Když bolí zub - radujme se

10.11.2021

Vypadá to, jako by nás minul obyčejný den. Zítra výročí příměří v První velké zabijácké válce. 11.11. v 11.11 hod. Příměří. To znamená - neukončeno. Ono to pak mělo i druhý díl.

Normální den. Ale tolik info. Bodají jak vosy.

https://otevrisvoumysl.cz/pocet-umrti-na-covid-v-italii-se-dramaticky-snizil-o-vice-nez-97-procent/?fbclid=IwAR2yV0BJ_6L1wj4cr6nVblrf0fPR_uUKY2atMJvq9_umEw_DUg0bcA2qz_U

Počet úmrtí "na Covid" v Itálii se dramaticky snížil o více než 97 procent. Italský Vyšší zdravotnický institut drasticky snížil oficiální počet úmrtí na COVID v zemi o více než 97 % poté, co změnil definici úmrtí na osobu, která zemřela na COVID, a nikoli s COVIDem.

Ze 130 468 úmrtí, která byla od začátku pandemie oficiálně registrována jako úmrtí na COVID, lze pouze 3 783 úmrtí přímo přičíst samotnému viru. "Všichni ostatní Italové, kteří přišli o život, měli od jednoho do pěti již existujících onemocnění. Z těch, kteří zemřeli ve věku nad 67 let, mělo 7 % více než tři přidružené choroby a 18 % nejméně dvě," píše Young. "Podle institutu 65,8 % Italů, kteří zemřeli po nákaze Covidem, trpělo arteriální hypertenzí (vysokým krevním tlakem), 23,5 % demencí, 29,3 % cukrovkou a 24,8 % fibrilací síní. K tomu je třeba připočíst, že 17,4 % mělo problémy s plícemi, 16,3 % prodělalo v posledních pěti letech rakovinu a 15,7 % trpělo předchozími srdečními selháními." Nová definice ústavu pro úmrtí na COVID znamená, že COVID zabil v Itálii méně lidí než (šeptem) průměrný záchvat sezónní chřipky.

Co to je? Jak to mám chápat? Oči mi obíhají okolo hlavy. Ireno, zachovej klid. Itálie se probrala. Je daleko. Mrkni ven. Jo, slunce vyšlo. Huráá. Oslavuj ten zázrak. Všechno je v pořádku.

Když se člověk dostává pod palbu meinstreamových strašáků, odvádí mu to mysl. Nesleduji. Ale pod oči se mi dostane. Ani nechci. Strašáky jsou i na alternativně.

Univerzitní nemocnice Gent. Lékař: 

- Na JIP máme nyní sto procent obsazeno očkovanými lidmi. 

Prý většina pacientů chytla "průlomovou nákazu". Nevím, co si pod tím mám představit. Nestačí divočina zpráv, k tomu ještě nerozumím.

Další zpráva - v Rusku přecházejí na kódy... Všichni očkovat. 14. července 2021. Moskvané si mohou nechat na ruku či jinou část těla vytetovat QR kód, kterým se prokazují jako očkovaní při návštěvě restaurace či jiného veřejného zařízení.

Kdo to jenom tetoval lidem na předloktí číslo? Kdo to byl? Vnitřní otřes.

Iluze pořádku mi dlouho nevydržela. Jedu na nákup. Moje oniománie se projevila v plné parádě. V uších poslouchám aktuality na SV. Máme si zvykat na lidi skolené na chodníku. Viz zásah v Lidlu v Piešťanech. Vagabundi v uniformách. Za hadr na ksichtě. Otroci. Nemáš roušku? Policie ti zvalchuje tělo. Testosteronoví gumáci tě přilehnou. Můžeš být rád, že ti nerozbijí lebku. To video z Piešťan má dva díly. Do uší mi jde info, že majitelé Kauflandu a Lidlu spolupracovali s Hitlerem, alias s Tisem. Tedy s fašisty. Brali obchody židovských obchodníků. Na nich zbohatli. Hm, dobré. Ireno, soustřeď se na slunce. Dívej se po lidech. Ne nedívej. Nasazují si zobáky už u auta. Rossmann. Mám ráda lidi v něm. Bezva prodavačky. Milé. Poradí. Ochotné. Usměvavé. Krásné oči. Celý den do nich buší nápisy z regálů. Pro co jsem přijela? Kapsičky pro kočky. Naši tři strávníci v čele s Mourkem dnes sežrali snad čtyři, možná pět kapes.

- No jo, jenže jsou třetinové oproti původním.

- Pravda. I kostka cukru je prý zmenšená ze 4 g na pouhé tři.

- Mourku, co si s tebou počneme. Nemůžeš pořád dohánět období hladu. Jsi zajištěn. Nemusíš se přežírat.

