Můj den. Kadeřník. Maminka. Válendo.

27.12.2018

Půl deváté.

- Tak vstávej. Vždyť máš někam jet.

Petroušek bere za mě zodpovědnost. Nechce, abych přijela pozdě. A to mě dnes neveze k autobusu ani k vlaku .-) 

- Až v devět budu vstávat.

Problém je, že budík jde zhruba o patnáct až třicet minut napřed; různě to obměňuji a nikdy nevím, v kolik zazvoní. Vylezla jsem v devět. Nasdílet a pročíst loňské příspěvky z FB.  Ve vzpomínkách se vracím... Prožívám znovu. Nj, má marná objížďka ranním městem po zatlučených ordinacích zubních lékařů. Pocit nemohoucnosti. Neúcta k občanům... Žádná pomoc. 

Myšlenka na vnoučka. Toho jednadvacetiletého. Včera mi ukázal svou reklamu. Krásná :-)  Vtipná. Prý si dělal sám casting, vybíral lokace... Nechávám plavat nějaké špičky na bundě. I jeho naivitu, mladickou hloupost. Jaká jsem byla já? Květinové děti taky nevypadaly jako civilizovaní tvorové. Spíš jak zfetovaní elfové. Znovu jsem si připomněla své nedostatky při životních zkouškách :-)  Chci se zlepšit. Přijímat lidi takové, jací chtějí být. Neměnit je dle svého názoru, k obrazu svému. Léčebná fáze ukončena. Fofrem vystartovat. Na desátou kadeřnice. V deset opuštění města směrem Česká Skalice. Cesta volná. Teleportace zas nefunguje. Erika, moje milovaná, šikovná kadeřnička. Funguje - čeká, počítá se mnou. Dělá mi na hlavě zázraky. Chválí moje vlasy. Mám s sebou nový lunární kalendář od Ježíška. Plánujeme do prázdnin stříhání a melíry. Hotovo.

V plánu mám rovnou cestu k mamince. A pak volno. NIC. Stavuji se koupit vánoční svíčky. Neuvěřitelné. Drogerie Teta - nemá. Prý čtrnáct dní před Vánoci vyprodáno. Pochopí to někdo? Já ne. Nemají potřebu prodávat? Purpura - drahá - malý baliček ke třiceti korunám. Ty vorle! Světýlka  na stromeček za polovinu. Jsme v zajetí lunárního vnímání - líbí se mi studená světýlka. To není dobře. Do adventu a Vánoc patří zlatá a červená. Teplé žluté světlo - symbol slunce a červená barva - symbol krve. Života. Na naší lísce a jalovečku svítí studená světýlka. Beru žlutá - namotám až za rok. Ještě ovoce a zeleninu v Kauflandu. Kupuji růže a tulipány. Žlutá - žárlivost. Ta barva se mi líbí. Ale beru červené tulipánky a rudé růžičky. 

- Kde je maminka?

- Dole.

Aha, to je novinka. Mamka vždy stoluje nahoře. To je fajn, jí na denním světle. Slouží milované holčenky; srdečná Irenka, krásná štíhlá Maruška, milá paní Jana, láskyplná Květulka. Všechny dělající svým klientům pomyšlení. Ony nevědí, jak mi srdce plá. Cítím opravdové chvění, radostné vibrování v hrudníku... Asi si někdo pomyslí: Blázen. No jo, jsem. Rozkošný blázen. Druhé patro obsazeno důstojným, spolehlivým, ochotným, empatickým, sympatickým personálem. Jedu dolů výtahem do jídelny. Tam se ztratily ty krásné stylové staré historické hodiny. Pan ředitel - chudák - neví, že tam vůbec nějaké byly. Tfujtajxl! Zlodějiny, zlodějinky, zlodějíčkové - drzí, drzejší, ale všechno jednou končí. Jedna vyhraná bitva nevyhrává válku. 

Maminka v jídelně právě dojedla.

- Jaks mě tu našla?

- Vždycky tě najdu. Vyber si. Chceš tulipány nebo růže?

- Tulipány. Ne, růže.

