Nedělní pohádka

02.06.2024

Prohlížím si fotky z dneška. Žofka Kéliška pořád někde špízuje. Pozoruje. Zkoumá. Na FB poslouchám zpívání s maminkou v roce 2020. Jsme tam v tom altánu. Byl ledový květen i dnešní den. Mamka nabalená víc, než tehdy v prosinci, jak mi ji pečovatelka pokladní ze samoobsluhy, Jana svezla v kraťasech… V těchto dnech tam pracoval velice šikovný mladý hoch. Opravdu šikovný empatický. To on mi mamku hezky nabalil. Zimní bunda, čepice, teplá deka. Měl empatii. Mamka se vždycky zlobila, že v čepici vypadá blbě. Chlácholila jsem ji. Krásná žena. Vždy elegantní. Upravená. Hodně jí vadilo, že už nemá to, na co byla zvyklá. Vozívala jsem ji k její kadeřnici. Spolužačka mé sestry. Asi před pěti lety šla na operaci s kyčlemi. Skončila éra skvělé vlasové péče. Nemusela jsem se bát, že mamce zmrví barvu. Krásně jí upravila hlavinku. Než jí ji v DD spláchli. Naschvál. Nebo z blbosti? Naschvály jsou vždycky blbé. Pamatuji si jednou, jak mi mamku svezli v roušce. Mícy nebeské!! Blbé. Mamka od mládí x zápalů plic. Plíce proděravělé. Pravidelné lázně. Asi třikrát bronchoskopie… Dýchala jak sentinel. O co šlo? Aby jí ztížili dech?!! Ne, fakt, lidská blbost nezná mezí.

Vozila jsem si pravidelně, ještě i v dobách, kdy jsem za mamkou směla kdykoli, termosku s horkou vodou, skleničku s kostkami cukru, caro, skleněný hrneček, lžičku… K tomu ovoce, pohoštění... Všechno jsem vozila v koši nebo v báglíku na zádech, pokud jsem jela na kole. Dnes jsem ráda, že jsem mamince zajišťovala servis. Pamatuji si, jak jedna stará senzační babička, její dcera lékařka, studený čumák, nejezdili za ní, tak jak s námi chtěla stolovat na terase. Pečovatelka Jana ji nepustila. Paní volala, že chce k nám. Ne, nepůjdete, oni tam mají soukromí. Chtěla jsem, aby ji pustila na slunce k obědu. Ne. Nepustila. Takové omezování!! Taková manipulace! To by se u soudu divila… Video mám dodnes natočené. Strašné. Srdcervoucí. Byla u toho i má Linda. Obě jsem žádaly, aby paní pustila z jídelny na terasu k nám. Ne. Tihle lidé tam nemají co dělat. Natáhnou bílý plášť, a už si myslí, že mají nárok rozhodovat… Ale ne, ti lidé jsou svéprávní. Jo, když začnete odmítat změněnou léčbu, která vede k splínům, pláči, rozcitlivění, k změnám nálad, jo, to vám psychiatrička navrhne ihned maminku znesvéprávnit. A vás vybarví k soudu jako Heroda, který mamince škodí, ubližuje a nejste vhodní k zastupování svého rodiče. Jj, systém. Armáda, policie, psychiatrie. Odjakživa. A škola. Na druhou stranu, pro poctivé, a ty tam byly, Irenka st., Irenka ml., Ivanka, Milan, Kamila, Dana… těžká služba. Snažili, museli lidi omývat, dřít se s nimi… Pečovatelky by měly být bohatě odměněny. Ale také mít odborné vzdělání. Není možné, aby ve škole a v DD pracovali nevzdělaní a necitliví.  Jedna se tam nestyděla za větu: Jsem tady jen kvůli penězům… Pečovatelku bych určitě dělat nemohla, nechtěla a neuměla. Pomáhala jsem krmit, zpívat, aktivizovat, ale to bylo vše. Kdysi jsem si vzala třeba deset babiček, dovolila jsem si, dolů do zahrady. Hrály kuželky. vydupávaly bolest, smutek. Protřepávaly jsme ruce. Podruhé jsem si dovolila synovi pana H. Netušila jsem, že je na brigádě. Byl v bílém. Sjela jsem dolů. Hodinu si nikdo nevšiml, že jim chybí nahoře na oddělení deset lidí. Ježiši! To bylo křiku z balkónu. Co jsem si dovolila, odvést je bez dovolení! Bez dovolení? Zeptala jsem se kluka v bílém. Měl i bílou čelenku. Prý to není pracovník, jen brigádník. Já nejsem vševědoucí. To já fakt nepoznám. On mi to dovolil. Prý, co bych říkala, kdyby si někdo takhle půjčil mou maminku. A něco by se jí stalo! A to se přihodilo - osudově. Přihodil se jí smrtelný úraz. Páne! V zahradě za mnou přišli příbuzní jedné paní. Bývalá uvaděčka v Klicperově divadle. Děkovali mi, že jejich maminku dobře vedu. No jo, jenže  já tu nepracuji. Ještě jednou jsem si dovolila sjet dolů do zahrady se skupinkou. Ne. Už pak ne. Ach, to bylo ústrků. Lidské zášti. Mami, je ti dobře! A mně taky. Jitřím si srdce jen při vzpomínce.

