Jarní akce - levná mouka

19.04.2023

Ráno. Slunce. Táhne mě z postele. Hledám ptáky na krmítkách. Nemají dosypáno. Jen koule. Nejedou jim.

Už se nevracím. Pracuji. Vlastně vracím se. Ustlat. Dárek od své hygienistky – spícího broučka - pokládám na polštářek. Až odejdu, ať se může mrknout na sluníčko.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Cas_poskocil/

Za hlavou mám permanentně už z dob panelového bydlení dvě fotečky. Mou prvorozenou. Denisku. Drží v náručí miminko. To je náš první vnuk. Lukášek. Jdu si pro telefon. Fotím. Sedám si na postel. Nedávno jsem psala o vítání občánků. Prvorozená Deninka byla uvítána do města, na svět, do společnosti jen se mnou. Maminka mi v ten den byla oporou. Ivulka odmítl účastnit se socialistické šaškárny. Rebel. Já na vítání jela. Nechtěla jsem se vyčleňovat ze společnosti. Rok před tím jsem byla přijata na denní studium na PF. Podmínka – měsíční brigáda v pražské Orionce. Zrovna jsem se vdala. Kdepak opustit hnízdo… Nesplnila jsem podmínku. Studovat jsem nezačala. Studium začalo až po roce. Dnes se na vítání občánků dívám jako na novodobý rituál. Uvítání člověka do lidské společnosti. Ivka v džínách a džísce přišel až k mamince na oběd. Tam jsme se sešli. Tehdy jsme měli nádherný tuzexový kočárek z druhé ruky. Červený. S okýnky. Zadní deska byla odepínací. Denisku jsem položila na bříško. Mohla pozorovat svět jak z akvária. Koupili jsme ho od Zlatky. Zlatka byla pečlivá, čistotná, pořádná. Vypadal jak nový. Deniska se v něm vozila po Zlatčině  Lindě. Naše Linda je taky po její Lindě. Jménem. Linda žije v Bayreuthu. :-) To jsou zatáčky. Denisčina fotka mi asociuje mě s ní v náručí na jejím uvítání. Přesně tak smutně, jak se dívá ona, se tvářím na vítání občánků já. Druhá fotka má krásný starobylý papírový rámeček. Lukánek. Je – odkud? Z malotřídní školičky od nich z vesnice. Lukášek s fotoaparátem. No jo. Jeho dva koníčky. Rybaření a focení. Už tehdy. I dnes. Dnes se focením a natáčením reklam živí. Jeho kreativita mě udivovala, uspokojovala a bavila už na základní škole a pak na gymnáziu. Točil s kamarádem skeče. Vtipné. Vypracoval se svou pílí, činorodostí a cílevědomostí na svou pozici. Ve své profesi je jak rybka ve vodě. Chápu jeho větu ze začátků jeho žití v Pze.

- Babi, já víc peněz nechci. Já jsem spokojený. Já dělám svého koníčka.

Naprosto jsem věděla, o čem mluví. Taky jsem dělala svého koníčka. Celý život. Děti. Výuka. Až jako ředitelka – to bylo trápení. Odučit si pár hodin a pak zmizet ve své ředitelně; vyplňovat dotazníky, tvořit směrnice, jezdit na porady, trápit se s nekonečnou administrativou. Buď jednou za pololetí nebo dvakrát, už nevím, logicky asi dvakrát do roka vyplnit takový hovězí dotazník o počtu žáků, holky, kluci, chytří, blbí, no jo. Ale ono to muselo sedět ve sloupci č. a v řádku… To byla křížovka. Kolikrát jsem jela na město, aby mi paní Ducháčková poradila. Ředitelka. Dávat pozor na paragrafy. Školit se v BOZP… Znát zákony školní, stravovací, pro malé děti v mateřské škole, pro velké děti… Ne. Učit ano. Ale řídit? Povzdech. Vysvobodila mě maminka. A nový připitomělý starosta. Díky bohu! Kvůli němu  jsem složila fci a zůstala s maminkou doma.

