Kočičí

26.03.2020

Hodiny odtloukly devět. Bez budíku otevírám oči.

Vesmírná inteligence, jsem otevřená a ochotná přijmout veškerou hojnost a dary Vesmíru. Právě teď je přijímám! Mantra z Luisy Hayové.

Linda už pracuje. Kočky už odpočívají po noci. Naše chlupatice dnes v noci běhá sem a tam. Ráno netloukla na mé okno. Obešla dům a vzbudila Lindu. Asi si budeme muset okna zamřížovat. :-)

Poslouchám ticho. Skvělé. Auta neruší. Pohoda. Jsem důchodce. Užívám si to. Užívám si tuhle zběsilou dobu. Nese nás k lepším zítřkům. I když to tak nevypadá. Ale ano. Bude líp. Mám čas pozorovat světové změny. Nasávám info, čtu, přemítám, opakuji, hledám, sdílím, přemýšlím, raduji se. Znovu si pročítám Mela Gibsona. Už v roce 2006 si pod sebou podřízl větev, když promluvil o satanských rituálech na dětech... Jak promluvil, už si neškrtl. 

Při svém šokujícím expozé upozornil slavný herec Mel Gibson na síť "parazitů" (jeho slova), kteří "ovládají Hollywood" a podílejí se na dětských obětech a pedofilii. Hvězda Smrtonosné zbraně prohlásila, že "každé hollywoodské studio je placeno krví nevinných dětí," a dodala, že "nejcennější měna je krev těch nejmenších dětí".Gibson byl v Londýně v rámci propagace své poslední role ve filmu Táta je doma 2. Při té příležitosti vylíčil elity zábavního průmyslu jako "nepřátele lidstva", kteří "hodují na krvi nevinných dětí".

https://www.czechfreepress.cz/spiritualita-tajemno/mel-gibson-hollywoodske-elity-zabijeji-nevinne-deti-a-piji-jejich-krev.html

Těžko se otevírá. Až několikátý pokus... Nakonec jsem zadala do vyhledavače jméno a czechfreepress - to jen pro zvědavé. Neexistuje. Neexistuje? Kdo je trpělivý, dokáže... Najde. 

Francka vstrčili do domácího vězení. Šmejd satanský. Dobré zprávy, dobré zprávy... Už to začalo. Díky korono! Co jim to dalo nacvičování s prasečí chřipkou, zikou, ebolou... Falešná pandemie. Finanční systém se hroutí. Uvidíme Francka o Velikonocích? A kdo z jeho pohlavárů se ztratil? Symbol Q Anon - domeček s pejskem prý značí: Vyšťourán. Elity se schovávají. Hankse našli v Austrálii. Domeček - domácí vězení bez procesu, zatím. Na nohou mají hlídací náramek. Bez drogy z nadledvinek vystrašených dětí jsou jak šílení... 

https://tadesco.org/papez-frantisek-byl-zatcen/


Naše kočky. Pražská Kitty od včera vcelku zdomácněla. Naše Micicinda tu má své nápadníky. Nevyháníme je. Moráček - překrásný. Ostražitý. Sežere vše, co najde v misce pod klepadlem. Jejich tanečky nás baví celý den. Od devíti hlásím, jak si jdu ještě číst, jak si jdu ještě lehnout. Zábavné dívadlo. V hlavních rolích čičiny. Dva kocourci. Drzí. Vytrvalí. Opovážliví. Kitty má z dětství zlou zkušenost se svým černým tátou. Čerňák, který sem občas taky zabrousí, to už asi není on. Tehdy jsme půlroční kotě na Štědrý den volali, hledali. Našli. V sousedově zahradě se houpala zmáchaná, zmrzlá, vyděšená na nejtenčí a nejvrchnější větvičce. Petroušek donesl žebřík. Snesl ji. Už asi devět let při návštěvách svého rodiště v noci zapluje domů a nevychází. V Pze se několikrát porvala. Mikeška ma na tlapkách šavle. Přišla s natrženým uchem, zlomenou špičkou ocásku. Loni s ní Linda byla na pohotovosti. Černá dračice neví, že venkovští elegáni jsou gentlemani. Očichávají místečka, kde kočičí micky seděly. Trpělivě čekají na svou příležitost. Rezatobílý značkuje keře, místa.


Tak copak nám nese naše denní dění? V jiných zemích natisknou lidem tři čtyři tisíce dolarů na konto. Peněz je dost. Tučné zajištění. Španělské OSVČ dostanou 950 euro. A naši podnikatelé? Ti jim na to vydělají.V Rakousku všechny zaměstnance v ubytovacích službách včetně kasín propustí; jsou na sociálních dávkách za 80%. Klausule: Po přejití vichřic je přijmou zpět do služeb. U nás? Dotace. Podpora OSVČ? Hm, nejvíc dotací do zemědělství... Proč asi? Kdopak si nahrabe? Důvěřovala jsem jim. Skočila jsem jim na kost. Nebo mám důvěřovat? Kde dotace zakotví? U koho? A v chřipce se státní rozpočet propadne astronomicky... Kdo za to může? Korona vir. Ale peněz je dost. :-)

Odklad splátek? U většiny bank lidé prodělají. Dlužná částka se navýší i o odklad splátek. Tedy - logicky: prodlouží se doba splácení úvěru. Žádné rukavičky. Pořádné boxerky. Teď jde o to, jestli za dva měsíce nepřijde nová situace. Pro lidi.

Co ukazuje FB?

