Na dobrodružnou výpravu

18.11.2021

Je mi hezky. Bez svaté bedny, jen tak. Se svými klienty. Se svou rodinou. Se sebou. V nejlepší společnosti. Moje děti, jeho děti, naše děti. :-) Jako kdybych už někdy zažila válku. Dobu temna. Protektorátu. Dobu deprese, strachu, poraženectví. Sledovala jsem tiskovku - nebyli vůbec klidní. Takoví jako vyklepaní. V rakouském Grazu průvod policistů - jdou s lidmi proti covidmafii. Kdo přesvědčí naše?!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/20221-11-18_Ranko/

Linda odjela. Kitty s ní pojede domů asi za týden. Uvidíme. 

Kamna hřejí, ohárky svítí. Voní tu skořice. Venku nepohoda. Krásně prší. To je dobře. Všechny kočky včetně pražské trénují venku odolnost. Mají teambuilding. 

Dobrá zpráva:

Jiří Šinkora - imunolog: Coronavirsu je normální virus. Od ostatních se liší pouze tím, že ho sledujeme. Coronavirus je běžné nachlazení. Běžný respirační virus. :-) Čekárny pediatrů plné. Normální čísla. Nebude-li se testovat, budeme na nule. Budeme-li se testovat, jsme na sto tisících.

Směšná zpráva:

Poslankyně si falšuje covid pas? Poslankyně největší rakouské vládní strany ÖVP, zodpovědné za celý covid-teror, Eva-Maria Himmelbauer, si přímo během schůze falšuje svůj očkovací průkaz, do kterého si sama vlepuje příslušné nálepky. Bude tohle výjimka? Děje se to jen v Rakousku?

Spíš než směšná smutná. Mnoho sportovců z mého okolí, kteří odolávají odpojení od božské podstaty, končí. Taky by si mohli zfalšovat to, co rakouská poslankyně. Akorát rozdíl - ona zodpovědná za covid-teror, oni nevinní. už se to blíží. Vojenské koncily. Je třeba vše dokladovat. Nahrávat udavače. Bude se hodit. Budou skřípat zuby.  

Proděkan Národohospodářské fakulty VŠE v Praze Miroslav Ševčík označil chystané restrikce za "totální hovadinu" a "ideologii covidismu", kterou přirovnal k nacismu.

Spisovatel Ondřej Neff vnímá tento krok jako nátlak na lidi, aby se nechali očkovat, pokud tak neučinili. Ekonom Ševčík: "Je to totální hovadina. Musím to říct takhle lidově. Je to útok na individuální svobodu. Brát si příklad z nějakých modelů z Německa nebo Rakouska, tak se vraťme do historie. Němci nám přinesli marxismus, nacismus a rozpoutali dvě světové války," vyjmenoval jako příklad Ševčík.

https://cz24.news/farmafirmy-dosahuju-na-vakcinach-zisk-1-000-dolarov-kazdu-sekundu-umoznili-to-neskutocna-pazravost-a-skorumpovanost-politikov-a-strach-hlupost-znacnej-casti-populacie/


https://cz24.news/babisuv-fasisticky-bavorsky-mengele-model-je-nehumanni-totalitni-a-diskriminacni-pravnik-cekam-vlnu-zalob-jedna-z-nich-bude-moje-politici-si-vsak-koledujou-o-mnohem/

Vichřice hněvu přejdou, čistí zůstanou. Když chceme něco, co jsme ještě nikdy neměli, budeme muset udělat něco, co jsme ještě nikdy neudělali.

Půlnoc. Jdu zavolat kočičí trio. Se řevem se prořítila černá střela. Zasyčelo to, jako by vyběhla do koruny stromu. Á, zprava vítězí naše rezatina. Šup domů z nevlídného mokra. S mraucotem se řítí Mourek. Ne za naší černou návštěvou. Domů. Marně volám do tmy. Vyzývám, slibuji, volám, prosím, nabízím. Ne. Jako první noc, když ji tu Linda musela nechat. Mou logistiku - kočičí gang doma, Kitty ven. Nebo Kitty doma, kočky venku -  jsem dnes porušila. Myslela jsem, že. Už víckrát ne. Zatím si Kitty nedobrovolně užívá zahrady.