Pozoruji ty své dvě drahé bytosti. Nevím, proč nemám za hlavou taky Lindičku. Asi proto že se víc vídáme. Teď už ne tolik, buduje sídlo. Obě holky mám na zdi zarámované z maturitního tabla. Holčičky, plavete v proudu žití dobře. Pamatuji si na den, kdy Deniska odcházela ve světlém kostýmku k maturitě. Dívala jsem se za ní z okna ložnice. Posílala jsem ji na cestou požehnání. Štěstí, že člověk netuší, co mu Osud přichystal.

Tak šup, ke strojům! Dojdu si dnes na úřad pro cédo z velikonočního koncertu Pražákova kvarteta. Jde mi o Haydnovou hudbu. Schválně, jestli se zas dostanu do toho citového stavu. Než se vykopu, jsou dvě. Jak já to dělám!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Jarnim_mestem/

Fotím kvetoucí zahrádky lidí. Mají je krásně upravené. Já ještě mimo konvalinkového pole nezačala. Ireno! Tak až se vrátíš. Jdu svižně. Raduji se z jara. Ze zdraví. Ze sluníčka. Z toho, že mám sílu. Elán. Kondici. Nic mě nebolí.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Male_Narodni/

Míjím školu Na Ostrově. Tady někdy býval mlýn. Proto to toponymum. Po mateřské jsem tu rok učila. Brr. Ředitelka a zástupkyně. Komoušky. Mám husí kůži ještě teď. Miluš a Silvuš. Nebo Sylvuš? Dvě mícy. Prolhané. Neměla jsem tam být. Manžel rebel. Neměla jsem na růžích ustláno.

Škola vypadá jak malé Národní. Město dalo opulentní dar na stavbu. Za to jsme si mohli postavit miniaturru ND. Mimochodem – teď jsem mluvila s někým blízkým.

- Mně se nelíbí pořád ty zprávy o zabíjení.

- No, mně se za socialismu nelíbily pořád ty budovatelské krásné zprávy o úspěších zemědělců a dělníků, kteří plnili na sto deset procent. Někdy i na víc. Dnes bych ty zprávy brala.

- Jak zabili na Magnesii litera toho člověka na ochozu Národního.

- Nevím.

- Hledám. Aha, to se přihodilo na Nové scéně.

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/500356-pad-muze-v-centru-prahy-vysetruje-mordparta-policiste-zadrzeli-podezreleho

Hrůza. Vrah se šel ještě několikrát podívat k mrtvému na ulici? Obral ho? Byl to opravdu člověk?!!  Konal se večírek, nikdo netušil, že se právě odehrál zločin…

Copak to tu je za mostem? Výstava s vymejvárnami? Co? Komunisti zlobili? Vystěhovávali lidi? Stb? Aha! A co jste si zvolili, ťuhlíci natvrdlí! Vždyť ten váš jenerál je právě jeden z těch vyhazovačů. Božééé! Svět se zbláznil. Ne. to není možné. Zastavuji se s kolegyní. Nepoznala jsem ji. Děsně zestárla. Slyším hlas Zpěvanky ze Soli nad zlato. Parta veselých dětí ze základky tady přes most.

- Zazpívej! To bylo moc hezké.

- To já už nedám.

Dávám se s nimi do hovoru. Liška se dostala do kurníku. Děti poslouchají o americkém bombardování v únoru 1945. Jak si Emeričani popletli Drážďany a Phu. No to oni si takhle pletou. V srpnu 1968 je taky zastavila ruská hlídka na našem území. Jeli točit tu kontrarevoluci. Prý si popletli Německo a Československo. Prý stejná krajina. .-) Hm. O tomhle dětem neříkám. Jen o tom pražském zabíjení. Zapomněla jsem jim říci, že přitom zahynula nadaná dcera Josefa Lady. Ten se nikdy se smrtí své holčičky. Nesmířil. A asi po desíti deseti letech zemřel. Stesk?

https://www.arfa.cz/masakr-o-kterem-se-nesmi-mluvit-701-mrtvych-prazanu-americka-letadla-zurive-pustosi-prahu-14-unor-1945-den-kdy-zemrela-dcera-josefa-lady-lzi-s-navigaci-a-hodinkami-byla-to-pomsta/#.ZEBnHnZBy3A

- A 17. 4. 1945 přiletělo 222 bombardérů nad Plzeň. To byli Angličané. Rozmlátili naše průmyslové město! Vědělo se, že patříme do sovětské zóny.

