Kráva radosti napojí všechny zájemce :-)

28.12.2021

Dnes relaxační. Potloukací. Pyžamový.

Vstávám za šera. Pytel oblohy zaléhá zahradu. Pod kuchyňským stolem rozházené zbytky strouhanky z ryby, kosti, špejle. Dnes je chci roznést ještě ke stromům. Sbírám, jdu vytřít. Mour je ten drzoun?

Mixuji si zdravé jídlo. Míchám pytlíček s dvěma mld. dobrých bakterií; pytlíček na imunitu. Zalévám bylinný koncentrát. Ještě zamířím do peří. Založím si oběd. 

Přetahuji fotky na záložní disk. Dochází mi místo na blogu. Odmazávám fotky. Vybírám si článek ze 7.9.2020. Přemazávám fotky; berou mi hodně místa; vkládám jen odkazy z rajčete. Čtu si, co jsem psala o symbolech, snech. Rovnám si v hlavě tři snová období. První. V době seznámení s Petrouškem. Netušila jsem, jak dlouho, koho jsem to potkala, že mě bude chránit až do konce života - doufám. Doba seznámení. To bylo období pavouků, stříhavek a jiné havěti. Pamatuji na gejzír stříhavek a pavouků tryskající z poloviny postele. Ve spánku jsem utekla a v polospánku narazila na Péťu, zrovna si šel lehnout. Chytil mě do náruče. Co prý blbnu. Ukazovala jsem do postele - vodotrysk! Tam! Pavouci. Probrala jsem se. Aha, to byl sen. Vzpomínám na chobotnici - chapadlem se plazila pomaloučku do postele. Vyjekla jsem. Odskočila k prostředku postele. Vysunula nárazem Péťu. Vzbudil se tehdy.

- Co blbneš?

- Tady! Chobotnice! Chapadlo!

- Jaká chobotnice?

Než mi došlo, že sen. Bušilo mi srdce jak blázen. Za rok na Štrbském Plese mě vyděsila šňůra půlmetrových pavouků zavěšených nad hlavou... Fuj, ty jejich chlupaté nohy. Ne hnědí! Černí! Ta barva. Hnus. Vyskočila jsem ze sna. Strašidelné probuzení. 

Nezeptala jsem se, co tohle období znamenalo. Čištění z doby bubáků? Z doby samoty. Jen já a moje dvě holčičky. My tři. Opuštěné. Vynahrazovala jsem jim to, že nás opustil jejich tatínek, pobyty na horách. V létě na týden chata Karosa Velká Úpa. V zimě často ve čtvrtek luxování, utírání prachu, balení. V pátek odjezd. Šetřila jsem, jak jsem mohla. Měla jsem pár chalup a ubytování v Peci za pár kaček. Chata Lokálka - to byla nějaká traťová distance - bylo to to slovo? V sousedství Chata Alena. Pan Brát nás nechal jednou v létě nocovat asi za desetikorunu v dřevěné chaloupce vedle jeho domu. Nejraději jsem jezdívala k panu Vaněčkovi. Letos v létě jsem z hotelu Hradec u snídaní hleděla na ty tři domy na kopci za čističkou. Číšník, řezník, zelinář. Když jsem ukončila VŠ studium, naskočil mi o polovinu plat. Maminka nás odvezla do Prioru v Hradci. Nakoupila jsem všem třem lyže, přezkáče, hůlky... Změřili nám tybii. Do té doby jsem netušila, že ji na těle mám. Mamka nebyla nadšená. Cestou domů:

- Blááázne, kolikrát za rok to využiješ. Tolik peněz jsi utratila. 

Snažila jsem se, aby se investice do lyží vrátila. :-) Jak jsem se nadřela s báglem, lyžemi, cesta z Josefova do Jaroměře utrpení. V neděli večer jsem pobrekávala cestou domů. Maminka nám později jezdívala naproti. naložila nás, bágly, lyže. Mami, díííky! 

