Kocour vzat na milost

13.04.2021

Tak jak jsem si dnes žila? Výborně! Stihla jsem podnikat, skypovat i odpočívat. Venku zima jak v psírně. Bude konec dubna a sněží. Svět obrácený naruby. Děti se už druhý den testují. Rodiče svolili strkat svému dítěti něco neschváleného; dovolí zanést rakovinu? Nebo jen alergii proto, aby mohli v létě k moři? A co za deset dvacet let? Nikdo neví, co se v špínách z Číny bez certifikátů skrývá... 

Z informací od náměstka hejtmana pro školství, mládež a sport bylo v Moravskoslezském kraji otestováno 34584 žáků. Výsledek? 15 pozitivních výsledků! Tzn. méně než půl promile -0,4 promile. Žijeme ve fantastickém světě. Sněží v jaře. Vyhazují se peníze za neprověřené testy. 

Na hřišti může být šest dvoučlenných skupinek. Tak dvanáct hodin konzultovali s londýnskými a americkými odborníky - že tréning bude možný po skupinkách v desetimetrových rozestupech. Ty vorle! A jak jim asi dají příkazy, jak trénovat? A v Londýně si sedí v hospodách - a to tam mají tu mutaci! :-) 

Likviduje se stát i jeho obyvatelstvo. Rozeštvávají se lidé. Půlka se jich nechává dobrovolně zmrzačit pod slibem nadřazenosti nad kristovskými spoluobčany s nezměněnou DNA. Svět blbne. Jestli zkamuflovali dějiny i bibli před dvěma  třemi sty lety, tak to se jim dobře povedlo, nasunout tam apokalypsu a znamení 666. Piráti se s námi starými párat nebudou; jejich program: Zbavit se lidí nad šedesát. Vyhnat je z jejich domů. Po smrti pohřbít do společného hrobu. Bezcharakterní chátra. Co tam máme dál?Ministryně financí zasekla krásnou sekyrku národního dluhu. Sranda balet - by řekla mamka.


https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-04-13_S_maminkou/

Mamka! Dnes jsme s paní Hudákovou vykonaly inventuru oblečení. Tristní pohled na poloprázdnou skříň. Co tašek jsme tam navezly. měla obsazené horní patro skříně. Sezonní oblečení dole, pak výměna. Ani se nevyjadřuji. Je to stále káčo kolem. Jsem potěšená, fialový svetýrek byl uložen do vánoční tašky - správně. Do vánoční tašky - tam mi dávali součásti mamčina majetku, který jsem nechtěla nechat zničit. Prala jsem třeba punčocháče, které by se už nikdy nevrátily. Po zkušenosti se zničeným oblečením jsem si jisté kousky prala. A neuhlídala. Krásnou halenku s květy, teplou, dárek od Ježíška, mamince tak slušela, jednou jsem ji vyprala, někdo ukradl. Jedna míca, taková milá, nesnesitelně sympatická a falešná řekla, že jsem si ji vzala domů. Kjava. Co bych s velkou halenkou asi dělala?! Drahé ponožky - ani jedny!

- Mami, divej, vyrobila jsem majolku.

- Pěknou.

- Mami, Vladimírek loni před Vánocemi umřel.

Vzpomínám na děkana hradecké PF. Od mládí jsem byla jeho obdivovatelka. Později jsme se stali přáteli. Poznali jsme se na archeologickém průzkumu v prváku nebo druháku na gymnáziu. Život uletěl, historik Vladimírek unikl právě včas nastupujícímu fašistickému teroru.

Čtu mamince o cestičkách, pěšinkách, cestách a o zdech. Hezký článeček z místního plátku. Ano, nové stavby zamezují průchody, pěšiny mezi ploty.

Ukazuji jí novou mikinu a šaty. Mamka jen přitaká na otázky. Ještě před rokem uměla vyprávět, mluvit. Vyřizuji pozdravy od lidí z FB.

Plánuji, jak to půjde, odvezu maminku ke kadeřníkovi. Už je tu paní Hudáková. Loučení.

Poledne. Telefon. Péťa je jak hodinky. Zas se divím, jak čas letí. Kdo se diví, je mu divno. Kdo si hoví... To mě naučili na branném kurzu na Seči na fakultě. Ve třináct mám hovor. Rychle těsto na ošatku. Uválet bagetku. Těsto jak má být. Hodně kvásku. Ten tam vůbec v receptu nemám. Čím víc ho dám, tím je chlebíček chutnější.

Hovořím s budoucí klientkou. Vysvětluji jí analýzu stavby těla. Hodnoty BMI, protein faktoru, RMR. Dává dotazy. Vysvětluji. Domlouváme se. Výzva k platbě. Poznamenávám si termíny přeměření.

