Milá setkání

06.02.2024

Ránko. Dobře jsem se dospala. Ještě tma. Beru si telefon do postele. Poslouchám, poslouchám, usínám. Z dálky slyším zvuk radiátoru. To Žofka skočila na okno. Otevírám oči. Už je den.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-06

Slečna Žofie způsobně leží na parapetu. Nechala mě spát. Pokrok. Z kotěte se stává kočka.

Mourek čeká nalepen u skleněných dveří ze zahrady. Nahlíží jak sova. Ani se nehne. 

- Pojď, dobré ráno!

Vklouzne do tepla. Otře se mi o nohy. Krmení. Doposlouchávám Pavla Zítka. Opakuji si, co už řekl na videu asi před třemi čtyřmi roky jeden doktor. Nemohu si vzpomenout na jméno. Slavný. Od té doby nesu informace v mysli. Hliník, glyfosát, fluor v těle. Koktejl zamíchat vibrací wifi. Kalcifikace šišinky. Přerušení spojení se Stvořitelem. 

Večerník z 5.2.2024

Útok na šišinku je přes fluorid, wifi, herbicid glyfosát a přes hliník. Proto špejlovali. A krutě. Čím vyšší je expozice fluoridu, tím vyšší je pokles IQ. Dr. Philippe Grandsenne:

Shrneme-li všechny výsledky, zjistíme, že existuje určitá tendence. Čím větší je expozice fluoridu během života plodu, tj. prostřednictvím expozice matky, tím větší je ztráta IQ ve školním věku. V průměru dítě ztrácí 2 body IQ na každý další miligram fluoridu. Miligram se může u nás v našich podmínkách klidně stát. Ve fluorizovaných obcích je 0,7 miligramů fluoridu na litr pitné vody. Pokud vypijeme několik litrů vody u obce, můžeme získat několik miligramů fluoridu navíc. To je dle zjištění spojeno se ztrátou kognitivních fcí. Tedy IQ dítěte… 

 Připočtěte k tomu 38 očkování dětí do šesti let věku. Některé šoty jsou i hexa vakcíny. Reakce jsou špatné. Ve třídě víc jak polovina má alergie, astma, autismus, ADHD a další poruchy, které za našich mladých let nebývaly. Takováhle očkovací smršť  tu nikdy nebyla. To je ale třeba, aby si rodiče děti ochránili.

Co se mě týče, nejdu do boje. Za koho? Ať si to vydupou rodiče. Pokud ne, jejich věc.

Začínám v deset. Volá paní, že má zpoždění.

- A to mi vůbec nevadí, aspoň stihnu nakrmit ptáky.

Na druhém konci smích.

Už je tu. Pěkná, co pěkná, krásná štíhlá čtyřiapadesátnice. Povídáme, povídáme, zníme úplně stejně. Tuhle jsem si poznamenala, že už nejsem ve věku, kdy bych důvěřovala a hledala blízkého člověka. Ejhle. Kdykoli si pomyslím nějaké tvrzení, Vesmír mi pošle hru. Manžel této paní chodil s Petrouškem na průmyslovku. Paní si kupuje pro něj. Je nesmírně hubený po operaci kýly. Pak koupí i pro sebe. Vypadá skvěle, jen vnitřní tuky; ty se shodí za pomoci zdravé výživy.

Naše setkání se protáhlo. Hovoří o své rodině, o svém životě. Co všechno dokázala. Ano. Různá školení, kurzy, certifikáty. Tu deset tisíc, tam dvanáct. Vím, vím. Znám. Je šikovná.

Měla jsem v úmyslu jet do Polska. Ne. Pozdě. Cestu odložím na jindy. Ztratila jsem hlas. Dnes nikam.

Včera jsme netopili. V domě přes dvacet dva stupňů.

- Peťuš! Že tu není zima?

- Není. Na to, že se netopilo, tu mám v pracovně ještě skoro jednadvacet.

Tvořím jeden dokument. Dvakrát. Hotovo. Zítra z něj utvořím ceninu. S otiskem prstu.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-06-nic-moc

Zachytila jsem na FB nějaký rychlý koláček. Kokos, dvě vejce, řecký jogurt, banán. Vylít formičku. Posypat sekanou čokoládou. Péci na čtyřicet minut. Hotovo. No – nic moc. No – docela to jde. No – chutná nám to a už to nikdy neupeču.

Přemýšlím o lidech. O sobě. O světě. Žofie už je ve formě. Zas mi chtěla vyhrabat krabici papírů. Tisknu na ně z druhé strany. Káča. Co ona tam chodí hledat! V adventu jsem myslela, že si tvoří pelíšek pro koťata. Ale ne, ona jen vizitýruje a dělá bugr.

Honzík se stavil. Přinesl pětilitrovku zelí. Loni nám přinesl dvě; snědli jsme. S chutí se do zelípouštím . Zdroj vitamínu C.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-02-06-rozdil-jedne-lahve

Zatopit, vytřít.

- Peťuš, víš, kolik stál čistič sazí původní?

Čtu mu u původní láhve 149, u nového 199 korun. Odpovídá:

- Zločinci. To je o 25%.

Vařím zázvorový čaj. Sobě sypu do horkého lžičku kurkumy. Ne, že bych ji milovala. Je to skvělý prostředek na záněty. Okolo mě všichni mají záněty průdušek. Čistí se jim buňky. Já zatím hlasivky. Možná znamení, abych mlčela. Poslouchala. Naslouchala. Koho zajímám? Ačkoli, dnes jsme s novou klientkou souzněly, drčely, plakaly… Asi se v nás ozývala nějaká stará zranění. Bylo mi milé slyšet, že je ráda, že mě našla. I já se raduji. Naším znamením je – neúčastníme se grilování. Nevyhledáváme žranice. :-) Jsme jiné. Odlišné.

Jdu spát. Můj hlas se dnes nenašel. Měla jsem krásná setkání, hovory s inteligentními lidmi. Těší mě, že nejsou všichni vygumovaní. Je radost odpoutat se od zaprděného maloměsta. Taky od… Ne, Ireno, nesuď. Mlč. Oni za to nemohou.

Dobrou noc!