Druhé období - neustále procházení hotely, byty, místnostmi. Týden před posledním školicím víkendem pro ředitele škol s dětskou psycholožkou a dr. Svobodou z katedry pedagogiky a školní psychologie - jsem se vdala. Velká změna. Letěla jsem se ve snu mrknout, jak to bude vypadat v penzionu, kam jedeme. Hotel Horizont a jeho interiér znám. Ale Zlosyň... Ptala jsem se dr. Svobody, proč stále chodím různými domy, byty, prolézám stavby, a dokonce jsem si zaletěla mrknout se do penzionu, kde jsme; prý mozek v noci uzavírá etapu života před změnou jména. Vdáváte se. Jdete do nového období. - A měl pravdu. Toto snové období pak odeznělo,.

Třetí sny - asi rok před odchodem do důchodu. Nedávno. Cesty, cestičky, mezinárodní cesta ven z města a u ní taneční parket! Nebo malý chodníček ve vesnici, kterou znám, dlážděný velkými mramorovými kameny; na obzoru se svažoval k moři. Všechny - ale všechny ty sny mám v hlavě. Třetí období si umím laicky vysvětlit. - Končící etapa pracovních aktivit. Cesty, stezičky odchodem do důchodu skončily.

Dočteno. Fotky převedeny do rajčete. Hotovo. Jdu si založit oběd. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-12-28_Hovezi_nekupuji/

Dostali jsme od výrobce hovězí špičku - nevím, co je špička, ale má to tvar špičky. Pravděpodobně něco jako pravá svíčková. Někdy mám pocit, že bych si měla opakovat semtele. Zkoumám. Geboren - chjo. I zvíře se narodilo. Živá bytost. Brr. A my ji sežereme. Maso už mnoho let nejím. Ale darem se neopovrhuje. Odblaňuji. Připravuji na cibulce. Trošku špeku z domácího uzení. Maminka takhle chystávala hovězí. Říkala tomu roštěná. Mé oblíbené. Od maminky... Kořením maso. Vkládám do papiňáku. Jdu si lehnout. Vařilo se, ale ne pod tlakem. Asi to byla svíčková, neb se masíčko rozsýpá. Na závěr smetanu, strouhnout barevný pepř z mlýnku. Musím napsat Troškovo: Nebe v hubě! Petroušek přinesl hranolky.

Mám tu jednu zprávu. Potěšující. Radostnou! Naše armáda sestřelila Santu i s těmi jeho soby!

https://www.youtube.com/watch?v=hibl1m0YrpE

Světlo mého žití mizí na stadion. Nabalen krabičkou cukroví. Pokračuji v ležingu. Kdykoli se vzbudím, vracím si video, zprávy... Znovu klimbám. Linda se vrátila z Phy. Jela si zaveslovat. Zalít kytky. Několik dní od ní slyším z počítače hudbu z Vrchní prchni. Taky má období. Období Chalupářů. Oldřicha Nového a Vlasty Buriana. Teď letí Vrchní. Podvečer. Lekla jsem se. Šest! Ježiši, to už je ráno? Vracím se do reality. Večer. Vstávám. Od Lindy slyším z počítače Jdu s děravou patou.

- Už to umíš nazpaměť?

Řehtáme se.

- Už musíš umět celý film! To už máš snad desetkrát zkouknuto.

- Kdyby jen desetkrát!

- Kde je Zrzka s Mourkem?

- Venku.

- Člověče ty kočky, hlavně Mour, tu proleží život u kamen, jak jsi tady ty s Kitty, je furt venku.

- To on sám.

- To určitě, ovládáš mu mysl. Odvedeš ho ke dveřím. Otevřeš. Lehce nakopneš. 

Mour slyší přes okno můj hlas. Je tu. Žene se k miskám.

- Poslouchej. On za ty Vánoce dvojnásobně ztloustnul. Protože dojíždí misku po Kitty a misku Zrzčinu.