Pročítám FB.

Vláda ČR přijala účast České republiky na takzvaném "klinickém hodnocení" neschválených léčivých přípravků (pouze podmínečně schválené)!!!

Bohužel je to děsivá realita, jsme jen laboratorní pokusná zvířata a naše vláda nejen že o všem ví, ale k tomuto nás přihlásila!

Jsme laboratorní zvířata zavřená a pěkně oddělená v klecích (okresech)! (multicentrické hodnocení = pokusy probíhající na více místech státu, který své občany k pokusu přihlásil)

Všechny státy, ve kterých probíhá očkování, jsou přihlášeny jejich vládami jako pokusné laboratoře. Slovensko má speciální roli v těchto pokusech - jsou přihlášeni jako REFERENČNÍ (srovnávací) stát.

Tyto pokusy jsou již naplánované také pro naše DĚTI!

WHO: Pokusy na lidech (klinické hodnocení) je možné použít k tzv. humanitárnímu použití, pokud neexistuje jiný dostupný schválený lék! A pokud je Nouzový Stav! A stále dost indikovaných případů

(nakažených)!

Proč se nepoužije a neschválí jiný lék např.: IVERMECTIN, ISOPRINOSIN? No, protože by museli ukončit tento pokus na lidech a přišli by o pohádkové jmění. Proto se bojuje o další experimentální neschválené léky jako Bamlanivimap a podobné, ty se použít mohou, alespoň je co dalšího zkoušet na nic netušících lidech a neporuší se pravidla o existenci účinného registrovaného a schváleného léku, který by tento pokus na lidech ukončil! Jak

jednoduché!!!

Proč NOUZOVÝ stav?

DIVADLO!!! Nouzový stav musí pokračovat, jinak by se nemohlo dále očkovat pokusné obyvatelstvo ČR.

Protože nemůžou nám říct: "víte, nouzový stav bude teď několik měsíců, abychom na vás mohli dělat pokusy, když jsme to v Bruselu podepsali"...proto psí oči a prosby: jen 14 dní, jen 3 týdny,

ještě to vydržte, už bude konec, společně to zvládneme, čísla nejsou dobrá...atd."

Odkaz a dokument Státního Ústavu pro Kontrolu Léčiv (SÚKL):

https://www.sukl.cz/.../stanovisko-odboru-klinickych...

ODKAZY na zdroje informací: uvnitř článku:

https://docs.google.com/.../1IJP7khbdrAEvMZ6eTacC.../edit...


Hezčí čteníčko je u Luborka Křížka. Staví hnízda čápům černým. Na své náklady. Loni jsem mu poslala finanční obnos na podporu. Občas rozdávám potřebným. Otevři svou mysl - na překlady. Luborkovi - na kovové konstrukce. Janě Vyhnánkové, když jí předloni před Vánoci někdo ukradl tržbu s dvanácti tisíci. Vyzvala jsem k následování - a my jí dali dohromady asi šest sedm tisíc. Taky Irisce pro jejího souseda na chalupě, co mu přivezli kozlíka. Jak mi to tak přijde... Když mám, dám. Luborek je znám svými tůňkami na zadržování vody. Lubor chodí krajinou, kouká po hnízdech čápů černých. Pokud je pod stromem binčus, svědčí to o stáří hnízda a nebezpečí zřícení hnízda i s mláďaty. Shodí ho, do stromu vsadí kovovou konstrukci a hnízdo připraví pro nové hnízdění. Postavit hnízdo vyžaduje mozek. Aby čápíci při učení létat měli rozběh do volného prostoru bez větví. Čtu: Bílí čápi také ocení pomoc při stavbách hnízd. Zde, na Mladovožicku, jsme poprosili majitele bývalého lihovaru a využili jeho souhlas s instalací hnízdní podložky, aby čápům nepadal stavební materiál do širokého komína. Nyní mají šanci vytvořit nové hnízdiště, které přetrvá i desítky let. Tak je tomu například v Kosově Hoře, kde jsem před třinácti lety instaloval hnízdo, na kterém již vyvedli desítky mláďat. Letos se opět vrátili a chystají obydlí na sezónu. - Až teď půlnoci pročítám, že se čápík narodil 2015 v Německu. Prohlížím si videa. Kovová konstrukce podložky pod hnízdem přidrátovaná k ocelové skruži. Na dalším vysokánský komín. Prý vynést hnízdo nahoru - pěkný adrenalin. Věřím. A dřina. Poslední video - hnízdo si sedlo na komín. Rozhled po krajině, který bude čapí rodina mít po příletu na hnízdo. Dík, Luborku!

