Jablka, křen a energetický otisk minulosti

13.10.2022

Mour je drzý. Nebaví ho to samotného ráno v domě; tichoučce si mňáááuknul. Do sluncového dne se vstává jedna báseň. 

- Dobré ráno. Mourku, copak ti je?

Rozumím-li komunikaci dobře, dává mi najevo, že by si rád dopucal ten svůj břuch. 

Nejprve Mourek, pak panička. Za okny vyhlíží Zrzečka. Hotovo. Po snídani. 

Žehlit. ŽEHLIT! Už dlouho. A ještě dlouho. Ale už mám nachystané žehlicí prkno. To vyjde. Někdy. Dnes ne. :-)

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-10-13_Podzime%2C_dekujeme_za_hojnost/

Jdu si světem. Naivní malá holčička. Dej si pozor. Někteří jsou zákeřní. Někteří pitomí. Média jim vymývají mozky. Takové prázdné makovičky. Najednou útok! Prásk mezi oči. :-) Jestli si myslíš, že budeš svobodomyslná, tak to - ti někdo chce vysvětlit - ne.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-10-13_Kamen_urazu/

Včera jsem na FB nasdílela příspěvek. Dnes se do mě za něj pustila jedna flastenka. Jak máš jiný názor, dostaneš co proto. Půlnoc. V hlavě si rovnám své myšlenky. Trošku jsem ji potrápila. Vytahuje kalibr - prý ať vystoupím ze sekty. Docela oprsklá. Připadá mi, jako by chtěla, aby všichni lidi byli pro jednu stranu. Jenže já nejsem pro žádnou stranu. Politici a právníci jedna čeládka. Jsem proti systému. Tedy žádné strany, žádné komory s vejžírkami senátorů... Navíc jen já vím, jak jsem aktivní. Kolik petic jsem doplnila podpisy. Jedna z 12 tisíc lidí si dovolím vznést hlas proti odstranění sochy Ukrajince, vlastně - Rudoarmějce. Účast na výsadbě stromů. Paní končí tím, že mě tne. Prý jsme zlá. Ty vorle! Kladu ji konkrétní otázku, co ona vykonala v posledních dvou letech. Jak povyrostla. Kam se dostala. To miluji. Opovážlivé kritizování, ale sám - nic. Vlastně - sám - lumen nejjasnější. 

Chaos. Bezva k ovládání lidí. Vypouštějí zprávy fejkové i pravdivé. Hledej v džungli, co asi by mohla být pravda... Občas tě nachytají. Jdeš, děláš si mozaiku reality. K tomu potřebuješ moc informací. Aby se ti začal objevovat obrázek. Lidi, kteří chodí do práce, nemají čas zkoumat. Sdělovací prostředky je manipulují dle vůle mocných.

Vyvěšuji ceduli:

Desatero: 1. Nikdo nic neví 2. Každý má své info a dezinfo 3. Pokud si za nimi agresivně stojí, nahrává mocným 4. Nevyžádaně neradit 5. Pozorovat 6. Neútočit 7. Nesoudit 8. DRŽET VIBRACI 9. Čtyři olomoucké artikuly 10.Děkuji

https://www.facebook.com/TVSALINGRAD/videos/849323056091379

Další petarda pod sdíleným příspěvkem:

Pro hroutící se lidi:

Od Marcela Ondráčková

Víte, není mi jedno, že se velká část národa hroutí pod zálohovými fakturami za energie a plyn. Chápu i nechápu zároveň. Tak tedy trochu nápovědy. Máte všichni smlouvy se svým distributorem /ne výrobcem/. Ty smlouvy ve většině případech obsahují odstavec o tom, že vám distributor na základě zvýšené spotřeby může zvýšit zálohy a to v procentuální výši. To je třeba si nastudovat. Nemáte totiž zvýšenou spotřebu, až na vyjímky... Často mi někteří říkají "ale oni nás odpojí, když to nezaplatím". Musíte se bránit. Nikdo to za vás neudělá. V praxi to znamená - najít a prostudovat smlouvu a ozvat se s dotazem, proč se toto děje a kde má distributor zabezpečenu dodávku plynu a elektřiny - to je nejpodstatnější. Nelze platit zálohu na něco, co vám není distributor schopný garantovat a navíc to neodpovídá vašemu smluvnímu vztahu ani jeho s výrobcem. Tedy musíte buď osobně, nebo písemně vyjádřit nesouhlas se zálohami. Ještě dovětek, ten distributor potřebuje, abyste platili alespoň v takové výši jako doposud. Kde není odběratel, není dodavatel. Držte se, to zvládnete. Musíte studovat a nebýt oběť.

Příspěvek - jen nasdílený. Jen NASDÍLENÝ! Nikdo neví, kolik toho u práce během dne naposlouchám. Včera jsem si pustila křivohubého, který vyprávěl, ale docela přirozeně, jak beránek, jak si rozdělovali ministerstva, ale na něj nezbylo. Tak se rozešli. Čerte, tu máš kropáč - a dnes jsem ho poslouchala někde před nějakým úřadem, už zas byli přátelé. Asi dostali za uši od loutkovodiče v pozadí. Co my víme o skupinách, které se tu rvou o místo nahoře.

Chytrý se pod příspěvkem ozval:

Libor Smital

A muze distributor odstoupit od smlouvy na konci fixace? Upřímně, jedna domacnost mne nerozhází a navic vim, ze jinde leosi podminky nedostane. Zalohy jsou jedna vec, druha je skutecna cena a spotřeba. Skutecna cena je zastropovana

Irena Hrobská

Libor Smital To zastropování to je fakt to nejlepší. Proč to nezastropovali v únoru nebo v březnu? Tohle je výsměch lidem. Mně je to fuk, já platím 1,60, navíc máme elektrárnu. Ale někteří prý platí 15 korun.

Irena Hrobská

Libor Smital Tak to jsou šťastní Akorát že všichni platí několikanásobně víc, ale nikdo nebude platit patnáct. Potěšující

Joj, jedovatá slina.

Libor Smital

Irena Hrobská to jsou fakta. Netřeba šířit nepravdive informace. Ale kdyz máte elektrárnu, tak na prodeji vyděláte...teda ne patnáct, ale hlady a ve tmě neumrete;)

No jo, chudák nemá a závidí. Aby hoch nezáviděl:

Irena Hrobská

Libor Smital My neprodáváme

Komenty se mi chronologicky rozsypaly:

A pozor! Další jasnozřivá. Nezná mě:

Dáša Svobodová

Irena Hrobská hezky jste to napsala, možná i chlubivě ale napadlo Vás co mají dělat ty stařečkové a stařenky, nájemníci ap. Ne všichni mají Vaše možnosti. Je dobře že jste zmínila, že jste se zaopatřila ale ta starší generace dřela celý život a určitě nečekali, že jim ve finále stát poradí jít žebrat na úřad.

Na tom není nic útočného. Souhlasím. Nechápu, co je chlubivého na tom, že máme elektrárnu a kupujeme za 1,60 Kč. Ona si asi myslí, že jsem nějaké mládě. Nikdy jsem její jméno neslyšela.

Irena Hrobská

Libor Smital Protože jsem se starala, investovala, nebyla u more

Libor Smital

Irena Hrobská výborně!

Fotovoltaiku jsem si v téhle době loni začala očichávat; věděla jsem, že ji chci a že ji budeme mít. Učinila jsem si svoje výběrové řízení, kdo, jak, za kolik, panely, počet. Elektrárna je moje dítě. Všechno jsem si oběhala, zařídila, vykomunikovala... A mně bude nějaká cizí neznámá očerňovat? Dvě baby v jednom dni? Zamýšlím se nad sebou. Co to? Jedna mi napíše, když nesdílím její názory, že jsem zlá. Druhá bez znalosti velikosti mé boty mi napíše, že jsem bezohledná? Vesmíre, co dělám špatně? Co mi tak intenzivně sděluješ?

