Nemám slov

05.11.2021Dvojitá radost. Jdu do dne s těšením. Páteček. A ještě večer koncertík. Zas to dnes uběhlo stylem - ráno si čistím zuby, najednou je večer.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-05_Doma/

Nakrmit kočky. Vrátit se do pelíška. Odmáznout aspoň jedno otevřené okno. Poslechla jsem si hodinový pořad s titulky o rozpadu virologie. Už asi rok prosakuje, že je to výmysl. Pavěda. Už jsem slyšela, že největším podvodníkem byli Koch a Pasteur, což mi nejde do hlavy, když se mléko pasterizuje. Viry nejsou. Jsou to odpady čistících se buněk. Exozomy. Nikoho nenakazí. Dokazuje to dvanáct studií. Už za první války zkoušeli nakazit vězně. Nepovedlo se. Doktor Cowan a Kaufman dostávají inteligentní otázky. Stejně inteligentně na ně odpovídají, navíc s vtipem, logicky, aby i laik pochopil.

https://odysee.com/@resetheus:5/Cowan-Kaufman-Adams:0

Dnes pošmourno. To neznamená nehezko. Uvařila jsem si k včerejšímu obědu bezva jablečný kompot. Tak lahodný. Mami, ten by ti jel. Ten z DD jsi nechtěla. Byl studený. A nepoužívali koření. Dnes jsem tam přisypala trošku kardamomu. Badyánek, hřebíček, skořice. Maličko borůvek. Skvělá chuť.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-05_Pro_strejcinka/

- Peťuš, divej, co jsem připravila pro strejčínka.

Péťa si čte vzkazy a dopisy na dárcích. Jeho strejda slavil před měsícem sváteček. Těším se, jakou bude mít radost. Péťa spěchá na poštu. Popohání mě. Balíček zabalen.

- Peťuš, já jsem mu tam chtěla ještě vložit květ bílé chryzantémky.

- Tak mu to zavoláš. Jedu.

Petroušek spěchá. Večer jede na zápas. Nutno obstarat ho. Svačinku. A výživu s sebou.

Dvě odměrky hypotonického nápoje Herbalife24®CR7 Drive. Vynikající kvalitní sportovní nápoj s příchutí bobulí Acai. Vyvinutý odborníkem na výživu Johnem Heisem. Na studiích hledal něco, co by ho pohánělo v cyklistice. Do vývoje se zapojila mezinárodní fotbalová hvězda: Cristiano Ronaldo. Nápoj pije nejen Ronaldo, ale i paní Hrobská a její Peťulka. Hypotonický nápoj zlepšuje hydrataci; zvyšuje vytrvalost.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-05_Jidlo_a_piti_ve_trech_dvou_minutach/1514483275

Mixuji ještě sportovní výživu a rebuild strength. Ten nápoj určitě pili bohové na Olympu. Vynikající. Piju ho po sportovním výkonu. Nebo po skládání dřeva.

- Peťuš, tohle máš...

- ... já vím, tohle během zápasu a tohle ihned po něm.

Odjíždí.

Telefon. Á, už vím. Hovořím s novou paní klientkou. Z doporučení. :-) Děkuji. Lékařkou. Paní v mém věku i v mé výšce. Hodinka uplynula. Na začátku bylo světlo. Končily jsme za tmy. Všechno jsem jí vysvětlila. Potřebuje jen pět, osm kilek. Poslouchám ji. Žije naprosto zdravým životním stylem. Nekupuje uzeninu ani matlavé sýry. Nepije alkohol. Nekouří. Nejí bílé pečivo. Skvělá. Někdo by napsal - ÚŽASNÁ.

Smočím si svou polívečku:

UŽAS = stsl. DĚS, BĚS, HRŮZA...