Mourek si pochutná na všem. Dnes jsem uvařila kousky krůtích prsou. Vypil i vývar.

Pán tvorstva se vrátil z mistráku. Nevím, co to je, asi něco mistrovského; prý většinou vyhrál.

- Venku prší se sněhem. Tvoří se ledovka. Krásně křoupe.

- Tak to zítra na kola nejedeme.

- Podívej, podívej se!

Kitty si vyskočila na židli a hospodaří na talířku... 

- Už víš, kdo ráno roztahal zbytky od stolu? Pražanda!

- Ta je drzá! A já bych to hodila na Moura!

Zrzka se vetřela do naší společnosti. Vlezla si za gramofon. Vyháním ji. Kočky si dovolují víc a víc. Jedna vedle druhé. Předhánějí se, která bude oprsklejší. :-)  Tady se uvolňuje morálka! Normálně se rozjíždí! Bude třeba zas nastavit řád!

Mourek dnes pendluje dovnitř ven. Kitty se oťukává se zrzavou hostitelkou. Jde své stresy vytancovat na šantovou rohožku. Natahuje ji drápky. Tančí, vybíjí ze sebe stres jak pominutá. Dokonce si hraje s kuličkou. Očichává šantový polštářek. Ten, který Mour na Štědrý den celý omolásal. Kitty je rozkošná. Než povánoční pohodu zlikviduje její jekot. Péťa vpustil bez upozornění Moura. Dobráka. Jenže Kitty to ještě nepochopila. Vzbouřila dům. Nepotřebujeme prskavky. Kitty prská pravidelně celé Vánoce. Nevím, jestli prská ráda, ale na Moura je vysazená. Ten kočičí provokatér ji dnes šel drze a bez pozvání navštívit do mé pracovny. Tak vysoko asi Kitty ještě nikdy nevyskočila. Shodila na sebe podsedák ze židle. Kitty, ty troubo, jsi tu vítaná a kočky ti jen chodí podávat drápek na seznámenou. I když s velkým vykřičníkem. Mour má zákaz vizitýrovat po domě.

Další dobré zprávy z Galaxie. A taky ze CNN Prima. Na TV Šalingrad koukám, dívám, jako divá. Asi před rokem dva se prohnala internetem konspirační videa, jak nějaké vozítko větší než Zeměkoule vytahuje šlauf do sluneční korony, sálo energii. Někdo z NASA snímky pustil. A zakázal. A mazal. A co! Zesměšňoval! Že to jsou fotomontáže! Tehdy se mluvilo o tom, že na Slunci žijí Heliované. Jako u nás rybky používají vodu, lidé vzduch, oni sluneční žár. Tehdy fejk. A dnes se dozvídám, že to ukázali jako vědecký dokument v TV. Ne na české bruselské! Ta jede stále jeden program: LHANÍ A VYMÝVÁNÍ MOZKŮ. - CNN Prima. Ta Prima! Ta Prima je první! Nomen omen! Pouští hodně původních konspirací, hoaxů, fejků, které se v krátké době staly skutečností. :-) Ale nejprve je FB mazal, zakrýval, blokoval... Black rock.

Péťa našel ve schránce poštu. Jasně, kdykoli vytáhnu paty, a to já moc nevytahuji, dostanu do schránky oznámení o nedoručené poště. Rozevírám obálku ze správy sociálního zabezpečení. Nový důchodový výměr. Skvělé! Děkujeme!