Vedle mě na gauči poslouchám z mobilu Babiše u Xavera. Jo, líbivý. Jenže já souzním s tímhle textem:

Barbora Mala

Od Aluš Beruš

"Už samotná touha po moci je psychická choroba. Zdravý člověk touží po lásce - nechce nic vlastnit, nechce nic ovládat.

Zdravý člověk se raduje ze života - nechodí žebrat o hlasy.

Pouze lidé trpící silným komplexem méněcenností touží po moci, aby dokázali sami sobě a ostatním, že jsou výjimeční.

Skutečně výjimečný člověk se však o moc vůbec nezajímá. Ví, že je výjimečný a žije výjimečně. Svou výjimečnost vyjadřuje svými písněmi, tancem, poezii, obrazy, hudbou…

Politika je vyhrazena podřadným lidem.

Mít úspěch ve světě šílenců je velmi nebezpečné, protože vám jdou všichni po krku - z jakéhokoliv důvodu, oprávněně či neoprávněně, na tom nezáleží.

Osho

Bob AcerTV ŠALINGRAD - Skupina

...takže jasná odpověď a příští postoj pro toho, kdo si toto plně nacítil, žije tím a souzní, zní...,"nikdy nebudu usilovat o volby, nebo zvolení, demonstrovat a bažit po zvolení si kohokoliv takového za zástupce svého lidu a národa"...,

neníliž Pravda ?

Vskutku. Je to tak. Zamýšlím se. Narodila jsem se a už v zabalovačce jsem držela v jedné ručičce křídu, v druhé ukazovátko. Od mala jsem vedla děti z naší ulice. Pořádala jsem na dvoře školní kola TSM. Ne! STM. Soutěž tvořivosti mládeže. Na obráceném dřevěném kalfasu jsem měla nástěnku. Děti zpívaly, recitovaly. Hrála jsem si s nimi na školu. Vyprávěla jsem jim o bitvě u Thermopyl… Ani zdaleka jsem nemohla tušit, že dějiny byly jiné a jinak.

Viz Klenoty života ing. Mišun                             https://www.youtube.com/watch?v=4lDlvSOhgQA

Asi v šesté třídě jsem se maminky ptala, co je potřeba udělat pro to, abych se stala učitelkou. Šla jsem si za svým snem tvrdě. Uskutečnila jsem ho. Nesmírně ráda jsem chodila do školy. A totéž platilo pak i o kariéře učitelky.  Těšila jsem se na děti. Jenže když se to tak vezme kolem a kolem, učitel má moc. Je šéfem ve třídě. Sice malý kolektiv, ale terorizuje děti červenou propiskou. Myslela jsem si, když jsem zůstala doma s maminkou, že se bez školy neobejdu. Kupodivu obešla. A lehce. Už to nebyl ten žal v mládí, když jsem byla nemocná. Podstoupila mnoho operací. A prvního září v nemocnici jsem byla smutná z toho, že se neúčastním zahájení školního roku. Chybím tam. To jsem moc prožívala. Najednou nic. Osvobozena. Všude, kde máš moc, hrozí nebezpečí. Pečovatelka, učitelka, soudce, nejvyšší mírou touhy po moci – politik. Fuj.

