Marmeládový

12.07.2021

Vyhledávám si činnosti, abych nemyslela na blbosti. Tak mi radí Péťa. Je dobré ho občas poslechnout. Abych neposilovala negativní myšlenky. Pro mě asi nejlepší nevycházet. Věnovat se kočkám, zahradě, svým lidem.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-07-12_Kocky_a_kotata%2C_a_Mourek/

Ráno. Neslýchané. Oni to fakt uvedli v realitu. Otevřeli dvě očkovací místa. V obchodním centru - to je jako v restauraci, než si objednáš, zabodají tě. Na nádraží cestou mezi fetkami jdeš k východu s nápisem východ pro hrdiny s tečkou. Nádraží mi asociuje veřejné záchodky. Hodíš babce na talíř minci a dostaneš toaletní papír a zabodáníčko. Bez registrace! A když budeš mít štěstí, vylosují tě a vyhraješ smuteční věnec, dubovou rakev nebo duo Eva a Vašek na CD s pohřebními písněmi. Vlastně u nás losují tenisky a telefon. To v Polsku se losuje o milion zlotých. Sice nevím, kolik to je, ale zní to pěkně. Milion! Ty vorle, to se mi jen zdá. Obsahy lahviček s experimentálním dryákem někde už vylévají. To je škody, to je škody! Tak šup šup, otevíráme nová zabodací centra, ať se to vypotřebuje. A než ti ujede vlak, dostaneš včelku. Degradace zdravotnictví. Nachytali dlouhé fronty lidí. Hlavně v obchoďáku. U toho vlaku, tam je to vošajstlich. Aby ti kvůli minutě nefrnknul rychlík. - Jsem asi stará hloupá škola. Mám kartu o obvodního lékaře. Nedovolila bych si nikde stoupnout do řady na něco, o čem dnes Pavlu Zítkovi ministr Vojtěch prozradil, že se to zkouší už rok. UŽ ROK! Super. Dřív se zkoušelo deset patnáct let. Dnes se jde rovnou na ostro na lidi.

Mixuji si zdravé jídlo. Dávám jahodu. Stylově. Teď hodně popíjím jahodu a když si utrhnu mátu, chystám mátu.  Nosím si telefon po domě. Padají mi oči z důlků. 

Baví mě ze Srdcem pro vlast Pavel Zítko - TV Světlo. Na Chodově otevírání zoufaleckého pokusu - zabodat, zabodat, zabodat točí i TV Raptor. Pohybuje se tu i provokatér Patrik. Skvělá trojka. Pavel nejlepší. Protože má v hlavě hodně informací, je sebejistý. Nestydí se anglicky cizince zeptat, jaká je záruka, že se po píchánci neumře. Dva chlapi v civilu je odtlačují dál. Ochranka se vydává za návštěvníky obchodního centra. Jenže Pavel nebo Patrik se vysmívají. Drátky v uších. Pod košilemi zas ty zbraně. Bože! Divoký západ. Zbraní se bojím. Přichází komonstvo. Eso jedno vedle druhého. Jen cizinec -  to nevím, co nám říkal. Ale určitě něco hodně, ale velmi a moc a strašně závažného. Mám pocit, že jsem slyšela francouzštinu. Asi očekával obyvatelstvo na jazykové úrovni. Nikdo se nenamáhal překládat. Proč taky! Žádný potlesk. Pokud to byla francouzština, rozuměl pravděpodobně jen Babiš. U jeho řeči jsem přebírala jahody. Jen jsem ho slyšela. Víc jsem vnímala jeho řeč. Zdál se mi smutný. Bez energie. Jen jsem si to pomyslela, ozvalo se za mnou:

- Mami, jak to říká! On tomu nevěří. Není přesvědčen.

- Teď jsem si to přesně říkala. On tomu nevěří...

Ve stejném okamžiku stejná energie nás obou. Bomba je, že se najednou umožňuje alternativě jednat v PS. Dnes se velkomožní sklonili k pro ně bezvýznamné TV Raptor, spíš TV Světlo - Pavlu Zítkovi. Raptor točil. Nekladl otázky.  Valila jsem oči. Pravděpodobně se blíží volby. :-) Jestli budou!

