Jak významné věci se pod korona závojem dějí...

28.03.2020

Večer.

Proč mě tak fascinuje stará doba! Německo. Přitahují mě německé filmy. Nasávám válečnou dobu. TA 3. Ukazují - co to je? Dokument? Barevné obrázky Moj život v hitlerovskom Nemecku. Nemohu se odpoutat. Hypnóza lidí v hitlerovské době. Co se s nimi stalo? Změnila se doba. Schylovalo se od krize přes třicátá léta k válce. Bylo jí potřeba pro majitele světa. Jako bych ten čas prožila. Konsternovaně poslouchám, jak se židé nemohli koupat v Baltickém moři. Potajmu se koupali, ale nebyla to ta radost. Sevřený žaludek u krásné činnosti. - No jo, to znám. Chci si vyjet na kolo, ale bez roušky. Nemám z toho radost. Tak nejedu. Omezení svobody. Co mi to jen asociuje? Nesměli do parků. Nesměli do restaurací. Žid napsal před domem na ulici: Za všechno, co máme, vděčíme babičce a dědečkovi... Co mi to jen a jen připomíná! Nějakou písničku německých současných dětí - babička je svině, protože... Jde mi hlava kolem. Jako by se mi v ní rozsvítil lustr. Křišťálová noc. Hrůza. Krásné ženy v bílých lehkých oděvech tančí v průvodu ulicí... Hákové kříže na kostýmech. Průvod mužů na koních. Římské chocholy a slovanské kolovraty na pláštích. Ó, jak efektní! Jak si mohli přisvojit slovanský symbol! Všechny severské vzory na svetrech - to jsou naše vzory! Slovanské!

Ráno. Slunce. Narozeniny Jana Ámose Komenského. Kolikrát jsem ho slavila. Víc se držel za socialismu. Jezdili jsme na tajné výlety, dostávali kytky, vzdávali nám zasloužený hold. Dnes - už bych hold nevzdávala po zkušenostech, jak si někteří představují pedagogiku při neznalosti didaktiky... 

Volám sousedce. Uložila jsem si u ní kuřata. Jsem v noční košili. Ve chvíli zvoní. Ó, ta je hodná. Nese mi maso. Šije roušky. Obě jsme bez nich. Jsme doma.

Linda volá. Jela na kole vesnicemi do Skalice do zahradnictví. Lasice. Linduška - mládí. K čemu já se chystám, oddaluji, nakonec zapadne slunce, ona udělá frk, frk.

Vařím hovězí polévku. Vhazuji mé špaldové nudle, které nedosahují jemnosti těch maminčiných. Mistička s namočenou quinoou, čočkou, jáhlami, houbami. Bagety. Jak se opozdím, překynou. Stihla jsem to tak tak. Brambory na páru, trochu celerových hranolků, cuketu. Kuřecí upečeno. Přesýpám brambory do ohnivzdorné mísy. Přidávám obsah misek, skleničku hradišťanky. Poslouchám znovu Helenu Heclovou. Paní doktorku Vítovou... Bezvadné zprávy. Ale lidi jsou ovčané. Uspaní. Vystrašení. Spoutaní neviditelným vláknem strachu. Nemají ani tuchy, co se právě děje ve světě. - Podpaluji si uhlík. Ukládám na něj zrnko kadidla. Ty vorle! Přijel Petroušek s Honzíkem. Vystupují z auta. Zrovna tak nadýmeno.

Linda už volá z cesty domů. Aha, sjíždějí se mi. Ireno, hoď sebou.

- Co to tady je? Ty zas chceš spustit alarm?

Vtipálek. Jdou pracovat na zahradu. Vyměnit plachty na pergole. Mám v úmyslu napustit olejem stůl. Polévka hotova. Jde mi to jak psovi pastva. Obědváme venku. Ještě neuspořádané. Jo, neuspoŘÁDané. ŘÁD. Vytratil se v zahradě i ve světě. Loni jsem si zamilovala náš nový velký stůl, nové židle s novými polstry. Stůl jsem přes noc nechala roztažený. Na polévku sedíme u jiného stolu na plastových židlích bez podsedáků. Nekomfortní. Chodím bosa. Báječné! Skvělé! Nabíjející! Upekla jsem koláč. U nás doma se říká buchta. A může to být koláč, dezert... Buchty v plurálu jsou klasické. Dnes tedy buchta - jemný piškot. Přisypala jsem do něj kakaové boby. Výborný nápad. Na to černý rybíz. Mascarpone, zakysanka. Hotovo.