https://www.youtube.com/watch?v=q6A8pBi9YoQ


Jen tak pro zajímavost. Poslouchám povídání DavidaWilcocka. Propojuji si ve dvanácté minutě to, o čem právě píšu. O zneužití moci.  Vystudoval bakaláře psychologa. Pracoval v psychiatrické léčebně. Vyhodili ho za to, že se usmíval na pacienty, byl na ně moc hodný. Ty vorle! Ano, byl kvalifikovaný, měl vědomosti, chtěl pomáhat lidem duchovně, tak ho vyrazili. Co mi to jen připomíná!!!

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-06-02-ranko

Ráno. Dnes ráno to bylo skvělé. V devět jsem vylezla. Nakrájela kočinám maso z irského býčka. Na půl desátou jsme byli domluveni s Petrouškem, že mu pomohu s obnovou registrací v jejich pingpongovém oddílu. Pravidelně mu dělám nové registrace, vkládám r. č., fotky; my budeme jen obnovovat. Při obnově vyměníš jen obrázek. Půl desáté. Péťa vchází do dveří. Radostně - že nespím:

- Tady už to žijééé!

Usmívám se. Přivezl mlíčko od krav. Jako od těch krav z kravína, jo? Aby bylo jasno.  Chystám mu svačinku.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-0506-02-svacinka

- Petroušku, ukroj si chlebíček.

Dávám mu na něj mou kedlubničku. Domácí vajíčko. Ředkvičku. Spokojen. Chlebík se mi povedl. A kedlubnička se povedla taky. Protože ji chodil do skleníku poctivě zalévat.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-06-02-moje-mnamka

Sobě mixuji pampelišku.

Tři fotky mám oskenovat. Není nic těžkého. Už vím, že je třeba je zmenšit, jinak by je jejich STIS nevzal. Ok. Další fotky beru z mailu.

- Peťuš, zapomněla jsem, jak se to přejmenuje.

Hledám očima. Edit? Rename.

- Petroušku, víš, co je renejm?

- Nevím.

- Víš co je name, nejm?

- Jméno.

- A renejm?

- Aha.

Hledám písmenko pro zmenšení. Už vím. Ctrl + R. Zmenšuji odhadmo na tři sta nebo dvě stě padesát. Vždycky zmenšenou označím jménem a malým áčkem. Původní originál si pro jistotu nechávám uložen pro případné změny.

- Máš to tam dvakrát.

- Ano, jednu velikou, jednou zmenšenou.

- No jo, to já vím.

Řehtám se. On všechno smaže. Všechno. Já mám v mailu přes čtyři tisíce zpráv. Kdykoli potřebuji, jdu se několik let zpátky podívat. SMS – někdy potřebuji něco oživit. Ne. On trrr. Nemá nic.

Přihlásit se. Dala jsem mu na plochu ikonku STIS. Ťukne, je tam. Jméno, heslo má předvyplněno.

- Ťukni!

- Jako že i heslo tam máš?

- Jsem frajer, ne?

- Aha.

Řehtám se. Ráda s ním jsem u počítače. On ví, že jsem jeho pravá ruka. Ale rád mi napovídá, co on umí.

- Petroušku, jdeme skenovat.

- No, do jpg. Totiž pdf by ti to nebralo.

Jak on si to pamatuje? Máme tři fotky naskenovány, zmenšeny. Bereme ty z mailů. Vede mě:

- Jdi na klub. Registrace.

Vkládáme první fotku. Baví mě ji ořezávat. Porovnávám podobu před rokem dvěma a novou.