Slovo inverzní. Na bázi vědomí - chválíme, ale buňky si pamatují. Říká se tomu inverzní slovo. Záměna významů. Čeština má pro jeden význam mnoho synonym. (Angličtina to má naopak. Jedno slovo hodně významů.) prý existuje 28 synonym - báječný, krásný, nádherný, skvělý, unikátní, mimořádný, čarokrásný, neodolatelný, bezvadný, vynikající... Zastavují nám myšlení, kreativitu. Kalcifikují šišinku mozkovou. Snižují IQ. Tečka.

Shodou okolností jsem dnes znovu dostala odkaz na šišinku:

https://www.facebook.com/jaroslav.marek.1/videos/898740694084152

Telekomunikační průmysl si nemohl vybrat ze širokého spektra frekvencí neškodné; vybrali ty nejvíc destruktivní pro naše buňky; frekvence, které likvidující šišinku 2,4 gHz.

1. Kvůli geoinženýringu vdechujeme hliník.

2. V potravním řetězci jíme glyfosát.

3. Fluorizace pitné vody. (Fluor - obrovský jed.)

Glyfosát a hliník se v krvi a střevech spojí v šest chemických látek. Ty se dostanou do epifýzy. Musí se otevřít hematoencefalytická bariéra. K tomu pomáhá frekvence WIFI. Video natočeno 2019!! Co mi to jen vyvolává v mysli!! Co to mechanicky ještě pobořit... Škodliviny, které zůstávaly v krvi a těle pod krkem se dostanou do mozku, do epifýzy. Napadá mě - proč je najednou tolik lidí s Alzheimerovou chorobou. Kdysi jsem se dočetla, že na mozek usedá nějaká hnědá vrstva, která brání přístupu kyslíku. To bylo na začátku maminčiny nemoci. Tehdy mi řekla: 

- Dnes to je, jako by mi někdo hodil deku na mozek. 

Docela to vystihla. Hezky si to naprogramovali. Tak dlouho čekali... Teď to jede na všech frontách.

Dát klientku na infolinku, zapojit do kurzu, zaplatit ho. Hodiny nečekají. Jedu. Na nádvoří jedno místečko pro mě. Zdá se mi to? Nemají uniformy, přesto dost agresivní kontrola. Chybí jim jen samopaly. Dámy se naprosto od minula změnily. Jak úporně útočí. Vyžadují zdravotní info o mně. To je protiprávní. Porušují kvantum zákonů!!!§ Zdravotní úkon nesmí provádět nikdo jiný než zdravotní personál. 

- Ústavu, její součást LZPS,

- Norimberský kodex,

- 96/2001 Sb. Úmluvu o lidských právech a biomedicíně.

- Všeobecnou deklaraci o lidském genomu a lidských právech (11.11.1997!!) Smluvní strany budou chránit důstojnost a svébytnost všech lidských bytostí a každému bez diskriminace zaručí úctu k integritě jeho bytosti a ostatní práva a základní svobody při aplikaci biologie a medicíny. Každá smluvní strana přijme do svého právního řádu opatření nezbytná pro zajištění účinnosti ustanovení této Úmluvy. Článek 2 Nadřazenost lidské bytosti. Zájmy a blaho lidské bytosti jsou nadřazeny zájmům společnosti nebo vědy!!! V této deklaraci je zákaz diskriminace!!!

- Občanský zákoník par. 91 (zák. 89/2012 - ČLOVĚK JE NEDOTKNUTELNÝ)

- Zákon 240/2000 Sb., par. 31, odst. 4

A další a další. To jim nikdo neřekl?! Žádná diskriminace, všichni stejná práva, důstojnost lidské bytosti, respekt k svébytnosti a integritě člověka, ochrana svébytnosti lidské bytosti... Když to neznají ti, co mají lidem pomáhat a ochraňovat je, co chtít po slípkách.

- Nasadíte si respirátor!

- Vy máte nějaké pověření?

- Ne, příkaz.