Myslím na Babiše. Bude mít nějaké trápení. Asi nemoc.

Přenášela jsem mobil po domě u práce. Odvaha ministra Vojtěcha mě překvapila. Dal rozhovor v obou centrech. Sice jeho odpovědi pro mě skandální, ale neutekl. Prý neplánoval ve sněmovně minulý týden probírat  zdravotní zákon. Nestyděl se lhát. Už je to otrkaný starý kozák. Jakýpak copak. Stejně si lidi nic nepamatují. Totéž premiér. Odvážil se k davu. Dokonce věnoval Pavlovi delší čas k rozhovoru než meinstreamu. A že měl Pavel pěkně nachystané otázky! Třeba jak to souvisí s plodností. A konzultovali jste s nějakou agenturou ten nápis, že hrdina je ten s tečkou? - Vždyť den co den hovoří na stejné téma na TV Světlo.   

Vousatý hoch Patrik se Babiše ptá, proč mu nechce jeho alergolog napsat, že kvůli astmatu nesmí nosit roušku. Babiš ho hned odeslal k lékaři. Patrik vyšel vyděšen:¨

- On mě doporučil očkovat se. :-)                                                                            

Linda odjela.

Zapínám Bošku - na lisování rybízu. Božku ne. Bosch.  Telefon.

- Peťuš, neříkej, ne, neříkej, že už je poledne.

Vtipkujeme.

- Peťuš, já se cítím jako v Protektorátu. Ale já to nezažila. Vůbec nevím, co to je. Ale jsem jak ve válce.

- Furt ti říkám, neposlouchej ty hovadiny. Pak seš z toho v Protekotrátu.

Vařím marmeládu. Míchám za studena. Znovu zapínám stroj. V klidu, harmonii a měle nahozené pohodě zpracovávám nejprve černý rybíz. Pak lisuji červený.

Než se dokodrcám k výsledku, Péťa už je tady. Ukazuje na vylisovaná jadýrka. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-07-12_Marmelady/

- To bych mohl vynést, viď?

Nevím, jak to myslel. Celý život jsem výlisky vyhazovala. I maminka. Asi dva tři čtyři roky mám zdroj velmi aromatického rybízového čaje. A jak je barevný!

Kočky, kočky, kočky. Jejich nožky sílí. Začínají vědět, co chtějí. Orientují se. Zrzka přiběhne, zameká, probere je. Packou si je přidrží.  

Venku je divno. Teplo. Přece zima. Nebo stárnu. Dnes bych do bazénu nevlezla. Třicet stupňů - dobrá, ale ovzduší nehřeje.

Myju stroj.

- Kde je ten špunt?

Sáhnu do hrnce ve dřezu. Ukazuji ho.

- To je ten, co jsem za něj zaplatil sedm nebo osm stovek. To neztrať. 

Proto si to pamatuje. Ano, vzpomínám, taková nanicovatá součástka, jak je důležitá!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-07-12_Uroda%2C_zahrada/