Živé vysílání. Poslanec Lubomír Volný jde k pultíku. Očekávám, že bude hovořit o svém napadení policií. Ani muk. Navrhuje odvolání agenta StB Kůže. Hned první den ve fci ministra zdravotnictví oznámil, že ho nezajímají naše zákony, naše Ústava... Šmejd. Naši poslanci patří taky do kategorie lidských šmejdů. Zmačkat, hodit do koše. Při projevu Volného hlasitě mluví, neposlouchají. Zdánlivě. Jeho návrh totiž zamítli. Přesvědčivě. Tedy poslouchali a jen rušili. Nevychovaní. Poslala bych je vynášet hnízda na komín. Kdo by měl závratě, tak vynášet mísy do domova důchodců. - No, lidské kreaturky. Ty si volíme - totiž: Nevolíme. Jsou nám podstrčení jak kukaččí mládě. Systém voleb - naprosto nevyhovující, nedemokratický, falešný, otrocký. Tady jsme ti vybrali. A ty si vyber. Nazdar! Tak to je.

Dnes jsem nevystrčila dopoledne nos. Ani Zrzka. Ten kočičí drzoun si nás začíná obtáčet. Nenápadně nás podrobit do role otroků. NE! Ráno za tmy přišla kníkat do ložnice. Zaječela jsem, vyfičela. Za minutu přišla znovu. Tentokrát jsem vyfičela já - z postele. Přivřela jsem za ní dveře. Jen jsem se ubalila do peřin, už se senzor rozsvítil znovu. Donutila mě vyfičet ještě jednou. Hnala jsem ji z ložnice. Nemá tam přístup. Běžela s nadějí, že ji pustím ven. Tentokrát jsem dveře zavřela pečlivě. Hned jsem byla v limbu. Čekala v koupelně, až se probudím. Prý si ráno vyběhla na deset minut do zimy, povídal Peťulka. Takhle to, Zrzko, nebude. Když se spí, tak se nemňauká.

Pán tvorstva je tu. S písničkou. S někým venku hovořil.

- Prosím Tě, Mourák chodí okolo domu a brečí.

Stříhám ušima. Co něj vypadne?

- Prosím Tě, co mu mám dát?

Jdu odsypat granulky. Trošku vody.

- Vodu? To on nebude chtít.

Neseme mu ven mističky.

- Když budeš hodnej, nebudu tě vyhánět. A odpustím ti to rozražené čelo. Ale jak budeš honit Zrzku, tak uvidíš!

Kocour se vrhnul na misky. Spěchá. Co kdyby... 

- Ty vorle, to je šroťák, to by bylo na naši kočku. Nechat ji tejden bez jídla. On mi div neurval ruku. Tak já si kvůli němu rozrazím hlavu a dnes mu dám nažrat. Ne, fakt. To jsem ..., viď?

Řehtám se. Včera v noci jsem mu posílala videa od snašky. Připravili dětem na dvoře důmyslnou opičí dráhu. Se zájmem jsem zkoukla starší. Očima jsem cvičila s ní. To jste neviděli, co pro své děti připravili jejich rodiče. Po lavičce, po klikaté čáře, přelézt překážku, přeběhnout lavičku, popadnout těžké závaží, jo - tak skákat snožmo v kruzích tam a zpět, konec - sednout si za stůl. Jinak by stále běžel čas. Příkazy, pozornost, výkon, ostražitost... Během zdolávání malá ještě stihla: 

- Tati, jaký mám čas?

- Dobrý. Přidej!

Jsem nadšená. Nahrávám oslavný vzkaz.

Koukám na další video. To samé, mrňous. Páne, to je šikulka! Pak koukám na jejich aktivity z ptačího parku. Plní úkoly. Jsou s dětmi stále a pořád a furt venku. Vynikající. Naši mladí by si mohli lehnout, odpočívat, sednout k počítači, ale ne! Jejich děti jsou jejich poklad. Stále a neúnavně vyhledávají akce. Chystají pro ně program. I v dnešní - mám chuť napsat jaké - době najdou a účastní se. Rozvíjejí děti duchovně i fyzicky. Skvělé. Děkujeme! Věřím, že tihle, až vyrostou, budou zocelení a připravení chránit svou vlast, potažmo nás, její přeživší. Tyhle děti nikdo nezlomí. Nebudou čumět do počítače a hrát hry na mobilu. Jsou naučené na jiné zájmy. Skvělé!!

Právníčka Jana Zwiertek Hamplová chrání děti před ohrožením zdraví. Též skvělé, vynikají! Děkujeme!

 https://cnn.iprima.cz/porady/zpravy-plus/13042021

Dobrou noc!