Na Tři krále se začaly plnit předpovědi

07.01.2021

Jak začíná Švejk? Tak nám zabili Ferdinanda? Je večer tříkrálový. Lidé v Americe vtrhli do Kapitolu. DS se nechce, potvora, vzdát. Tatjana Micic to řekla v předpovědi: Stará struktura se nikdy nechce pustit.

Saturn - Uran: Téma - Napětí mezi starým a novým, mezi tradicí a pokrokem. Staré hodnoty a reformy jsou v konfliktu. Může to značit anarchii, neúctu k zákonům a k autoritě. Mohou nastat rychlé změny - osvobození od zkorumpovaných globalistických vlád. Háček: Uran je v býku, není dost konzervativní, může změnám i bránit. Lidé nemají žádnou povinnost respektovat zákony od vlády, která volby vyhrála podvodným způsobem všude na světě. Nikdo nemusí přijmout očko. 2021 uran je v býku tedy v pádu - Uran je vládce Saturnu - může to vyvolat velký odpor, válku, střety. Není to ten Uran, který udělá velkou revoluci jako ve Francii, Rusku, nejlepší by byla revoluce na úrovni vědomí. Ideje. (Aha, proto nás blbnou, proto zamezují vzdělávání.) Uran v býku 1935 - 1942... Byla to depresivní válečná doba. To už není dobré opakovat. Lidstvo by se tomu mohlo vyhnout, kdyby přijalo nové hodnoty, nový bankovní a ekonomický systém, kdyby se začala využívat svobodná energie. Touhle obrovskou reformou bychom se vyhnuli obrovskému konfliktu. Jenže někdo chce válku jako reset. To se dělá po staletí - válkou se udělá reset, resetují se dluhy a zas se nastolí nový starý řád. Jenže toto se nepovede. Už jsme někde jinde.

To ten rok hezky začíná. Jak začal den?

Ráno. Začínám na desátou. Ale nemohu dospat. Požádali jsme o paliativní péči. Staráme se, aby maminka nebyla v ohrožení. Včera jsme ji měly brát s sebou, nevzaly. Chráníme ji před izolací - kdyby se vrátila po vycházce, musela by na samotku. Do cizího prostředí. Chráníme ji!!! Jsme rádi, že je v bezpečí, že už mají aktivizaci, že jsou vespolek.

V mailu se dočítám, že lékař rozhodl poslat maminku do FN na vyšetření. Nemám brýle. Oči mi vypadly z důlků. Hledám je na koberci. Nevěřím, co doktor navrhl?!! Při smyslech? Chladnokrevně. My si maminku opečováváme; snažila jsem se s ní chodit na vzduch, na slunce, aby měla vitamín D, kupuji jí multivitaminy pro ženy Herbalife. - Když se nesmí chodit, tak nechodit! Nechce se mi věřit, že je lékař tak neuvážlivý, že nemyslí na zdraví, bezpečnost, zájmy a život klienta. To je opravdu skandální. A smutné. Nikdo z vedení ho neupozornil? Postrádám logiku; maminka si stále pamatuje, jak jí bolel odběr vzorků DNA z nosu. Vždycky řekne, že jí to bolelo. V kartě mají PODEPSANOU maminčinu vůli; nebere se zřetel na přání klienta. Co by následovalo po návratu z FN? Odsun maminky do další izolace. Byla by vylekaná z cesty, zmatená z cizího pokoje To nikomu nevadí!!? Hlava mi to nebere. Kde je úcta k člověku a jeho zdraví, bezpečnosti? 

Ivin názor: Chtějí se mamky zbavit. A tím i nás. 

Hovořím s paní vedoucí. Bere na vědomí. Vyřídí lékaři. Uklidnila mě. Ještě jí to píšu písemně. 

Zrzka okolo mě radostně lítá. Panička už vstala. Už může ven. Otevírám dveře. Ráda by seděla mezi dveřmi. Půl v teple a čumáčkem v zimě. Cvičí mě několikrát. Nakonec to vzdala. Přeci jenom z horké dlažby do ledového sněhu, ne, to se vylučuje.

Tři králové. Poslouchám na SV pád kabal. Shodou okolností mám otevřenou II. sérii po deseti dílech na Otevři svou mysl.

https://otevrisvoumysl.cz/pad-kabaly-pokracovani-1-cast-kdo-skutecne-vladne-svetu/

https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-12-27-pad-kabaly/

Už bych to měla umět. Templáři, zednáři, ilumináti, Velká francouzská revoluce, bitva u Watterloo - dlužné anglické akcie, zpráva o vítězství, za dva dny ten s frňákem jak klika od dveří stejné akcie za hubičkou nakupuje, světovláda začíná; první a druhá světová... Podpora obou válčících stran. Na tom nelítostný chladnokrevný Nathan Rothschild vydělává závratné peníze. Válka - byznys. A ještě krvavý rituál pro temné síly. Lenin. Sice Rus, ale odrodilý slovanskému rodu.

Zvonek. Klient. Jsme staří. Vždy semeleme celý svět. Doplňujeme se. - Jdeme měřit. 

- Dnes to nebudu mít dobré.

Jak uslyším tenhle povzdech, pomyslím si:

- Aha, tak to bude skvělé.

Když někdo přijde a píská si sebejistotou. Ne.

