I dnes - rovnýma nohama. Jen o něco déle :-)

13.03.2021

Ráno. Jak jsem se dnes probudila? Byl to zase skok rovnýma nohama. Jen v půl jedenácté. Petroušek odpočívá. Rychle koktejl. Dovařit polévku. Rychlý oběd. Masíčko s hranolky. Já až později. Prolévám nás  dvakrát denně chlapicí. Preventivně. Ať se pochlapíme.

Volá Iva. Myslí si, že když by nás ohrozili vakcínou, mohli bychom maminku navštívit. Svatá ty prostoto! K čemu jí je očkování? Naprosto k ničemu. 

- Já už jsme objednaná. Vajglová už je po očkování.

Nemám šanci. Když je Vajglová oočkovaná a nic jí není, tak to musí spěchat. Hlavně, že Astra zeneca krátí dodávky. Snad prý přerušuje. Moc mrtvých.

Zapřísahám Ivu, aby si to rozmyslela. Ne, je přesvědčena, že to je pro ni bezpodmínečně nutný zásah do jejího těla. Když to má Vajglová, že jo?

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tri-umrti-sukl-proverovani.A210311_130205_domaci_remy

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/na-slovensku-po-podani-vakciny-astrazeneca-zemrela-mlada-ucitelka-40353841

Jedno upozornění o úmrtích po očkování za druhým. Nepamatuji se, že by po doopravdickém očkování někdo umřel. Nebo v takovém množství! A když už to hlásí i Česká bruselská prolhaná, je třeba být ostražitý! Copak lidi nečtou meinstream? Určitě to hlásili. :-) 

Poledne v tom okamžení, výjimečně volám Petrouška ke stolu. Má zas ty své řeči. Řehotám se. Je zvyklý na pozdní oběd, dnes se zalekl. Ve dvanáct? U nás nikdy! Dnes neargumentuje, že všude se obědvá v půl dvanácté. :-) Nechápu ty lidi. :-)

Rovnám si počítač. Mám všechno. Pluto  mi to sebral a vrátil. Mám asi i víc, než jsem měla. Ze starých kopií. Probírám staré fotky. Dívám se, jak jsme šťastni svištěli lyžovat. Teda - já šťastná. Péťa trpně. S předstíraným úsměvem. :-) Zlatý kluk. Proháněli jsme se v bílém království. Dnes kontroluji zkrátka obsah svého počítače. Ledacos mi tane na mysli po včerejším horoskopu. Otevírají se mi šuplíčky. Prošustrovala jsem den. Prošustrovala? Ne, ne. Plodně strávila. Dělám si pořádky v sobě. Pořádky v počítači. Pořádky na lince. Je třeba čistit, odhazovat, vyhazovat. I v těle. Vně i uvnitř. Čím víc se zbavíš starých věcí, tím lépe ti budou pracovat střeva. Tlusté střevo - sídlo imunity. Logicky vše na sebe navazuje. Parodie Babiš: Skončil nám suchý únor, začíná zamčený březen a čeká nás duben, kdy všichni přijdete na buben. To by si přál. Nezná činorodé přičinlivé Čechy. V poslední době jsem o nich neměla valné mínění. Ovčani. Pomaloučku měním názor. Když přichází do tuhého, zdvihnou zadky z pohovek...

Čtu o prionové nemoci.

"Vakcíny" proti covidu-19 obsahují produkt genetického inženýrství zvaného PRION. Jedná se o upravené, uměle vytvořené mikroorganismy s dlouhou inkubační dobou. Jsou navrženy tak, aby vyvolaly přenosnou spongiformní encefalopatii (TSE), což způsobilo poškození mozku, což vede k smrti. Pomalá masová genocidní mizerná smrt, která nevyžaduje ničení budov a infrastruktury, aby dosáhla destrukce s rozsahem války o fúzi.

Automatický překlad z ruštiny dávám pod text. :-)

Proto nám tajili účinky antiparazitik. A nyní lžou - prý Babiš, prý Blaťák mají zásluhy. To určitě. Nějaký pan Volný se postaral...

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-v-cesku-lek-ivermektin-jan-blatny-nemocnice-brno-covid-19-cesko_2103131608_vtk

- Tak si představ, že z Micčiny boudy vyšel ten moratý.

- Jako že chodí do Micinčiny boudičky?

- No, fučí, tak se šel schovat.