- Peťuš, chce to r. č.

- Jak? To nikdy nechtělo. To mají bordel.

Zavolej tomu klukovi. Kluk se diví, proč má říci r. č. 

- A nač to chceš? Nechceš to zneužít?

Diktuje číslo. Tak jedno doplníme.

- To je syn náčelníka…

Velkého hada – mě napadlo. Za socialismu byl manžel kamarádky taky náčelník. Říkala jsem mu Velký had.

No jo. Tak jo. Jdeme na druhou. Holčička. Taky r. č.

- Petře, jdeme špatnou cestou!

- Zkus klub. Členové klubu. Obnova registrace.

- Jo. Tady to je. Vidíš, tady ťukneš na tužtičku. A jedeš jen po těch červených.

Vkládáme. Práce nám jde od ruky. Vzpomněla jsem si, jak se co dělá.

- Peťuš, ta dvojčata poslal v pdf. Zavolej mu. To nepůjde vložit

Nebere.

- Peťuš, napíšu mu mail.

Píšu rozverný mail, že to zkonil, podepisuji se čaues Petr.

Volá Linda. Jedou do Světí, pro travertin…

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-06-02-lijak-boure-se-dobre-sleduje-z-okna

- Tady už se střídají prudké sprchy. Ale to jsou průtrže! Žofka je tu s námi. Bojí se bouřky. Mourek přijde mokrý. Jako včera v noci. Musela jsem mu vytřít kožich..

- Nás to obešlo. Mami, my se nestavíme.

Slyším hlas jejího Petra.

- Jo, my sestavíme na dort.

Řehtám. Jj, mlsný jako kozel.

Pozorujeme provazy za oknem. Troje oči. Moje, Petrouškovy, Žofčiny.

- Čoveče, zeptej se Lindy, jak máš převést pdf na jpg. Ona je totiž pružná jako já.

Kácím se. Stále se řehotám jeho nekonečným vtípkům; permanentně optimistický veselý člověk.

- Peťuš, teď si musím udělat statistiku Herbalife, abych se umístila v žebříčku.

Ještě než si začnu svou práci, chci Lindě poslat fotky v pdf, aby mi je převedla. 

- Mohl bys mi říct, kde máš ty dvě pdf?

- Jsem to smazal.

- Ty koni pakoni!

Zlobím se. Smazal mi to pod rukou. Honem jdu do koše.

- V koši je nemáš! Jsi docela důsledný v mazání!

Ne, zrovna ty dvě inkriminované tam nejsou. Napadlo mě vzít je z uložených. Jsem šikovná.

- Petroušek se ještě vrací do mé pracovny.

- Že je prdel s dědkem, viď? Pusu!

Miluji práci s ním. Miluji jeho kecy. Miluji povídání s ním. Miluji naše máchání v bazénu. Miluji ho. Děkuji za léta s ním.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-06-02tady-se-spi

Žofie si hodila šlofíčka. Jen Petr zdvihne zadel z křesla, už se mu tam nakvitýruje. Nic s ní nehne. Ona vyštve Mourka z krabice. Je jak ohnivá čára. Je všude.

Rychle jdu zadělat na jahodové a meruňkové knedlíky. Blíží se třetí hodina sluníčko se vystavilo na obloze. Zahrada totálně zalitá. Několikrát.

- Tyhle knedlíky si nechám na večer.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-06-02-tady-nekdo-chodi-pod-okny

Jde obejít zahradu. Žofie panáčkuje na opěradle sedačky.

- Žofi! Kdo tam je?

Petroušek vylívá vodu ze střechy houpačky.

- Mami, už jsme u závor. Přijď ke brance podívat se na ten travertin, jestli by se ti taky líbil.

Panáčkujeme u branky oba. Travertin dáme jako nástavbu na venkovní vodovod. Bude hezký k fasádě.

Pochutnávají si na dortu.

- Mami, mohla bych si sníst knedlíky?

- Můžeš.

