Nemáte bunkr? Kupte u nás se slevou! Víceúčelový

26.05.2022

Na Tik Tok jsem včera dala svou cestu krajem. Někdo mi napsal, že už chce do důchodu. Má odpověď:

- Pokud důchodce nebere léky, nechodí o holích a je zdráv, pak je důchod nádherné období.

A je. Můžeš si den uspořádat podle svého, nikdo tě nikam nehoní, do ničeho tě nenutí. (Teda zatím!!!)

Dopoledne relax. Četba. Občas jsem prokládala klimbem. Kde by se vám to poštěstilo. Točíte se okolo dětí, okolo svých blízkých, hákujete u pultu, u stroje, za katedrou... Za katedrou abyste se báli, že vás někdo udá. Takový hezký zvyk. Udat! Udává se potajmu. Anonymně. Jo, stěžovat si na manžela, holčičko služebná, že nedodržel zákon, to už je něco jiného! (Tady asi někdo neporozumí, ale kdo ví, tak ví.)

Co si dám k obědu? Zrzka už obědvala - teplou svačinku. :-(

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-05-26_Obeeed/

Krevetky na másle, k tomu kolečko sýra na pánev. Pár brambůrek na páru. Zeleninu.

- Tady jsi!

- Jj, na sluníčku.

- Jak ta tráva vyjela!

Déšť a slunce vytáhly nasetou travičku za uši.

https://www.rajce.idnes.cz/upload/video?albumID=17883965

Jdeme vyměřit místo pro skleník. Jsem ÚB na matematiku, počty, rýsování, přesnost. Jsem mazal. Neskutečný. Péťa se s tím nepáral. Sundal podkladové koberce pod bazénem. Zatloukl kolík. Znal strany. A víte co? My jsme to vyměřovali přes úhlopříčku!

- Peťuš, a jak to víš, že ta úhlopříčka má takovou míru?

- S tím se musíš narodit.

A bylo. Stále nám to nevycházelo o deset cm. Mně to teda nevycházelo o větvičky červeného rynglátka a jabloňky, která nám dává rok co rok kvanta a kvanta jablíček.

- Peťuš, Zrzka dnes chytila mládě asi vrabečka.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-05-26_Zrzka_si_uvarila/

- Podívej. Budku zas shodila.

- Tys ji špatně připevnil. Prosím tě! Tos´ nemohl dát pozor?

- Podíváme se dovnitř.

Jsem rozladěná. Modré skořápky asi ze tří vajíček. Teoreticky dvě mláďata mohla vyletět. Ale kde jsou, to by mě zajímalo. Jedno zařvalo smutným hlasem. 

Ta rezatá lovkyně, když jsem na ni spouštěla hrůzu spustila hrůzu na mě! Hučela, abych dala pokoj a opovážila se jí sáhnout na ptáčka. :-) Mourek seriozní. Kouká. Civí. Pozoruje. Hraje si s trávou. Trouba, který mě následuje zahradou jak pejsek. Asi to není bezpodmínečné následování. On má stálé očekávání. Čeho? Plné misky.

Sazeničky okureček ze včera. Jmenují se Linda. Vyrůstají jen asi dvacet cm. Kůra jemná. Křehoučké. výborné. Plním nádoby hlínou z kompostu. Prosypávám hnojem. Kbelíčky stavím na kačírek k domu. Tam se jim bude dařit. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-05-26_Prace_do_aleluja/

Sedím na odpoledním sluníčku. Jak zajde, zebou mě nohy. 

- Peťuš, jdu domů. Zimááá!

- Se ti ani nedivím. Bosa!

Náhodou mi pod oko přišlo video od kanadské Češky. Suzi Czech. Příjemná holka podává zprávy z Kanady:

Kanada od roku 2023 schválila eutanázii pro všechny. Už nemusí být smrtelně nemocný, stačí, že má psychickou nemoc, mentální poruchu; není specifikováno, že to musí být schizofrenie deprese, úzkosti. I pro lidi, kteří nemají peníze, mají nějakou poruchu, nesmrtelnou, potřebují léky, nemohou si to dovolit, nebo pro lidi, kteří nemají na bydlení - kanadská vláda jim zaplatí asistovanou smrt - eutanazii. Jak ušlechtilé!! Aby se netrápili. Agenda jede. Jde z toho hrůza. 