Když dávali Nemocnici na kraji města, lidé se herců ptali, jako by to byli lékaři. Na Cvacha neuctivě pokřikovali. Ta paní nepostřehla, že nejsem autorka. Dala jsem to proto, že soucítím, aby se nehroutili, aby měli nějakou berličku. Baba!

Dáša Svobodová

Irena Hrobská no já jedu s kamarádkama na dovolenou do teplých krajů když jsme u té arogance ale těch lidí kteří se dostanou do finanční krize je mi líto,sem tam pomůžu ale ostatní je na naší vládě a doufám že bezcitných lidí jako jste vy je míň než těch co pomáhají.

Jak asi semtam pomůže? A co ona ví o mé pomoci? Kolik a kam posílám. Koho a jak podporuji. Na mysl mi přichází Domov sv. Josefa, UMÚM... Jak suverénně a drze píše. Na mé zdi! Dá se říci, když nepíše pravdivě, že lže. Tohle jsem nikdy neudělala, abych šla někomu udělat smradlavou hromadu k němu. Jsem si u sebe, na svém pískovišti. Pokud vystrčím paty, nekomentuji. Maximálně lajkuji. 

Už vím, že ona je to zkouška, jestli umím držet vibrace??! Ohledně těch staříčků, zmiňuji svůj věk. Už mezi ně taky patřím:

Irena Hrobská

Dáša Svobodová Mně bude za necelé 3 roky 70

Počkej, babo! Vyvedu tě z omylu. - No jo, nereflektuje. 

Irena Hrobská

Dáša Svobodová S Vaší jasnozřivostí si dovolují podotknout, milá soudkyně, že je to sdíleno. Nejsem autorka.

Irena Hrobská

Dáša Svobodová To je krásný soud. Neznáte mě a šup. Jste opravdu skvělá. Asi celý život v oboru.

Blokovoat. Teď!

Všechno promýšlím, prožívám. Když si čtu ty žvásty, kde se zastávám a jsem označena za bezcitnou, potvrzuji si zprávu o snížení IQ z doby před kovidem. Na VŠ bylo před čtyřiceti lety potřeba mít IQ asi 120. Říkala jsem si, jak jim stačilo jen třicet let na snížení IQ tak, že u některých hraničilo s postižením. Své dokonaly poslední dva roky. Děti se nejen neučily, ale pokud měly distanční výuku, chrápaly v posteli celé dny v pyžamu. Dnes se tím chlubí. Právě dnes jsem se dozvěděla, jak má student na střední potíže. Neumí. Ale on měl na základce dvojku! Jo, takových dvojek bylo. Dnes už maturitu udělá i kolo od vozu. Úroveň výuky, požadavků klesla. Takže studentík musí máknout. Jeho dvojka ze základní školy je maskovaná čtyřka. 

Tak Ireno, dnes jsi dostala na zadel. Na obě půlky.  Dovolila sis místo utrácení v nejisté době za dovolenou v Karibiku raději zajistit se proti black outu. Lidé si klidně v létě vyrazili k moři, a padají pod tíhou neúměrně holovatých cen za energie. Minulý týden mi z ČEZu psali, že kupuji za 1,60 Kč. Pro své nájemníky vždy hledám výhodné tarify. Může mi být jedno, kolik budou platit. Není mi to jedno.