Až před školením běžím do zahrady. Mami, to bys asi koukala. Měla jsem v plánu Tě sem dovézt. Projít zahradu s vozíkem. Mami, to mě mrzí, že to nedopadlo. Bylo by to naposledy. Na druhou stranu - už nemáš trápení. A já si tě skoro každý den pouštím. Dnes jsem se kochala, jak jsi jedla loni v tento den borůvky, maliny... Mluvily jsme o tvých milovaných Velichovkách. Asi jsi na ně měla krásné vzpomínky... Možná ten poukaz pro snašku nevrátím. Třeba ho využiju. Lávové kameny. Uvidím. Snaška dostala ode mě náhradu. Mami, Velichovky jsou i moje vzpomínka na dětství. Obchod, kam jsme s Emou na jednom kole jezdily pro chleba, sušené mléko. To byla dobrota. Lepilo se na horní patro. A bylo to nebe v hubě. Babička nám vždycky dovolila koupit si eskymo za dvacet pět haléřů. Většinou jsme těžké kolo vedly po silnici. Žádná auta nejezdila. Vedle potravin  byla drogerie. Dřív to vonělo v obchodech jinak než dnes. A do lázní jsme chodili do kina. A někdy koupat se do toho ledového betonového bazénu. - Mami, představ si, dnes jsem našla jednu okurku. Pár malin, utrhla jsem si lusky. Byly sladké jako v dětství, když jsme chodili do pole. Ale ty moje jsou sladší. Utrhla jsem rajčátko. Napadlo mě podívat se pod natě prvních brambor, které jsem sázela. A našla jsem. Mohla jsem je ještě nechat. Bylo tam dost malinkatých. Zítra mám do hrnce. Višně pomrzly. Natrhala jsem si jich pár do pusy. A slaměnku jsem otrhala. Má krásná kvítka. V noci vydatně pršelo. Zahrada se napila. Zalila jsem jen rajčata a mísu se štěstíčky pod střechou. Doprovázel mě Mourek. Je to kocour mazlicí. Vděčný. Nechá si všechno líbit. Jen na zadní pacičky se nesmí sahat. To nemá rád. Ale jinak ho probírám, chovám, mluvím na něj. Slintá blahem. Fakt. A přede. A je stále při chuti. Miluje mléko. Doma mu asi dávali půl procentní vodu. I když jsem mu ve vedrech mléko ředila vodou na napití, vymlaskl misku jedna dvě. Je veliký jako tvoje tříbarevná kočka. 

Na ČT 24 čtu něco o úhynu zvířat z veder. Paní Božena napsala, že je to umělé jako naše tornádo. Připsala jsem pár poznámek. Dostala jsem se na odkaz o med lůžkách. Mamko, to jsem si moc přála pro tebe. Četla jsem se zájmem a trojím druhu. Až ty sem jednou přijdeš, tady už nebude fašismus, ani já. Tvé tělo si bude užívat stálé zdraví a mladý život. :-) V tomhle, který jsi tak náhle opustila, jsme to nestihly. A přitom ses tak radovala, když jsem ti říkala, jak se ti omladí buňky v těle... Zrovna dnes jsem zabrousila po dlouhé době na Tadesco. U takového lůžka tam stál Trump. S chutí jsem si přečetla:

Všechny tři typy lůžek fungují na kvantové úrovni pomocí vibrací a frekvencí, 3D skenerů a refrakčních čoček, stejně jako chirurgicky přesných laserů pro otevírání a zavírání ran.

Mají také velké množství diagnostických a monitorovacích technologií, které specialistu plně informují během diagnostických i opravných relací.

Díky využití energii tachyonových částic a plazmy pracuje tento stroj s lidskou schránkou tak, aby ji maximálně opravil s minimální invazí do organizmu. Všechny tři postele Med pracují s podobnými technologiemi, a byly právě upraveny pro tři různá použití a ošetření.

Postel číslo jedna ... holografická postel. Tyto postele mohou provádět živé skenování těla za účelem diagnostiky a také léčení jakékoli nemoci s mnohem větší přesností za mnohem kratší dobu a s mnohem menší invazí do lidského těla.

Tyto Med postele prohledají každou část vašeho těla pro diagnostiku a interpretaci, včetně vaší pokožky, svalů, kostí, orgánů, žláz, neurologické a hormonální účinnosti. Může také provádět analýzu krve a DNA, a je schopna opravit jakékoli dědičné markery určitých onemocnění a poskytuje rychlou a bezbolestnou analýzu celého fyzického systému těla. Jakákoli nutná operace bude provedena okamžitě, včetně slepého střeva, operace srdce a řezů v C-sekcích.

Holografická lůžka Med jsou vybavena takovými funkcemi, jako jsou: vzduchotěsný pohled skrz operační štít, který snižuje přítomnost mikrobů a klaustrofobii; pohodlné opěrky končetin, anestetikum s tekutým sprejem, laserové skalpely, laserová zrcadla; životní funkce smyslové a zobrazovací; diagnostická a analytická identifikace; a počítačem řízené chirurgické paže.

