Nejhorší je srážka s nekompetentním mocným

13.05.2021

Werich to tak kulantně neřekl. Ten to řekl po svém. Na plnou hubu, čili ústa. 

Čtu dva roky staré čtení. Ach, to bylo skvělé. Neomezné u maminky. Vyvalovaly jsme se v posteli, na sluníčku, dole v parku, na terase. Nosila jsem první třešně...

Běžím pro tužku. Mamku jsem nechala na lavici samotnou. Zvládla. Maliny, borůvky- neremcá. Dnes jí luštění moc nešlo. Únava? Otupělost sluníčkem? Pochvalovala si sezení na lavičce, teplo. Ptá se:

- Co to je, čí to je, komu to patří?

- Mami, to je tvůj vozík.

Divení. Neví, že na něm před chvilinkou přiskotačila.

- Mami, chceš švestky?

- No, to bych si dala.

Nabízím pytlíček sušených švestek ze včera. Zbyly tam tři. Loví je. Přežvykuje. Jednu poslední chce umotat do pytlíku.

- Mami, ty seš horší než Péťa! Ten taky vždycky zašpéruje do ledničky lok pití, zbyteček něčeho.

Mamka se zamyslí. Copak z ní vypadne?

- Tak eště že mám kamaráda.

Rozesmálo to mě i jí. Má radost, že dokáže být ještě vtipná.

Zpět do šedi.

Dnes jedna bomba za druhou. No, není každý den posvícení.

Na poště by se měli schovat. Všichni. Naše slavná se znakem trubky z dob poštovského rakousko- uherského panáčka. Protože se prý chystá nálet na blbé. Jsem přesvědčena, že zalézt do krytů by mělo poměrně víc, hlavně nelidů s mocí.

Nečtu moc maily. Beru si tablet do postele. Nemám brýle, málem mi vypadly oči z důlků. Čtu:

Nemohli jsme vám doručit zásilku č... 

 A druhá zpráva - to samé. Jen číslo jiné, to dá rozum. No, tak to už si zase a opět - kolikáté ráno už - ty letáky nepřečtu. OK. Aspoň na mě nebudou volat mícy v Schwarzově řetězcích chudáka starého ostrahu z Ukrajiny. Ten přece stojí u vchodu a kontroluje ovce. Ale když ho navedou na stopu, je jak ohař. Proběhne obchodem a mile Vás upozorní skoro u pokladen, že nemáte ksichtoklap. 

Žhavím telefon. Vedoucí pošty:

- To má na starosti vedoucí doručování.

- To máte mít hlavně na starosti vy!

Ireno, bacha, vesmírná zkouška! Jestli začneš křičet, bude se opakovat. Je to každý měsíc tak tři až čtyřikrát - nezazvoní. Nedají výzvu. Nebo dají, ale musím si zásilku shánět. Dojet si pro ni na poštu se špinavými madly u dveří. Předminule tam nějaký orouškovaný nadšenec spouštěl hrůzu, že mně chybí dekl na nose. Uf, jen to píšu, a lapám po dechu. Hnus. Že by pozůstatek anafylaktického šoku? Bouřím celou českou poštu. Mám obavy, aby nezalezli do krytu, až se dozvědí, že se chystá nálet na blbce.

Vedoucí doručovatelek mi minule večer doručila nedoručenou zásilku. Skvělý manažer. Jak to říká Blanka? Člověk poručil psovi a pes ocasovi? Zkrátka - manažer nemá vykonávat práci za podřízeného. To je vrchol hlouposti, neodbornosti, nemohoucnosti... No jo, když by vyhodili  debila, dalšího neseženou. Všichni jsou na podpoře. 

Minulý týden mi Petroušek z uzoučké štěrbiny naší domovní schránky přinesl kalhoty a ještě něco. Ty vorle! Aha, na podzim mi nepřišly dvoje boty. No jestli je doručovatelka doručila k domu, pokud je postavila jen pod schránku, už chápu... A divím se, že mi někdo nešlohl i kalhoty a to druhé. V lednu jsem sháněla dopis pro maminku.