- A jé, mám tu lajky. Dostávám vesmírné pohlazení:

Irenko vy jste skvělá,obdivuji vás v hodně oblastech.Péče o maminku a váš vztah krása.Vaše komunikace,slovní zásoba je taky na vysoké úrovni.A nakonec máte přehled o politice a manipulacích.To já taky,ale díky Renče Bernardi,sleduji Tv šalingrad,je dobrá nevnucuje své názory,jen klade otázky a každý si odpověď musí najít sám.Taky se mi na vás Irenko líbí vaše činorodost,dali jste si soláry,topíte v kamnech,dokonce jste to umožnili i podnájemníkovi.Zavařujete,malujete,tvoříte.Teď to vidění bez očí,no superVáš manžel má prima parťačku.Já jsem pravý opak,nedělám nic,jen chodím do práce a občas se snažím být s vnučkou.Bydlím ve svém bytě a jsem závislá na plynu a elektřině.Dost mě ta situace s energiemi štve,ale říkám si,že to musíme přežít.Přeci v 21 století nebudem pořád všichni v Evropě topit dřevem,to by za chvíli nebyli žádné stromy.Navíc plyn je ekologický,tak se modlím,aby nenastala skutečná válka a aby Rusko na plné čáře v čele s Putinem zvítězilo a snad časem Evropa,až se vykroutí z područí Ameriky,tak snad bude spolupracovat s Ruskem.Vím,že probíhá transformace lidstva,že by tu na zemi měli být kvalitní lidí.Proto test IQ co se týká vakcín,modrožuto vlaječkářů.Kdo na to neskočil,prochází testem dobře.Já očkovaná nejsem,byla jsem rozhodnutá z práce odejít,pokud by to u nás bylo povinné.Pracuji jako pracovník v sociálních službách.Nakonec to povinné nebylo,ale tlak byl velký a já z toho všeho zkolabovala.Omdlela jsem na ulici a zlomila si nohu.Bylo to pro mě těžké psychicky.V práci jsem spokojená a jde to i finančně.Jsem sama,tak jsem na financích z práce závislá.A nerada bych skončila někde ve fabrice.Už nemám takovou vitalitu.No a teď tu máme ty energie,inflaci,válku.Ach jo ...transformace být musí,ale je to náročné.

Dojala mě. Aha, tak nejsem tak bezohledná, zlá, marná, tupá, pitomá. Jak mě ta paní zná? Ví o mé péči o mamku, tak to už mě asi sleduje dlouho. Taky to neměla lehké. Vydržet a obstát v testu IQ:

Leni, brečím. Brečím. Jste výtečná bojovnice!!! Neklesejte, a neklesáte!! Mám to v hlavě taky tak! Prve jsem dceři v rozhovoru říkala - čoveče, dnes jsem trošku odpálkovala jednu, napsala jsem jí, čím je prospěšná svému okolí, napsala, ať vystoupím ze sekty... A prý jsem zlá. No, nemyslím si to, ale člověka ta jedovatá slina zasáhne na vibraci. A prve jsem si přečetla pod příspěvkem, který jsem včera sdílela, že jsem arogantní. Tak když kladu otázky, když řeknu svůj názor, tak to je arogance. Upřímnost se trestá. Dcera mi povídala, ať nedbám, ale v jednom dni - to je na přemýšlení, jestli teda nejsem zlá. Napadá mě - jo? Zlá? A není to náhodou závist. Taková pěkná čirá. Mám v hlavě blok - neláká mě to k moři. Pořád tam mám mamku, že nemohu. Nechtěla jsem ji nechat ani den bez mé společnosti. Já už mohu odjet. A další blok - bacha, vyjedeš k moři, bez testů a najednou tě vrátí v jiných podmínkách. Protizákonně ti uloží něco, co nepřijímáš. Leni, to moc a moc děkuji za tenhle hold. Děkuji Vesmíru, že jste lajkla, já nelenila, poděkovala, protože mi to přišlo náramně vhod a dostala jsem zprávu - neklesej, jdi dál. Jsi užitečná. Fakt bych v těchto letech k moři nejela. To jsem raději loni touhle dobou začala obstarávat výběrové řízení na fotovoltaiku. To, že jsem šťastná neznamená, že jsem zlá. Leni, Vy jste prošla testem IQ!!! Odolala!!! To bylo obrovské vzepětí a vypětí, až jste z toho ztratila energii. Ale zas - všechno zlé, pro něco dobré. Odpočala jste si. Měla čas na sebe. :--) Ještě jednou vzdávám hold - podporujeme se! A tak to vždy píšu lidem v úvodním přivítání - na přátelství, podporu, sdílení a MÍR!! A to dopadne. Vždyť to víme!!! Ono už je vyhráno, jen média nám krmí uši! :-) Jdu na Šalingrad Hezký večer!!! Děkuji!! Byla to pro mě skvělá zpráva! Už nebrečím!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-10-13_Podzime%2C_dekujeme_za_hojnost/

