Nasněží?

23.01.2021

Celý den doma. Ráno budík. Pohled z okna. Sněhu ubylo. Čtrnáct dní denně sešup do luk. Překrásné. Jak dnes? Mám? Ne. Za hodinku: Mám? Dnes určitě ne. Přizabila bych se tam. Skákala bych z brázdy do brázdy. Dnes maličko pohnu s vánoční výzdobou. 

Petroušek v práci. Jsem ve výborné společnosti. Sama se sebou. Beru si homeopatika. Opakuji si:

Všechno snesu.

Ono člověku nic jiného nezbude. Stále se mi před očima míhají včerejší obrázky utrápených obličejů v obchodech. Jak se to podaří za rok. Za rok takové změny! Co asi naše děti? Jak se daří jim! Vykoukaní z počítačů. Měli jsme nejlepší školství světa. Včetně zvláštních škol. I z nich děti odcházely do učilišť. Měli jsme řemeslníky. Ve školkách si děti hrály. Než nám je začaly mrzačit školními vzdělávacími plány. No jo, potřeba indoktrinace co nejdřív. To jsou ty holky za pultem v Kauflandu. Ti vyhrožovači. Ti přesvědčenci, jak meinstream hovoří pravdu. Mladé za pultem - zažrané, blboučké, sebevědomé, arogantní a zoufalé pro budoucnost světa.

Zakryjte si nos!

To víš, že jo. Ono to jednou skončí. Pak ti řeknu své... - Blbost, neřeknu. Jako té komunistce, jak jsem se na ni rok chystala. Když jsem ji konečně potkala a mohla si před ní uplivnout, ještě jsem jí s úklonou podržela dveře se slůvkem prosím.

Kdo chce zůstat hloupý, neberu mu jeho volbu. Kolo světa v posledním roce otočilo vzdělání do... Nikam. Důsledek - zhloupnutí, vymaštěnost... 

Kam se poděla lidská soudržnost? Přátelství. Slušnost. Přejícnost. Čest. Kultura vyjadřování. Nechce se mi dávat páčiky pod komentář, s nímž srdečně souhlasím. Jenže ho psala žena a je vrcholně naplněn až po okraj výkaly. 

Dnes mi FB nabídnul ve vzpomínce pohled do zasněženého pole asi tři roky zpátky. Zachytila jsem tehdy červenou třiasedmdesátiletou postavičku. Telefonovaly jsme spolu asi před čtrnácti dny. Loni na konci života zdvihli kotvy. Koupili domeček vedle dcery... Psala jsem o ní. Letos už šestasedmdesátiletá. Skvělá baba. Osmdesátka na krku. Stále svěží na mysli i na těle. Té by mohli mladí závidět. Měli by si z ní brát vzor. Nenechala si vzít elán. Přitom jí asi před třiceti lety zemřel syn... 

Dopoledne se nořím do hraní. Řezačka, nůžky, papíry na kreativní tvorbu. U toho vařím. Čistím hlavu. Procvičuji jemnou motoriku. Tvořím. Zalévám si fólie kartičky od Dvou koček. Opakuji si mantru.

Jsem jeden celek se silou, která mě stvořila. Jsem v dokonalém bezpečí. 

Někdo mi poslal brilantní shrnutí podvodu světa od pana Kamase. Poslouchám ho. Zopakoval a doplnil to, co probuzení vědí. Končí: Mojí cílovou skupinou jsou majitelé mozků. :-) 

https://www.youtube.com/watch?v=3IDiFtbBGvE

Skyp s Lindou. V Pze sněží s deštěm. Mohl by déšť zmizet. Přece jenom v lednu bych čekala vločky. A koho to zajímá? Koho zajímá, že v zimě se lyžuje, sáňkuje, běžkuje, bruslí a staví sněhulák? 

Pozvolna sklízím Vánoce. Výzdoba pro mě už ztratila kouzlo. Zas za rok. Dnes je na řadě vrkoč. U skypu jsem ukládala ozdůbky z malého malovaného.

- Mami, ten je strašný.

- Vidíš, pro mě je překrásný.

Hledala jsem jednu maličkatou rolničku. Ležela na ubruse.

Sedám si k dr. Weilerovi. To si poslechnu odpoledne. Malé titulky. Čtu obsah:

Pozor důležité informace

Dr. James Lyons Weiler PhD upozorňuje na historické problémy s vakcínami proti koronavirům, zkoušky na zvířatech nikdy nedopadly dobře

• říká, že součástí proteinů jsou nebezpečné epitopy a ani jeden z výrobců nedbal jeho upozornění, aby tyto epitopy odstranili z vakcín. Tyto způsobují autoimunitní poruchy / poškození autoimunitního systému a mohou vyvolávat nežádoucí autoimunitní reakce proti zcela běžným a potřebným proteinům v našem těle.

• říká, že předpovídal, která část našeho těla bude nejvíce zasažena tzv. "pathogenic priming" a teď tu jeho domněnku potvrzují studie doktorů z celého světa.

• nejedná se o respirační virus, s respiračními příznaky tento virus zasahuje mnoho tkání v celém těle. Máme velkou obavu, abychom se sami nenakazili, ale jak je možné, že nikdo nemá obavu, když mu budou injekčně administrovány tyto proteiny s nebezpečnými epitopy?

• naše tělo má cca 500 000 peptidů po celý život, koronavirus má cca 28 proteinů jaká bude pravděpodobnost, že se ty proteiny budou shodovat? Velmi vysoká!

