Jablíčkový s vlnovou genetikou :-)

28.09.2021

Státní sváteček. A taky maminčin. Věnceslava. První oslava bez ní. Už jsem za ta léta vycvičená. Díky, Vesmírný pane! V srpnu čtyři roky, co jsem ji u nás nepřivítala. Jezdili jsme k ní. Jdu se podívat na vzpomínky. Čtu se. Kdo nesní, neplní si přání. Jsem tu ve snění, přesně si pamatuji státní svátek loni, předloni, přepředloni... Sním, plním si přání, ale jedno se neuskuteční.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-09-28_Svatek_mamincin_a_patrona_nasi_zeme/

Dnes bychom byli pozváni na oběd. Mamince celý den svítím. Mám z Kuksu z Hubertovy jízdy asi tři roky krásný svícínek. Není to to pravé označení. Nad svíčku naliju vodu, rozkrájím jablíčka, dávám koření. Svíčka zahřívá. Kompůtek voní.

Péťa v rachotě. Dopoledne pročítám otevřené stránky. Tuhle mi ntb některé už neotevřel. Asi z těch padesáti nebyly určeny pro mě. Venku svítí na státní svátek sluníčko. Ještě před pěti lety jsem sezvala mladé, přivezli jsme maminku, imitovala jsem obědy u ní. Dvakrát nevstoupíš do téže řeky. Ale aspoň zdání... Loni Micicinda, letos dvě úplně jiné kočky. Loni s maminkou, letos za ni žádnou náhradu nemám. Nikdy mít nebudu. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-09-28_Kocicindy/

Sleduji TV Raptor. Dnes Den zavřených dveří na Ministerstvu smrti. Totiž Den otevtených dveří s možností zabodnutí. 

Veronika Vágnerová - originální označení:

Open haus na Ministerstvu smrti.

Probojovala se do budovy. Čeká na příležitost, jak položit konkrétní a nepříjemnou otázku. Ministra nachytala u lží. :-) Muž z davu se zabaleným ksichtem k ní přistupuje, sahá na ni, okřikuje ji vulgárně. Ano, až sem jsme klesli. Bahno přišlo na návštěvu do smrduté stoky. Chlápek hodně agresivně prudil; prý si chtěl užít prohlídku krásného domu a ona mu ji zk...ila. Oslovuje ji blbko a tyká ji. Sahá na ni. Ksicht hezky oblečený. Odjakživa šaty dělají člověka. U tohohle kanálu to neplatí. Co chtít od fašistické doby.

Proč 700 tisíc vakcín pro děti? No protože se prý nákaza šíří ve školách. :-)  Bléé. Ve třech kolech testování měli promile pozitivních nevalidními testy. Lžou ze všech konců. Děti zdravé v rámci ročního omezení pohybu a dýchání. Už mají objednáno tolik zabíjáren!

Zvláštní, protože hygienička tvrdí, jak je situace uspokojivá; budou další opatření. Tomu nerozumím.

Pobavila mě umaštěná Svrčinová. Návštěvníkům ukázali nebezpečné předměty pro děti. Nepříjemná Veroničina otázka:

- Řešíte respirátory? 

- To ne, to má na starosti SÚKL; 

Důmyslný nepřehledný systém. Prý do toho oni nemají kompetenci vstupovat. Úsměvné.  Na otázku kdo vyhlásil v České republice epidemii, odpověděla:

- WHO.

Ale dle zákona pandemii i epidemii vyhlašuje hygienická stanice. Hygienička jako Ara opakuje:

- Who vyhlásila pandemii na celém světě a my jsme povinni poslouchat nařízení nadřízených orgánů.

Ara, papoušek Ara.

Naši zemi řídí WHO a vojsko. Jejich softwer eviduje nakažené. Mají naprosto přesný přehled, kdo přišel na DOD na ministerstvu.

Hlavně, že se nemáme bát, paní hygieničko. Ne?! Něvěřím Kašpárkům. Děsí mě lidé. Jakmile začnou nepříjemné otázky narůstat, bečí. Chtějí mít klid. Vyfotit se. Získat podpis. Hnus. 

FB Karolina Šilhavá ·

12:17

- Pardubice záchranka, 150 výjezdů denně k zaočkovaným!!!

Tak to je divné. Nemáme se bát? Aha. Zdá se, že my se nemáme bát, ale bojí se oni. Chráněni policejním kordonem.

Veroniku chtěli vyvést, protože se ptala. Jediná. Měla test, měla roušku, ale ptala se. Oni mlžili.