Děti valí oči. Nedutají. Mám jejich pozornost. Ta jedna se chce stát letuškou. To je ta vynikající zpěvanda.

- No jo, ale letadla pro nás nebudou.

A sebejistě s úsměvem:

- Já poletím do Kanady.

Mně se od nich vůbec nechce. Umějí komunikovat. Umějí poslouchat. Péťa by řekl, že jsem jim nakrmila uši.

- Jo, a prosím vás, ve škole vás asi učí, že nás osvobodili Američané. Tak jim to nevyvracejte. A to, co jsme si dnes řekli…

- …nikde nebudeme povídat.

- Správně. Pusa na klíč. Měli byste z toho nepříjemnosti.

Loučíme se. Mladá banda mizí v krámku s pečivem.

Úřad. Podatelna. Miloučká paní. Tu neznám. Hezky se na mě usmála. Jdu se mrknout po náměstí. Už mám CD.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Meteorologicky_sloup_a_mesto/

Přede mnou kráčí žena v červeném kabátě s buřinkou do čela. Zdá se, že neví, kudy kam. Stojím, namlouvám video. Ptám se jí, jestli nepotřebuje pomoci.  Nereaguje. Je zmatená? Je hluchá? Aha. Přichází k ní mladá. Hovoří cizí řečí. Ta nás tady má převálcovat. Upravuje staré ženě čepici. Ta se usmívá. Možná vidí své mládí. Vzdaluji se k meteorologickému sloupu. Ve vitrínkách fotím staré obrázky města. A severní část – obrázky uzoučkých domečků. Totéž na jižní části. Každý řemeslníček, měšťánek se chtěl vyprsit štítem svého domu do náměstí. Domy jsou hluboké. Prý tunelovité. Patrné to je v průchodech. Chodila jsem někdy do jídelny řeznictví. Než ses dostal na terasu nad řekou, musel jsi projít dlouhý prostor.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Mesto,_odkud_pochazela_manzelka_Matyase_Bernarda_Brauna/1585460834

Busta Matyáše Bernarda Brauna. Elegantní chlápek. Vzal si dceru zdejšího měšťana Annu Miseliusovou. Na hřbitově je cenný náhrobek, myslím faksimile, Plačící ženy. A tady na náměstí mariánský sloup z jeho dílny. Víte jak pracoval? Máme tu perlu – Kuks. Můj Kuksíček. Vždycky cestou do Krkonoš ho fotím. Braun měl svou dílnu, předťukali mu dle návrhu základ. On pak dobušil tu dynamiku. Tu rozevlátost. Ten pohyb.

Jdu domů. Okolo cedulí u mostu;  maličko mi to asociuje trapnou vymejvárnu.

Nikde tu nevidím propagaci dnešního skvělého světa. Třeba – tady ten most, stará skvělá rukodělná práce našich předků, spadl jen kvůli šlendriánu na Povodí Labe. Klády tvořily vír, ten vymílal piloty. Až jednou po natáčecím dni Něžných vln si pilíř řekl:

- A končíme. 

A most se naklonil. A bylo po něm.

Nebo: Nová služba pošty bude: Vyzvedněte si balík u odesílatele .

Proč se pořád rýpou v minulosti! Mně by stačila současnost. Bohatě. Třeba dnešní akce v Kauflandu s ukrajinskou moukou. No, až večer se dozvídám, že to snad vzdali. 

 https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Bojkot_retezcu/                                                                                                                                                              .

