Jela jsem na výlet. Proběhla jsem se Hradečkem

01.02.2024
To není kometa!!!
To není kometa!!!

Půl šesté. Ještě mohu tři hodiny spát. Jenže pomalu se rozednívá. Začínám v půl desáté. Tak se mi nechce. Ještě chvilenku spát.

Jak pracuji na webnode, většinou v noci mi něco nefunguje. Musíš psát. Stejně ti nepomohou. A mohla byste nám poslat fotku? A mohli byste mi vlézt na záda? ¨

Kočky nakrmené. Mohla bych si zavolat na webnode. 

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-po-snidani

Na druhém konci se ozývá příjemný mužský mladý hlas. Vysvětluji, co mě štve. Chápe mě. Doopravdy. Je nesmírně trpělivý, milý. Nepatří k těm mladým blbům. Procházíme blogem. Navádí mě na různá tlačítka, nové cesty, kudy…Moc děkuji.

- Já vám ještě napíšu dopis, předám to technikům.

- Ne, nemusíte mi psát. Já to mažu. Nejvíc mě dojmete, když po mně chcete fotku karambolu. A já ve dvě hodiny ráno nemám chuť si nafotit něco, co mi už dávno z obrazovky uteklo. Uložit si to na FB. Předpokládat, že už všichni spí, aby PrtSc nikdo neviděl… Všichni nespí. Nebezpečí, aby se mě někdo neptal, co a proč jsem si zveřejnila… Uložit, hned to musím smazat. Ve dvě ráno - skvělé. 

Před polednem se začínám sbírat na cestu do Hradce. Potřebuji jeden otisk prstu na dokument, že nejsem slamák. Jedu autem k nádraží. Zapomněla jsem si rukavice. Duje severák. Ruce v bundě. Snad to přežiju. 

Vlak nikde nestaví. Vystupovat! Salon republiky. Tady nefučí. Počasí příjemné. Jsem ráda, že se proběhnu městem. Vím zhruba, kam běžím. Sídliště V Lipkách. Jedu za jednou paní, která mi pomůže. Ona umí. 

V Lipkách  jsem v prosinci 81 byla na základní škole Petra Bezruče jako studentka na náslechu. Druhý den se vyklubala má druhorozená.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-nadherny-salon-republiky

Ó je, už tu zas tluču špačky. Tvoří se mi tu vzory na deset stran. Ireno, přidej! Jedna ráno 

Jsem u cíle. Procházíme dokumenty oživení. Stroman nejsem už od 29.9. Ještě vychytávám drobné chybky v mém a Petrouškově dokumentu. Velká - malá písmena, označení živé osoby… Cestou zpátky se stavuji v galerii Barbara. Zaujaly mě malby na skle. To je od paní Škrancové. Ceny nejsou přemrštěné. Dnes si tu nic nekoupím. Ale stavím se…

Mám v úmyslu v Andělovi koupit aspoň dva pytlíky pšenice špaldy. Nejprve se jdu mrknout do Au parku. Má banka mě už asi půl roku nutí k tomu, abych jim sdělila svůj OP. Co je jim po tom. Nemám. To já jim ho klidně sdělím. Ale mám chuť si hrát. Nedám. Stále mi vyhrožují zrušením účtu. No, tak zruší. A co! To je zvrácenost. Já jim nesu peníze. Oni mi s nimi obchodují. A oni mi vyhrožují. To je absurdita. Koukám, bankovní kiosek. Jdu dovnitř. Čekám asi třetí v řadě. Jeden stoleček s úředníkem. Najednou se zjevil mladý muž. Jdeme do jeho skleněné kukaně. Vysvětluji. Kluk mě teda fakt převezl.

- Já vás chápu.

- A já vám dám maximálně pas. Nějaká poblblá Slovena mi včera večer, když jsem dělala velkou transakci a potřebovala jsem její pomoc, řekla sladké tajemství. Buď dám OP nebo… Nebo ať odejdu. Tak jdu zrušit účet. Jen noví mohou nabídnout pas. To je diskriminace.

- Já tady mám váš OP. Podívejte, když ho zadám na stránky Ministerstva vnitra, tak mi to ukáže, že doklad je mezi neplatnými.

Ukazuje mi to.

- A koukám, že to vypadá, jako by byl platný.