Když se tak probírám dnem, nebyl promarněný. Ve skleníku přitápím paprikám. Asi z nich nic nebude, jak říká Péťa. Ale chci to zkusit. Prý příští rok si naseju a nasázím hned na jaře. To je mám nechat umřít? Uschnout? Ještě chodím česat rajčátka. Taky už chřadnou.

Dnes jsem procvičovala další energetické cvičení s vnučkou. Na starém stole s ošklivým ubrusem na zahradě.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-10-13_Cvicime_info_videni/

- Holky, nemůžeme si sednout k tomu červenému puntíkatému, protože by nás rušil. Musím zůstat tady u té staré příšery.

Příšera má na sobě stařičký ubrus. Slouží. Hlavně neřve barvou. Cvičení se daří. Začínáme - pohled do minulosti. Jen chvilenku. Půl minutky. Jedna barva. Položím na stůl. Vysvětlím, co má udělat. Odvrátí naprosto celé tělo. Teď! Hlásí barvy, které ležely na stole. 

- Teď to zjednoduším. Budeš určovat, co bylo na stole za 2 barvy. Vždycky prstem ukážeš pozici. Třeba zelená červená.

Světe div se! Zjednala jsem ticho, aby dědeček ani maminka neškrtali zapalovačem, aby byli zticha. Jednu barvu - s přehledem. Dvě barvy - to není možné! Nádherně určovala energetické otisky. Existují. Naučím na kurzu.

Sousedka sbírá ořechy. Každý rok jí dávám z úrody. 

- Tak mám koš. Děkuji. 

- A když ti v zimě budou chybět, zavolej. Máme hodně. Ještě ti dám.

Povídáme si o její nedávné zkušenosti z Anglie, kde bydlí její syn. Mluvíme o politice. Dobírám si ji, že jsme to s tou její ODS opravdu vyhráli.

- Ne, já volila synovu stranu. Top 09.

- To je ta číča ve svetru? No tos´ teda vylepšila. 

- No. A syn se dostal na druhou pozici. Odstoupil. Říkal, že tohle není možné.

Takhle by měli lidi spolu mluvit. Ty volíš tyhle pitomce, já nebyla poprvé vůbec. Mám vytištěnu Istinu nivoliče. Čeká na příští volby. Naše rozdílné názory neznamenají nic. Prý v Itálii a Anglii lidi pálí účty za energie. Co řekl Johnson, to prý splnil. Teď je tam nějaká míca. Jo, ta, jak ji ještěrka uvedla do fce dva dny před vyhlášením její smrti. Prý jim tam dali asi třináct tisíc na energie. Přesto pálí účty...

Uháním na kosmetiku. Br. Tam byla zima. Řehtáme se, že z té ledové sloje jedu domů zatopit. Jenže náš dům drží teplíčko. Zatápím až večer. Tady je teploučko. Tady je jak v lázni.

Klientka:

- Mám problém!

- Problémy neexistují! Jsou jenom výzvy. 

- Dochází mi jídlo, protein a beta heart. 

- Už to držím v ruce. Zítra se během dne stavím nebo ty. Nechceš ořechy?