- Ten je drzej!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-03-13_Vsehochut_dneska/

Povalit a zmlátit. Nové vozy VB :-(

Sleduji nárůst agrese černých policejních šmejdů. Všimli jste si, jak si dovolují? Kdo byl první na zemi? Ta maminka? Dovolují si na naše občany. Na své spoluobčany. Jak to bylo s tím pokusem? Rozdělili lidi v laboratorním pokusu na dozorce a vězně. Dozorci se začali v experimentu chovat psychopaticky jako ve skutečnosti. Pokus museli předčasně ukončit. Tady se děje pokus na deseti milionech v laboratoři zvané ulice. Nebude dlouho trvat, začnou nás střílet. Kolí lidi jak dobytek. Ženy, muže. Je jim fuk, jestli je přítomno dítě. Pokud si někdo nenasadí debilní roušku, nedbají na zákon. Nedodržují zákonnost!!! Prochází jim to. Vláda tiše souhlasí. Fašismus! Prý naši dědečkové a babičky tvrdili vnukům, že válka už nebude. Že to byla strašná zkušenost. A lidstvo už ji nikdy nechce zažít. A máme ji tu. O to horší, že nejsou slyšet padající bomby. Bomby padají v našich myslích.

https://www.facebook.com/groups/oh.jm.kraj/permalink/907491773399172/

Koukám na pražského strážníka. Páne, to je frajer. Sám naskočil bez pomoci na člověka. Čestně - jeden cvičený na jednoho necvičeného. Oslovuje občana sráči. Nemá roušku!!! Pod záznamem:

Sráči vole, já se s tebou tady nebudu matlat...

Tereza K. z Ostravy byla za nenasazení roušky sražena k zemi a řádně zakleknuta 6 policisty v přítomnosti nezletilé dcery.

Dnešní zákrok je samozřejmě přiměřený, kontrolní orgány jistě nenaleznou pochybení, když akcentuji, že od času 0:06 strážník MP hl.m. Prahy provádí zákrok bez nasazeného respirátoru, což vykazuje znaky přestupku.

Přiměřenost, respektování základních práv občanů, je nepochybně i povinnost strážníků Městské policie hl.m. Prahy, takže oslovení sráči vole, patrně patří k běžnému jazykovému vybavení strážníků MP.

Zajímavá skutečnost je ta, že HABR HABR hlásí napadení strážníka, ale zakleknutý mladík konstatuje, že nic neudělal...

Jak listuji počítačem, nacházím datum 31.3.2019. Tehdy večer se mi ztratila hodina. Mezi osmou a devátou. Tak dva roky tomu už! Jeden den o včerejší ztráty času. 

Loni v červnu mi přišla obálka z Kolína. Tehdy mi zas dopis nedoručili. Zas jsem je uháněla. Postěžovala jsem si na FB. Mirka, moje učenka, mi naznačila, že dopis putuje z Kolína. Docvaklo mi. Pochválila jsem tehdy kamínek. Moc se mi líbil. Poslala mi ho. Mám ho vystavený. Mirce zbývalo pár měsíců do konce pobytu v hotelu Země. V listopadu jsem četla, že šla na nějaký cévní zásah. Jednoduchý. No jo. Nepovedl se. Bude to častější. Když maturity budou zadarmo. Vysokoškolské studium jistě podlehne též. Připravme se. Budou studovat on line u operačního stolu. 


Nesu Petrouškovi čaj.

- Hele, jestli mě chceš zabít, tak to nedělej tak rafinovaně a normálně mně to řekni. Mě ty čaje zabijou.

Řehotám se.

Jdu spát. Nechce se mi přemýšlet, pracovat, tvořit. Tvořit - jo. Ale až zítra.

Dobrou noc!

P. S.

Skvělé jsou Solfeggio frekvence. Léčivá hudba podle čaker.

528 Hz pozitivní transformace, emoční a fyzické uzdravení, anti úzkost, znovuzrození

https://www.youtube.com/watch?v=ZQkBmCJG9i8

396hz Solfeggio, Zničte bezvědomé blokády a negativitu, meditaci, uzdravení

https://www.youtube.com/watch?v=KYC99Ev2sz4&t=7982s
Automatický překlad o prionu:

Prionové nemoci a Covidu-19

Mnoho lidí už má podezření, že ve ′′ vakcínách ′′ proti Covidu-19 je něco, co by realizovalo masovou genocidu, kterou elita plánovala pro cca 90 % světové populace.

Jsem si jistý, že ′′ vakcíny ′′ proti covidu-19 obsahují produkt genetického inženýrství zvaného PRION. Jedná se o upravené, uměle vytvořené mikroorganismy s dlouhou inkubační dobou. Jsou navrženy tak, aby vyvolaly přenosnou spongiformní encefalopatii (TSE), což způsobilo poškození mozku, což vede k smrti. Pomalá, masová, genocidní, mizerná smrt, která nevyžaduje ničení budov a infra struktury, aby dosáhla destrukce s rozsahem války o fúzi.

Prions (Prions) jsou nebezpečná biochemická zbraň, která se přidává jako přísada do vakcín proti coronavíru.

Znalosti nashromážděné v oblasti biotechnologie jsou řízeny a využívány sionistickými vědeckými ústavy. Tím se zvyšuje riziko použití chemických, bakteriologických a biochemických zbraní k hromadnému ničení.

