I alibističtí slaboši mají pro duši význam! Vyučování dnes :-)

06.05.2021

Tenhle den mám ráda. Už jen zítra a VÍKEND! A bez školení! Hurá!

Slunce. Letadla. Dunění. Co to dělají? Před očima se zatahuje obloha.

Jdu na kopřivové vršky. Mourek běží zezadu. Oběhl dům. Nedá mi to. Přišel na snídani. Hezky se přivítali se Zrzečkou. Vracím se k němu. Nabízím jídelní lístek. Sjel ho celý. Mazel. Vděčník. Už nechodí jak krokodýl. Vždycky pozdraví! 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-05-06_Naa/

Měla bych upéct chleba. Kváseček vykynul. Jdu po jiné práci.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-05-06_S_maminkou/

V jedenáct skyp s maminkou. Dnes není veselá. Jaké téma? Jabloně. Už nemluví realisticky. Prý tu jabloně byly nasázeny. Ne. Zahradu tatínek zavezl. Hradební příkop za naším plotem byl prý dobře vidět. Asi deset metrů sráz dolů. To by mě zajímalo, jak to zavážel. Jestli už to bylo předzavezeno. Nebo jak tady tu zahradu zdvihl do výšky.

- Mamko, co bych měla udělat, abys byla veselá?

- Cože?

- Mamko, co bych měla udělat, abys byla veselá?

- Abys byla zdravá a radovala se.

Rozuměla dobře. Zeptala se. Odpověděla ze srdce. Jako matka přející svému dítěti.

Na dvanáctou svištím k homeopatce. Rychle trhám kytičku fialek pro maminku. Obkládám sedmikráskami. A modřenec. Kocour mi radí. A ještě jednu. Paní doktorce. Schyluje se k dešti. Fialky nevoní. Vonná esence se nevypařuje. Zima jak severní točně - by řekla mamka.

Jedu si lážo plážo. Mám asi tři minuty zpoždění.

- Těšila jsem se na vás!

Tak to mě moc těší. Jsem janek. Dostávám dárek - jarní čajík a lepku, kterou jsem si vytestovala.

- Včera jsem byla v krámku zdravé výživy...

- Viděla jste tam mé čaje?

- Celý regálek. :-) 

Někdo klepe. Dostávám dva balíčky do ruky.

- Prociťte to!

- To nezvládnu.

- Vy jste tady u mě člověk s největší empatií. Vy umíte silně prociťovat.

- Na které straně mám srdce?

- Na levé. Ale to není důležité. Dejte si to na srdeční čakru. 

Dávám si na srdce obálku s modrou barvou. Mentol. Chlad. Severní ledový pól. Lední medvěd. Bílá. Zima.  Beru si růžovou. Ježíš, to je vedro. Krásné teplo po celém těle. A najednou jsem vír - šup, letím takovým růžovým komínem vzhůru. Beru znovu tu druhou. Stejné. Chlad. Bílá. Mentol. Vyměňuji - teploučko. Zkoumám, jestli příjemné nebo nepříjemné. Ó, léto. Mám ráda teplo.

- Tak co jste zjistila?

Líčím.

- Co vám bylo příjemnější?

- Teplo.

- Tak zkusíme, abyste moc neuletěla.

Měří mě. První - hydratace.

- No v tom jste výborná. Vy dodržujete pitný režim.

Měří orgány. Žádné červené kolečko Malinko ledviny nízké, ale v normě.

- Já se v poslední době moc dojímám. Mě dojímají takové přízemnosti. Rozkvetlá třešeň, hrající si kočky na slunci, písnička... Asi jsem zestárla. A nebo...

- Vyplavujete strach. Je toho za ten rok na vás moc. Ledviny.

- Jo. Včera jsem šla po městě, prošla jsem obchody bez roušky. V jednom jsem se přistihla asi třikrát, že se hrbím. Schovávám. Hned jsem se vyprsila. O co jde? A to je ten strach.

- Vy jste výborná. Umíte diagnostikovat.

- Ne, jen si dávám jedna a jedna. Já o těch straších vím. Totiž ničeho se nebojím. Ale jsou myšlenky... Mám tu podpisový arch protiepidemickému nesmyslu. 

Podepisuje. No, tak hotovo. Platím. Termín. Jedu. Za maminkou. Za maminkou... Za maminkou? Ó, chci napsat velmi sprosté slovo. Ne! Jedu k DD. Předat mamince máslo na tělo - kokosové. Šampón. Prve mi říkala, když jsem četla složení - rycinový oil.

- No jo, tak to dávaj´ dětem, aby dobře kakaly.

Držím podpisový arch proti pandemickému teroristickému zákonu. Žádám o podpis koordinační. Alibistka. Ne, ona na ulici nic nepodepisuje. Uau. Tak ať si to užije se zobákem na nose. Volám jedné paní.

- Ne, já vám nic nepodepíšu. Nezlobte se.

- To já se nezlobím. Proč bych se zlobila? To si vy, kteří se bojíte, srovnejte se svým svědomím. To Vaše alibistické vykroucání. Svůj strach. Vaše děti a vnuci budou mít, kdykoli si mocní zamanou, znepřístupněno vzdělávání.