Když už šiju do té skvělé slunečné současnosti, mám tu jeden optimistický.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Po_nastoupeni_Rajchla_k_moci/1585513266

Roman Máca

Chomutov pět minut poté, co se Jindra Rajchl stal premiérem a zrušil bídu. Česko proti bídě! Tak "vlastenci" hezky posílejte Jindrovi penízky, ať vás zachrání před bídou!

Nebo ekoteroristický aktivismus v Pze.

Čau, Praho! (Hnutí ANO)

https://www.facebook.com/watch?v=4724918317632171

A už včera jsem dávala video o Arne Springorum:

https://www.youtube.com/watch?v=ueBJito786E

Od blokování magistrály jdu do zahrady:

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Vecer/

Večer si ji prohlížím. Chladno. Ptáci řvou. Domečky. Světýlka…

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Bojkot_retezcu/1585512884

TV Šalingrad. Hovoří se o zdraví škodlivé mouce z Ukrajiny. Rámeček na FB o ignorovaní na FB. Chci si ho nasdílet. Hledám jméno Josef Nouš. Jozef Nouš. Ne.

Mezitím Renata čte: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-symboly-ruske-agrese-za-par-set-zalezi-na-pouziti-rika-k-nasivkam-policie-229382

Aha, tak proč byli odsouzeni ti dva s nášivkou Z. Sdílím. Vysvětluji význam svatojiřského Z. Horní linie – Bůh, spojnice Duch, základna… Co znamená základně. Hledám na FB. Kde jsem to jen viděla? Zdržuji se u Ivanky Marešové. Cvakám. Kde to jen bylo? Cvak – je to tady. Kde se tu ten obrázek vzal? Náhoda? Nevyslovila jsem nahlas… Měla jsem jen rozepsaný obrázek… UI? To je divné. Toto se mi stává docela často. Asi normální. Už jsem janek. Pomyslela jsem si – kde je rámeček o bojkotu ukrajinské mouky? Jen jsem na to pomyslela – rámeček je tu. A s ním jméno toho, kterého hledám. Jozef Nouš. Že už bych myšlenkově zhmotňovala? Nepřemýšlej. Hm. Divné. Asi inteligentní bytosti okolo mě. Nebo rod? Energetičtí parazité? Viz P.S.

Výročí. Smutné. Film Pianista. Varšavské povstání. To se dělo v civilizované době v pokrokovém 20. století!!

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/500531-pred-80-lety-povstali-varsavsti-zide-nacistickym-utlacovatelum-vzdorovali-mesic

Pestrý den. 

Dobrou noc!

P.S.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-04-19_Energeticti_parazite_kolem_nas/

Ivanka Marešová

27. leden 2022 ·

Energetičtí parazité

Málokdo si plně uvědomuje, že každou vteřinu je kolem něj a v jeho blízkosti mnoho inteligentních stvoření (bytostí), o jejichž existenci možná ani neví. To však nebrání těmto stvořením aby přímo či nepřímo ovlivňovaly lidský život. Některé z těchto bytostí jsou vůči člověku přátelské nebo alespoň neutrální, a mohou mu pomoci vhodnou léčbou. Jiné naopak příznivé nejsou. Jde o to, že pokud člověk jí - zvířata a rostliny, je logické předpokládat, že někdo jí i člověka samého - jeho energie, čímž dělá z člověka, přímo či nepřímo, zdroj, čehož si člověk zpravidla není vědom.

Jestliže o první kategorii bytostí jemnohmotného plánu něco víme (duchové, andělé, atd.), pak o bytostech druhé kategorie je otevřeně napsáno jen málo článků. O bytostech étericko-vitální roviny (démoni, běsi, apod.) se zmiňují pouze nepřímo. A najít jejich podrobnou klasifikaci je téměř nemožné. Ale protože k dosažení jakýchkoli výsledků v magii potřebujeme právě energii různých center, má toto téma je klíčový význam. Avšak začněme popořadě.

Mágové vědí, že náš svět se skládá ze sedmi základních úrovní neboli plánů, které jsou od sebe odděleny pouze frekvencí vibrací. Tyto úrovně jsou následující:

➩ Fyzická hmotná rovina - čakra múladhára.