Priony jsou v nové generaci nevídané infekční patogeny, které způsobují mnohonásobně smrtelných neurodegenerativních chorob, které se šíří a provozují zcela nový mechanismus a proces. Jsou to přenosné částice zbavené nukleové kyseliny. Díky svým specifickým vlastnostem se priony objevují jako potenciální nebezpečí, protože jsou nejvhodnější a mohou být použity pro účely světové elity, při vývoji zbraní hromadného ničení. Priony způsobují smrtelné infekční choroby. K dnešnímu dni neexistuje preventivní, terapeutický nebo preventivní přístup ani způsob, jak se proti těmto nemocem postavit a léčit. Je to proto, že priony jsou odolné vůči extrémním vysokým a nízkým teplotám, díky čemuž jsou nezranitelné. I při přípravě jídla při vysoké teplotě si dokáží najít cestu přes trávicí a oběhovou soustavu k nervové soustavě. Rekombinantní priony jsou vysoce infekční a mohou být spojeny s půdními ingrediencemi nebo aerosoly, díky čemuž se snadno šíří.

V amerických laboratořích vojenského průmyslového komplexu byly priony zkoumány a zkoumány desítky let. A nejen, že je dokázali vyrábět v laboratorních podmínkách od roku 2016, ale ještě více bylo dosaženo přesné kontroly nad jejich patogenním chováním.

Jeden z prionů, který byl v tuto chvíli vybrán pro vylidňování planety, jako nejvhodnější, je s největší pravděpodobností odebrán od norků, které jsou jejím přirozeným hostitelem. Takto se bude přenášet vina za úmrtnost encefalopatie, která bude způsobena vakcínami proti covidu-19, na norkách, jako nosič infekce. Při přípravě tohoto podvodu vytvořil systém mezi norkovou populací v Dánsku nespecifikovanou epidemii údajného ′′ viru podobného covidu-19 Připomeňte si, jak byli demonstrativně utraceni velkými fanfárami, miliony těchto zvířat.

Je důležité tohle všechno vědět, protože takto funguje systém, který bude sloužit planetární eftanazii velké části lidstva.

Systém se rozhodl zbavit se starých lidí jako první. To je důvod, proč mají starší lidé prioritní výhodu pro očkování. První vakcíny s priony jsou speciálně navrženy tak, aby byly dány starší ′′ nejzranitelnější ′′ části populace a těm, na kterých záleží zdravotní péče mladších generací. Dobrovolníci strachu jsou bonusem při realizaci plánu. To je důvod, proč budou starší lidé a ′′ rizikové skupiny ′′ imunitní PRVNÍ a odděleně od ostatních.

Vždy si pamatujte, že zločinci, kteří nám vládnou, jsou schopni všeho.

Poškození mozku způsobené starým a jejich úmrtí bude nahlášeno jako důsledek ′′ demence ′′ nebo ′′ Alzheimerovy choroby aby zabránili patologům a poctivým vědcům najít skutečný důvod dostatečně dlouho, aby vstříkli tolik lidí, kolik to systém považuje nutné se smrtícími priony schovanými ve vakcínách. Proto neberte očkování proti Covidu-19. Byli jste varováni!

Priony způsobující smrtelné poškození mozku se přenáší jako infekce ′′ očkované ", infikované osoby neočkované zdravé osoby. Proto necílí a není nutné očkovat celou populaci planety. Očkovaní lidé fyzickým kontaktem rychle rozšíří priony na neočkované.

Kvůli vysoké odolnosti vůči extrémním podmínkám bude šíření realizováno prostřednictvím tělesných sekretů, od slin až po sexuální kontakt.

Zvláštní podmínky skladování a omezený přístup k očkovacím látkám brání poctivým a nezávislým vědcům zjistit, že vakcíny proti covidu-19 obsahují priony Toho je dosaženo především extrémně nízkými teplotami-94 stupňů Celsia (-70 stupňů Celsia), kde jsou tyto vakcíny chovány. Teploty, které vyžadují takové speciální mrazáky, umožňují vládám kontrolovat přístup k těmto očkovacím látkám, a tím zabránit každému, aby studoval jejich V některých zemích armáda převzala kontrolu nad dopravou, skladováním a distribucí těchto vakcín, aby se ujistila, že žádný nezávislý vědec nemohl udělat laboratorní analýzu, aby porozuměl jejich skutečnému obsahu. Jedinou volbou je důvěřovat tomu, co říká popis vakcíny, kterou poskytl výrobce. Položte si otázku, kdo jsou továrny na výrobu těchto vakcín, léků a testování na Covid-19...

Pro maximální kontrolu některé země postavily nemocnice pod kontrolu armády nebo policie.

Všude na světě probíhají represe, omezení a násilí. Nesmyslné testování jako kontrola šíření Covidu-19 má ale smysl šířit virus a priony stejně jako vakcíny proti Covidu-19.

Nepřijímejte ani testy na Covid-19!

Jsem přesvědčen, že stěry se používají i na vkládání prionů. To je důvod, proč se tak dlouhé hůlky používají. Tato délka vám umožní dostat se na základnu mozku. Mozek je orgán, který je nejvíce zranitelný proti prionovým infekcím a jakémukoli mechanickému poškození. Prolomení přírodní bariéry chránící mozek umožňuje prionům proniknout do mozku a způsobit infekci po uplynutí inkubační doby...

Doufám, že chápete, že v současné době probíhá tichá, podvratná, asymetrická, ničivá válka. Je životem a smrtí proti celému lidstvu...

Sdílejte, protože na tom závisí váš život!