Ty věci jsou vždy hezky vkusně zabaleny, upraveny. Nemůžete důstojně žít? Jste chudí? Nemáte na léky? Pomůžeme vám důstojně zemřít.

Kanadská vláda chce zavést skreening obličejů pro leteckou dopravu plus kovid pas. Kanaďani jsou hodní a nevidí to. Nemají zkušenost s odbojem a bojem. Věřili vládě a věří jí doteď.

V Kanadě když se lidi spojí, vytvoří komunitu, mohou žít hezky, sami. Žijí tam komunity menoritů, huteritů; v Americe jsou amišové - nemají elektřinu, žijí jako v minulých stoletích. Menoriti, huteriti používají elektřinu, mobily, jsou jich desetitisíce a jsou to zemědělci. Jsou soběstační. Jejich práce je rozdělena. Muži na polích, úroda, sklizeň. Ženy jsou doma, vaří pro všechny. Mají obrovskou kuchyň zařízenou industriálně. S konvektory, pecemi. Mají své domy. Mají svou školu. Pošlou ven někoho vyučit se učitelem, instalatérem, elektrikářem... Pak se vrátí zpět. Pomáhají své komunitě. Mají svůj kostel. Oblékají se stejně do něčeho jako kroj. Drží spolu. Vaří všichni stejné jídlo ve stejný čas. Pomáhají si. Učí své děti sami. Jsou samostatní. Občas vyjedou velkým autem do obchodu, jede jich třeba sedm; koupí pár věcí, jedou zpět.

Hned za Suzi najel Michal Shark. Toho nově na FB nebo YT nenajdeš. Je na MeWe, Tg. A tady mi najel  za Suzkou. V kostce:

Drží nás stále pod odhledem. Všechna opatření vedla k nemoci. Začalo to náhubky. To ti bere nejpřirozenější okolo nás - vzduch. Vzduch je nejdůležitější pro tvůj život. Musí být čistý! Je to základní životní potřeba. Sebrali lidem vzduch a ohrozili je na životě. Psychopatická logika mluví o tom, že ti to pomáhá. To je demagogie nejvyššího kalibru. Tvrdili, že ti to pomáhá, protože vědci zjistili. .

Vědci zjistili - to je šílené sousloví. Jsou zaplacení tak jak lékaři falšovali statistiky, tak i vědci fixlují. Jsou zaplacení.

Naše obrana je selský rozum. Selský rozum ti říká. Pokud svému dítěti zakryješ ústa, nemůže dýchat. Špatně dýcháš. Ubližuješ mu.

Nikdo na světě ti nesmí dle Ústavy a Mezinárodních právech a biomedicíně nařizovat nic, co by vedlo k poškození tvého zdraví nebo ohrožovat tě na životě. Pokud se to děje - poučka o tvé ochraně je nade všechna nařízení. Jsi živá bytost, narudl ses na planetu a je to tvoje zdraví, tvůj život a o tom si můžeš rozhodovat jen ty.

Náhubky sebraly vzduch.

Lockdowny sebraly sociální cítění. Potkávání se s rodinami, s přáteli. Povídat si. Objímat se. To vše před rokem 2019 se považovalo za velmi důležité pro duchovní a fyzické zdraví. Sociální kontakty zakázali. Dokonce zakázali zpívat!!! Zakázali vše, co nás dělá lidmi. Vzali nám mimiku - základní věc pro dorozumívání. Děti ztratily rozpoznávání obličejů dospělých a rodičů, rozpoznávání v jaké jsou náladě a emoci. To vše sebrali. Škodí zdraví.

Injekce - zabíjejí lidi. Je to svobodné - kdo se rozhodl odevzdat své zdraví.

Nejzásadnější věc: Nikdo nemluví o zdraví. Všichni mluví o nemoci, o válce, o strachu. My se zaměřme na naše zdraví! Tedy vypnout vše výše. Zaměřovat se na to, co potřebujeme ke zdraví. Čistou vodu, čistý vzduch, sluníčko, čisté organické potraviny. To jsou nejzásadnější věci pro zdraví. K tomu duchovní pohoda. Abychom neměli strachy, starosti, abychom se nebáli, abychom žili v klidu. Umět zpracovávat. Poznávat své strachy. Pokud svůj strach neznáme, je to bubák. Ale pokud ho poznáme, už se s tím dá pracovat, dá se to zvládnout.