- Ne. Mám zavařené. 

Jo, to zkusím taky. Nežluknou. A červi se do nich nedají. 

Mourek chrupčí. Jdu taky.

Dobrou noc!

P. S.

Test IQ - zůstaneš v matrixu?

Aktuálně: Tečkovací lež odhalena ve slyšení v c*vid výboru v EP

Holandský EP, Rob Roos zveřejnil záznam ze slyšení v c*vid výboru v EP, kde zástupkyně Pfizeru přiznala, že před uvedením na trh tečka nikdy nebyla testována na přenos viru! "Nechte se tečkovat kvůli ostatním" byla lež! Jediný účel tečka pasu byl donutit lidi k tečkování.

https://www.facebook.com/watch/?v=639304924522961

Důležité P. S 2 - zprávy ze sekty


1) Chápete, že NEPOTŘEBUJEME politické strany a hnutí a už vůbec ne politiky ???

2) Chápete, že NEPOTŘEBUJEME volby, kdyby něco mohly změnit, tak by to již dávno změnily ???

3) Chápete, že NEPOTŘEBUJEME senát a senátory ???

4) Chápete, že NEPOTŘEBUJEME 200 poslanců, ale stačila by nám s klidem polovina a především, aby to byli odborníci, kteří tomu nejen rozumí, ale vždy jim půjde o národ, republiku a národní zájmy ???

5) Chápete, že NEPOTŘEBUJEME ani prezidenta, ale klidně by nám stačil velmi schopný premiér, a my peníze, které se vyhazují při volbách (všech) se použili na rozvoj republiky, stejně jako peníze z financování politických stran a hnutí a jejich poslaneckých klubů ???

6) Chápete, že je velmi důležité, že NEPOTŘEBUJEME poslance, chráněné imunitou, kteří jsou trestně a majetkově nepostižitelní a nejsou okamžitě odvolatelní, a kterým vůbec nejde o blaho národa a republiky ???

7) Chápete, že NEPOTŘEBUJEME advokáty a právníky vůbec, kteří jsou slepí k tomu, jak je zneužíváno to, že NEJSME PRÁVNÍ STÁT a PRÁVO je zde NEDOBYTNÉ, v neprospěch národa a republiky, a naopak, nezákonnost ještě podporují a kryjí, a ba co víc, svědomí jim nic neříká, tak naopak klidně, protože jsou si toho dobře vědomi, se s klidným svědomím postaví na tribuny a burcují národ, ale NEODSTRANÍ PŘÍČINU ??? Protože MOC a PENÍZE ??? Protože posty a koryta ??? A kdo si myslíte, že vymýšlí zákony, traktoristi ??? Právníci by měli národ a republiku chránit, jako učitelé dbát na vzdělanost národa, lékaři na zdraví a dalo by se pokračovat.

Chápete, že 17.11.1989 to nebyla Sametová revoluce, ale pouze komunistický puč uvnitř strany ???

9) Chápete, že v r. 1989 nebyla ustavena prozatímní vláda a neproběhla státotvorná činnost a pouze a jen se předala moc mezi komunisty a estébáky ???

10) Chápete, že tím pádem NIKDY nedošlo ke vzniku DEMOKRATICKO - REPUBLIKÁNSKÉMU uspořádání Československa od r. 1948 ???

11) Chápete, že v r. 1989 NEBYLA PŘEDÁNA MOC DO RUKOU ČESKOSLOVENSKÉHO LIDU ???

12) Chápete, že celá listopadová "vláda" i polistopadové vlády byly nelegitimní a nezákonné ???

13) Chápete, že zánik Československa byl pouze fiktivní ???

14) Chápete, že Československo vzniklo jako unitární stát, tedy jako celek, a ne jako federace a nikdo, kromě občanů Československa NIKDY NEMĚL oprávnění, jakkoliv zasahovat do státoprávního uspořádání a právní kontinuity státu, tedy Československé republiky ???