- Máte tu zásilku, zítra končí úložní doba.

- Cože? To jste se spletla. Nic tam nemám.

- Máte.

- A jak dostanu dopis mamince?

- Musíte mít od ní plnou moc.

Ty vorle, já se nechala nachytat na branné cvičení! Sedla do auta, jela do DD, tam mi snesli papír podepsaný při skypu - mamka podpisy nedává - a zas domů. Když jsem překážkový běh splnila - na metu jsem nedosáhla. To prý na tenhle dopis neplatí. Takže: Ireno! Bacha! Jinak Ti Vesmír dá další příležitost příští týden! Cvičení pokračuje! Drž se! Jo, to se řekne. Největší srážka je s blbcem. V poslední době mám pocit, že chytrých ubylo a blbé, jako by z nebe shazoval. 

Ječím; jak Viktorka.

Už je tam znám všechny. Ti nahoře se mi omluví, ale těm dolů nedají vědět. Ti dole jsou vykulení, když ječím, protože oni nevědí, že jim to na jejich rajonu nešlape. Mám v telefonu nějakou Dachovou. Vůbec nevím, jestli je to ta Dachová u Hořic, tam jak se jezdívalo 300 zatáček Gustava Havla, nebo jestli je to přímení nějaké šéfky z překládky.

Nasadili Slavíka. Slavík klokotá, klokotá, na otázku vás zavede úplně někam jinam. Je školen na zcestné odpovědi. 

- Nevím. 

- Toto vás nemusí zajímat. 

- Toto vám nebudu říkat. 

Znovu položíte otázku, zas neodpoví. Kdebil. Slavíkovi bych nejraději zakroutila krčkem. Jedenáctá.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/22021-05-13_S_maminkou/

- Mami, spadla jsem na tuhle planetu omylem. Nevím, co tu dělám.

- Ještě žes´ přišla.

Docela vtipná replika, co?

- Mamko, co to máš okolo pusy, nějaké opary?

- To je možný.

- A nejedlas tu buchtu z neděle z černého rybízu?

´- Asi jo.

- Mami, vezmi si kapesníček...

Nesplnitelné přání. Staří lidé si přece mohou utírat nos rukávem, ne?

- Maminečko zlatá, jak se máš?

- Jak se mám? Snažím se mít se dobře, ale nejde to.

- Mamko, aspoň se slyšíme, aspoň se máme, aspoň se kontaktujeme. Mami, co tu dělám? Mami, tady nic nefunguje. Mami, jak přežívali lidi v koncentráku, když se vrátili domů a nenašli svůj dům, rodinu.

MAMKA NEMÁ KAPESNÍKY!!! MÁ OBLEZLOU PUSU! 

Jdu hledat křížovky. Kde jsou? To je fakt dobré datum! Mám je. Sedám na parapet.

Povídám mamince své plky. O tom, jak jsem asi do třiatřiceti nechtěla slyšet její rady. Jenže ono to vždycky dopadlo podle ní. A když jsem zmoudřela, po několikerém zjištění, že ona má pravdu - životní zkušenost, dobírala si mě; zlobila:

- Mami, a jak bys to udělala ty?

- No, ty si to udělej podle svého. Ale já bych to udělala takhle...

Vždycky jsem váhala. Přece mám svůj rozum. Ale po zkušenostech jsem volila maminčin postup... A ono to dobře dopadlo. Zajímavé, cedí se mi kontakt s mamkou na třicet minut, ale skypujeme jen dva v celém domově. A zrovna pán musí skypovat teď. Nejde to jindy. Teď! Ono to nééééjde. Nechat nás povídat, odejít na oběd. Tablet aby vypnula pečovatelka. To néééjde. Nebudu to navrhovat. Ať mi svět vleze na záda. Nebo i níž! Však se prý vaří voda na každého... Peklíčko zažije hlavně ten, kdo ubližuje vdovám a sirotkům. Půl hodiny. Vězni mají taky tak málo času? Mamince i mně už hodně času uteklo. Ztratily jsme společný rok. Vzali nám ho. Bezcitně. Tedy - končíme!  Bez ohledu na naladění. Jako v hospodě. Končíme, končíme! Ještě by utěrkou mohli smetat drobečky z ubrusu. Iva chodí. Ona je očkovaná. Prý ať se dám taky. Jestli prý tu chci být do sta. Ne. Nemusím tak dlouho. Jsem připravena k odchodu hned. Ale mám to jinak. Chci zůstat člověkem kristovským. S původní DNA. Ona nechce slyšet, vidět zprávy CNN, SÚKLu, novinek - všude píší o hromadných úmrtích. Už ne s kovidem a na kovid (to tu neumřel nikdo), ale po očkování (to není žádné očkování, ale experiment na lidech. Nejsem laboratorní myš!)