Ptejme se. Jak to je. Co je pro nás dobré. Znát důkazy. Naučili nás poslouchat na slovo a neptat se. my se ptejme, nepřijímejme, co říkají vědci.

Tedy: Já jsem ten, kdo ví, jak se cítím, nepoužívám testy, nic si do sebe nenechám strkat, píchat, nenosím roušku. PROTO JSEM ZDRAVÁ! Svůj život si vytvářím sama. Zaměřme se na čistou vodu. Pozor na chemickou vodu z kohoutku, na balenou. To jsou nezdravé chemické vody. Hledejme vodu z čistých studánek. Tlačme na to, co se stříká na polích! Na Bali je Bayer. Většina Balijců stříká rýži jedy od Bayeru. Stejně tak společnost, která otrávila vodu po celém světě. Většina Balijců stříká svou rýži jedy, protože jim řekli, že tam nebudou mít škůdce a dvakrát rychleji jim to poroste. Otrávená voda z toho rýžového pole jde do řeky. V ní se koupou děti. Perou v ní prádlo. Pak jde do moře. Otráví všechno. Farmáři, kteří stříkají svá pole, svou rýži nejedí. Vědí, že je chemická. Prodají ji. Koupí si jinou, čistou. Jak to poznají, to Michal neví. Vodu už tam nemohou pít. Někteří ji pijí. Voda je oficiálně braná, že je závadná. Znamená to, že se dováží balená voda Danone a další značky, které lidi otráví plasty, mikročásticemi. Jsou to největší znečišťovatelé na Bali.

Potraviny jsou nejlepší organické. Rostou ze země. Viděly sluníčko.

Má vsuvka: Herbalife NUTRITION zkoumá čistou půdy, ovzduší, vody dva až tři roky. Pokud farmář a půda obstojí v testech, pak se může přistoupit k pěstování. Testy se provádějí v laboratořích cíleně stále. Jedna pixla našeho sójového jídla má v sobě asi dvě stě osmdesát nebo dvě stě devadesát testů. Vůně, barva, vitamíny - vše je přírodní. Nic nevyráběno chemicky. Konec.

Lidi kupují chemické potraviny. Nepřirozené. Jedí otrávené potraviny. To se děje padesát, sedmdesát let. Dříve byly potraviny organické. Hnojily se organickými hnojivy. Pila se voda ze studánek, byly čisté

Vzduch- vyčistit.

Přístup ke slunci - znemožněn. Padají nám na hlavu těžké kovy.

Všechny vlády světa utrácejí miliardy dolarů, eur zahraničním společnostem, aby do nás píchali jedy. Nikdo neinvestuje do čisté půdy, vzduchu...

Řešení: Pěstovat komunity. Domlouvat se mezi sebou, pěstovat čisté potraviny, vyměňovat si je. Zjišťovat si, kde je čistá voda. Jestli vůbec ještě je.

Moje vsuvka: Koupit si kvalitní filtry na vodu. Máme drahý filtr napojený rovnou na kohoutek. Voda chutná jinak. Hlavně jsou z ní odfiltrovány hormony, drogy, léky, chemie, těžké kovy. Konec.

Pokud přestaneme kupovat jejich výrobky, zavřou. Zrovna tak restaurace, které po nás chtěli naši teplotu, certifikáty, roušky... Nechodit tam.

Moje vsuvka: Nebudu podporovat podnik, jehož pracovník se chová drze, vlezle, obtěžuje hosty a lže. Podnik, jehož servírka nám kdysi kraulujícího mravence ve sklenici drinku odnesla. Vzápětí přinesla tu samou sklenku ochuzenou o mravence. Kolegyni jsme se smáli, jestli byl mravence vyloven prstem nebo lžičkou. Tento romantický podnik pro mě přestal existovat. Kjavy zkrátka nepodporuji. Pardon, omlouvám se dobytku. Pipiny nepodporuji. Neváží si hosta a jeho energie. Asi jim nejde o peníze na výplatu. Konec.