- Vidíte? Je platný a obtěžujete mě. Vy máte D. U. N. S. Jste všechny banky v insolvenci. Vůbec nesmíte půjčovat. To dá rozum, když nemáte peníze. A kde vy si je pořád štosujete? Vy jednáte protizákonně. 

- Já vím, že máme D. U. N. S.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-qfs-cbdc

Zbystřila jsem. Ten kluk není blb. Na něco mi přitaká. Rychle vysvětluji rozdíl mezi QFS a CBDC. Motám do toho lodní právo. Jak jeho maminka vplula do přístavu. V doku složila náklad. Tam nákladu přidělili r. č., což je skladová karta. Dali mu DOKumenty. Na blanketu je ještě obchodovatelné číslo. Nedovedu si představit, že by moje maminka v padesátých letech šla soudruhům na MNV oznámit, že jsem se neztratila na moři. No to by asi koukali. Tak jsem se oživila sama až teď. Jsem majitelkou své právní fikce. Jsme pro ně věci. Mrtvé věci. Slamáci. Stromani. U soudu se nejedná v případu Franta proti Kodlovi, ale ve věci… Já nejsem už věc. Je tu binec. Soud je soukromá firma. Taky má D. U. N. S. A jak vidíte, tak můj pět let neplatný OP na ministerských stránkách je stále platný. Divné, co? Chaos. 

- Ale my to poznáme. Protože ten neplatný je jedničkový.

- Ale dle Ministerstvu vnitra nebyl nalezen mezi neplatnými dokumenty. Kolik let mám nový, a starý funguje.

- Ale nový je dvojkový. A ještě ho prosvítím, jestli jste si ho nevyrobila.

Kluk se přiznává, že má peníze ve zlatě. Nedůvěřuje bankovnímu účtu. Kdykoli ho mohou vypnout. Peníze na účtu nejsou naše. Ví, že v bance na účtu nesmějí zůstat. Jsou tam v ohrožení.

- A kde se dozvím víc o lodním právu?

- Např. na Poslech budoucnosti. Loni od léta tam vysílají s ing. Janou Tomajko.

Stihli jsme probrat mnoho hesel. Nakonec jsem účet nezrušila. Je to fuk, jestli tě mají v merku přes pas nebo OP. Vědí o tobě všechno, šmejdi. Jejich neviditelný teror je všude. Obmotávají tě neviditelnými vlákny. Bé, bé, bé ovce se nechají. Nevadí jim to. Banky jsou v insolvenci už asi od roku 2013. Přesto jedou dál, jako by se nechumelilo. 

- Vy jste falešná soukromá firma, tak já si přelepím OP. 

Udělal si kopii mého OP. Copak on neví, že ho nesmím dát z ruky? Přelepila jsem si ho. Měl starost, aby to nebylo znehodnocení. Nebylo. Určitě nebylo. 

Vlastně si mě získal i větou, že by nerad přišel o zákazníka. Myslím, že jim to je u zadele, protože půjdeš k jejich jiné firmě. Věděl o Black rock. Banka jako banka. Jediná Fio má českého majitele. V ní u registrace zas musíš (MUSÍŠ!) dát pas nebo OP. Moje banka ti klidně řekne, zruš si účet, založ nový, tam po tobě nebudeme vyžadovat jen OP, ale klidně i pas. Bordel. Binec. Chaos. Archonti řádí. Šílenost. Krásná doba! Dožila jsem se.

Chtěla jsem zrušit účet. Nakonec jak ovečka bé, bé, bé jim poskytla svůj doklad. Svůj dokument. Z doku. Nejde mi do hlavy, jak to, že ještě dvacet let po tvé smrti s tebou obchodují. Tomu nerozumím.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-slevy-bezva-finta

Stavuji se v mé voˇˇnavé prodejně s francouzskými parfémy. Tam je to bezva. Ty platíš, jako morovatá. Můžeš si vybrat své body, ale ne na zboží se zeleným puntíkem, což toho je hodně. Slevu ti odpočítají ne z právě aktuální slevy na flakonu, ale z původní ceny. Drbou s tebou. Ale já dnes dostala devět stovek dolů. Radost až do rána. A jejich nový parfém - Ó, boží vůně!

