Kvapná nedělenka

17.05.2020

Neděle. Druhý den školení ve Wisle - virtuálně. Kousek před devátou nás Tina Turner bude svolávat do sálu. Virtuálně - do pracovny; já jsem rozložená v zahradě pod slunečníkem. Do deváté chci stihnout kvantum povinností. Zbytek dodělám v přestávkách na školení.

Jdu se mrknout do diáře. Na nohou růžové obrovské ponožky s bambulkami.

Wau!!

Šlápla jsem do něčeho vlhkého.

- Co to je?

Ne, není to to hnědé. Micinčiny zblitky.

Bože, každá minuta drahá. Rychle pro roli ubrousků. Posbírat. Kbelík s octovou vodou. Rýžák. Šup, šup.

Umýt obličej. Nanést okurkové sérum na posílení očních víček. Sérum okolo očí. Jedno po druhém... Pozdravit zahradu. Najdu pěknou pampelišku k vyrýpnutí? Zobu cestou chudobky. Tak najdu tu pravou s velkým kořenem? 

Vynést počítač ven, sešit, foťák. Natáhnout kabel. Naplnit pračku. Namalovat. Umixovat snídani. Připravit na přestávku suroviny na oběd... Tina Turner už zpívá. Honem, honem pod slunečník.

Přivítání k druhému dni Leader dewelopment weekendu. Na úvod statistika fy. Kolik kvartálů stále a stále narůstáme? Sedm, osm let?  ČR úspěšná. Otázka: Odpovídejte na slido.com Co znamená číslovka 1 772 547 689? Jasně, to vím. Vybírám jednu ze tří odpovědí. Počet našich koktejlů na světě v roce 2019.

Sekce s dr. Borisem Bajerem. To bude honička. Fotit monitor - když svítí sluníčko... Nebude nic moc vidět.

Fyzická aktivita - cvič, snížíš tlak. Proti odvápnění kostí. (To vím.)

Víc kombinací léků zvyšuje krevní tlak. (Jo? A vědí to doktoři?!)

Láska - u mužů se snižuje testosteron. U žen se zvyšuje hladina testosteronu. Přibližují se s hladinami hormonu - rozumějí si.

Důležitá společná snídaně. Antistres. Oddychuj a trav. Méně se tij dostane do tukových tkání.

Bojuj x utíkej = adrenalin = nesnídej ve vzteku.

1 mld. lidí planety obézních. Obezita narostla za třicet let o 40%!!!

V roce 2011 jakási federace diabetiků odhaduje 300 000 000 diabetiků do roku 2030. Špatně. To číslo platí už dnes.

Obezita = mortalita. Cukrovka, vysoký krevní tlak, obezita - vše na sebe napojeno. Chronický zánět v těle. Co udělají lidé? běží k doktorovi. Neudělají se sebou nic. Lepší je začít zdravý než po infarktu. 

Kdo neumí hubnout: zvýší energii. Omezí přísun jídla. Chvíli to vydrží. Zvyšuje se riziko zranění. Snižuje se regenerace. Ubývají svaly. Deficit energie... deprivace spánku. Mentální stav - deprese. Nižší výkon. Když zjistí, že nehubne, stres.

Jak správně hubnout: Nedostat se do nízkého energetického příjmu. Jíst, ale funkčně = snížit kcal.

Doktor nabral rychlé tempo - tuky, sacharidy, bílkoviny... Kde, v čem, co způsobuje nedostatek... Vláknina. Mikroživiny. Chybí v zelenině, ovoci... Imunita...

Další sekce. Blíží se polední pauza. Rychle vybrat pračku. Vymáchat ručně dávku v octové vodě. Vyždímat. Sebrat prádlo. Pověsit... Umíchat tvaroh. Kamenínový starý pekáč po babičce. Vytřít máslem. Dnes se Petroušek těší na zemlbábu. Hotovo. Rychle oloupat křen, jablka. Honem, honem. Mám dvě skleničky křenu. Už víc nestihnu. Tina už zpívá. Musím k počítači. Ještě nabít foťák.

Včera Patrick Degroote - člen prezidentského týmu 20K. Dnes s manželkou Inge de Geest. Nádhera. Moc hezky se doplňují.