Co se mi dnes přihodilo! Chystala jsem se za sluníčka ven. Poslední hovor s klientem se protáhl.

- Peťuš, jedu.

- Jeď, jeď. Bude tma. Mělas´ jet v poledne.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-18_Dobrodruzna_vyprava/

Vyrážím. Ve sluchátkách Rudolfa Vávru. Už jsem ho letos slyšela několikrát. Poprvé v dubnu. Pracovala jsem tehdy  na zahradě. Zrovna se k nám vecpával Mourek. Lísal se. Pořad jsem si znovu a znovu vracela a vracela. Uši mi lezly z hlavy. Oči z důlků. Dnes jsem si ing. Vávru naladila už po několikáté. Slyšela jsem ho u Pavla Zítka i na SV.

https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-04-vladimira-vitova_marek-adam_rudolf-vavra_komentare-ans-k-aktualnimu-deni_113-min/ 

Poslechněte si o ovládání naší mysli. Žádná novinka. Útočí se na nás ze všech stran. Dekády let. A pak se ještě najde trpaslík, omezenec, který si chce dokazovat, jak je velký. Bulík to je. Lidi mají držet pohromadě. Mají si POMÁHAT a CHRÁNIT SE!!! Nemají se vyvyšovat. Mají se družit. No jo, když někomu chybí pár bodíků IQ, je to těžké. Ale vydržíme. 

Jedu tedy po stezce. Odbočuji do vesnice přes pole. Fotím si polorozbořený dům. Tady žili lidé. Hospodařili. Možná se tu někdo narodil. Útočí na mě pes za plotem. Nepříjemně ďafe. Přes cestu další. K prvnímu přibíhá na pomoc druhý ďafal. A k druhému přes cestu taky. Čtyři psi vedle plotu, štěkají špatnou notu. Tuhle koledu si už brzy pustím. To mi fašisti nezakážou. Ještě schůdky do stráně zachytit. Naskakuji, uháním z blízkosti pesanů. Šlapkám na nadjezd hlavní cesty od Hradce. Tady jsem před dvěma lety cestou od maminky zaparkovala. Zábly mě ruce. Obhlížela jsem přestavbu sjezdu, nadjezdu... Mami, to jsem tě měla každý den. Nikdo nám nic nezakazoval. Mami, uteklas´z teroru. Mami, vzpomínám. Mami, ty se máš! Jsi daleko. Ale mám tě u sebe. V srdci. Mamko...