Takhle se tu dodržuje zákon. NEDODRŽUJE. ABSOLUTNĚ. Milý čtenáři, vytiskni a utíkej mě udat.

Mám od hygieny dopis, že se NEJEDNÁ O PŘESTUPEK, vím, co smím. Jen někteří málo vyvinutí si myslí, že... :-) (Ofotit, udat!)

Hledám u okna na topení v kabelce špínu nano.

Mrskla přede mě neurvale krabici s respirátory. To víš, že jo.

Konspirace? Univerzita australského státu Queensland přiznala existenci a vývoj černých polymerových nanovláken, která připomínají červy. Nastřikují se na povrch roušek. Prý blokují množení virů. Proto je lidé mají po vdechnutí v krevním rozboru. Ve fyziologickém roztoku - tedy v lidském těle - rostou díky polymerovým vazbám!! Univerzita tato vlákna vyvíjí ve spolupráci s americkou firmou Boening (???) Konspirace se stala pravdou!!! Hodina 17 minut -

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-203:c

Tak člověk ví, že z toho lezou nano vlákna do krve; škodí to zdraví. Člověk též ví, že roušky a jiné ochrany chrání asi tak, jako pletivo před komárem. Ale služebníci matrixu dostali příkaz. Nevědomost neomlouvá. Dozorce v koncentračním táboře taky JEN VYKONÁVAL SVOU PRÁCI!!! Vodil vězně na popraviště. 

https://www.youtube.com/watch?v=RpTUNH_sZRw

Válcování parními válci - výborně to nazval expert na mezinárodní právo Daniel Solis.

- Nasaďte si to!

Jdu k pokladně.

- Paní Hrobská, nemáte první řadu, ale druhou, taky dobré místo.

Platím. Beze slova beru vstupenku. Proč to tu mám zabukované, když mi prodá lístek. Má jich před sebou rozloženo asi padesát.

- Už nepřijedu. Zrušte mé vstupenky.

Mé místo obsazeno; v druhé řadě obsazeno. Uvaděčka bere mou vstupenku. Usazují mě do první řady, kde sedí jen dva lidé.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-11-05_Pan_Ulicnik_a_Skorpik_-_skveli/

Z koncertu - mimochodem překrásného - nic nemám. Vynikající výkony. V hlavě se mi honí zákony. Po italských áriích písničky Krylovy. Gottova Jdi za štěstím mi vyvalila slzy jak hrachy. Text Karla Čapka z 22.9.1938. Lidi poslouchají. Ani nedutají. Potlesk. Jo? Vždyť se všichni nechávají diskriminovat! Ochotně! Přistupují na nezákonnost. Aha! (Udavači, ofotit, vytisknout, utíkat ke spisu!)

https://www.kosmas.cz/oko/radio/304776/napsal-karel-capek-do-lidovych-novin-25.-9.-1938/


https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2594968-boze-ktery-jsi-stvoril-tuto-krasnou-zemi-ty-vidis-nasi-bolest-a-zklamani-modlil-se

Modlitba tohoto večera (Lidové noviny 22. září 1938)

Bože, který jsi stvořil tuto krásnou zemi, Ty vidíš naši bolest a zkla­mání; Tobě nemusíme říkat, jak nám je a jak jsou skloněny naše hlavy. Ne hanbou; my se nemáme zač stydět, i když nás osud bije prutem železným. Ne my jsme byli poraženi; ne my jsme projevili málo odvahy. Náš národ neztratil nic ze své cti; ztratil jen kus svého těla. Jsme jako člověk, kterého zachytilo ozubené soukolí; už s první a nejhroznější bolestí cítí, že žije. Náš národ žije, a právě v té přesilné bolesti cítíme, jak přesilně, jak hluboce žije.