Chcete-li zůstat mladí - SNĚTE.

Pokud je silné PROČ, je JAK jednoduché.

Ona je adoptovaná do pěstounské belgické rodiny. On byl barmanem na tenisových kurtech. Ona studentka. Zavolala mu, jestli s ní pojede na školení Herbalife. Na Extravaganzu. Měla nádherný hlas. Neměl vůbec čas.- Jasně, že pojedu.

- A máš kvalifikaci i na párty?

Nevěděl, jakou. Neznal, co je objemový bod. Kvalifikace byla deset tisíc bodů. (Taky jsem kvalifikovala párty na Extravaganze.) on to do konce měsíce splnil - aby se nešla bavit s cizími krásnými distributory. OK. Jejich příběh. Její pěstoun byl krutý. Nedůvěřoval jí. Zaměřovala se na cíle. Luisa Hay jí naučila, jak věřit sama sobě. I mě. Naučila ji afirmace. Dodnes každé ráno jednu z její knihy vyslovuji. V roce 2000 Inge vyhrála zlatou ve světovém šampionátu myslím v aerobiku. V roce 2002 si naplánovala budoucnost na rok. Dala si tam i muže - modrookého atd. Napsala na papír... Přišel Patrick.

Čeho chceš dosáhnout v příštím roce, za deset let, za týden - splní se to. (To znám! Mám to taky tak. Roh hojnosti se mi vyplnil do poslední tečky.)

Nejde o to, CO děláme, ale PROČ to děláme.

Dělej to, z čeho máš dobrý pocit. Co tě dělá šťastnou. (To mám.)

Důležité pro mě: Perfektní neexistuje. Jděte za tím, co je ve vašem srdci. Hlavně, abyste zlepšovali lidi ve svém okolí.

Tihle manželé se krásně doplňovali. Tolik rad jsem dostala. Posílena pro své plány. A nejen v Herbalife!! Jsem silná. Dokážu to! Jsem kamzík, který se kopýtky drží na skále a ještě u toho spásá mechy a lišejníky. Zlo, střez se mě!!!

Utíkám mrknout do trouby. Přidávám deset minut. Deset minut pauza. Za chvíli je tu Petroušek.

Píšu, píšu píšu, kouří se mi od propisky. Hlavně, aby mi nechytil sešit. :-) Závěr - člen prezidentského týmu Petr Ševela. Z našeho týmu. Ohlášení se dějí vždy až v úplném závěru. V listopadu Olomouc. Máme končit v 16,37. Končíme - v 16,30 hod.

- Peťuš, v listopadu jedu do Olomouce. 

- Nevíš, co pro nás připraví. 

- To je fakt. Extravaganza ve Stockoholmu bude letos virtuální. V O2 Aréně, v Lanxes aréně, všude nás je plus mínus 17 tisíc. Na virtuální nás bude připojeno čtyřicet tisíc. 

- Jsou tu.

Mladí.

- Vy jste snad čekali za rohem.

Utíkám rychle upéci buchtu. Třenou. Ananas, banán, pokrýt šlehačkou s kysanou smetanou. Rychle nakrájet chlebíky, trošku je ozdobit...

Se snachou se překřikujeme, doplňujeme, diskutujeme... Roušky, Q anon, krize... Nekrize...

- Holky, už byste toho mohly nechat.

Stmívá se. Chlad. Kluci by už chtěli končit, končit, končit. Jdu svařit červené. Můj kouzelný hrnec ho připraví přesně, jak má být.

Kluci nám sklízejí podsedáky, odnášejí hrnečky, skleničky... Vnučka se směje slovu kuchyňkové.

- Odsedni si.

Přesedám do svého křesla. Bere mi podsedák.

Vidělas to? Dito, tady je to jak v Japonsku. Odjedeš na dovolenou. Vrátíš se a nemáš stůl v kanceláři. Čertík nás posedl. Zlobíme naše klučíčky. Rádi chodí odpočívat včas. :-) Budiž. Ještě jim jdu ukrojit buchtu domů.

Maraton skončil. Víkend byl překrásný. Den byl šťastný. Co chci?

Chci spát. 

Dobrou noc!