Klid, mír, dobré energie

05.02.2022

                                                                                                                                                                             Večer. Teplo. Kamna sálají. Pohoda. Klid. Dnes asi letadla neprášila na lidi neklid. Zažili jsme příjemný den. 

Na co myslím. Teď v klidu po dni mám v mysli stále drzost spoluobčana, který si popletl zákony. Myslím, že stále platí zásada NEZNALOST ZÁKONA NEOMLOUVÁ. Neuctivě na mě pokřikoval roušku, roušku. Agresivně na mě útočil. Asi mu někdo nařídil neblahé chování. Blb dostal moc. Plnil. Převzal na sebe neprávem pravomoc úřadu bez pověření orgánů ochrany veřejného zdraví. Je určena právě jen soudu, hygieně a podobně. V žádném případě, a to už padesátkrát smetl Nejvyšší správní soud se stolu, nesmí ostraha, strážník, kdejaký gumák otravovat obyvatele státu. Dle zákona 328 se vystavuje nebezpečí odnětí svobody až na dvě léta. Ale vydýchávám. Chystám se.

Další, co vyplňuje mou mysl je sníh, slunce, lyžování s milovaným Petrouškem, mé běhání po poli okolo lesa... Mysl je zaplavena čtvrtečním sluncem.

Další myšlenky v pořadí - dnešní Kick off školení od devíti do dvou. Hovoří ředitel pro Čechy, Slovensko a Polsko Konrád Szalkiewicz. Firma Herbalife Nutrition v České republice úspěšná. Hlavně Česká republika jede jak fretka. Dvojciferné nárůsty prodeje. Fa omezila papír a plast. Co mně vadí, ve zboží mi do velké krabice vsunou dvě fungl nové krásné nepoužité tvrdé krabičky s drobným zbožím. Je mi líto je vyhazovat. Pokud by měl někdo zájem, daruji. Ani folie na zalepení není použitá. Krabička plně fční.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-05_Carlos_Bastos/

Školení o stravě v praxi. Oceňování nových postupů AWT, GET, MIL, Prezidentský tým. Třešnička na dortu Carlos Bastos. Od něj myšlenka z celého školení: Když dosáhneš cíle, nezastavuj. Úspěch vypíná. Zastavuje. - Má pravdu člen prezidentského týmu 30K.

Naše fa - relativně s dlouhou historií. Před 40 lety Mark Hughes založil firmu. Kdyby tušil, že se na planetě vypije denně 5 milionů koktejlů v 95 zemích světa. Jsme největší na trhu se zdravým jídlem. Mark zakládal firmu na koleně. Jeho maminka tanečnice musela být štíhlá; zemřela na léky na hubnutí. Řekl si, že se to už nikdy nesmí stát.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-05_Mark_Hughes/1524127960

- Vidíš úspěch?

- Nevidím.

- Půjč si moje oči.

ČR se připojila k 15 nejlepším zemím Evropy a Afriky. Jestliže je země úspěšná, může si sáhnout na nové produkty. V roce 23 se dostaneme k dalším. V minulém roce microbiotic MAX a veganský protein drink mix. Nejmenovali Immune booster, asi přišel už v předminulém na konci.

Máme pět obřích závodů po celém světě v nejčistších oblastech. Firemní filosofie: Od semínka na stůl - kvalita oceněna v mnoha zemích. Jsme super brand. Značka je víc než logo Sponzorujeme výživou mnoho sportovců a sportovních týmů po celém světě. K hvězdě hvězd patří Ronaldo. Jeho rodiče jsou nezávislými producery Herbalife.

Co mi dál zaměstnává mysl? Poslouchám zprávy z Galaxie. Andrea Svobodová Skřešová překládá z angličtiny, titulkuje filmy a řídí obec na severu Čech. Její zprávy z Galaxie jsou ohromující. Už se blíží objevení dvou arch. Ta v Atlantiku se už zdvihá. Nevěřící tomášové - však uvidíte! Zatím se smějte. V druhé částí má hosta psycholožku. Hovoří o tom, co znám, někdy na to zapomenu:

Může mě upozornit, že nemám respirátor. To je maximum. Člověk, který neumí ani říci - nemáte respirátor - má problém sám se sebou. (Tak s tím souhlasím na sto procent - nevychované výkřiky roušku, roušku - to je dehonestující pro křičícího. Upozorňuje na svou nízkost.)

Andrea říká, že si v pátek brala v Penny listy od kedluben. Dala si je do pytlíčku pro morčata.

- Paní, to si nesmíte brát.

- Proč?

- My to nesmíme prodávat.

 - Ale já si to nekupuji.

Vedoucí prodejny vůbec nedbala na to, že nemá respirátor. Odkráčela. Paradox, co?

Psycholožka má zkušenost s neuměním komunikace. (To já taky. Lidi neumějí vyjádřit svou myšlenku.)

- Paní, mohla byste si vzít respirátor?