Samé dobré zvěsti. Doufám, že bude větší a větší svoboda slova v roce 2022. Že si kdejaký ohrndíra nebude léčit komplex méněcennosti donášením, udáváním. Nebude smět vyskočit na psaní anonymních sloupků, příběhů, zpráv, umělecké nadsázky, příběhů a fantazie. Budeme se těšit! Cimpr Campr spadne do propadliště dějin s AFP. Ono prý to kočko - jak jsem si dnes znovu přečetla - likviduje mimo jiné i mozek. Hm. Mám takový dojem, že ta vědecká studie vybádala pravdu. U někoho to platí. Ohledně agrese - to je jisté. Mám zkušenost. Naprostá změna osobnosti u zabodaného. Škoda, že někteří nemají instinkt a intuici. Že netuší, že jejich (NE)moc končí. Že si nevědomě ubližují. Nelituji je. Jen soucítím. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-12-28_-_-/1520136152

Sešli se. Tradičně. Ruští hokejisté hráli s Finskem s nápisem na dresu CCCP. Pro neznalé azbuky - SSSR. Proč asi? Není mi to jasné. A Péťa dostal skvělou soupravu s nápisem ČSSR a státním znakem.  :-) 

https://www.youtube.com/watch?v=WqlZLRAxZfg

Prožila jsem obyčejný den. Krásný! :-) Bezstarostný. Nikam jsem nemusela. 

Dobrou noc!

P. S.

Vědecká studie od společnosti LA QUINTA COLUMNA, kterou tvoří miliony lidí na celém světě!

Pro důležitost další bombové zprávy jsem vám přeložil následující text. Měl by se rozšířit mezi co nejvíce lidí a hlavně lékařů. Lékaři ani nevědí, co pod názvem "VAKCÍNA" lidským bytostem vpravují do těla. Asi nevědí, co lidem injekcí vstřikují a co vše v lidském těle tímto aktem způsobují. Prosím, čtěte vícekráte a rozšiřujte mezi lidi. Ještě je záchrana možná. Zatím.

Přeji vám všem hezký večer.

Jmenuji se Ricardo Delgado (biolog) a jsem zakladatelem a ředitelem společnosti LA QUINTA COLUMNIA.

Všechny analyzované vakcíny (Pfizer, AstraZeneca, Jansen a Moderna) bez výjimky obsahují nanotechnologie. Našli jsme v nich nano-směrovače, které také odesílají MAC adresy, které lze zaregistrovat pomocí bezdrátové technologie bluetooth ve vlastním mobilním telefonu, pomocí aplikace.

Našli jsme nanoantény a plazmonické antény, které takové signály zesilují. Identifikovali jsme také nanorektanty (fungující jako mosty a měniče střídavého a stejnosměrného proudu), jakož i kodeky a určitá logická hradla pro šifrování této nanokomunikace mezi naočkovaným jedincem a vzdáleným serverem.

Surovinou pro vznik tohoto mikrostrukturního spojení je oxid grafenu, jehož přítomnost je pro samosestavování těchto složitých struktur klíčová.

Hlavními mechanismy exfoliace oxidu grafenu v těle na grafenové kvantové body jsou přirozená biodegradace enzymem myeloperoxidázou a mechanismus teslaforézy, tj. elektromagnetické mikrovlnné pole generované signály mobilních telefonů o různých frekvencích.

Oxid grafenu vstříknutý do těla získá magnetické vlastnosti při kontaktu s vodíkem a živými buňkami. Proto se u většiny očkovaných osob projevuje zvýšený magnetismus v místě očkování a později v oblasti horního solárního plexu a lebky.

V organismu je oxid grafenu považován naším imunitním systémem za patogen. Po injekci vykazuje afinitu k centrálnímu nervovému systému, zejména k míše a mozku, protože mají vyšší elektrickou vodivost.

V centrální nervové soustavě může vést k ochrnutí končetin, mrtvici, paraplegii a onemocněním nervového systému. Grafenoxid má vysoký faktor srážlivosti krve a zvyšuje trombogenitu neboli podporu trombózy. V posledním důsledku tyto trombózy způsobovaly nejrůznější kardiovaskulární příhody, jako jsou embolie, ischémie (nedostatečné prokrvení tkání), infarkty, aneuryzma (rozšíření cév) atd. Oxid grafenový má také afinitu k vysoce elektrickým orgánům, jako je naše srdce, zejména při zvýšené srdeční činnosti, a tedy zvýšené elektrické aktivitě. V tomto okamžiku se oxid grafenu zaměřuje na srdce a způsobuje jeho zánět, tj. myokarditidu nebo perikarditidu.