• 21% závažných vedlejších účinků u MODERNA vakcíny v klinických testech

• že je jisté, že pacienty nelze léčit na plicní ventilaci

• že je jisté, že kortikosteroidy se používají pro řešení autoimunitních problémů jako léčba při nákaze, nikoli vakcína, a to po celých státech

• zmiňuje krevní sráženiny / tady netuší co přesně to způsobuje - my to víme...nanoskopická částice anthraxu... /

• obviňuje politiky a instituce, že udržují lidi ve strachu - proč? (přikládá to prezidentským volbám . video je z prosince 2020)

• pokud budete provádět administraci vakcíny - 21% lidí z ordinace Vám s největší pravděpodobností nepoděkuje a bylo by jim lépe bez Vaší "lékařské pomoci".

• to, že po infekci koronavirem, se u člověka tvoří špatně protilátky se ví již od roku 1990 to není novinka, máme tu také paměťové b-cells a t-cells a není řešením, aby naše tělo mělo vytvořené protilátky úplně na všechno co okolo nás je. Tak tělo nefunguje a je to i biologicky neudržitelné.

• zpolitizovaná reakce na koronavirus byla daleko horší než samotný virus. Terorista by nikdy nebyl tak úspěšný v uzavírání podniků, pokud by toho chtěl dosáhnout bombou, tak jak se tomu děje s pomocí směšného a nepřesného testování 30% false pozitiv a 40% false negativ - naprostý nesmysl...

• sanitizéry, kterými se desinfikují školy, obchody - při testech na myších se teď v rámci výzkumu zjistila u myší, porucha nervových spojení, a snížení schopnosti reprodukce o 50%!

• chce, aby se zodpovědnost za škody na zdraví a za ekonomické škody vrátila do očkovacích programů

• je si jistý, že aktuální kompenzační program je zkorumpovaný, sám byl v jeho součástí, ale odešel, když po něm chtěli falešné svědectví za úplatek

Takže zde máme jasné zprávy o tom co se tu děje.

Pozor na Svědky Covidovi a na to co Vám nabulíkují

Manipulátoři.cz

nebo Iluminator.. jde jim jen o zisky z Vakcín.

Do odpoledne už se ukázalo od FB, že "částečně nepravdivé". Vědec ověnčený tituly před i za jménem skládá jeden důkaz za druhým o podvodu coronavirus. Vakcína schválena na polovinu; zvířata po ní nedopadla dobře; nelze léčit na plicní ventilaci? Tak proč se nakoupilo tolik ventilátorů? A je to částečně nepravda? Která část je nepravda?

Přesto se tolik lehkovážných neinformovaných nadšenců těší na zařazení do testování na studii, jak očkování působí... Ubožáci. Nevědí, co činí. Ano, kovid przní příběhy...

Sigmundová Zdeňka

Statni uradem pro kontrolu leciv je vakcina stale neschvalena!

Dannoura Maegashira

Pokud se rozhodnete pro experimentální vakcínu BNT162b2 založenou na mRNA od společnosti Pfizer a BioNTech , nebo jakoukoli jinou nouzovou vakcínu COVID 19, jste testovaným subjektem ve studii s léky.

Virolog Drosten přišel s testem PCR na covid 19. Absolutně nevypovídající nesmysl vzhledem k tomu, že kovidový virus nikdy nikdo neočistil a neukázal. Zrovna tak jako spalničkový, ale to už je hodně let. Drosten svůj test začal konstruovat v prvním týdnu 2020! Číňani své podezření na nový corona virus oznámili 31.12.2019. Tedy 24 hodin před tím, než začal Drosten vyvíjet test.

Pěkné. Čtu si oznámení nějaké Rožkové, že FN Motol podává trestní oznámení. Hm, a dnes jsem stejnou zprávu četla u jiné paní - o očkovaných lékařích na JIPce. Tak to se budeme těšit, aspoň se dozvíme pravdu. Jen víc čeřit veřejné mínění. 

Petroušek je tu. Nalévám polévku. Servíruji druhé jídlo.

- Peťuš, dnes jsem do luk nešla.

- Má zase sněžit.

Objevila se tu Linda. Přijela se potěšit se Zrzkou. Sobota bez povinností. Odpočívám. Svět je mi jedno. Jsem doma. Myslím na mamku. Má zuby? Dali jí hřeben, aby se učesala? Co měla k obědu? Chutnalo jí to? Měla k dispozici stále horký čaj? Jaké by byly odpovědi na mé otázky v pátek?

NE. NE. Moučnou gulášovou a buchty. NE. NE. 

Dívám se za okno. Otevírám ho. Fučí. Ale ne vlažně. Studený severák. Dobré znamení. Hlavně ať už sněží.  

Pozdní oběd. Následuje pozdní svačina. Jdu utřít tvaroh s vajíčkem, citronovou kůrou, vanilkou, rozinkami. V poledne jsem Petrouškovi na knedlíky neušlehala šlehačku. To on moc rád. Šlehám ji teď. Dávám do mističek. Tvaroh chutná. Čekám, až zmizí:

- Peťuš, dáš si krůtí prsíčka na chleba s okurkou?

- To se mě ptáš teď, když ´s mě ucpala tvarohem?

Mohu se potrhat smíchy.

Vpluli jsme do večera. Linda odjíždí. U Poděbrad ještě sněžilo s deštěm. U Phy už proletuje sníh. Tak to by sem mohlo do rána dorazit.

Vrkoč sklizen. Jeden andílek na sáňkách - zmizelo mu křidélko. Lezu po koberci, hledám. Mohlo se ztratit už loni.

- Peťuš, uděláš mi jiné?

Vystřihuje maličkatý trojúhelníček. Zítra ho nazlatím.

A dnes končíme.

Dobrou noc!