Sjíždím. V dáli světla. Že by se na dálnici pracovalo? Za měsíc ji mají otevírat. Najíždím na mlatovou cestu podél sjezdu. Vede do mamčiny vesnice. Přivádí mě až k dálnici. Co dokáže těžká technika. Úrodné polabské pole má rodit mrkev, cibuli, květák... Ale ne, tady těžká auta udusala úrodný zázrak na mlat. Jede se mi pohodlně až k cíli. Tam jsem chtěla najet. A lehce by se mi to povedlo. Jenže je tu provoz. Občas náklaďák. Dělníci asi končí. Přelézají svodidla. Odcházejí. Nemám odvahu. Nějaké soukromé auto. Asi prominentní. A další. Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější. Víc tu brázdí budoucí dálnici nákladní. Podél dálnice vede mlatová cesta. Stmívá se. Už nemám rozhled. Jedu pár kiláčků souběžně. Dálnice se mi ztrácí níž a níž. Tady asi bude vysázen svah. Sloupky na plot prázdné. A tady už pletivo pověšeno. Mám pocit, že vidím prachárnu. Ne, pojedu dál. Z dálnice sjíždí osobní auto. Vrací se po mlatu asi do vesnice. Míjíme se. Jedu dál. V bláhové snaze dojet - kam? Do Velichovek? Ne. Moje cesta končí lesíkem. Tak do Velichovek ani nikam jinam nedojedu. Velichovky jsou přece směrem zpátky. Ireno, neblbni. Vracím se asi kilometr dva. Odbočuji tam, odkud prve přijela světla. Hm. Intuitivně se točím doprava. Ve tmě tuším prachárnu. Sem se chci vrátit za světla. Nádherná barokní stavba v ruinách. Tma. Vystavěli tu tři prachárny pro zmatení nepřítele. Všechny stejně přísně hlídány. Jen v jedné se skrýval střelný prach. Vozili ho do pevnosti do malých prachárniček. Jednu máme za plotem zahrady. Sklad piva. Ireno! Seš v háprdepu. Tma. Neznáš to tu. Nevíš, kudy kam. Vpravo? Vlevo? Ztratila jsem se ve tmě. Zkouším vpravo. Po pravé ruce hradba řepy. Někdo ji sem musí navážet. Sem jezdí auta. Tudy jedu asi dobře. A frčím.  Pozor na nerovnosti. Už vím. Když opravovali viadukt před naším městem, vyhýbala jsem se koloně sjezdem dolů z hlavní cesty. Přijíždím právě sem. Z hlavní sjíždějí reflektory. Jsem tu dobře. Stín viaduktu před sebou. Vlevo září překrásné oharky velké hromady spáleného listí nebo větví. Ve tmě se někdo pohybuje. Sedám na kolo. Frčím do vesnice. Na stezku po poli už nejedu. Tma.

Doma vyprávím o své anabázi.

- Peťuš, nechtěla jsem jet stezkou. Vydala jsem se vesnicí. Ani jedna výbojka! Po tmě! Hrůza! U přejezdu zrovna spustili závory. A pak už jsem jela okolo nádraží. Říkala jsem si: Tady za chvíli pojedeš na nákup. Peťuš, udělám rybí pomazánku.

- Tak už jeď!

Vypravuji se autem.

- V prvním obchodě sekurita ví. Kývu hlavou přátelsky. Děkuji za upozornění.

- Musíme se družit! Držet pospolu.

Za mnou paní s volným dechem. Hlídačka se za ní žene:

- Paní nemáte respirátor.

Posunčím, aby se nedala zviklat.

- No, někde ho mám. Ale nenosím ho. Děkuji za upozornění.

Paní se zastavuje. Jde ke mně. Vrhá se mi do náručí. Děkuje. Jsme dvě. Dost málo na tolik otroků. Tolik podělaných strachy. To by bylo mytí! Ale ráda bych ty podělané umyla, jen aby se už nebáli. 

V dalším obchodě mě miloučká mnou oblíbená prodavačka Žandička - prototyp pozitivity, lásky k lidem, udělajícnosti, úsměvu - přátelsky oslovuje:

- Už jste tu dlouho nebyla.

- No, protože mě vaše vedoucí přesvědčovala, že bych mohla být solidární s překrytím úst. Tak to na mě není. Nebudu solidární!!

Usmívá se. Radostné milé sympatické stvoření. Krásná bytost.

Ve třetím nakupuji volně. Nikdo nic. Ale DO PRČIC ZASE SAMA! Copak jsem na Zeměkouli sama?                    Tak krásně se lidé v září začali odmaskovávat. A prd. No, jak chtěj vaši. Našim je to jedno. Lidi si dělají peklíčko sami. Sportovci raději vyloučí nekočkované. Co kdyby, že jo? Kapitán mužstva první ligy - zákaz vstupu na plochu... Tak mu polibte záda. On tu válku přežije. A ještě jednou!! Nezapomeňte si poslechnout - je tam o tom, že i čert musel dostat písemné svolení vzdání se duše!! I vy, kočkovaní, co už máte xtou dávku, i vám tu duši vzali. A můžete se modlit, jak chcete. Odpojení od stvořitele.