15) Chápete, že když Československo NIKDY NEVZNIKLO jako FEDERACE, navíc v ÚSTAVNÍCH ZÁKONECH Československé republiky byl jakýkoliv ZÁSAH do CELISTVOSTI, státoprávního uspořádání a narušení právní kontinuity státu a její DEMOKRATICKO - REPUBLIKÁNSKÉ FORMĚ DEFINOVÁN a POVAŽOVÁN za VLASTIZRADU ???!!! A, že to proběhlo v r. 1948 ???!!!

16) Chápete, že v r. 1948 československý prezident Edvard Beneš NEPODEPSAL (byl to vzdělaný právník s několika tituly a věděl co dělá) ústavu komoušům a tím jim ani NEPŘEDAL KOMPETENCE A PRAVOMOCI ??? Že tedy od r. 1948 všechny vlády neměli jak kompetence, pravomoci, povinnosti, ale, že je ani NEMOHLY PŘEDÁVAT dalším vládám dál, protože SPÁCHALI AKT VLASTIZRADY ???!!!

17) Chápete, že ústava je zákon, který POTVRZUJE VZNIK a TRVÁNÍ státu ???!!! Obsahuje informace o formě státního zřízení, vlády a podobě státu, jeho politickém systému, rozdělení státní moci a konkrétním způsobu jejího vykonávání. Tato nejdůležitější právní norma státu zaručuje svým občanům jejich základní lidská práva. Definuje také státní občanství, území státu, jeho hlavní město a státní symboly. Všechny další zákony schválené ve státě musí být v souladu s jeho ústavou ???

18) Chápete, že se na ústavě a jejím znění podílí a schvaluje ho sám národ ???

19) Chápete, že jediným zdrojem STÁTNÍ MOCI je LID ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY ???!!!

20) Chápete dobře pojem a význam slov STÁTNÍ MOC ???

21) Chápete, že STÁTNÍ MOC je nezávislá, neodvozená od žádné jiné, ani není její "nějakou" SOUČÁSTÍ a že, STÁTNÍ MOC určuje, že je stát SUVERÉNNÍ a SVRCHOVANÝ ???!!! Protože zdrojem STÁTNÍ MOCI je LID ???

22) Chápete, že nyní nám vládne MOC VEŘEJNÁ a že, NEEXISTUJE ZÁKON, který by UMOŽŇOVAL PŘECHOD nebo PŘEVOD STÁTNÍ MOCI na MOC VEŘEJNOU ???!!!

23) Chápete, že r. 1948 a nezákonná a nelegitimní vláda jedné strany, TO byla TA PŘÍČINA a dnes po takřka 75 letech si NESEME POUZE NÁSLEDKY ??? A všichni řvoucí politici slibují řešit NÁSLEDKY, ale NECHTĚJÍ VYŘEŠIT JEDNOU PROVŽDY PŘÍČINU ???!!!

24) Chápete, že je to ALIBISMUS a LHANÍ NÁRODU V PŘÍMÉM PŘENOSU ze stran těch, co se pasovali do pozic lídrů, vůdců a spasitelů ???

25) Chápete, že komouši NIKDY NEMĚLI OPRÁVNĚNÍ (ústava byla neplatná) a nemohli mít tedy ani MANDÁT od Čechoslováků, jakkoliv zasahovat do státoprávního uspořádání státu, stejně jako do právní kontinuity státu, jako v r. 1960 a 1969 ( kdy NEOPRÁVNĚNĚ, v rozporu s ústavními zákony - Benešovými dekrety, změnili státoprávní uspořádání a narušili právní kontinuitu republiky a bylo to aktem VLASTIZRADY) a NEMOHLI ani měnit jakkoliv republice názvy ???

26) Chápete vůbec dobře význam slov NIKDY NEMĚL NIKDO OPRÁVNĚNÍ ???