Občas nechá granulky v mističce. Pro mě znamení - snad se dožral. Dřív stláskal kapsičku, granule pro sebe pro ježky, misku mlíčka. Teď dostane půl zmenšené kapsičky ráno. Hrstku granulek. Mističku mlíka. V poledne nic. Přijde Péťa. Zželí se mu žebráčka přede dveřmi. Dostane druhou půli kapsičky, hrstečku granulek. Večer totéž. Nechávání granulek mě utvrzuje v tom, že se snad dožral. Je lepší, když se dožere kocour, než když se dožeru já. :-) Kdo to nepoznal, ať se raduje!

V pondělí jsme propásli nějakou odpověď na green deal - aha, tak to nás čeká odchod do středověku. Cože? Nevěřím, Cimický šmejd? Ne, to není možné. Mamíí, mamíí, pomoc! Nechci tohle všechno číst. Je toho moc.

Dnes jsem naprogramovala na prostěradlech "patogeny". Uvidíme, co z nás zbyde. :-)

Raduji se. Svítí slunce. Zdroj energie. Namlouvám si - MÍR. Radost. Přátelství. Soudržnost lidí. 

Mixuji Petrouškovi hydrataci na zápas. A výživu. Bolí ho mrtvý zub. Ve vlnách. Odjíždí.

Cože? Bomba do duše. Ne. To je fór. To není fér! Miro Žbiro - odešel. Určitě byl kočko. A byl. Trpěl asi čtyři roky na zápaly plic. Kde se asi vzaly... Nějaký netopejr tu možná lítal už tehdy. Mnoho let jsem u sobotního vaření poslouchala Zpátky si dám s Karlem Gottem. Na konci židovská anekdota. Už jsem si zvykla na Mám rád - s Mirem Žbirem. Konec. Koukám do programu. V sobotu bude Miro asi z archivu... Zasáhl mě odchod zpěváka gentlemana. Slušného člověka. S krásnou slovenštinou. Jednou sundal slavíka Káju. Tak mladý. Pardon - 69 let je v mém věku pro mě mladý... Iva Smiřická píše - ne, včas, aby se vtělil. Pravda.

Dnes musím pro mléko sama. Za Jaroměří na dvojité čáře mě předjel - jak ho nazvat a nezašpinit se... Cestou poslouchám na SV Absolutně neuvěřitelné - Gorgonu VI. Uši mi lezou z hlavy. Dva nejodpornější rody světa z třinácti pokrevních linií. Dva nejznámější. Včera jsem náhodou četla o těch dvou rodech - reptiliánci. Rockefellerovy peníze tekly k okultním skupinám. Myslí si, že mají božské právo vládnout na této planetě.

Zvrácená idea komunismu. Vysvětluje červenou barvu - druhý rod to má v názvu Rothschild... Myslela jsem červené dítě. Ne - červený štít. Manipulovali s vícero stranami, které spolu vedly vojenský konflikt. Od Napoleona. Všechny velké války skončily vyrovnanými silami. Rothschildové ovládají obrovské společnosti, IBM, British petroleum, FED, bankovní sítě GP Morgen, Mezinárodní peněžní fond atd. Všechny korporace na nejvyšších manažerských postech řídí lidé výhradně s jezuitským vzděláním. Zásady jezuitů - vražedné, nesnášenlivé, světovládné.

Rothschildové financovali bohatě Karla Marxe. Zednář vysokého svěcení. A aktivní satanista. Kapitál. Natan Rothschild bohatě financoval Alberta Pikea - propojen se zednářským prostředím nového světa - USA. Marx i Pike zastávali strategické mocenské pozice v referátech, které jim byly Gorgonou přiděleny. Psali o plánech týkajících se iniciace komunismus. Netajili se okultním propojení téhle ideologie na satanské iluminátské prostředí. Tady nejde o ten komunismus tady u nás. Původní idea komunismu byla jiná. Internacionála? Hymna vyzývající k světové revoluci s iniciací totálně otrockého systému. Eufemistický název Svátek práce? 1.5. v okultním prostředí a okultní filozofii je svátek postaven jako svátek roboty, svátek robotníků, kteří dřou od nevidím do nevidím na vybranou elitu. Ideologie komunismu Isaaca Asimova - svět bez tříd, vše zdarma, bez existence peněz, lidé se mají jak v ráji, nemusí honit peníze, práci z 90% zastávají robotické továrny, automatizace, lidé studují, procházejí se, rekreují, věnují se výzkumům... Ale tenhle obraz není to, co komunismus Marxův.

https://www.youtube.com/watch?v=NlecPJ2kGT8

https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-11-j-chvatal_280_grgona-vi/

V kravíně svítí. Ale nejde proud. Jedou na agregát.

- Jak byste dojili? To asi do rána.

- Hlavně bych dostala zánět šlach.