Tady to máte!

https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-04-vladimira-vitova_marek-adam_rudolf-vavra_komentare-ans-k-aktualnimu-deni_113-min/

  • Internet Těl - Elektrogenetika - Syntetické Genové Obvody jsou Řízeny Vnějšími Signály - Stop 5G

7.11.2021 (09:16)

[...] Od 16:42 Minuty na téma vlnová genetika, stop5g s rozměrem do více stran. Širší chápání to... [...]

Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit

  • Berkeley Nano Rádio v Jedné Uhlíkové Nanotrubičce 2007 - Lepší než Mobil - Samostavějící Mikrotubule a Nanotrubičky z Uhlíku a z Grafénu - Ovládání Lidí a Vědomí - Stop 5G

7.11.2021 (09:04)

[...] Od 16:42 Minuty na téma vlnová genetika, stop5g s rozměrem do více stran. Širší chápání to...

A na dobarvení - aby pochopili všichni: Jste ochotní stát v řadě s ucpaným dechem, abyste mohli odevzdat své peníze v obchodě - komu? Svým dozorcům, mučitelům, majitelům světa!!! Kdy už to lidem dojde!! Snižování IQ se daří rychlostí blesku.

Tak - Kitty čekala u dveří. Jsme kompletní. Mourek oddychuje na terase. Zrzečka na gauči vedle mě. Kitty povečeřela a odkráčela do svého vigvamu k zaslouženému spánku po cvičení CO. (Pro neznalé - civilní obrana.)

Nasadit masky a spát.

Dobrou noc!

P. S. 

ČESKO: A tak se ptejme:

Kdy už konečně začnou řádně konat orgány činné v trestním řízení?

Michal Brand

Všichni už víme, že očkovaní "proti Covidu" se mohou nakazit, mohou onemocnět, mohou onemocnět vážně a mohou dokonce i umřít na Covid (nebo s Covidem).

Všichni už víme, že očkovaní mohou šířit infekci virem SARS-CoV-2 a že tak mohou nakazit další lidi (a to jak očkované, tak neočkované).

Vláda, společně s opozicí, (stejně jako všechny ostatní režimy západního světa), ale přináší, prosazuje, odsouhlasuje a vynucuje si zavedení do praxe takových opatření, která

VÝSLOVNĚ A JEDNOZNAČNĚ

VŠECHNY POTENCIÁLNÍ ŠIŘITELE INFEKCE Z ŘAD OČKOVANÝCH

VYJÍMAJÍ Z JAKÉKOLI KONTROLY A Z JAKÝCHKOLI OMEZENÍ

Očkovaní se nemusí pravidelně testovat před návštěvou veřejných prostor anebo veřejných, třeba i hromadných akcí. A proto očkovaní v přímém důsledku režimních opatření šířit mohou a bez jakékoli pochybnosti také skutečně šíří virus. Masově. Nekontrolovaně. Mnohem více než neočkovaní (kteří se musí pořád a pořád testovat a musí ihned do karantény.)

(Viz. např. https://voxpopuliblog.cz/nakazu-covidem-siri-hlavne-ockovani-dokazuji-to-oficialni-data-2/ )

Očkovaní, kteří přijdou do styku s pozitivní nebo klidně i nemocnou osobou nemusí do karantény. A proto mají s vysokou pravděpodobností nálož viru. A proto tedy očkovaní následně virus šíří v populaci (v zaměstnání, v hromadné dopravě, v restauracích, na hromadných akcích typu koncertů, kina, divadelních představení).

Očkovaní se nemusí testovat, ani když pracují v nemocnicích nebo ústavech sociální péče. V přímém důsledku režimních opatření tak právě očkovaní ohrožují pacienty nemocnic, ať už covidové nebo necovidové. V přímém důsledku režimních opatření tak právě očkovaní ohrožují staré a často chronicky, dlouhodobě nemocné a slabé lidi v ústavech sociální a dlouhodobé péče.