27) Chápete, že toto mohlo být NAPRAVENO a NAROVNÁNO v listopadu 1989, ale nestalo se tak ??? Proč asi ???

28) Chápete význam slov MOHLO BÝT NAPRAVENO a NEBYLO ???!!!

29) Chápete, že v listopadu 1989, by muselo být rozpuštěno komunistické federální shromáždění (natož aby vládu jmenoval komunistický prezident G. Husák a komunistické FS jednomyslně zvolilo nového prezidenta ČSSR V. Havla) a ustavena demokratická prozatímní vláda, aby proběhla státotvorná činnost, a tím by se obnovil PRÁVNÍ STÁT, a NIKDY by k FIKTIVNÍMU zániku ČESKOSLOVENSKA nemohlo dojít ???!!!

30) Chápete, že ty vlády, které FIKTIVNĚ přebírali moc ve FIKTIVNÍCH ČR a SR, ale nikdy je nevolili v nových demokratických volbách občané ČR a SR, ale ČECHOSLOVÁCI ??? Jak mohli občané jiného státu, volit v nelegitimních volbách zástupce do neexistujících "států"???

31) Chápete, že se nikdo z československých občanů, tedy občanů Československé republiky NIKDY nevyvázal (tedy NIKDY NEBYL PROPUŠTĚN) z občanskoprávního vztahu s Československou republikou ??? A to ani Klaus s Mečiarem ???!!!

32) Chápete, že i po FIKTIVNÍM ZÁNIKU Československa v rádoby "nových" FIKTIVNÍCH STÁTECH, nebyly ustaveny prozatímní vlády a NEPROBĚHLA STÁTOTVORNÁ ČINNOST ???

33) Chápete, že tyto FIKTIVNÍ STÁTY NEMOHLY NIKDY VZNIKNOUT ???!!!

34) Chápete, že díky FIKTIVNÍMU zániku ČESKOSLOVENSKA byly nabourány nejen vnitrostátní, ale hlavně, a především MEZINÁRODNÍ REGISTRY A SMLOUVY ???!!!

35) Chápete, že díky FIKTIVNÍMU zániku Československa, jsme všichni pouze a jen FIKTIVNÍ "OBČANÉ" dvou FIKTIVNÍCH KORPORÁTŮ ČR a SR ???

36) Chápete, že jsme všichni do jednoho Čechoslováci, ve FIKTIVNÍCH KORPORÁTECH ČR a SR, tedy FIKTIVNÍ "OBČANÉ" bez OBČANSKÝCH PRÁV a POVINNOSTÍ ???

37) Chápete, že se tedy děje co se děje a to nejen u nás, ale i ve světě ???!!!

38) Chápete, že jako FIKTIVNÍM "OBČANŮM" vám nic NEPATŘÍ ??? Opravdu je to tak těžké POCHOPIT ???!!!

39) Chápete, že jsme NIKDY NEPŘESTALI BÝT ČESKOSLOVENSKO a že, jsme STÁLE VŠICHNI DO JEDNOHO ČECHOSLOVÁCI, ale potřebujeme OBNOVIT PRÁVNÍ STÁT a ŘÁD a tím nastolit POŘÁDEK ???!!! Aby všichni ti, co zradili a škodili Československu a Čechoslovákům mohli být potrestáni ???!!!

40) Chápete, že ČESKOSLOVENSKO NIKDY NEZANIKLO, a tedy ČESKOSLOVENSKO NENÍ v EU, v NATO a NENÍ na SEZNAMU NEPŘÁTEL Ruské federace ???!!!

41) Chápete, že jako Československo a Čechoslováci se můžeme navrátit k původním smlouvám třeba na dodávky plynu, ropy, že voda patří nám, stejně jako elektrická energie a burza v Lipsku pro nás neexistuje ???!!! Stejně jako mnoho dalších smluv, dohod, včetně vyplacení válečných reparací !!!

Chápete ???!!!