- Peťuš, ty za chvíli budeš házet patkou.

- Ty mě neštvi. Všude je zavřeno. Nemám se kam jít ostříhat.

- Takhle seš podobný Jožanovi. (Dvojče.)

- Toho stříhá Veronika.

- Já tě přistřihnu.

- Ne, Lindo, ty ho zkazíš.

Už je tu. Stříhá opatrně.

- Počkej, jak jsem to stříhala na druhé straně?

- Tam jsi mu vystříhala ten otazníček.

Péťa znejistěl:

- Cože! Jaký otazníček?

- Ještě mu vezmi tu čupřinu na čele.

To už mi vzala.

Vypadá líp. Nemám ho ráda zarostlého. Linduška - odvážná. Žena činu. To já bych si netroufla.

Konečně jdu napustit olejem stůl. Koupila jsem si překrásnou plechovku.

Péťo, tys mi řekl, ať to koupím. Podívej se. To je lazura. Já chci jen olej.

Hledám v pásech účtenek. Ne.

Ukaž. Já to najdu podle data. Kdys tam byla?

Tenhle týden.

Ale kdy?

Nemám přehled. Zastavili mi čas. Hlava stojí. Korona, korona, korona. Bubububu.

Tys koupila bohemku... Koukám, zase svíčky.

Dej to sem, nepotřebuju, abys kontroloval, co jsem koupila.

Chechtáme se. Ale ten správný pásek od pokladny - není. Jeden jsem nechala v tašce. Jdu do kufru u auta. Ani ten to není. Mám ale šikovného chlapa. Vždyť je to světlo mého žití. Vrací se z obchodu s penězi. Senzace.

Zatáhlo se. Jdu se uvelebit na gauč. Hledám o droze z nadledvinek zavražděných dětí. Adrenochrom. Služebníci satana. Herci, zpěváci... Už se na ně vaří voda. Jo. Tady to je. Nechávám autentické:

Černohorský Nezdolný Jiří

26. března ·

Hillary Clinton napsala na svém Twitteru:Prosim neuzivejte lékarskou pomoc od muze, ktery se podival primo na zatmeni slunce.- A teď mě řekněte co tím a komu "dáma" vzkazuje ?! Je totálně sjetá a nebo vzkaz stejným šmejdům jako ona ?! Tvrdím, že se něco děje...

Misa Mlejnku Madonna na svém Twitteru natočila video, kde tedy zpívá dost hrozně, ale vzkazuje tam, aby děti přestaly jíst pastu těstoviny a jedli fritované hranolky, anglicky french fries - coz je heslo FF - pro nápoj který je dětská krev.... te skupine kde jse dali i lide i foto jak to vypada - elity proste zkrze rituály destke oběti piji destkou krev, to se vi...ma to obnovovat bunky...smejdi a ti by se nyní měli zatýkat

Dívám se na její video. Fuj! Symboly...

https://www.youtube.com/watch?v=VG3WkiL0d_U&feature=share&fbclid=IwAR2gA3XYdcwKaFVyyO0RuD5JEswTTuPWWornKf-taLu_dUFDlvVvOmg5v4A

https://www.matrix-2001.cz/clanek/mel-gibson-a-brad-pitt-o-pedofilii-a-detskych-obetech-v-hollywoodu-11346?fbclid=IwAR2Dra4y-bMDlYrdIhcPQlCTmLAmQRkFduavHDE_gm6mYSzCrIErO4QQkm4

30.11.2019

V Londýně, během propagace filmu Daddy's Home 2 v roce 2017 hvězda filmu Smrtonosná zbraň Mel Gibson v šokujícím odhalení nazval elitu zábavního průmyslu "nepřítelem lidstva", který "pije krev nevinných dětí". Řekl, že klíčoví hráči ve filmovém průmyslu "z tohoto procesu těží adrenalin", protože "si užívají, že rozbíjejí tabu". Hovořil o epidemii "parazitů", kteří "ovládají Hollywood", kteří se podílejí na obětech dětí a pedofilii. "Každé studio v Hollywoodu je nakou-peno a placeno krví nevinných dětí," a dodává, že "nejcennější měnou je tam krev nemluvňat."