➩ Éterická rovina - čakra svadhisthána.

➩ Vitální rovina - manipura čakra.

➩ Astrální rovina - anahata čakra.

➩ Mentální rovina - višudha čakra.

➩ Kauzální rovina - ádžna čakra.

➩ Atmanická rovina - sahasráha čakra.

Podle jednotlivých rovin má člověk také sedm těl - jedno fyzické a šest jemnohmotných, s jejichž pomocí se stýká s jednotlivými rovinami systému (světa).

Všichni dobře víme, že člověk získává sílu a energii cestou zpracování prostorové energie prostřednictvím sedmi center (čaker). Tato energie je pro člověka životně důležitá, protože slouží k podpoře fyzického těla i jemnohmotných těl (duše a ducha), a bez ní člověk jednoduše zemře. Dále se v průběhu života člověka, a zvláště člověka praktikujícího ezoteriku, shromažďují přebytky energie, které vkládá do rozvoje některého z center, aby získal určitou kvalitu nebo schopnost. Právě tento přebytek energie přitahuje parazity a predátory. Níže uvedu stručnou klasifikaci těchto bytostí podle úrovní.

➨ PARAZITI FYZICKÉ ROVINY:

Energetičtí upíři toho či onoho druhu. Lidé, kteří se vás vědomě či nevědomě snaží vyvést z rovnováhy tím, že ve vás probouzejí nízké emoce - strach, lítost, hněv. Tím odebírají energii z manipura čakry (vitální tělo) a anahata čakry (astrální tělo).

Způsoby ochrany a boje.

Zbavit se tohoto typu parazitů je nejjednodušší - tím, že budete jejich činnost ignorovat.

➨ PARAZITÉ ÉTERICKÉ ÚROVNĚ:

Éterická rovina následuje hned po fyzické a představuje nekonečný oceán potenciální energie éteru, kterou člověk z velké části nevyužívá. A jak víme - když je nabídka, je i poptávka. Jinými slovy, pokud je něčeho nadbytek, vždy se najde někdo, kdo bude chtít tento přebytek realizovat. Příroda nesnáší prázdnotu, a to je zákon vesmíru.

Éterická energie má velkou hodnotu, protože je nejvhodnější pro přímé použití bez jakéhokoli zpracování. Je to stejná energie, která se nazývá prána, ci, čchi, ki, atd. Je to čakra svadhisthana. Hlavním generátorem této energie je sexuální energie. Jak řekl jeden taoistický mistr tantry: "Genitálie jsou váš osobní atomový reaktor." Jinými slovy, pohlavní orgány hromadí a produkují obrovské množství éterické energie, kterou člověk z 95 % vůbec nevyužívá, protože jen velmi málo lidí umí se svou sexuální energií hospodařit. Proto si ji éteričtí parazité od člověka snadno "vezmou".

Na éterické úrovni "pracují" následující parazité:

Larvy onanie, inkuby, sukkuby, lamie, přízraky mrtvých - tyto bytosti již působí na éterické energetické úrovni a jejich hlavním úkolem je požírat vaši sexuální energii, energii přání, životní energii, které přísluší k čakře svádhisthána.

Larvy (druh parazitů) - tvorové, kteří se nacházejí přímo vedle aury člověka nebo již v ní, energeticky ovlivňují jeho svadhisthana čakru - stimulují projevy tužeb, a poté, co se člověk sebeuspojí, pohltí bezcílně vypuštěnou éterickou energii a přejdou do pasivní fáze, v níž setrvají až do dalšího přijímání potravy. Vznikají jako emise sexuálních egregorů - Lilith, atd.

Inkuby, sukkuby, lamie (třída dravců) jsou bytosti vyššího řádu, jejichž úkolem je rovněž čerpat energii z čakry svadhisthana, ale jednají vědoměji než larvy. Jejich hlavním způsobem působení je probouzení touhy prostřednictvím snění - ve skutečnosti vytvářejí snový scénář a představují se v sexuálním obraze, aby s nimi člověk navázal sexuální kontakt a předal jim energii.