CNN vysílá info o mrtvých... 13.5.2021  ŠEDESÁT PĚT!

https://cnn.iprima.cz/prehled-tisice-cechu-hlasi-potize-po-ockovani-proti-covidu-podezrelych-umrti-je-uz-65-25214

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/za-tyden-pribylo-sest-podezreni-na-umrti-po-ockovani-proti-covidu-19-40360082?fbclid=IwAR2pwGNGGp5AXQpurm-nh2F8Pyo1kzKIavCq7wg3T4iJV59HXhtLOVmrKN0#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=cbMUHiTQuQ8-202105131531&dop_id=40360082&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


https://realitadne.eu/nemecky-paul-ehrlich-institut-hlasi-stovky-umrti-v-souvislosti-s-ockovanim/?fbclid=IwAR0qfcrTXWvz89rw_Digrh1Z2s74Cefq_3SG5gyhGaTYCv4wK1gawk1xVoQ


https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tri-umrti-sukl-proverovani.A210311_130205_domaci_remy

59. minuta - složení chemických koktejlů - ne přes trávicí trakt, hezky rovnou do těla, krevního oběhu, tělních tekutin - chaos, odpojení ducha...

https://www.youtube.com/watch?v=3F8yNvVEplw

Tak šup, šup, do fronty! Mengele v hrobě tleská!

Kocour Mour má zas dva klíšťáky. Jdeme operovat. Brání se. Je silný. Ale já taky. Pereme se. Lezou mu do krvavých jizev. Druhé ne a ne - jo, hotovo. Převrhnul mi lahvičku s ajatinem. Pro dnešek čistý.

V listopadu mě nechtěl policista pustit z policejní stanice. Točili jsme se vzájemně. Zaplať bůh mám důkaz. Dnes mi přišlo z hygieny, že jsem obviněná. Prý jsem neměla roušku. Jenže on mě zamknul. Omezoval mou osobní svobodu. Chtěla jsem odejít, ale... Spojila jsem se s panem Hlásenským. Taky s hygienou. Hygienik byl vstřícný, rozumný. Slyšel na zákon 240/2000, par. 31, odst. 4.

- Kdy jste obdržela dopis?

- Dnes.

- Tak si k tomu sedněte o víkendu, v pondělí to v klidu pošlete... Napište, co jste mi teď řekla.

Ono to není žhavé. Ale počkej, ty šmejde fašistický uniformovaný! Teror. Mladík dostal do ruky moc. To ti nedaruju. Kdo mi chce ublížit, nemusím ani hnout prstem... Vesmír trestá za mě. Jen se divím.

Během hovoru skypu volala klientka. Abych nezapomněla, jdu rychle objednat. Pozoruji ptáky za záclonou. Rozkošný pohled. Letos v zimě moc nehodovali. Ale teď dojídají plná krmítka. Fotím. Objednávka hotová.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-05-13_Mourek_a_Zrzecka,_za_oknem_hoduji_ptaci

Hovor s klientkou. Už má balíček. Probíráme jeho obsah. Dávkování. 

Nemám chuť na nic. Proč tolik obtížného hmyzu okolo mě? Zahnat nestačí. Pomlátím ho. To bude mrtvol. Marnost světa ze mě vytáhla energii. Jdu si ji doplnit na gauč. Mám nárok. Jdu se nabít.