Po obědě nabízím cukroví. Druhý chod prý nechtěla. Rizoto s červenou řepou. Ani řepu nesnědla. Měla jsem přijít o chvilenku dřív. Trošku řepy by snědla... Povídáme si. Mamka má novou halenku a na břiše začančanou :-) Doufám, že ji nedají k vyprání! To by opět byla další halenka na jedno použití. Telefonujeme s Deniskou. Končíme. Maminka potřebuje na malou. S vozíkem se směruje - jak je to možné, že ví kam - na WC. Zvládáme.

- Ty seš hodná. Děkuju ti, jak se o mě staráš.

Mamko, teď tě vyvezu nahoru. Uložím tě do pelíška. Ostříhám růžím konce stonků, aby nasály voděnku. A pojedu za Petrouškem.

Nadšeně souhlasí. Vyjíždíme do pokoje. Pusinkuji. Obává se, aby ji tu nenechali spát až do rána. Uklidňuji, že pro ni přijdou. Otočí se na bok, popřeje dobrou noc :-) Jdu do jídelny za paní Janou. Krmí.

- Maminku jsem obstarala. Nezapomeňte ji vzbudit. :-) 

Domů!! Cestou poslouchám Historii naruby z 18.12. Vracím si první půlhodinu už asi po třetí zpátky. Chci si vrýt do paměti to, co vím. Pall mall: Rusové a Číňané jsou jediní dnes, kteří umějí stáhnout lidi z kosmu vždy bezpečně dolů na Zemi. Na Rusko lumpen kavárna a havlující kotlina hází - pardon - sračkomety lživé informace... Máme hledět na Rusko jako na zbídačelou zemi ve srovnání s naší ekonomikou. Opak je bohužel pravdou. FED a napojené banky se opírají o humanitární bombardování celého světa, provokování válek. Rusko má obraz neduživé chudé země. Jenže životní úroveň Moskvy převyšuje několikrát Prahu. Rusko - nesmírně bohatá země nerostným bohatstvím - láká jestřáby... Z čísel vyplývá, že za každou příchozí miliardu z EU jsme zaplatili ze společného miliard deset! Hledám článek. Prohlížím si grafy zadluženosti v procentech k HDP Rusko/USA.


Profesor Milan Zelený: Degenerace "české" ekonomiky nastala prof. Ing. Milan Zelený, M.S., Ph.D.

Česká ekonomika byla loni v dubnu zařazena mezi rozvojové země, protože hrubý národní produkt (HNP) je dlouhodobě nižší než hrubý domácí produkt (HDP). Tudíž nemáme kontrolu nad ekonomikou, která nám patří, ale cizinci kontrolují úspěšnější ekonomiku, která nám nepatří. Rozvinuté ekonomiky mají HNP vyšší než HDP, rozvojové ekonomiky mají HDP vyšší než HNP. "Česká" ekonomika byla v dubnu 2017 zařazena mezi rozvojové země, protože HNP je dlouhodobě nižší než HDP. Tudíž nemáme kontrolu nad ekonomikou, která nám patří, ale cizinci kontrolují úspěšnější ekonomiku, která nám nepatří.

Tabulky pana profesora dokazují, proč USA už nejsou a nebudou hegemonem, ale naopak zoufalým topícím se plavcem, bojujícím o život. Prosperitu USA totiž podráží strašný dluh a pokud USA nevyprovokují třetí světovou válku přepadením Ruska a zničením planety Země, už prostě mají jedinou možnost: zrušit většinu základen, přestat provokovat vojenským běsněním, vyházet generály NATO, vyhrnout si rukávy a začít znovu od píky: vrátit se k trhu a dřít a dřít. Se současnou nadutostí je už svět nebere, nebude brát a jak vidno oprávněně. 