"Naprosto pohrdají obyčejnými lidmi. Zabíjení je pro ně jen hra a čím více bolesti způsobí, tím lepší přitom mají pocity. Děti jsou pro ně jen jídlo. Hodují na bolestí a hrůze maličkých a čím mladších, tím lépe. Tito lidé následují své náboženství a používají je k morálnímu ospravedlnění. Nejedná se o náboženská učení, o kterých jste kdy slyšeli. Provádějí takové obřady, jaké by u normálních lidí vyvolaly záchvaty nevolnosti, a jsou zcela v rozporu s morálkou, která spojuje většinu vlasteneckých Američanů. Nejhorší na tom všem je, že to je v Hollywoodu veřejným tajemstvím a všichni se ho chtějí účastnit."

Mel Gibson vystoupil v britské BBC v hlavním vysílacím čase, v pátečím pořadu Graham Norton Show, kde v zelené místnosti za kulisami odpovídal na otázky šokovaných hostů reagujících na jeho vyjádření o skutečné povaze hollywoodské "elity". Vysvětlil, jak byl v roce 2006 zařazen na černou listinu těmi, kdo ovládají Hollywood, za vyjádření svého názoru na filmové odvětví, které čelilo jejich agendě. Dále řekl, že od té doby "pracuje mimo systém", což mu dalo novou perspektivu, a upřesnil:

"Je těžké to pochopit, já vím, a omlouvám se, že jsem ten, kdo vám otevřel oči, ale Hollywood je smrtící legalizované panství pedofilů. Používají děti k realizaci svých děsivých nemocných fantazií. Neumím to pochopit, ale oni si ty děti berou kvůli jejich energii a sytí se jejich krví. A vůbec to nedělají šetrně, nejdřív je k smrti vyděsí a pak je teprve obětují. Čím je dítě nevinnější, tím je to pro ně lepší. Co to znamená? Oni to nedělají jako nějakou formu uměleckého vyjádření: prostě doslova pijí krev dětí a jedí jejich maso, protože si myslí, že jim to dává nějaký druh životní síly. Čím více dítě trpí, když umírá, duševně i fyzicky, tím více jim oné životní energie dává. Nechápu, proč to dělají, ale ono se to skutečně děje. Většina z nás má morální kompas, který nás vede životem, že? Tito lidé ho nemají, nebo pokud ano, ukazuje jim opačným směrem."

Gibson, který posledních 30 let strávil prací uvnitř i mimo hollywoodský režim, říká, že hierarchie odvětví "prosperuje ze zneužívání, mučení, utrpení a vraždění dětí". Podle Gibsona však touha dopouštět se takových věcí není omezena pouze na hollywoodskou elitu, ale platí pro všechny, "kdo jsou na vrcholu potravinového řetězce, kteří si mohou takový "luxus" dovolit, i když právě v tomto odvětví je jich nejvíc."

"Hollywood je nasycen nevinnou dětskou krví. Odkazy na pedofilii a kanibalismus tam vždy byly, ale po mnoho let jen jakoby v symbolické rovině. Já jsem se o této praxi dozvěděl na začátku nového tisíciletí, ale byl bych ve vážném nebezpečí, kdybych o tom někdy mluvil. A nemyslím jen svou kariéru, myslím tím, že i můj život by byl v ohrožení a v nebezpečí by byla i moje rodina. Můžu o tom promluvit až nyní, kdy tito lidé, kteří tehdy stáli v čele odvětví, už jsou mrtví. Děti pro ně jsou jako prémiová měna, a mají dokonce vyšší hodnotu než cokoli jiného, ​​na co si vzpomenete: diamanty, drogy, zlato, cokoli... Doslova s těmito dětmi obchodují jako s měnou - za služby, role ve filmech, provize..."

Podle Gibsona tato perverze není jen nejnovější módou, ale dlouholetou kulturou v Hollywoodu po mnoho generací, a je to populární mezi muži i ženami:

"To není nic nového, dělo se to ještě před založením Hollywoodu. Pokud prozkoumáte tento jev, najdete skrytá fakta ve stínu jakékoli temné éry v historii. Tyto temné, vícerozměrné okultní praktiky se používají v tajných společnostech po stovky let. Hollywood je používá pro sociální programování a ovládání mysli a jejich sdělení se promítají do psychiky Američanů..."