Vyprávějí, jak z dálnice odvedli vodu na starou silnici. Poslali video. Laguna tam, kde nikdy nebyla. U sjezdu v Semonicích. Hrůza. Asi projektovali už noví inžové.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-06-02-odsud-ma-na-me-nejlepsi-vyhled

Máchám pračku ručníků v octové vodě. To je špína! Neuvěřitelné. Žofie si na chodbě vyskočila na lavičku. Pozoruje mě. Chodím domem, má mě stále v merku. Škrobím utěrky. Lezu na půdu. 

- Dám si ty knedlíčky. 

- Asi ne. Linda je snědla. 

- Všechny?

- Všechny. Bylo jich pár. Dám Ti chlebíček. a za hodinku koktejlík. 

Souhlasí. 

Jdu naložit osm skleniček třešní s jahodami. Pro dnešek hotovo. Stačilo. Průlet dokončen.

https://www.rajce.idnes.cz/irenkah/album/2024-06-02-pred-veceri

Kočky se dočkaly večeře. Trpělivě čekaly. Mourek - decentní. Nikdy se nedožaduje. Nikam neskáče. Nemraucá. Vytrvale čeká. Žofka kvílí. Vystrkuje jazyk. Skáče do šuplíka s dobrotami. Packou mi bere z poliček mé věci. Vyskočí na gramofon. Je drzá. Opice. 

To byl hezký den. Přehezký. Odpočala jsem si. Vyspala se. Hýkala u Petrouškových řečí. Uviděla se s posledními svými blízkými, kteří mě snášejí a přijímají s láskou takovou, jaká jsem. Nedělají zagorky.

Dobrou noc! Přátelům i nepřátelům. 


P. S. Jen pro zajímavost - to se nikdy nestane! Ale mnoho plánů už uskutečnili. 5G věže, Led světla...

Pavla Alchiel Nešporová

30. květen 2023 ·

Zajímá vás, jakou budoucnost pro nás připravují?

Chcete vědět, jak velmi je myšleno na naše "pohodlí, bezpečí a zdraví"? Pak vás budou nejspíše zajímat tyto informace.

Je totiž nadmíru důležité, INFORMACE MÍT. Protože jedině tak se můžeme připravit a zařídit si život tak, jak to VYHOVUJE NÁM.

"Jak Smart Cities zavřou lidstvo do otevřených koncentračních táborů - chytré město

Smart City je městské prostředí s všudypřítomnými technologiemi sledování a sběru dat, které budou monitorovat a zaznamenávat i ty nejintimnější osobní údaje každého.

Cílem je vědět o každém vše: co jíte a pijete, kam chodíte, co kupujete, koho potkáváte, co si myslíte, jak se cítíte, své názory, zvyky, zdravotní stav a stav očkování atd. . Každý. Málo. Detail. Ospravedlněním tohoto všezahrnujícího dohledu je, že je údajně nezbytné "zachránit planetu" před změnou klimatu. Zaručují také, že váš život bude propojenější, bezpečnější a zdravější.

Každý aspekt života v chytrém městě bude monitorován širokou škálou technologií sběru dat: SMART světla, SMART sloupy, SMART auta, SMART sousedství, SMART domácnosti, SMART spotřebiče, SMART Energy, SMART Transportation a mnoho dalších SMART technologií. Společně vytvoří všudypřítomnou sledovací mřížku, která bude neustále shromažďovat všechny informace o každém malém detailu života lidí.

Smart Cities vytvářejí internet těl.

Tato externí zařízení SMART se synchronizují se zařízeními, která jsou přímo připojena k lidskému tělu, jako jsou SMART hodinky na našem zápěstí nebo SMART telefony v našich rukou. Tato zařízení jsou schopna shromažďovat informace o tom, co se děje uvnitř našeho těla, a dokonce mají schopnost měnit funkce lidského těla. V blízké budoucnosti budou implantovány do lidského těla, aby sbíraly ještě více dat a měly mnohem větší vliv na to, co se v nás děje.