Lamie jsou na o něco vyšší úrovni než sukkuby a inkuby, a mohou člověka ovlivňovat i v bdělém stavu. Zpravidla se projevují jako náhlé sexuální vzrušení, kterým se člověk dostává do transu, a v tomto stavu dochází k "virtuálnímu" pohlavnímu styku se zcela reálným orgasmem. Zvláště silné lamie se mohou zhmotnit do hustého éterického obrazu, kterého se lze dotýkat a mluvit s ním, a samozřejmě i do zcela fyzického sexuálního styku. V posledním z uvedených případů může lamia člověka vysávat třeba i celý měsíc. Vznikají jako emise sexuálních egregorů - Lilith, atd.

Přízraky mrtvých (třída predátorů) - přízračné útvary mrtvých lidí, které k udržení své činnosti potřebují životní energii z čakry svadhisthana. Zpravidla se přidruží k člověku prostřednictvím negativních skutků, nebo se připojí na hřbitově. Ve snech se chovají agresivně, a dokonce ve snech útočí.

V energetické rovině je působení těchto parazitů následující: ve snu nebo ve skutečnosti k člověku přijde bytost, obvykle v podobě mraku nebo kokonu, a vstoupí s ním do kontaktu, skrze který odčerpává energii zvláštním kanálem, který se mezi nimi vytvoří. Člověk se při tom nachází v nevědomém stavu, a jsou mu předestírány nejrůznější příjemné vize a obrazy.

Způsoby ochrany a boje.

V případě inkub, sukkub, lamií a přízraků mrtvých je třeba dobře chránit místnost, ve které žijete, udělat ochranu na sebe a také použít speciální ochranu před spaním. Mohou to být ochranná zaříkání, sny o Bohorodičce (Matce Vesmíru) a speciálně vyrobené talismany. V případě lamií, zejména u zvláště silných, je třeba silná ochrana místnosti.

V případě larev onanie lze poradit pouze to, aby se člověk naučil ovládat sexuální energii, sublimovat ji a akumulovat pro sebe, místo aby ji vyhazoval do vnějšího světa.

➨ PARAZITI VITÁLNÍ ROVINY.

Vaše vitální tělo je energetické "vejce", kokon. A bytosti, které obývají vitalitu, vás nevnímají jako lidskou bytost, ale jako zářící vejce energie, která jim zároveň velmi chutná. Působení vitálních parazitů vypadá jako přísavka na některé části kokonu v podobě sající "pijavice", "plže", "rejnoka", atd. Patří mezi ně larvy kouření, larvy hazardních her, běsi (démoni) - bytosti, které působí na vaše vitální tělo (kokon, vejce), potřebují energii vaší čakry manipura - a také projevy základních emocí - agrese, strach.

Působení parazitů:

Larva se připojí k energetickému kokonu v okamžiku, kdy se energie v kokonu jeví jako vhodná ke konzumaci. Například člověk zkusil hrát hazardní hry, cítil vzrušení a líbil se mu ten pocit. A tak se larva přivěsila, protože se shodovala všechna tři hlavní kritéria: akce, emoce, vnitřní souhlas. Nyní bude tato larva způsobovat, aby její oběť zažívala pocit vzrušení a rizika co nejčastěji.

V podstatě stejné je to s nástrahami kouření a alkoholismu. Pokud však chybí poslední a nejdůležitější kritérium - vnitřní přijetí a souhlas člověka s tím, že se mu daný stav líbí, pak se larva nemá čeho chytit. Například když jste poprvé zkusili kouřit nebo pít, byli jste z toho tak znechuceni, že jste se tohoto zlozvyku nadobro vzdali. V takovém případě se na vás larva nebude moci nalepit, protože už máte ve svém podvědomí program, že se vám nelíbí a nepotřebujete ji.

Larvy kouření, drogové závislosti, alkoholismu (třída parazitů) - odebírají energii čakrám manipura a svadhistana tím, že kontrolují touhu užívat tyto látky. Jsou to vyslanci příslušného druhu egregorů.