Očkovaní mohou být nakažení, mohou být infekční, mohou onemocnět, mohou covid šířit. Volně, hromadně, zcela bez jakýchkoli omezení. Proč je režim nenechá testovat? No, jednak by se ukázalo, jak moc je toto "očkování" k ničemu. Ukázalo by se, že se vůbec nejedná o "epidemii neočkovaných". Ukázalo by se, že očkování nechrání ani z 5% natožpak ze slíbených 95%. Ukázalo by se, že šikanování "neočkovaných", uplatňování totalitních, fašistických opatření vůči "neočkovaným", vytváření vyhláškových "norimberských zákonů II." nemá vůbec žádnou oporu ve faktech, nemá vůbec žádné možné zdůvodnění jakýmkoli bojem proti covidu, je pouhým a naprosto zřejmým uplatněním zločinné zvůle moci režimu.

Druhým důvodem, který je ze strany vrcholných představitelů západních režimů (a to včetně režimu českého) zároveň doznáním viny, je skutečnost, že by se ztratila jakákoli motivace občanů nechat se napíchat experimentální, geneticky-manipulující pseudo-vakcínou (genetickou "terapií").

Zcela otevřeně to řekl Babiš (když kritizoval Duška, který se prořekl, že k zastavení šíření Covidu by bylo nutné testovat i očkované):

"Dušek je úředník, který se vyjádřil nepřijatelně a my máme 75 tisíc úředníků, takže jsem mu řekl, že tohle nemůže nikde vykládat, protože jde o nesmysl. Ani to není realizovatelné, není to možné a nikdy to nebude. Jde to proti veškeré logice, když Ministerstvo zdravotnictví všude propaguje očkování a zdůrazňuje výhodu naočkovaných, že se nemusí testovat, tak toto je totální úlet mimo"

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Testovat-ockovane-Ne-To-nikdy-nebude-Nastvany-Babis-po-ranu-v-PL-676897

Takže Babiš otevřeně řekl, že tento režim, jeho "hygienici", "experti", "odborníci", Ministerstvo "zdravotnictví" odmítají testování tzv. očkovaných ne proto, že by takzvaně "očkovaní" nemohli být infekční a že by nemohli šířit covid, ale že režim propaguje experimentální pseudo-"očkování" pomocí zvýhodnění takzvaně "očkovaných" tím, že můžou kamkoli a nemusí se testovat.

A tedy takzvaně očkovaní mohou šířit zcela volně a zcela nekontrolovaně Covid.

S plným vědomím naší "vlády", celé naší politické "reprezentace" (včetně celé takzvané "opozice"), celé naší plejády hygieniků, expertů, odborníků, členů Mesess a členů kdoví jakých dalších skupin "odborníků".

Tím se všichni jmenovaní dopouštějí opakovaně a úmyslně trestného činu Šíření nakažlivé lidské nemoci. Hlavní hygienička, předseda vlády a všichni její ministrové, všichni poslanci Parlamentu i Senátoři, všichni vedoucí pracovníci ministerstva "zdravotnictví" ČR, všichni ti "experti" a "odborníci". Všichni do jednoho jsou pachatelé obzvláště závažné trestné činnosti.

  • § 152 Šíření nakažlivé lidské nemoci

(1) Kdo úmyslně způsobí nebo zvýší nebezpečí zavlečení nebo rozšíření nakažlivé nemoci u lidí, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

(2) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

  1. a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
  1. b) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek,
  1. c) poruší-li takovým činem důležitou povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona, nebo
  1. d) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví.

(3) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob nebo smrt.

(4) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt nejméně dvou osob.

(5) Příprava je trestná.

Ze strany orgánů činných v trestním řízení se pak - pokud nebudou konat, jak mají - jedná o trestný čin Nadržování

  • § 366 Nadržování

(1) Kdo pachateli trestného činu pomáhá v úmyslu umožnit mu, aby unikl trestnímu stíhání, trestu nebo ochrannému opatření nebo jejich výkonu, bude potrestán odnětím svobody až na čtyři léta

Tento režim úmyslně šíří Covid. Cílem je přiznané donucení lidí k experimentální "vakcíně".