Třepím si pusu až do Jaroměře. Ať si to vycrcnou z paty do hlavy. Jsou mi fuk. Ale ať neskučí, že děti nechodí do školy, že je nutí chodit na testy!!! To je furt skuhrání, ale podpis - jako obranu, jako kapku do moře - nedají. Tak si nechte vytírat třeba konečník, jak navrhl Kůže. Podvodník, lump, lhář a zloděj. A STbák. A vědomý porušovatel ZÁKONA!!! Péťův tatínek prý říkal:

- SAMOCHTĚJÍCÍMU SE KŘIVDA NEDĚJE!

Tak si to hezky užijte!

Parkuji. Mourek mi jde v ústrety. Jdu si k sousedce pro arch. Posbírala osm podpisů - i za ty slabochy. PARADOXNÍ. My důchodci bojujeme za sralbotky. To neva. Dnes mi bylo řečeno:

- Jste bojovnice. Jste velká bojovnice.

Odpověděla jsem:

- A taky někdy zraněný bojovník.

- Račice.

- V krunýři. 

Mourek přišel až za mnou. U plakátovací cedule nějaký cikán brousí stojan. Než se se sousedkou rozloučím, ztratil se mi. Zbylo tam jen kolo. Štrůdl aut k závorám. Přecházím přes cestu.

- Dobrý den! Prosím vás, potřebuji váš podpis proti pandemickému zákonu. Abyste mohl nosit volný obličej..

- To vám podepíšu! Protože nás dvakrát v týdnu testují. Jinak by nás vyhodili.

Ty vorle - přečtěte si poslední řádky!! Slabý a silný člověk!

Jeho sestru - podle jména - jsem učila. Margitu. Obyčejný OBČAN. Ten nejubožejší. Ale sociální inteligenci má.

Vracím se do naší ulice. Proplétám se mezi auty. Elegantní paní:

- Paní, prosím vás...

- To vám podepíšu. Dejte to sem.

- Vy jste laskavá! Děkuji!

- Oni mě v práci nutí...

- K očkování?

- No, kolegyně už má první dávku...

- Vy ne! Zničila byste si svou imunitu. Ta očkovaná pro vás bude nebezpečná. Bude vylučovat kůží a dechem spike protein. Ženám se kazí menstruace. Staré po menopauze začnou.

- Ach, děkuji vám, že jste mě podpořila. Už jsem váhala... Člověk nemá informace. Jsem rozhodnutá. NE. 

- Ne, nikdy! A sledujte Otevřenou mysl.

- Sleduji!

- A ...

- Vše sleduji.

Unikátní. Tady ta paní a cikán nejsou lhostejní. Na dálku ještě jednou DĚKUJI za ochotu. Ne za odvahu. To není žádná odvaha. Ale za ochotu přiložit podpis, aby se z kapek stala řeka, moře, oceán! Aby se naše děti mohly vzdělávat, učit řemeslům, abychom mohli chodit do obchodů, cestovat s holým ksichtem, aby nás už nikdy nikdo nemohl zastavit v životě, aby nám nemohl vzít svobodu, možnost stýkat se s blízkými, aby nás nikdo nenutil do dobrovolné smrti píchnutím chemického patentovaného koktejlu výměnou za slib cestování. FUJ! 

A takhle se zlobí žena!!! 

https://www.facebook.com/martina.trnena.376/videos/469436794278351Tady lékařka hovoří o nebezpečí očkování, o informovaném souhlasu atd. Neví, co se lidem přicházejícím po očkování, děje v těle...

https://www.facebook.com/watch/live/?v=390461198681827&ref=search

Volám klientům. Druhá v prvním šanonu bývalá. Vypráví neetické zacházení s její maminkou. Neléčba. Porušování Hippokratovy přísahy. Strašné. Maminka v těžkém stavu převážena Svatoňovice (Havlovice? To je fuk), FN Hradec Králové, Dvůr, Trutnov, po týdnu smrt v 72 letech!! Jen kvůli banalitě... Nezájem. Lékaři zavraždili ženu!  

Dnes zatápím. Jdu upéct chlebíček. Petroušek se byl hýbat. Sportovní výživu si poručil. Za hodinku tvaroh.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-05-06_Chleba/

Péťa, kočka, oheň v kamnech, láska, bezpečí.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-05-06_Legracky_lidu%2C_a_toblerone_-_prvne_jsem_videla_v_balicku_od_Zlatky_-/

Dobrou noc!

P. S.

Z FB:


Mám dotaz pro někoho možná až drsný ale také u vás v místě bydliště umírá jeden za druhým jako u nás v Novém Bydžově. U nás je to docela síla?!

Jiří Pešta

pani jmenuje se to genocida pod zastitou plandemie tedy svetove ... vakciny meni DNA, tedy tomu, kdo ji prezije a tim se populace pripravuje na transhumanismus ... lide budou napojeni na umelou inteligenci, ktera za ne bude myslet, ale i predvidat jejich chovani ... lide budou patentovani ... dokud se plevel neoddeli od semene toto Vsemohouci Buh dopusti ... az potom zasahne ... Buh vam zehnej a nebojte se ... strach neni od Boha

Ladislav Kratochvíl

No, očkování zpravidla umírají na stáří a ti neočkovaní prý na covid, bo jak se to jmenuje...