Larvy hazardu (třída parazitů) - odebírají energii manipura a svadhistana čaker, tím, že ovládají touhu hrát něco, obvykle pro zisk. Jsou to vyslanci egregoru hazardu.

Běsi (ďáblové) (třída dravců) - odebírají energii čakry manipura. Obvykle působí prostřednictvím snů - aby získali energii strachu, nebo přímo tím, že v člověku probudí spontánní agresi. Mohou také změnit vnímání člověka sugerováním různých obrazů, a existují poddruhy, které mohou útočit přímo - živí se vlákny vašeho vitálního těla. V pokročilých případech mohou způsobit posedlost.

Jsou to emise démonických egregorů.

Způsoby, jak se chránit a jak se jich zbavit:

Především je třeba říci, že i v tomto případě je možné použít zaříkání, která mohou vliv a působení larev alespoň částečně oslabit. Stejné zaříkání lze použít například u špatných návyků, apod. Protože je však vitální úroveň vyšší než éterická, nejlépe vám zde pomohou speciální formulace, které mohou vytvořit speciální ochrannou vrstvu na vašem energetickém kokonu.

Neměli byste zapomínat na nutnost odstranit ve svém vědomí příčinu-kotvu, z níž se na vás přisál parazit. k tomu můžete použít speciální meditaci - posaďte se do pohodlné pozice, pusťte si meditativní příjemnou hudbu, zavřete oči a soustřeďte se na problém (například kouření). Pokuste se najít zónu ve svém fyzickém těle, kde tento zlozvyk sedí. Jakmile ho najdete, ponořte své vědomí do tohoto bodu a sledujte kanál, který z něj vede. Sledujte své reakce, emoce a myšlenky a nakonec si uvědomíte, že příčinou vašeho návyku nejste vy sami, ale vnější vliv. Jakmile si to uvědomíte, vystopujte ve své mysli kotvu, na kterou se tato entita upnula. Jakmile si ji uvědomíte, budete schopni ji zpracovat, a tím ji odstranit, a larva se nebude mít čeho chytit - i když se o to bude nějakou dobu pokoušet.

Pokud jde o démony - měli byste používat rituály nebo modlitby, abyste očistili sebe i svůj prostor a měli stálou ochranu. Ve snech je také nutná kontrola emocí, uvědomění.

➨ PARAZITI ASTRÁLNÍ ROVINY.

Astrální rovina je rovinou emocí, a to jak negativních, tak pozitivních. Paraziti této úrovně jsou paraziti emocí, kteří vás nutí silně prožívat nějaký stav, aby z vašeho astrálního těla odčerpali energii. Běžně se také setkáváte s různými "podvodníky", kteří spekulují o vašem přesvědčení a ideálech.

Působení parazitů.

Paraziti mohou dát prvotní impuls emocionálnímu signálu, jako je starost o syna, který odešel na diskotéku a nevrací se ve vámi požadovaný čas. Zbytek je na vás, pokud člověk začne tento signál ve své mysli rozplétat a vytvářet nepříjemné myšlenky, čímž emoce zesílí, uvolní astrální energii, kterou paraziti pohltí. Další příklad je velmi častý: sledujete film, seriál nebo čtete knihu, příliš se emocionálně vžijete do děje a začnete se o postavy bát nebo s nimi soucítit. Jiné působí prostřednictvím snění - vytvářejí různé snové scénáře, aby vás také vyvedly z emocionální rovnováhy. V důsledku toho se při velmi velkých a intenzivních emocionálních zážitcích negativního charakteru, jako je stres, rozrušení, hysterie apod., astrální tělo natolik vyčerpá, že se může posunout v prostoru vzhledem k tělu fyzickému, což následně způsobí téměř neustálý odtok ektoplazmy do okolního světa a nakonec vede minimálně k nervovému zhroucení, maximálně k mrtvici. Existují také predátoři, kteří na vás mohou zaútočit přímo, bez triků, a živit se vaší astrální energií.