Osobní informace shromážděné těmito miliardami zařízení po celém světě tvoří síť zvanou Internet of Body, nebo zkráceně IoB. V současné době všichni známe internet věcí (IoT), který nám umožňuje přístup k neomezeným informacím o každé věci . Internet těl bude v podstatě stejný, až na to, že bude shromažďovat všechny osobní, nejintimnější informace o každém těle . Tato data budou v rukou globálních korporací, vlád, bankovních impérií atd.

Smart City omezuje váš pohyb - chytrý městský dohled.

Abychom zajistili, že všichni zůstanou v okruhu sběru dat, bude pohyb v Smart Cities omezen na 15 - 20 minut z domova. Tento koncept vytvořil frázi "15 minutová města" a je propagován jako nejlepší nápad, jak zachránit planetu před změnou klimatu. Vše, co potřebujete, bude dostupné na krátkou vzdálenost, takže nikdo nemusí nikdy překročit tento okraj. Na delší vzdálenosti bude potřeba povolení.

Kromě toho bude uzavřeno 30 % všech oblastí divočiny, aby lidé hledali své štěstí v Smart Cities místo toho, aby se vydávali do majestátní přírody. Virtuální reality vznikají jako alternativa k pobytu v přírodě. Příkladem je MetaVerse a všechny jeho alternativy. Opět "úžasný nápad zachránit planetu": uzavřít světovou populaci do Smart Cities, kde si "užívají života" ve virtuální říši.

V Smart City je nulové soukromí - chytré městské soukromí.

Světové ekonomické fórum napsalo na Forbes.com článek, který popisuje zkušenost občana v chytrém městě, který ho chválí jako ráj na zemi: "Jak to, že nás to nikdy předtím nenapadlo? Jednou z charakteristik bude, že nikdo nebude nic vlastnit. Vše bude sdíleno: domy, auta, nářadí, auta, dokonce i oblečení. Na konci příspěvku občan vyjadřuje jednu obavu o život v Smart City:

"Jednou za čas mě naštve, že nemám žádné skutečné soukromí. Nikam nemůžu jít a nebýt registrován. Vím, že někde je zaznamenáno všechno, co dělám, myslím a o čem sním. Jen doufám, že to nikdo nepoužije. " je to proti mně. Celkově vzato je to dobrý život."

Centrální nervový systém Smart Cities bude 5G. Podle bývalého chilského prezidenta Sebastiána Piñery je 5G nejen schopno číst naše myšlenky, ale dokáže do každého vkládat myšlenky a emoce. Uvedl, že se stane centrálním nervovým systémem společnosti, a zaručil, že se postarají, aby se dostal do každého domova v zemi. Zajímavé je, že všechny pouliční osvětlení v Smart Cities jsou také skryté 5G antény.

Smart Cities shromažďují data všech - sběr dat z dohledu chytrého města

Proč chtějí, aby všichni žili ve Smart Cities, a jaká je jejich motivace zaznamenat každý malý detail o nás všech? Odpověď dává izraelský profesor Yuval Noah Harari, který je poradcem Světového ekonomického fóra. Vysvětluje:

"Novými pány světa budou ti, kteří budou vlastnit data."

Bohatstvím dneška už není zlato ani ropa. Jsou to data. Čím více dat má korporace, vláda nebo bankovní impérium o obyvatelstvu, tím větší moc jim poskytuje. Smart Cities budou bezprecedentním způsobem, jak využít lidstvo jako jedno masivní stádo datových krav.

Osobní údaje od nás budou získávány po celý den, a to i když spíme.

Kromě shromažďování obrovského množství dat umožňují tyto technologie také úrovně kontroly, které byly v předchozích civilizacích neslýchané. Bývalý inženýr ze Silicon Valley, Aman Jabbi, bije na poplach, že Smart Cities budou v podstatě otevřenými koncentračními tábory:

"Tím, že jim poskytnete svá data, jim dáte možnost sledovat a vyhodnocovat vaše chování, které lze nyní převést na sociální kreditní skóre. Toto skóre se pak použije k určení, na která privilegia v nové otrokářské společnosti máte nárok a na která ne."