Večer zákaznický servis. Paní začala večeří.

- Já jsem si to ochutnala všechno. A je to vynikající. A je možné, že mám energii? Směju se.

- Jasně. Thermojetics. Šestadvacet čínských bylin a bylin jihoamerických indiánů. Zelené, žluté, bílé čaje. Zelená guarana. Nepražený zelený kofein. Nepít na noc! A když - tak jen po cestě po dálnici k moři k udržení pozornosti.

To pojedou jen ti očkovaní. 

Paní vyzkoušela i multivlákninový nápoj ze šesti druhů přírodní vlákniny. Vybalancováno polovina rozpustné, polovina nerozpustné.

Radůstka. A ještě další paní. A další. Hezký konec dne.

Jdu spát. Zítra harmonie. Pokud bude chtít někdo boj, vypráskám mu kožich.

Dobrou noc!

P. S. 

K zamyšlení - dnes se tu zas někde chvástal nějaký očkovaný, jak je mu výborně:

Nalezeno na netu...

Toto je silná káva: "Měl jsem svou vakcínu a cítím se dobře." Toto je nevzdělaná a neznalá obhajoba každého, kdo vzal vakcínu a používá ji jako důkaz, že vakcína funguje, při konfrontaci s každým, kdo ji zpochybňuje. Pokud je to vaše obhajoba, pak jste neposlouchali jediné slovo, které kdo řekl, včetně vědy samotné. Je to mRNA vakcína. Inovativní medicína. Naprosto nevyzkoušeno. Na rozdíl od jiných vakcín. Ve skutečnosti, to vystupuje z medicíny tvrdě do genetiky.

Nechte mě to vysvětlit. Co je RNA? RNA je ribonukleová kyselina. A pokud jste skutečně chodili do školy, určitě jste slyšeli o DNA. Tohle je deoxyribonukleová kyselina. A pokud víte něco o DNA, obsahuje genetickou výbavu jakéhokoliv organismu. Obě jsou si velmi podobné, ale mají také své rozdíly. Ale co je důležitější, mluvme o jejich funkcích. DNA replikuje a ukládá genetické informace. Je to plán pro všechny genetické informace obsažené v organismu. RNA konvertuje genetickou informaci obsaženou v DNA do formátu používaného ke stavbě proteinů a pak ji přesune do továren na ribozomální proteiny. MRNA vakcína je syntetický "posel" řetězec RNA, který přeměňuje genetickou informaci v rámci DNA. Řekli vám, že to dělají proto, aby produkovali proteiny, aby posílili imunitní systém v boji s virem Covid, ale když se na to podíváte z větší perspektivy, možná vás to úplně otupí, abyste pochopili potenciální realitu situace. Pokud jste vakcínu podstoupili, buďte ujištěni, že vaše DNA se nyní mění. Máte ponětí, jaké to má důsledky? Vaše genetická výbava mutuje.

Jste vystaveni extrémnímu tlaku, abyste si vzali látku, která mění vaši genetickou výbavu, a to vše kvůli viru, který nemá více než 0,03% úmrtnost. Virus, který je paralelní s chřipkou (která záhadně zmizela od příchodu Covidu). Nemluvě o tom, že úřad FDA to dosud neschválil jako legitimní vakcínu, ale schválil pouze pro nouzové použití. To znamená, že je to testováno na vás! Většina "vakcínových" společností to ani neoznačuje jako vakcínu, ale jako "operační systém". Budu předpokládat, že Mr. Gates tomu rád říká takhle! Pokud jste natolik nevědomí, abyste mi řekli, že jsem natolik sobecký, abych chtěl, aby moje DNA zůstala nedotčená, s rizikem něčího života, který už má základní podmínky a pravděpodobně by zemřel na chřipku nebo jiný neduh, kvůli vlastnímu selhávajícímu imunitnímu systému, pak jste naprosto šílení. Vidím lidi, kteří říkají, že "jestli je to jediný způsob, jak se vrátit k normálu, pak si to dám. Nestačím se divit. Tito lidé jsou více než připraveni riskovat změnu samotné podstaty toho, co je "život", jen aby mohli získat svůj "život" zpět? Jestli si myslíte, že kecám kraviny, pak jste blázni Vy.