Kromě toho má oxid grafenu vlastnost absorbovat elektromagnetické záření v prostředí a znásobovat ho díky své zesilovací vlastnosti. To způsobuje malé výboje, které způsobují srdeční arytmie. To vysvětluje, proč tolik sportovců trpí srdeční arytmií, jakmile se zvýší jejich srdeční aktivita.

Důsledkem těchto srdečních arytmií jsou mdloby, bezvědomí a oběhový kolaps, který může, ale nemusí být spojen s náhlou smrtí. Velká část naší očkované populace trpí náhlými a neočekávanými úmrtími, když se nachází v blízkosti takových mikrovlnných zdrojů.

Oxid grafenový má také schopnost způsobovat mutace. To znamená, že u lidí, kteří nedávno prodělali nádor nebo novotvar, se po očkování rychleji objeví metastázy a u zcela zdravých lidí je riziko jejich vzniku vysoké. Oxid grafenový je extrémně toxický a jeho toxicita dále závisí na elektromagnetickém záření, které absorbuje.

Ads by FatChilli

Tam, kde se vyskytuje, způsobuje zánět tkání, systémový nebo mezi-orgánový zánět a také kaskády volných radikálů. Jakmile oxidační stres, který tento toxin v těle vytváří, zničí naši "redoxní rovnováhu" a překročí antioxidační práh naší přirozené hladiny glutatonu, náš imunitní systém se zhroutí a vytvoří známou cytokinovou bouři.

Tento oxid grafenu, který se vstřikuje jako základní složka "očkování", se z těla vylučuje plícemi. Pokud je však ozařován v době kdy se nachází v plících a není vyloučen, způsobuje zánět plicní tkáně, tedy oboustranný zápal plic!!! Pokud očkovaný přežije první dávky injekčně aplikovaného grafen oxidu, je v těle odbourán neutralizujícími protilátkami, které jsou zodpovědné za jeho rozklad.

Jakmile grafen a jeho toxicita zmizí, zmizí i naše protilátky, které látku neutralizují a také vyvolají nadbytek imunoglobulinů. Proto jsme nuceni každé tři měsíce podstoupit nové očkování a udržovat hladinu těchto toxických látek v organismu pod záminkou, že již nemáme imunitu. Nakonec je neexistující, neizolovaný, nepřečištěný, nekultivovaný Sars-cov2, oficiální verze i jeho varianty, ve skutečnosti oxid grafenový, který byl vědomě a dobrovolně přidán do očkování proti chřipce 2Q19-2Q2Q.

Jinými slovy, onemocnění označované jako "COVID-19" je jednoduše akutní, grafenově zesílený, syndrom ozáření. Proto byla první a v podstatě jediná "vlna" zaměřena na naše seniory v domovech důchodců, kteří vykazují téměř 100% proočkovanost proti chřipce. Naši senioři byli nejprve očkováni touto látkou a poté ozařováni známými anténami mobilních telefonů. Podezřelé je, že v osmi z deseti případů se jednalo o osoby, které se nacházely v bezprostřední blízkosti domů s pečovatelskou službou a domovů důchodců.

Genocidu našich starých lidí využili jako záminku, aby světové populaci sdělili, že se jedná o nový koronavirus, a tím prosadili injekční aplikaci Grafenoxidu po celém světě ze strachu z takzvané "nákazy". Cílem je vyhladit velkou část populace a využít vlastností modulace chování, které grafenoxid nabízí v oblasti neurověd a umělé inteligence, a aplikovat je na zbytek populace.

Grafenoxid má zvláštní zálibu v neuronech. Jakmile se v něm uhnízdí, vytvoří umělou neuronovou síť, která postupně nahradí přirozenou neuronovou síť.