Toto sociální kreditní skóre se již používá v Číně a během pandemie v roce 2020 mnoho zemí provedlo první kroky k tomuto systému kontroly. Digitální ID a digitální měny budou ve středu této mřížky. Když lidé neuposlechnou nebo kritizují systém, jejich výdaje budou omezeny a přístup k základním aspektům společnosti bude zablokován. Opět se to děje již v Číně, která je testovacím místem pro zbytek světa.

Upraví Smart Cities lidský genom?

Zajímavým faktem o Smart Cities je, že všechna pouliční světla jsou LED světla, která mají schopnost manipulovat s lidským genomem. Genovou expresi lze vypnout nebo zapnout LED světly, která také mohou aktivovat mRNA uvnitř lidského těla. Vědeckých studií dokumentujících tato fakta je na internetu mnoho. Což vyvolává otázku: je to důvod, proč úřady trvají na tom, aby celému lidstvu byly vstříknuty technologie mRNA, které lze aktivovat prostřednictvím LED světla?

✔︎ Celému lidstvu je injektována mRNA

✔︎ mRNA lze aktivovat pomocí LED světel

✔︎ Všichni jsou obklopeni LED světly

CO SE TO TU DĚJE?

Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra, prosazuje agendu editace lidských genů. Otevřeně říká, že to změní to, co znamená být člověkem. Poradce WEF Yuval Harari jde dokonce tak daleko, že tvrdí, že finanční elity se oddělí od lidstva, protože budou geneticky upraveny, aby se staly mnohem lepšími než normální lidé. Ekonomická nerovnost se stane biologickou nerovností. Harari říká, že elity se stanou "Homo Deus": božskými bytostmi nebo bohy.

Kdyby všechny tyto myšlenky nebyly celosvětově propagovány lidmi a skupinami jako Bill Gates, Barak Obama, CNN, Facebook, Organizace spojených národů, Světové ekonomické fórum a bezpočet dalších odbytišť elit – jistě bychom si mysleli, že je to scénář sci-fi filmu! Ale je to strašná realita, která se prosazuje v obrovském měřítku. Během nedávného summitu světové vlády v Dubaji Klaus Schwab uvedl, že tento vývoj již není v budoucnosti, ale právě nyní se rozvíjí. Jeho přesná slova byla:

"Přijdou jako tsunami."

A skutečně se rozjíždí na plné obrátky. Například v Rio De Janeiru je 450 000 pouličních osvětlení nahrazeno LED světly vybavenými 5G. Níže uvedený graf ukazuje, jak se velká města v Latinské Americe mění na chytrá města.

chytrá města v Latinské Americe

Totéž se děje v Londýně, Paříži a všech dalších velkých městech na světě. Miliony a miliony LED 5G pouličních svítidel jsou umístěny každých pár metrů v každé ulici každého města. Bill Gates dokonce investoval do výstavby nového Smart City v Arizoně, které pojme 80 000 lidí, to vše soustředěné kolem masivních datových center.

Zničení 3000 farem pro mega Smart City

V Nizozemsku vláda nedávno oznámila zničení 3 000 farem, aby uvolnila místo pro monstrózní Smart City zvané TriState City Network, ve kterém bude žít 40 milionů lidí z Belgie, Německa a Nizozemska. Jejich "logika" pro zabírání půdy a ničení zvířat na 3 000 farmách spočívá v tom, že "vypouštějí příliš mnoho CO2", což "ničí planetu". A přesto je nahrazení zelených pastvin monstrózním Smart City dobré pro životní prostředí?! V současné době je většina Nizozemska krásná krajina se zelenými pastvinami, větrnými mlýny, potoky a historickými farmami. Jedinečné na světě, opravdu krásné a plné historie.

Vláda chce přeměnit celou tu nádhernou malebnou krajinu v jedno masivní Smart City s názvem Holland City.