Čtu koment Irena Hrobská

23. března v 19:46 ·

Twitter Jie v exilu: Senioři budou moct nakoupit pouze v obchodech, které mají dveře na severoseverovýchod, manažer obchodu vlastní Border kolii, pracuje tam prodavačka jménem Cecilie a skladník jménem Haakon a pouze když bude Mars ve čtvrtém domě.

Rita Štanderová O co se jedná? Nerozumím...

Věra Říhová To jsou vtipy na neustálé změny prodejní doby pro důchodce. Já jsem četla, že každý den bude moci nakupovat pouze jedno znamení, dneska to jsou Ryby a Berani, včera to byly Kozorozi a Vodnáři. V neděli důchodci budou mít zákaz nakupování a budou se povinně modlit.

Některé německé banky omezují hotovostní výběry. 

https://tadesco.org/ctenari-nam-zaslali-obrazky-z-nakupnich-stredisek-v-nemecku-ale-jinak-se-nic-nedeje/

Někdy píšu o Adélce z Phy. Tahle pražská třeťačka Adélka se učí AJ pravidelným úmorným poslechem na You Tube v angličtině. Bláznovství. Tzv. pedagožka si usilovně myslí, nebo přeje??, že dětem cizí jazyk vskočí do hlavy sám přes poslech. Nevskočí. Teď jim po čtrnácti dnech dala pracovní sešity. Zakroužkovala cvičení. A víte co? Ona jim ta cvičení vyplnila. Zadání: Slož slova do věty. A co učitelka? No pomohla. Očíslovala pořadí slov ve větě. Napsala. Adélko, větu zapiš vedle. - Pardon, ale k čemu to je? Opsat větu? Snad pracovní sešit nutí zapojit mozek! Procvičit pořadí slov v anglické větě. Ó ne, učitelka nepochopila. Učitelka celý život dělala úřednici. NE!!! Jak se dostala do školství? Při procvičování číslovek u ní - žádné cvičení. Přece nahlas počítáme a procvičujeme výslovnost: 68 mínus 25. V Pze je nedostatek studovaných pedagogů? Školství, jak můžeš zaměstnat rychlokvašeného nepedagoga?!!! Jak to asi vypadá ve výuce českého jazyka? Nemyslet.

Babiš předevčírem četl projev s zvláštním výrazem. Připadal mi jak dědeček z pohádky. Co se asi stalo? Uvidíme. Prý byl do národního krizového štábu jmenován Ondráček. Proč? Jednoduše. Expert na rozhánění davů. :-) Lidová tvořivost nezná hranic.

- Lindo, lívance nebo sladké brambory se sýrem?

- To druhé.

- Tak já jdu nakopat brambory.

- Vy už máte novou sklizeň?

- Jasně, od podzimu.

Linda je krájí na plátky. Na každý kapku olivového oleje. Každá si je okořeníme podle svého. Linda palermem, já zámeckým... Za chvilku ogrilováno. Sýr. Hromádka kysaného zelí. Paprika. Mucha sekt. Domácí tatarka. Vynikající.


Skyp s maminkou. Povídáme si asi půl hodinky. Dnes prý stříhali.

- Mami, prý jsi dnes stříhala kytičku.

- No, to jo. A jak ty to víš?

Vysvětluji. Ujišťuji - jak za ní jezdím, ale teď že jsme na dlouhou dobu odděleny koronavirem. Svět se mění. Bude to dobré. Zatýkají satanisty, papeže, herce, zpěváky... 

Maminka pokyvuje. Dožila se. Změny dojdou do podzimu... 

Prý se mohu podívat na fotky na FB. Teda - asi špatně vidím. Jednu. Docela málo. 


- Lindi, podívej, kupuji svíčky v Lidlu. Jsou vyšší.- Mami, ale tady vidíš, že hoří ty z Kauflandu i z Lidlu čtyři hodiny. A tady máš dokonce průměr. Vidíš? Ona je vyšší, ale menší v průměru.

- Aha, takže s námi vydrbou tady i tam.

Kočky, kočky. Baví nás celý den. Točíme se okolo nich od okna k oknu. Zalézám. Jdu si poslouchat Helenu Heclovou na SV.

https://www.youtube.com/watch?v=FlnyaDsPlmg&t=3268s

Včera vysílala na Příznacích transformace. Výživné. Neklesejte na mysli. 

https://www.youtube.com/watch?v=B28nWsa_ILM

- Tady ti přišla rouška. Od Blanky.


Vylézám. Růžová, kráááásná. Blani, děkuji. 

Hlavní zprávy na Nově prý přinesly slova, že jsme spolkovou zemí Německa. Panu Hamáčkovi jsem šoupla SZ: Pane Hamáčku, chtěla jsem se zeptat, jsme suverénní stát Česká republika a nebo jsme spolkovou zemí Česko, jak to dnes lidé tady publikují na FB. Prý to bylo na hlavních zprávách na Nově. Skandální! To je drzost a nikdy to tak nebude. Už se vaří voda. Už se zatýká. Myslíte, že byste mohl vznést protestní hlas nebo něco udělat?!!! Toto se děje v naší zemi? My jsme kolonie??? 

Takovou drzost jsem teda ještě neslyšela. To je skandální! Už chápete, proč nám tak pomrvili náš státní znak na českých dresech? I státní barvy? Proč nám sahali na hymnu? Proč ponižují název Česká republika na Česko??? Hnus. Velebnosti, důwenblit!!!

Petroušek je tu s mlékem. Večer. Prožila jsem krásný den. Překrásný. 

Dobrou noc!