Letošní nákupy zlata ruskou centrální bankou budou rekordní a již překonaly rok 2017. V loňském roce přidala ruská centrální banka do svých rezerv rekordních 224 tun (cca 7 201 877 Oz), letošní cíl se očekával přes 200 tun, což již bylo dosaženo. Říjen 2018 přinesl překonání loňského rekordu a v říjnu vzrostly rezervy na 227 tun (cca 7 298 331 Oz). (A to jsou na Rusko stále prováděny sankce)

Odkaz: Skrytá pravda

https://skrytapravda.cz/ekonomika/2109-je-na-tom-rusko-skutecne-tak-hruzne-jak-propaganda-tvrdi-budete-v-soku-grafy-cisla-a-dukazy-mame-se-totalne-svazat-se-zapadem

Obědváme s Petrouškem. Hlásí, že okolo patnácté přijde vnučinka, ale že s ní bude v pracovně, abych mohla spát. Nevadí mi to. Schrupnu aspoň na chvilenku. Zkouknu slovenskou vánoční pohádku. V kritikách vyšla líp než ta naše fašírka všeho. Změna. Snacha mění rozvrh... přijdou až zítra. Mám celé odpoledne pro sebe. Spím, čučím do TV. Včera jsem se nachytala na Onassisův příběh s Marií Calassovou a vdovou Kenedyovou. Proč jsem se dívala, nevím. Ty postavy mě nezajímají. Dnes jsem zachytila konec příběhu Marilyn Monroe. Taky nevím, co jsem očekávala. Hlavně poslední věta, jak se předávkovala. To to nemůžou přiznat?

https://svobodnenoviny.eu/vyslouzily-agent-cia-priznal-na-smrtelne-posteli-zabil-jsem-marilyn-monroe/

Názvy - krásné názvy - našich vlaků zmizly. Proč TV z našich daní nenatočí příběh význačných osobností našich dějin. Inženýr Perner. Chci o něm vědět. Leoš Janáček - natočte. Všechna jména vlaků zglajšaltována - NWO. Lidé, zapomeňte na význačné české osobnosti hudby, techniky, vědy...

Jde mi to těžko přes pusu, ale ČT dnes dala krásný dokument o Karlu Čapkovi. Fakt - povedlo se. 

Nakoukla jsem na Lásku na vlásku á la Princ a chuďas. Pročetla jsem si kritiky štědrovečerní slátaniny s dementním pohlavně neurčitelným rádoby Žitem. I jméno zavádějící. Hanebnost. Neúcta k formátu "pohádka".

Dosledovala jsem mou oblíbenou O medvědu Ondřejovi. Z doby "bojů o pohádku". Vtipná. S doopravdickými komickými scénami a hereckými výkony. Z hnusných padesátých let. :-) :-) :-) Ze stejného roku je i černobílá Jak se Franta naučil bát. Dnes už se z pohádek to důležité vytratilo. Viz pořady Heleny Heclové na SV nebo Příznacích transformace... 

KINOSVĚT. Opakují. La plata - zednářský chrám. Město vystavěné dle ezoterických zásad. V přísných znacích Zednářů. Zašifrovaný svět, přesto všem lidem na očích. Čtverec, kružítko...Symetrály ulic - propojenost budov - obrácený kříž. La Plata má minimálně čtyři lože. Zednářská symbolika není všem lidem viditelná na první pohled. Starší dcera mě asi před třemi čtyřmi lety navedla, nalákala na Dům z karet. Unikátní seriál. Bránila jsem se, že na americké bláboly nekoukám. Už znělka - hudba, s dunivou dolní vibrací chytí pozornost člověka. Iluminátské znaky, symboly, pomníky... Na hrobkách přesýpací okřídlené hodiny - omezený čas. Na radnici majestátní balustrádové schodiště s dvěma kopiemi Sochy svobody. Temná rádoby Socha svobody... Na radnici i v městě sochy a plastiky s tváří Bafoneta. Lucifer - pohanský bůh - Světlonoš. Vnímán jako přínosný, cesta za osvícením. Sochy s iluminátskými gesty... IIuminátské znaky stojí na alegorii zednářů. Město záhad, legend...

Prožila jsem hezké odpoledne. Nasála informace. Petroušek je tu. Mléko přivezl. Ty vorle, čtyři litry! Kakajičko, hustá kaše. Závěr. 

Užila jsem si to. 

Dobrou noc .-)  

P. S. Micince dnes prý koukal z boudičky ocásek. To by mě zajímalo, jak je to možné :-)