V Austrálii vláda schválila zákon, který umožňuje obyvatelům venkovských oblastí násilně přestěhovat se do Smart Cities, pokud je jejich oblast kontaminována nebezpečnými toxiny. S vykolejením vlaku v Ohiu jsme viděli, jak snadno může být kontaminována obrovská oblast. Vidíme zde precedens? Po zorganizování několika vlakových neštěstí by mohly být miliony lidí odstraněny z venkovských oblastí a vnuceny do Smart Cities.

Lidstvo se musí probudit

Naprosté zlo této agendy je nepopsatelné. Co je ale ještě horší, je přetrvávající neochota veřejnosti uznat něco, co ohrožuje její samotnou existenci. Trvají na tom, že mají zavřené oči, starají se pouze o povrchní zábavu. Zůstat němý a slepý za každou cenu, protože "nevědomost je blaženost".

Pokud zůstaneme v tomto do očí bijícím stavu pošetilosti, propadneme se do nejstrašnější noční můry, jakou kdy tento svět viděl.

Pokud někdy v dějinách světa nastal čas, abychom otevřeli oči, tak je to jistě nyní. Už nemáme ten luxus schovávat hlavu do písku. Toto není žádná konspirační teorie, protože se celosvětově šíří nepředstavitelnou rychlostí. V rámci pandemie byly v každé zemi světa postaveny miliony věží 5G. Všude se instalují LED světla. Všechny vakcíny se nyní stanou mRNA, i když Mark Zuckerberg, generální ředitel Facebooku, byl zaznamenán během zoom setkání se svými zaměstnanci, když řekl, že mRNA vakcíny skutečně modifikují lidskou DNA a RNA a že zastánci nemají ponětí, jaké další mutace nebo rizika mohou existovat dlouhodobě.

Agendou elit je zajistit pravidelné injekce s technologií mRNA pro celou světovou populaci po zbytek našeho života. Proto budou stavy vakcín propojeny s našimi digitálními měnami a digitálním ID. Chybějící jedna injekce by mohla zablokovat přístup do společnosti a bankovnictví.

Co můžeme udělat

, abychom toto šílenství zastavili?

Existuje způsob, jak zastavit toto šílenství? Ano. V první řadě musíme vzdělávat lidi v našich komunitách. Jediný důvod, proč to tyrani dokážou zvládnout, je nevědomost mas. Lidé nemají nejmenší tušení, co se jim honí nad hlavou. Bezpochyby jdou vstříc všemu, co je nasměruje k této dystopické noční můře. Je naší povinností je jakýmkoli způsobem informovat.

Sdílejte prosím tento příspěvek široce. Pošlete jej svým kontaktům prostřednictvím e-mailu, zveřejněte jej na sociálních sítích a odešlete místním úřadům ve vaší komunitě. Rozšiřte to široko daleko.

My jsme těch 99 %, tyrani jsou jen to 1 %. Problém je ale v tom, že většina z nás nic nedělá. Většina dokonce odmítá vidět, co mají přímo před nosem. Mají jehly v pažích, chytré telefony v rukou, LED světla ve svých ulicích, chytré měřiče ve svých domovech, chytré technologie ve svých autech… a přesto říkají "všechno je to konspirační teorie". Šílenství tohoto odmítání vidět realitu není nic menšího než přímo psychóza.

Musíme otevřít oči. Ne zítra, ale DNES.

Prohlédněte si našeho průvodce " 10 způsobů, jak zastavit nový světový řád ", kde najdete přehled praktických kroků, které můžeme všichni podniknout, abychom ochránili své životy a svou budoucnost.

Tohle není čas sedět. Musíme vstát a jednat. Pomocí níže uvedených tlačítek sdílejte tento příspěvek a pomozte probudit lidi široko daleko.

10 způsobů jak zastavit nový světový řád - ZDE: https://stopworldcontrol.com/guide/

ZDROJ: https://www.google.com/search?q=%3A+https%3A%2F%2Fstopworldcontrol.com%2Fguide%2F&oq=%3A+https%3A%2F%2Fstopworldcontrol.com%2Fguide%2F&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqBggAEEUYOzIGCAAQRRg70gEHNTUxajBqN6gCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8