- Představuji si, že je to obrovská dřina.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-10_Pro_mleko/

Pán mi nalévá mléko a přikyvuje. Včelař. Dávno jsem si vymyslela na škole včelařský kroužek. A on mi pomohl. Mám ho ráda. Jejich vnuky jsem učila. Dnes to jsou dospělí kluci. Bezvadní. Milující práci na statku. Obdivuji jejich zamilovanost do práce u zvířat i na poli. Nesmrdí jim. V duchu se klaním a děkuji.

Jedu domů. Kocour čeká. Teď je třeba logisticky zvládnout výběh černé do zahrady. To značí Moura a Zrzku nalákat k mističkám. Není to těžké. Kitty chci poslat ven oknem v pracovně. Syčí. Brání se. Najednou se proměnila v malou obludu. Čerta. Za chvíli si sama přišla. Otevírám dveře do zahrady. Zkoumá tmu.

- Neboj se. Jsou zavření. Máš volný prostor.

- Peťuš, co zub? Vyhráls?

- Já jsem pořád hrál, abych se hýbal. Jak chodím, tak dobré.

Přišel jeho čas. Jenže ho slyším chodit. Aha. To bude do rána. Čtu upřímné rady lidí. Co na mrtvý zub. Nejlepší je zubař. Jednoznačně. Péťa chodí. Péťu to bolí. Lákám ho do křesla. Čtu mu rady. Linda jde z Vinohradského šest kiláků domů.

- Naskoč na tramvaj.

- Musela bych hledat hadr.

- Jeď tramvají.

Mám mobil vedle sebe. Píšu. Do toho mi chodí za zády Péťa. Linda už doběhla domů. Před spaním super štreka. Hlásím pohyb její kočky.

- Už je tady. Je šikovná. Proběhla se.

Předčítám rady na zuby.

- Vy byste jednomu poradili, až by se mu skroutil frňák.

- Peťuš, tady Hani píše prostřiky nosu. Jde to prý až do uší. Posílá návod.

- Ne, děkuji. To už bych se z toho po...

Smějeme se. V jeho bolesti - smích uvolňuje...

Lucka píše skvělé rady. Domlouváme se, co by mohlo být usazeno za staré křivdy. Vím, co by to mohlo být.

- Peťuš, tuhle jsem slyšela nějakou ženu, jak říkala, že byla vděčná za bolest...

Hledáme orgány propojené se zubem. Máme veškerou výživu.

- Peťuš, ber teď chvíli místo jednoho vitamínu pro muže dvě tbl. A čtyři guarany. Peťuš, nechej bolest proudit, krásně protékat. Důvěřuj vesmíru. Když se dere nový život na svět - děsně to bolí. Ale když důvěřuješ, bolest přejde.

Péťa stojí nade mnou u ušáku. Poslouchá. Je vnímavý.

Lucka píše bylinu, která ji vytanula...

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-10_levandulovy/1515163457

Jdu spařit levanduli. Helena Heclová nedávno mluvila, jak jí taky sužovala bolest v žaludku myslím v meditaci. Napadl ji květ měsíčku položit na břicho. Kladla na srdce - hledejte, co je dobré pro vás. Chladím levandulový čaj.

- To je ještě horší.

- Tak to je dobře. Péťo, to jsi moc šikovný.

Zapaluji svíci. Trhám mu bolest od tváře. Sundávám ji a pálím v ohni. Kapu mu algifen.

- Stupňuje se to. Je to strašné.

V duchu si říkám, že to přece musí zabrat.

- Ne, je to třikrát horší.

- Péťo, důvěřuj toku energií. Neboj se. Zbavuješ se zrady, bolesti. Péťo, jsi trpělivý.

- Bolí mě to nahoře. Přestěhovalo se to.

- Péťo, tak to je úplně super. Vidíš, jak jsi to dokázal z toho zubu dostat?

- No jo, jenže mě bolí huba nahoře. Vlastně už mě bolí celá.

Jdu mu odpočítat ještě kapky algifenu. Takový dryák! To musí zabrat. Dávám mu léčivé ruce na tvář. Soustředím se. Léčím.

- Jdi si psát.

Chvíli cvakám.

- Peťuš, jak?

- Maličko to ustupuje.

Jde kouřit.

- Péťo, teď jsi pustil svoje dávné zrady, ublížení. Je to pryč. A s tím odejde bolest. 

- Ráno se dospím. Nepůjdu do práce. Od kolika ordinuje doktorka?

- Od osmi.

- Představ si, že venku kokrhal kohout. Ve dvě v noci.

Ticho. Dvě hodiny. Končím. I to okolo nás jsou proudy bolesti. Pouštím ji. Důvěřuji moudrému vesmíru. Zítra vyjde slunce zas.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-10_Z_kotete_Ke_Hvezdam_-_Lucinka/

Budou tři. Usnul.

Dobrou noc.