Způsoby ochrany před parazity:

Především se nenechte vyvést z míry. Uvědomte si, že nemáte k dispozici úplné informace, abyste mohli vyvozovat konkrétní závěry.

Za druhé - musíte si jasně uvědomit, že bez ohledu na to, zda se obáváte, či nikoliv - nemá to na situaci žádný pozitivní vliv. A zbytečný strach z něčeho k vám může přitáhnout něco, čeho se bojíte. Z energetického hlediska je pro vás tedy lepší nedělat si starosti - ušetříte drahocennou energii.

Za třetí, sledujte své emocionální reakce. Snažte se vysledovat všechny negativní emoce až k jejich zdroji a vyřešit je.

Za čtvrté, provádějte meditaci, autogenní trénink.

Za páté, při sledování televizních seriálů, filmů a čtení knih mějte na paměti, že se jedná o fikci a že na obrazovce nejsou skuteční lidé, ale postavy, které nejsou skutečné a které pouze plní svou funkci. Prostě nemusíte nikoho prožívat.

Za šesté - nezapomeňte na ochranu a očištění svého pracoviště. Na tento typ tvorů dobře fungují zaříkání, formule a mantry.

➨ PARAZITI MENTÁLNÍ ÚROVNĚ.

Mentální parazité využívají vaši višhudha čakru. Může se jednat o všechny parazity chování - parazity slova, parazity gest, paraziti tlachání. Mezi vyšší mentální predátory patří egregory, kyvadla.

Působení parazitů.

Slovní paraziti, paraziti gest, paraziti prázdných řečí - to jsou chaotické programy, které vznikají jak lokálně v závislosti na mentalitě určité oblasti, tak individuálně v závislosti na vašem životním stylu a zvycích. Oddáváním se těmto parazitům plýtváte energií vishudha, čímž brzdíte svůj intelektuální rozvoj a snižujete svou osobní sílu.

Egregory, kyvadla - bytosti velmi vysokého řádu, jejichž úkolem je již nyní přitahovat vás do své struktury a získávat z vás energii z různých center. Různé náboženské postavy a další nositelé idejí zpravidla využívají své emisary k přitahování, a to na všech úrovních - včetně fyzické, a na nejvyšších úrovních číhají larvy i duchové.

Způsoby ochrany před parazity:

1. Sledujte svou řeč, zejména parazitní slova. Kontrolujte svá slova a to, co říkáte. Mluvte s rozmyslem.

2 Vyhýbejte se pomluvám (klepům, drbům) a sami se jich neúčastněte. Pokud se do drbů zapojíte, zaujměte pozici pasivního přihlížejícího posluchače, a když potřebujete promluvit - řekněte obecné abstraktní věty jako "souhlasím s vámi", "rozumím vám", apod., a co nejrychleji odejděte.

3 Sledujte svá gesta, zejména ta, která děláte ze zvyku - tření prstů, nejrůznější zbytečné mlaskání, ťukání a dupání. Postupně je odstraňujte ze svých zvyků.

4. Nezabývejte se planými řečmi o ničem (tlachání, prázdné řečnění).

5. Pravidelně dodržujte askezi mlčení. Začněte 30 minutami ticha denně a postupně je rozšiřte na jeden den v týdnu beze slov.

6. Před egregory, myšlenkami a majatniky (kyvadly, přísavkami) vás ochrání pouze vaše vědomí.

Při dodržování těchto jednoduchých pravidel si nakonec všimnete, jak se zvýšila vaše úroveň energie a inteligence.

Вячеслав Чудаков

Přeložila Ivanka Marešová

Článek v ruštině zde:https://www.facebook.com/groups/769411947080554/posts/909876296367451/

Další článek k tématu:

Byly nalezeny důkazy o existenci astrálních entit - 1. část.

https://www.facebook.com/ivanka.maresova.79/posts/pfbid02NsBmokJiCsW1zraJCZYMGkx6tx5A3VBbmiC1uBvk1EUzVZsLwL7ezjf7U6CDhcZXl

#larva #maflok #parazit #larvy #paraziti #astrální #parazité