Tyto Med postele jsou postaveny s velmi pokročilou, ale přísně omezenou umělou inteligencí, která k fungování potřebuje spojení s člověkem, jako preventivní opatření, které také zajišťuje kooperativní soužití.

Počítač používaný k provozu je velmi podobný přístroji MRI, avšak místo magnetiky a záření tyto Med postele využívají plazmatickou energii a pracují s vámi na subatomární a vibrační úrovni. Jelikož žijeme ve vibrujícím vesmíru a vy jste vibrační bytosti (vše je frekvence), jedná se o velmi homeopatický přístup k léčení, který nabízí řadu výhod s malými nebo žádnými vedlejšími účinky ... kromě nezbytného úvodního šoku, úžasu a potěšení!

Už žádné dlouhé čekací doby, žádné nekonečné testování nebo zkoušení léků, které nefungují. Rozlučte se s chemoterapií a rozlučte se s lidmi umírajícími na mrtvici a srdeční choroby.

Med postel číslo dvě ... regenerační postel ... tyto postele se osvědčí zejména pro kohokoli, kdo potřebuje transplantaci orgánu, náhradu orgánu, chybějící nebo oddělené končetiny a kožní štěp pro popáleniny třetího stupně.

Pomocí podobné technologie jako u první postele, kterou jsme zmínili, se tyto postele zaměřují na přímou práci se šablonami vaší DNA, pomocí pole harmonické rezonance, které je stále přítomné v buněčné paměti vašeho těla. Jak mnozí z vás vědí, vaše tělo drží pohromadě díky buněčné paměti, o čemž svědčí váš syndrom "fantomové končetiny."

Tato lůžka budou moci změnit životy mnoha lidí a jejich aplikace jsou nekonečné ... a to je jen proto, abyste mohli začít ... celý váš systém zdravotní péče se brzy změní a stane se podporou zdraví a systémem omlazování.

Jste nadšení, drazí?

Poslední druh Med Bed je pro věk a paměťovou regresi. Tato postel pomůže lidem, kteří trpí traumatizujícími vzpomínkami, PTSD, a pomůže jim osvobodit jejich mysl od děsivé montáže obrazů a jejich srdce vytáhne z hlubin zoufalství. Tato postel vám také pomůže vrátit se k mladistvějšímu vzhledu a pocitu napnuté pokožky a svalového tonusu, a kvalitativnímu zlepšení všech vašich smyslů, zejména zraku, sluchu a chuti.

Pracujeme s vašimi vlastními šablonami DNA a několika refrakčními čočkami, stejně jako s přirozenými vnitřními hodinami vašeho těla, a jsme schopni provádět tyto procedury bezbolestně, s největšími úpravami vycházejícími z vaší vlastní mysli a srdce, a proto se nyní cítíte tak báječně!

Tato lůžka opět používají plazmatickou energii, nikoli radioaktivní materiály, místo toho se zaměřují na rekalibraci a regeneraci, kdekoli je to možné. To vám, uživateli, umožní návrat k optimálnímu stavu ve velmi krátkém čase.

Jen si pomyslete, co tento druh technologie bude znamenat pro vás, pro vaši rodinu, vaše přátele ... všechny děti právě zachráněné z tunelů ... a pro každého člověka zbytečně trpícího napravitelnými zdravotními problémy.

mluvím k vám jménem Intergalaktické Aliance Světelných Bytostí

Tak teď ještě přežít podzim a znamení šelmy a z nejhoršího jsme vevnitř. :-) 

Marmeládky se povedly. Lupají víčka od vařené. Ta za studena se jen převáže. Rybízovou mám za sebou. To je vždycky anabáze vybrat ty správné součástky. Vymýt, zas je rozstrkat... 

Dnes jsem nemusela mezi lidi. Takhle nacvičuji... Asi už navždycky zůstanu doma, v zahradě. Přitom teď už bych mohla vyletět z hnízda... To jsou paradoxy života.

Dobrou noc!