Michal navrhuje: Podporovat malé, střední, ty, kteří neotravují, nestříkají své produkty. Hledejme cestu. Podporujme ty, kteří svoji zeleninu a ovoce nestříkají. Dávejme jim naše peníze a s radostí jezme jejich produkty.

Toto je cesta. Nestěžujme si. Je to blb, který se ke mně chová špatně? OK. Nepotřebuji ho. Ignoruji ho. Najdu si příjemného člověka. Je to obchod, který na mě křičí a vyhazuje mě? OK. Nebudu tam chodit. Nebudu blázen, abych jim dávala své peníze. Najdu si obchůdek, kde na mě a na mou energii čekají. Mají mě rádi. Pokecám si tam. Jsem spokojená. Sdružovat se s lidmi, které máme rádi, z kterých jde stejná energie, jako je ta naše.

https://cnn.iprima.cz/glosa-andor-horst-fuchs-sandor-si-nas-namazal-na-chleba-mam-kryt-mam-klid-109072

Teď jsem se s chutí zasmála. U videa s rozměřováním skleníku se objevila "až z Itáie" 😂🤣😊 poznámka:

Miroslava Vitovska

Irenko, no už jsem se lekla že to vyměřujete na ten bunkr, jak nám bylo doporučeno jedním velmi " upřímným" pánem...

To je prča. Já očekávala, že Andor je seriózní, a on je to pouho pouhý Horst - obchodník s bunkry. Tady lidi nemají co na talíř, ale budou si kupovat bunkr. Ve slevě!! Já to teda neslyšela, ale prý je bunkr víceúčelový. A my pitomci si postavíme skleník. :-)

Dobrou noc!

P. S. Překlad do jiné řeči:

RS FotogalerieTak vysvětlení. čísla zprávy nebudu rozvádět,to by bylo na dlouho...vypovídají o Deep State atd...není náha načasování, datumy atd.... Tak to stručně popíšu.Bunkr je výstraha - bacha něco se děje, zajistěte si potraviny, svíčky, léky, hygienu atd.....2 měsíce dodání bunkru - to je že máte 2 měsíce na to, ze zajistit. Případně druhé bydlení.Klidně garáž, chata, zahrada..není nutné. Ale kdo má, je to výhoda třeba na pomoc jiným. je to jenmoje doporučení.10 dní je doba, kdy se dá v bunkru přežít - to je že 10 dní budeme muse vydržet bez obchodu, elektřiny, vody nebo tepla atd...Pak se zminoval kde hrozí nějaká hrozba: Nemocnice, letiště.- to je že tady muže být střelba,otřesy, vojsko, zakuklenci, výbuchy..takže raději se držte doma at se do něžeho nezapletete.Určitě budou čistky i jinde, hodně se skenuje letadly...a není toho málo.Andor vám předal zprávu jako výstrahu a o bunkry se absolutně nejedná...Takže prázniny budou velmi zajímavé, uvidíme...ale něco velkého už asi nastane...vše jde podle plánu na zachranu lidstva a konec DEEP STate zmrdů...DOPORUČÍM mít nějaké Kč v hotovosti a vše nějak drobet nachystané. Nešílet, jen být v klidu připraven. Nic se nemusí stát velkého,ale ne všude bude klidno. At jsou lidé v bezpečí...Z jiného zdroje vím, že o prázninách se nedoporučuje jezdit na dovolené. Budou tornáda, zemětřesení,povodně, atd..atd...Amerika podle nové mapy by měla být zatopená z 70% tudíž ČSFR přijme cca 2 miliony techto lidí.Budou to lidé jako my, nic co by nás ohrozilo. Tito lidé do 7 let by se mohli vrátit zpět na Atlantidukterá se zvedne a bude opet obyvatelná a tam budou lidé budovat nové bydlení a svět.Rusko bude velmocí a dá část uzemí číně. Uk je stále ruska.Co se táče Česka, tady je možnost povodní a pod sněžkou je mnoho vody. Je možné se se pohne.Českoslovesko na tom bude asi nejlíp ze všech zemí. Ale určite tu budou nějaké změny kvuli počasi.Nic cobychom nezvládli.Všechno do konce roku by mohlo být už lepší..