Ó, tak tady je. Stánek s uděláme tečku. Cedule s nápisem:

VÍTÁME VÁS NA DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ!

S policejním komandem. Výmluvná kulisa! Když mě někdo pozve, neočekávám, že mě bude čekat s policisty. 

Ministr zdravotnictví Vojtěch vzkazuje všem lidem světa, kteří mají jiný názor, než všichni ministři světa, že jsou hejtři.

Česká Kotlina

Adam Vojtěch řekl, že na názor máte právo, ale ten náš je ten správný. Adam zachráněn davem Svědků Covidových

zdroj videa: https://www.facebook.com/Verda1973

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pred-ministerstvem-zdravotnictvi-protestuji-odpurci-ockovani-a-opatreni-40373300?fbclid=IwAR01qzjW6iazJWcKSoeF6RvQoI_N07F6d_juy6V1nat-945joIbI2iIV_3A#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=5idpaLh9wYa-202109281621&dop_id=40373300

Nejhorší zjištění pro mě je, že lidé místo aby děkovali, že se někdo bere za jejich život, začnou béčet. Kdyby aspoň nebéčeli. Nepochopím. Oni se maximálně nechají s ministrem vyfotit. Nebo si ho nechají podepsat. Panáčkují. Vzdychají ech a och. 

Petroušek volá, jestli si má zaběhnout na oběd.

- Ne, ne, chystám kramfleky a krůtí prsa na rajčatech, paprice, cibuli...

Vytírám dům. U toho stále poslouchám TV Raptor. Taky jsem zblbla. Máme naslouchat tichu. WIFI tluče do mozku, do těla, blbne nás. 

Petroušek je tu. Venku ještě v jednu sluníčko rozdávalo prostřednictvím paprskových ručiček vitamín D. Teď stáhlo roletu. A tečka. Aspoň se zalije zahrada. K napití stromů na zimu to ani zdaleka nestačí.

Obědváme. Péťa pochrochtává. Prý se mi to povedlo. To věřím. Stále na páře, na páře a dnes hezky na sádle, na sádle. :-)

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-09-28_Posledni_sezonni_zavareni_-_jablicka/

Loupu a vykrajuji u Raptoru koš jablíček. Závoje mušek tančí na nábytku. Hrany budou neviditelně puntíkaté. Vystrkuji misku s jablky ven. Mourek se houpe na houpačce. Do teď vypadal, jak tvrdě spí. Stříhá ušima. Vystrkuje jazyk. Mourku, za chvíli tě neunesu. Ani ty se neuneseš!

Naše pražská Kitty někde chodí na otrávené jídlo. Vzpamatuje se. Poblinkává. Zas se vzpamatuje a znovu... Hodní lidé straží jedy. Kočička dostane slinivkovou dietu. 

Petroušek jede na florbal. Jeho - náš Honzík - kapitánem mužstva. Dávám si pauzu od jablek. Zalézám zas k ntb.

Doporučuji už čtvrté vysílání s ing. Vávrou o vlnových biopočítačových fcích. Hm. Nemáme ani tuchy, co se s námi děje. Pořad uložen na Rumble.

https://www.facebook.com/sprov.zive/videos/418206673005391?comment_id=418254873000571&notif_id=1632859701216519&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Bezdrátová technologie zabíjí naše city, zbavuje nás empatie. Zavádění komunikace likviduje stromy. Nejprve odešly modříny. DNA je stejně programovatelná jako počítač.

Vědci implementují jevy z přírody do vakcín. Jdou proti člověku. Místo aby mu pomáhali. Například světlo světlušky. Přepřahání žárovek (10% světla, 90% tepla) mělo svůj význam. Ledkové světlo. Denně máme mít rozloženo světelné spektrum - ranní světlo je jiné, než odpolední. Mnoho lidí pracuje pod umělými světly. Biorobotizace.

Lidé netuší, jak jsme přeformátováváni. Co je lepší? Vědět? Nebo být zatuhlý v nevědomosti?

Dokončuji jablečný sváteček. Mám šest sklenic do buchet.

Vracím se v myšlenkách, ve vzpomínkách.

Půl druhé?

Tečka.

Přejímám obrázek filosofa:

Tak to je dobrý fór! Skvělá rada.

Ctibor Klíma Ještě pořád si pamatuju jako dítě u babičky na chatě.

Irena Hrobská - Ctibor Klíma I já  

Irena Hrobská - Ctibor Klíma To bylo divení Takové teplé  

Ctibor Klíma - Já jsem to zjistil, až to studilo.

Dobrou noc!