- Ano. Mohla. Ale nevezmu.

Všímat si, jaká slova používáme, jaké informace máme. Dávat si pozor, jestli jsem správně pochopila. Důležitá je energie. Je podstatné v jaké energii jste, jde o vnitřní vyzařování Vnitřní vyzařování lidé cítí.

Snažit se v lidech vidět vždycky to nejlepší; vyzdvihnout, vytáhnout, co je v nich nejkrásnější, aby to rozkvetlo. Vizualizovat. Dobře komunikovat, správně, nahlas, aby člověk kvetl do celého světa.

Rozhovor vzniká výměnou energií. Pokud souzníme, čas rychle utíká. Někdy máme z lidí, co říkají, negativní pocit. Vampýři. Slova ovlivňují náš život. Vyřadit slova s negativním obsahem. Slova ovlivňují naše myšlenky.

Problém neexistuje. Jen řešení situace. (Já používám slovo výzva.)

Slovo neejde je sprosté. Znamená nechci to řešit. (Ano, toto slovo nepoužívám. Vadí mi.)

Slovo strašně, hrozně - temná energie.

Naprosto nevhodné - strašně krásné, hrozně se mi to líbilo. 

Dávat do pozdravu energii. Pozdravy prožívám - snažím se opravdu popřát upřímně dobrý den!

Pozorovat se, co hovoříme. Nestavět se do role oběti - nestěžovat si, abychom neblokovali tok energie. Tvořit si hezkou realitu. Co jsme? Oběť nebo pán? Vědět, co chceme. Tvořit si model lidského vědomí ku svému obrazu. My si myšlenkami tvoříme slova, realitu. Neříkat - je to pro mě nepříjemné, nemá to smysl, nevím co dělat, je to pro mě nepříjemný problém! Toto jsou všechno slova dnešní doby. Negativní zprávy, negativní slova - nemocná společnost. Pouštět k sobě dobrou energii a vysílat ji od sebe. Slova mají obrovskou sílu!! Zabíjí i léčí.

(Jsem odpůrce sdělování diagnoz. Ne. Člověk to nemá vědět. Pak plní plán, přání lékaře. Když jsem asi v sedmdesátém osmém umírala, netušila jsem. Neřekli mi to. Přežila jsem. )

Další, co mě zaujalo:

Poslouchám včerejší Šalingrad:

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2.2.2022_v_22_hodin_2_minuty/1524127879

Hlasování o pandě - 2.2.2022. ve 22.02 hod. Jak to dokázali? Jak to dosáhli? Sledovala jsem to na TV Šalingrad. Odpálili to. Poměr sil při hlasování - prý o něčem vypovídá. Ještě Senát a prezident. Tady a teď se nic neděje.

Významově tři dvojky, datum - sedm dvojek. Význam sedm - jako ucelený týden. Sedm dnů v týdnu. Sedm divů světa. Dvojka je silné magické číslo, nenechá nikoho padnout. Prvořadá je víra. Oprostit se od strachu a negací. Tak, jak to člověk cítí, tak to dopadne. 222 říká, že se vše z dlouhodobého hlediska v dobré obrátí. Negativita není na pořadu dne. Naopak - nutné vytrvat.

2222 manifestace nápadů a myšlenek už začala. Brzy budou viditelné první známky. Je proto potřeba vytrvat na pozitivní vlně. Odměna bude sladká.

Co si přát. Jak mě upozornila Veronika: Držet vibrace. Hotovo.

Skvělé zprávy, že? Hlavně - planety už běží k dubnu...

Ještě jedna věc. Mourek se vrátil dopoledne. Kulhal na přední pacičku. Bojoval o svůj revír? Nebo ho někdo zmlátil? Do odpoledne měl citlivá i záda. Jen tiše zasténá. Tichoučce řekne své mňááu. Léčím pacičku energií z dlaně. Celého ho hladím. Opatrně. Zlehka. Když se chladí na dlažbě, zabořím obličej do jeho chlupů. Přede. Dostal tekutou tyčinku. Držel jak bécan. Součást léčby. J

Hezký den plný podnětů. Stihla jsem konečně odstrojit šitý stromeček z chodby. Poslední krabice zmizly. Připravila jsem pro Petrouška oblíbené jídlo. Jahodové a jablečné knedlíky z tvarohového těsta. A polévku z krůtích kousků z Polska. S mými nudlemi. A s mou zeleninovo masovou pastou.

Sobotěnku vyplňovaly jen krásné radostné tvořivé laskavé energie. Nic rušivého. Klid. MÍR. Pohoda.

Tak aby nám to vydrželo. Přece jsme strůjci situací, štěstí, reality. Ti, kteří škodí - ať si jdou s hlavou do čistírny. K lesu. Na louku. Ať si tam vykřičí své bolesti, svá zklamání, neuznání společností. Bude jim líp. A dají už pokoj.

Přeji všem

Dobou noc!