(pozn. překladatele: možná vám, vážení čtenáři, nyní dochází, proč nám vyhrožují s ZOMBI-APOKALYPSOU. Tito očkovaní lidé budou ovládány 5G sítěmi a budou jako loutky ovládané na dálku vykonávat nařízené úkoly přes 5G sítě. Je to hororové scenário, které se může díky této technologii uskutečnit. Proto nás WHO a jiné státní organizace před touto APOKALYPSOU varovali. Viz poslední díl filmu MATRIX, kdy ke konci skákali masově změněné lidské bytosti, jako bomby z okna. Nutné film vidět).

Pokud je velikost nanočástic oxidu grafenu menší než 35 nanometrů, snadno projdou naší hematoencefalickou bariérou, membránou, která chrání mozek před možnými vnějšími vlivy, a dostanou se do naší vlastní nervové sítě. Tímto způsobem se oxidu Grafenu podaří zničit neuronální synapse, aby mohl mapovat náš mozek a doslova sbírat data o našich vzpomínkách, myšlenkách, vjemech, emocích nebo pocitech. Teď už chápete, proč byl v některých zemích v rámci této pandemie přijat "zákon o neurálních právech". (pozn. překladatele: proč se všemožně snaží prosadit POVINNÉ OČKOVÁNÍ. Z lidí udělají nemyslící zombíky).

Na druhou stranu lze tento Oxid grafenu dálkově ovládat a bezdrátově stimulovat pomocí nových technologií 4G, 4G+ a 5G.

VŠICHNI OČKOVANÍ LIDÉ PŘEDÁVAJÍ SVÁ DATA NA EXTERNÍ SERVER ŘÍZENÝ UMĚLOU INTELIGENCÍ (MOŽNÁ FINANCOVANOU ELONEM MUSKEM).

Tento informační balíček je souhrnem více než 20 000 hodin výzkumu, skupiny multidisciplinárních vědců, a je založen na vědeckém šíření oblasti technického titulu Dr. Campra, jehož výsledek jednoznačně prokazuje přítomnost redukovaného oxidu grafenu ve vzorcích AstraZeneca, Moderna, Pfizer a Janssen "VACCINES"- Stejně tak je založena na vědecké analýze materiálu a pozorování.

Domníváme se, že neznalost a nepochopení zdravotnického a lékařského personálu v otázkách, jako jsou nanotechnologie, byly využity k realizaci tohoto zlověstného plánu, který nazývají "AGENDA 2030".

Tyto cenné informace, stejně jako všechny zmíněné důkazy a vědecké články, najdete zde: www.laguintacolumna.net

Vzhledem k tomu, že proces "OČKOVÁNÍ !!!" probíhá po celém světě, hrozí nám zánik lidského druhu, jak ho známe, během několika měsíců. V této nové fázi bude přeživší robot zbaven vlastního myšlení, autonomie a svobodné vůle. Stane se zotročeným, zakrnělým a zcela závislým druhem na těchto technokratických oligarchech.

Říkají tomu "posthumanismus", "transhumanismus" nebo prostě projekt "HUMAN 2.0".

LA QUINTA COLUMNA tvoří miliony lidí na celém světě, kteří chtějí zachovat podstatu člověka, jeho úctu k lidskosti a jeho důstojnost jako jedinečného druhu.

LA QUINTA COLUMNA odhalila tento zločin proti lidskosti, který je namířen proti jejímu životu a její podstatě.

Šiřte prosím tyto důležité informace ve svém okolí!

Zdroj: https://t.me/GrapheneAgenda/417

JSEM PŘESVĚDČENA, VĚŘÍM, ŽE SE LIDSTVO ZACHRÁNÍ. BITVA JE VYBOJOVÁNA. SLEDUJME FILM. ALE UŽ ŽÁDNÉ PÍCH.