Běžte a dejte si vakcínu. Doufejme, že nebudete muset litovat svého rozhodnutí, až přijde čas. Tuto informaci si můžete snadno přečíst. Pokud jste natolik nevědomí, že si vyhrnete rukávy s očima úplně zavřenýma, pak možná nemáte ponětí, co vlastně znamená "život", a honíte se za úplnou fantazií. Myslíte na záchranu životů. Myslíte si, že je to jasné jako "život nebo smrt". Není. Není to umírání na vakcínu, čeho se bojím. Je to život s jejími potenciálními dlouhodobými účinky. Na rozdíl od 99,97% míry přežití, účinky Covidu, které budou vidět zpětně asi za týden. Nejsem sázkař, ale tyhle kurzy mi připadají skvělé! Takže jste si vzal vakcínu a nezemřel. Úžasná zpráva. Nevzal jsem si vakcínu a ani já jsem nezemřel! Za pár let, až budu ještě člověk... a budu vědět, co jsi zač. Tohle není strašení. Tento vědecký fakt. Ani vědci nakonec nemohou vědět, co to dělá. Lidé opravdu potřebují pochopit, k čemu se řadí... nebo abych byl přesnější, pochopit, proč "nevědí", k čemu se řadí. Prosím, probuďte se. Mír a láska všem!


Albína RejchrtováBomba praskla - EMA hlásí poškození 384 178 lidí z vakcín po očkování, z toho 1268 dětí od 0-17 let, přičemž novorozenců je 235!A to za méně než tři měsíce!Evropská databáze hlášených podezření na vedlejší účinky očkování: Nejprve vyhledejte chorobu C-19. Soubory vakcín musí být otevřeny jednotlivě - nepustí odkaz FBModerna: NEW: Počet jednotlivých případů identifikovaných v EudraVigilance pro COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414) je 20 127 (do 1. 5. 2021 ), z toho žen 14 287.Rozdělení podle postižených států: Holandsko, Španělsko, Itálie, Francie, Německo, Rakousko, Portugalsko, Švédsko, Norsko, Dánsko, Belgie, Island, Česká republika 13-tá, Irsko20 dětí 0-17 let má nežádoucí účinky !!!!..................................................................PFIZER-BIONTECH (TOZINAMERAN): NEW! Počet jednotlivých případů zjištěných v EudraVigilance pro TOZINAMERAN je 161 895 (do 1. 5. 2021 ) z toho žen 123 385.Rozdělení podle postižených států: Itálie, Francie, Holandsko,......Česká republika 15-tá303 dětí 0-17 let má nežádoucí účinky !....................................................................ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19): NEW: Počet jednotlivých případů zjištěných v EudraVigilance pro vakcínu C-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19) je 200 581 (do 1. 5. 2021 ) z toho žen 147 817Rozdělení podle postižených států: Holandsko, Francie, Itálie, ......Česká republika 13-tá945 dětí 0-17 let má nežádoucí účinky, z toho do 1 měsíce po narození 199 dětí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....................................................................Johnson & Johnson JANSSEN (AD26.COV2.S): NEW Počet jednotlivých případů uvedených v EudraVigilance pro COVID-19 vakciny JANSSEN (AD26.COV2.S) je 1575 (až do 01/05/2021) z toho 1079 žen....................................................................Celkem v Evropě případů poškození k 1.5.2021: 384 178 a z toho 1268 dětí od 0-17 let přičemž novorozenců je 235!A to jsou pouze ty, které byly nahlášeny agentuře EMA. Počet nehlášených případů bude pravděpodobně mnohem vyšší.https://www.bzoe-kaernten.at/die-bombe-ist-geplatzt.../...BZOE-KAERNTEN.ATDie Bombe ist geplatzt - Die EMA meldet 354.177 Impfschäden durch COVID Impfungen!