- Člověče, omládls přes Vánoce o tři roky. Narostla ti svalovinka. Odpálils maličko tuků. Zdvihla se Ti metabolická voda.

- A to jsem se nehýbal.

Jo, nehýbal. Mokře sněží, a přesto přijel na kole. Kdo dnes jel na kole? Kdo je takový odvážlivec? A nadšenec! 

Nabízím mu účast v Jednadvacetidenní výzvě. Organizuje to náš tým. Přihlásit se může každý. Nikam nemusí. Stáhne si tři booky s kuchařkou, dostává cvičení, školení, ještě může získat 3000, taky jedno balení zdravých svačinek... 

https://www.vyzva.katalogcrv.cz/index.php?r=site%2Flogin&user=hrobska

Užívám den. Ještě maličko natahuji sváteční čas. Stmívá se stále brzy. Jdu si do dřevníku pro větvičky. Zahrada se halí do šera. Zvláštní přítmí. Ještě světlo, ale obloha zas pod hliníkem. Jdu si pro telefon. Fotím zahradu. Jabloňka vpředu nesvítí.

Prosím tě, nesvítí jabloňka. Zrzka asi přervala spoj.

Teď jsem byla v fotit stromy. To je divné. To spíš nějaké pako přešláplo, ne?

Zítra to spravím, dnes je zima na ruce. Až za světla.

Zrovna nejdelší řetěz. Tak hezky jsem to před adventem nainstalovala, až jsem dostala i pochvalu, jak to letos máme hezoučké.

Zatápím natřikrát.

Peťuš, už dvakrát jsem myslela, že topíme, a vždycky tma.

Dnes je vychladlý komín. Sněžilo.

Opravdu. Napotřetí se povedlo vcelku lehce rozsvítit okénko kamen.

Vždycky, když jsem vysvětlovala atribut shodný a neshodný, užívala jsem příklady jako domovní zahrada a zahrada domu. Nebo věžní hodiny a hodiny věže, spíš by se hodilo adverbiale loci. Hodiny na věži. Teď mě napadla nevhodnost kamnové okénko. Tady je vhodnější použít okénko kamen. Atribut neshodný.

Pracuji ve svém studiu.

Kde je kočka?

Asi na polštáři

Že není u tebe.

Ve dvacet školení s naším prezidentem. Toho mám v úctě. Mám ho moc ráda. Nevystavuje na odiv své bohatství. Je milý, skromný, pracovitý. Plánujeme rok. Budu se chtít ještě účastnit? Po hodince s ním zas asi ano. Už nemusím. Dělám jen pro radost. Pomáhám lidem s jejich zdravím.

Ještě chvíli pracuji na administrativě. Péťa mi přišel dát pusu na dobrou noc.

Ty máš tady kočičího psa.

Ani jsem si nevšimla.

Řehtám se.

Peťuš, ty sis dal collagen skin booster? Máš i pro mě?

Na noc si dáváme na cévy, na srdce niteworks. Lou Ignarro za něj dostal Nobelovu cenu. Je to zázrak. Cítíme to na sobě. Jo, dobře se po něm taky spí. Obsahuje meduňku. Jenže Péťa si umíchá do jedné sklenice dvě odměrky niteworku a jednu odměrku collagen skin boosteru. Já to mám ráda jinak. Zvlášť. Nejprve na cévy, pak na pleť, kůži, klouby, šlachy, rány...

Přineseš mi taky?

Já sem dvakrát nepůjdu.

Zavírám počítač a jdu si sednout k psaní. Večeřím jahodovo-malinové jídlo. Míchám si dnes výjimečně sama oba nápoje.

Dostávám echo od paní, co má dceru Lindu v Americe. Aha, tak už to začalo. Předpovědi se plní. Jak je to možné? Dávám odkaz českého rozhlasu. Pouštím si Čecha z Ameriky naživo. Prý dovezli čtyři autobusy zakázané Antify. A je to jasné tady titulky, jak příznivci Trumpa vtrhli do Kapitolu. Vysklili okna. Aha, to určitě. Dehonestují ho i na poslední chvíli. Koukám do americké CNN. Dávám si překlady titulků. Prý dítě už sedmdesát let. Prý neumí uznat porážku. Ty vorle! Vždy´t mu ukradli hlasy. Nemá dovolání. Vyčistil bažinu. Temný stát bojuje. Čech vysvětluje, že TV ukázala jako Trumpova příznivce - kdo ví jaký je to atribut a utvoří opačný? J -Prý chlap v kožešině, počmáraný v rukou vlajku federace. Pán říká, když v létě byl na setkáních na podporu Trumpa, že tam nikdy takoví blázni nebyli. TV tendenčně ukáže příznivce Trumpa jako opičáka ze stromu. No jo, tak jo. Už to začalo. Jak to ti Simpsnovi mohli vědět už před deseti lety? Poslední papež pedouš František. Poslední prezident konfederace USA Trump. Aspoň bude klid. Ročně zplenili jednu dvě tři země. Měli prsty v CERNu, v archeologických průzkumech v pohoří Bucegi... EU nemá architekty. Ztratili noty. Tak to půjde do prčic i ten klepající se bábochlap. Nebo jeho klon. Pětkový rok. Nášlapná mina. Tak ať to všichni zvládneme.

Dobrou noc!