Po nedávné sérii zatčení pedofilů v Kalifornii, kdy se ve vězení ocitlo více než 200 osob, odhalil další herec Brad Pitt skutečnou hloubku hollywoodské pedofilie a zní to jako šokující odhalení. Jako třicetiletý filmový veterán hovoří Pitt o své zkušenosti poté, co uviděl temnou stránku zábavního průmyslu z první ruky. Popisuje televizní a filmový průmysl jako návnadu do sítě obchodníků s dětmi, jak je tomu ve Spojených státech i v zahraničí, jakož i ve vyšších stupních politické a sociální hierarchie:

"Myslíte si, že Hollywood je o filmu? Ne, to je jen vedlejší produkt: tady jde o peníze, a co je důležitější - o moc a kontrolu. Lidé, kteří řídí Hollywood, řídí i Ameriku a většinu světa a ze všeho nejmíň je zajímají filmy. Slyšeli jste o iluminátech? Tajné společnosti, politici, bankéři a média, to všechno jsou pedofilové a právě oni vládnou světu. A tohle všechno prochází kořeny Hollywoodu. Děti chtějí být ve filmech, nebo spíše rodiče chtějí, aby jejich děti byly ve filmech, a udělají vše pro to, aby je tam proslavili."

Když se Brada zeptali, proč se Hollywood stal obětí těchto elitních sítí, odpověděl:

"To rodiče. Je to americký sen stát se slavným a rodiče udělají vše, aby tam své děti dostali. Už jste někdy potkali matky dětských herců? Nejsou normální. Podle nich jde o snadný výdělek, není to jen kino, televize, hudba... je to hlavně showbusiness. Většina rodičů prodává své děti a jejich duše za slávu."

Pitt nadále odhaluje motivaci elitních kruhů v obchodu s dětmi, jak děti získávají role, jak ovlivňují ostatní děti k dosažení cílů. Popisuje, jak jsou používány jako politická měna, jak nad tím rodiče zavírají oči a předstírají, že řeč je jen o tom, že jejich potomci někde rozbili okno.

"Někdo z elity například zaplatí film. Na konkurz do hlavní role přicházejí tisíce dětí a asi 100 z nich má šanci ji získat. Pak se objeví sympatický mladý muž s vytrvalou matkou a začnou dělat vše pro to, aby její dítě roli získalo. Dítě pak odchází s nějakým chlapem, který pracuje v televizi. Televize natočí film a ten vydělá spoustu peněz, tedy v případě, že se film stane hitem. V televizi vám ale nikdy neřeknou o filmu něco špatného, protože ten chlap od filmu ví, co udělal s tím dítětem. A totéž se děje s politiky a bankéři a ostatními. Je to všechno obchod v zákulisí, kde děti jsou trumfem."

Na otázku, kdo jsou tito "hollywoodští hráči", Pitt odmítl jmenovat, ale vyjádřil důvěru, že nakonec spravedlnost zvítězí:

"Média nikdy neodhalí pravdu, protože ony samy jsou majetkem dotyčných. Ale internet je úžasná věc a volný tok informací vynese vše na povrch. Oni ztrácejí svou moc nad americkým lidem a vědí to. Je to jen otázka času, než to všechno vypluje."

Poznámka: Pro ty, kteří snad nevěří. ještě jeden odkaz:

https://youtu.be/d2sWFTMVNUc

Neumím anglicky. Už si umím vložit české titulky. Ale tady mi to fááákt nejde. Jenže chápu, chápu... Pedofil Disney... Ukazují, jaké znaky vkládal do filmů. Připomínám si - asi před třemi pěti lety jsem zjistila, že Algida používám také symbol - no, stačí nakouknout... Krásné vějířovité srdíčko...

https://www.youtube.com/watch?v=hN-imi34Mn8&t=713s&fbclid=IwAR0Eg6sT_bbrQo8D6aaxy8qL3k1CRRVBkltik6Pa2iY2fB20b5hJTrB5CbA

Pročítám komentáře, koho který herec mrzí - Sparow, Baldwin, Spacy...

Ježkovy voči. Půl druhé. Tak zas ráno!

Dobrou noc!