti pěti letech dvacet pět tisíc, po třiceti letech třicet tisíc rublů atd. Podpora rodiny, národa, rodu…

OK. Nic neber osobně – druhá dohoda.

Tak jdu. Neberu, neberu, neberu, neberu si to osobně. Jen malinko.

Tenhle den bych nemusela opakovat. 

Dobrou noc!