Přebíhám na nádraží. Asi za dvě minuty mi jede rychloš. Má dvě minuty zpoždění. Což se mi hodí. Zrní koupím jindy. Mám nevýslovnou radost, že mladý bankovní úředník není indoktrinovaný aspeňácký kretének. Sice jim slouží, ale bez peněz to nejde. Potřebuje výplatu.

Včera mi mladičká pokladní špitla:

- Tak jsem vás poslechla.

- Jo? A v čem?

- Řekla jste mi, že je období řešení…

- Jo, už vím. To bylo v listopadu. Asi měsíc. Jj. Vzpomínám si. Pokud nevyřešíš nedořešené, Vesmír to udělá za tebe.

- No, tak jsem sebrala koule a vystoupila z komfortní zóny.

- A?

- Zvítězila jsem. Moc vám děkuji za radu.

- To byla jen informace. No – formace… To je dobře, že jste vzala věci do svých rukou a vydala se do nepříjemných vod nejistoty. Super. A navíc jste zvítězila.

Slečna se tetelila radostí. A já s ní.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-podvece

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-muzlani-v-podvecer

Rychle namixovat výživu Petrouškovi na zápas. Ještě jedu ke klientce s Immune boosterem. S omega 3… Má zánět průdušek. Bez horeček. Je z ní handřička. Jen spí a spí. Mám ji ráda. Cestou domů to beru přes Penny. Venku tma. Z domů jsem odjížděla po poledni. Šest hodin jsem se někde poflakovala po světě. Bylo to hezké.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-muzlani-v-podvecer

Kočky nakrmit.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-zofie-na-stole-to-ja-miluji-dela-mi-tam-binec-v-binci

Rychle opravit chybičky v dokumentech oživení. Vytřít okolo kamen. Jé, Péťa už se vrátil ze zápasu.

- Jak to, že jsi tu?

- Hráli jsme rychle. Z Nováče je to patnáct minut.

Korunou všeho je úplně dojemná informace:

Skvělá zpráva – sklárna, která měla po staletí skončit jede dál. Prosím, kupme si u nich každý něco!

Ráda podpořím nákupem.

https://www.facebook.com/kvetna1794.cervabohemia/posts/pfbid02bEJPeTP13XtT6fuQshNjaVDzpLGotGbameEnHg9s7FCEy98fWvL8S7xWgQULCcfql

"Naděje umírá poslední a jsou chvíle, kdy naděje nakonec nezemře a díky ní můžeme žít dál.🌟

Ano, vážení podporovatelé a příznivci naší sklárny, která se řadí mezi nejdéle fungující u nás, je to tak a my POKRAČUJEME DÁL! S novým majitelem a s novými tavicími pánvemi to opět rozjedeme!🔄🔥

Moc si vážíme vaší důvěry a podpory, z celého srdce DĚKUJEME!

KVĚTNÁ 1794"

A ještě jedno sdělení:

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-01-divenicko

Jak na FB pomlouvali ing. Rudu Vávru – vypracoval systém asi deseti otázek pro kulioko s odpovědí ano – ne. Tak to byla skvělá práce. Neb rybí oko lhalo. Prý neznám, nevím, no!! Nemohl se odchýlit svými fintami od nepříjemných otázek typu – víte o ovlivňování mysli lidí? Ne. Nevím. Ale jo, ví. Vítku, nelži! Tak tady jsou odkazy:

Zde jsou patenty na ZMĚNU A KONTROLU myšlení lidí, které usvědčují Víta RAKUŠANA ze lži a nekompetentnosti. Vít Rakušan je proškolený institutem ASPEN, kde se učí jak pracovat s davem, což jsou minimálně psychologické operace. Na otázku "Znáte pojmy PsyOps, tj. Psychologické Operace a tzv. Neurologické Války?" Vít Rakušan na tuto otázku odpověděl "NE". ASPEN má svoji pobočku v Praze. Odpovědi Víta Rakušan s důkazy proti jeho tvrzením jsou na: 

https://rumble.com/v4ahrou-veejn-kontrola-vt-rakuan.html

a na 

https://stop5g.cz/seznam-patentu-kontrola-a-zmena-mysleni-chytra-sit-o-vas-bez-vas/

 a na 

https://stop5g.cz/debaty-bez-cenzury-aneb-verejna-kontrola/

A to je vše. Jo - přečetla jsem si mail od toho dopoledního poradce. A ještě jsem si něco doladila dle jeho návodu. Super den!

Dobrou noc!