Bože, který jsi stvořil tento národ, Tobě nemusíme nic říkat; ale aspoň pro nás samotné se naše ústa a naše srdce pokoušejí formulovat to, co nesmíme ztratit nikdy, totiž víru. Víru v sebe samy a víru v Tvé dějiny. Věříme, že v dějinách jsme nestáli a nebudeme stát na špatné straně. Věříme, že na naší straně a v našem usilování je víc budoucnosti, víc toho, co poroste a ponese plod, než na straně násilí a dočasné moci. Pravda je víc než moc, protože je trvalá. Ale už v tuto těžkou chvíli si musíme uvědomit závazek, že na tu budoucnost nebudeme čekat s rukama v klíně. Budeme víc než dosud pracovat pro svůj národ, pro jeho vnitřní sílu a jednotu. Čím lepší lid uděláme ze svého národa, tím víc uděláme také pro tu lepší stránku dějin.

I v našem osudu se odehrává dějství světové, které bude s velkou a slavnou nutností pokračovat dál. My se nemáme co bát světového vývoje, naopak: každé násilí je krátké na obecnou lidskou potřebu svobody, míru a rovnosti mezi lidmi a národy. Musíme nesmírně mnoho dělat sami pro sebe, musíme mít ještě více rádi svůj národ, musíme se víc milovat mezi sebou; věříme, že i v tom, a hlavně v tom je naše velké poslání ve světě: Udělat ze sebe národ po každé stránce schopný lepší budoucnosti, než je přítomná a dočasná temná epizoda evropské historie.

Bože, neprosíme Tě, abys nás pomstil; ale prosíme Tě, abys každému z nás vdechl ducha důvěry i abys nikoho nenechal marně zoufat, ale už teď hledal, v čem může být platný pro budoucí úkoly věčného národa. Zoufalců teď nepotřebujeme. Potřebujeme víry. Potřebujeme vnitřní síly. Potřebujeme účinné lásky, která nás zdesateroznásobní. Nikdy nebude malým národ, který se nedá zviklat ve své víře v budoucnost a v práci pro své lepší příští.

Čemu tleskali? Kam se poděla čest našeho národa! Odhodlání škodit režimu. Odvaha. Lidi nastupovali do mobilizace. Karel Čapek dal k dispozici své auto.

Koncert končí. Byli vtipní, inteligentní, nádherně zpívali. Překrásně hráli. Měla bych být nadšena. Neopakovatelný zážitek. Ale smutek v duši. Národ přisluhuje.

Za mnou slyším dvě paní.

- Ona nám prodala naše lístky. To dělá pořád. 

- Můj taky.

- Prý v tom má bordel. Tak ať si to zapisuje. Posadila nás do třetí, ale podívejte, tady je celá řada volná.

Ukazují na židle před první lavicí, v níž jsem seděla. Nevšimla jsem si jich. 

- A vy jste měla vedle sebe taky volno. Ona nám prodala takhle lístky v divadle. Představte si. V první řadě jeden člověk. Druhá řada plná. Ve třetí pár lidí. Přišli k nám lidi, a že jim sedíme na místech. Ona stála nad námi. Myslíte, že něco řekla? My jsme se nehli. Oni mermomocí chtěli sedět na našich místech.   :-) :-) :-)Přitom první řada volná. Tak si tam pak sedli.

Chápu rozhořčení obou divaček. Jedu domů. Hraju si nahlas písničku ze sedmdesátých let. Asi čtyřikrát. Ještě štěstí, že Petroušek nekouří na židličce ve tmě. Zlobil by se na mě. Teplíčko. Je tu Linda s černou Kitty. Kočky se srovnaly. Mourek leží na terase. Olíznul mi čelo. Asi mě má rád. Lehce mi chytil ruku. Zašpásoval se mnou. :-)

- Vyhráls?.

- Jo. Z pěti čtyři, celkem 13: 5 jsme vyhráli. 

Nikdy nevím, jak to je - 13:5 nebo 5:13. :-)

To byla jízda. Takový obyčejný nezákonný den.

Dobrou noc!