Dalším cílem pak nepochybně skutečnost, že západní vlády ochutnaly moc, absolutní, nekontrolovatelnou moc, moc, proti které není odvolání ani dovolání.

A ta moc jim zachutnala.

Moc.

Strašně, strašně moc.

Tak moc, že vědomě šíří nakažlivou nemoc, proti které tak halasně "bojují" (hubou a kromě mrtvých nic jiného nepřinášejícími "opatřeními").

Tak moc, tak strašně moc jim zachutnala moc, že ani nenechají lidi léčit, jen aby oni, ti naši vládci a "experti", zfetovaní pachem absolutní moci, měli dost mrtvých do reklamy na "vakcínu" a do všech dalších "reklam" na všechny další nástroje a další projevy své čerstvě získané absolutní moci.

Protože nebojují proti Covidu. Bojují proti normálním, slušným občanům. Chtějí nad nimi mít tu opojnou moc, absolutní a absolutně opojnou moc. Moc nad životem obyčejných, slušných občanů, občanů, kteří chtějí jen prostě žít, obyčejně, lidsky žít svoje zdánlivě "obyčejné" ale přitom naprosto neobyčejné životy.

A k tomuto cíli mocní a "experti" jdou i za cenu šíření covidu, i za cenu zakazování účinné prevence a za cenu zakazování účinné léčby, i za cenu tisíců a tisíců mrtvých.

Vaše smrt a smrt Vašich blízkých pro ně je a bude jen prostředek. A jak známo - Exitus Acta Probat. Účel světí prostředky. A latinské Exitus má obzvláště trpkou příchuť v kontextu těch Exitus v medicínském slova smyslu, těch tisíců a tisíců mrtvých vyrobených částečně úmyslně a částečně z debility našimi vládci a jejich "experty".

To Vaše smrt, Váš Exitus, pro ně v jejich očích "světí" jejich prostředky.

Post Scriptum:

Pozn.: stojí za zmínku, že dokonce i podle oficiálně přiznaných dat více než 20% vážně nemocných s covidem chytila covid v nemocnici, kde byla s úplně jinou nemocí

https://www.theguardian.com/world/2020/may/17/hospital-patients-england-coronavirus-covid-19

Masmediální propaganda neustále v podobných případech obviňuje neočkované lékaře a zdravotníky. Ale kdo má větší pravděpodobnost nakazit pacienty v nemocnici nebo staré lidi v domovech sociální péče - neočkovaný zdravotník nebo jiný neočkovaný zaměstnanec, který se povinně 2-3x týdně testuje a při každém styku s nakaženým jde do karantény?

Nebo má větší pravděpodobnost nakazit pacienty v nemocnici nebo staré lidi v domovech sociální péče takzvaně očkovaný zaměstnanec, který se testuje, teprve a jedině až když vážně onemocní, a do karantény nemusí, ani kdyby celá jeho rodina ležela na JIPce se super-těžkým covidem?

Pozn. č.2: Je neobyčejně vtipné, když připitomělí agitátoři světlých opíchaných zítřků zkusí přinést nějaký agitační článek pro "očkování" a při své negramotnosti si neumí domyslet, co značí údaje, skutečné údaje, o které svoji agitaci chtějí opřít. A tak se snadno stane, že nám agitátoři z BBC přinesou článek s hrůzným varováním neočkovaným: "Covid ve Walesu: Třetina pozitivních jsou neočkovaní."

A v článku se následně dozvíme neočkovaným jistě přímo hrůzu nahánějící informaci, že z pacientů, kteří museli být s covidem hospitalizováni v nemocnici, je skoro celých 13% neočkovaných. Takže tedy 87% hospitalizovaných ve vážném stavu nutně jsou takzvaně "očkovaní", napíchaní experimentální pseudo-"vakcínou". Tak tomu říkám účinná "vakcína".

https://www.bbc.com/news/uk-wales-58680204

AUTOR: Michal Brand

ZDROJ: czechfreepress.cz