Objevný :-) :-) :-) :-)

18.07.2019

Významný den. Cítím to. A byl.

V únoru na lyžovačce mě hřála pod bundou žehlička jater. Na lanovce na mě zaťukaly i ledviny. Meditovala jsem na sjezdovce, na vleku. Vstoupila jsem v komunikaci s oběma orgány; slíbila jsem, že jim nebudu nalévat víno. A splnila. Od února jsem jim nalila sklenici asi šestkrát, sedmkrát.  PIju čaj a vodu. Vše je načasováno. Dcera mého zubaře dr. farmacie vede homeopatickou ordinaci. Měří dráhy meridianů orgánů. Viděla jsem tam i Bachovy esence. A další. Stanovuje, co komu třeba. Rok chodím okolo jejích dveří vždy od zubaře. Nevím, proč zrovna někdy v květnu jsem u ní zaťukala o termín objednání. V rychlosti jsem jí svěřila mou komunikaci s játry. Svůj slib jim.

- Paní doktorko, jím výživu Herbalife. Nechci o ni přijít.

Zdvihla prst a s úsměvem poznamenala:

- Herbalife je nejlepší výživa na světě.

Uklidnila mě, potěšila, dala termín. Na 18.7. Na poledne.

Nastal ten den. Krásné probuzení. Dokonce jsem si vzpomněla na sen. Zapsala jsem si ho. Připravila do tašky své produkty, které aktuálně užívám. Stihla jsem uvařit oběd. Všechno šlo jak po másle. Do čekárny jsem dnes poprvé přijela s dvouminutovým předstihem. Jelo se lážo plážo. Spíš plážo než lážo - by řekla Laďka Kozderková. Paní doktorka mi vysvětlila metodu, přiblížila autora metody; vysvětlila, co budeme dělat. Podepsala jsem trapné GDPR. Mohla začít měření všech drah na rukou a nohou.

- Vy máte hodnoty jako dítě.

- Já jsem celoživotní dítě. Cítím se tak. Jsem malá holčička. Jen tělo mi vyrostlo. 

- Vím, znám raky; můj bratr je rak.

Na mnohé, co mi řekla, jsem odpovídala:

- Ano, to jsem včera slyšela v horoskopu pro raka na rok 2019. A toto na srpen. 

Vysvětlovala chod střev, buněk. Dokončovala jsem věty. Neb to říkám svým klientům. Stěna střeva, prostupnost, klky, miniklky...  Radovala se, že u mě může přemýšlet nahlas.

- Vy jste nesmírně vzdělaná žena.

- Aha, tak to mám pochybnosti. Tedy nedocenění sebe sama, asi.

- Ano. Neumíte se docenit. 

- Až se to naučím, abych nezpychla!

- Vy nikdy nezpychnete. - Všechny vaše hodnoty jsou jak u malého dítěte. Pouze dráha jater je maličko, ale opravdu nepatrně vychýlená.

- To víme obě. Proto jsem přišla. :-)

Zkoušela na měřícím zařízení různé varianty příčin oslabení dráhy. Většina lidí má plísně, viry, bakterie.

- Vy nejste jako ostatní. Ani jedno to není. 

- To vím. Jsem extravagantní.

- Jste krásně pročištěná. Je vidět, že o své tělo pečujete. Nezebou vás ruce a nohy?

- Už ne. V paneláku jsme měli 26°C, v domě máme tak 20-22°C.  Zvykla jsem si. Kdysi mě po operacích lékaři naprogramovali, že nesmím prochladnout. na nohách stále ponožky. Navíc jsem přejala mamčinu šablonu, že v autobuse musí být zavřen střešní větrák. Asi před pěti šesti lety si můj muž všimnul, že chodím bosa. Stále. Venku, doma. Do sněhu nakrmit ptáky. Je fakt, že se jdu vždy nahřát na dlažbu - ráda vařím s teplou dlažbou pod nohama. A ráda vystupuji po koupeli na teplou dlažbu. I teď v létě. A místo vína se prolévám horkým čajem. Má dcera se zlobí, že jí žhavá dlažba vadí.

- Ano, játra, vnitřní chlad. Ledviny- vevnitř se potřebujete prohřát.

- Aha, tady je jádro pudla. Dřív jsem měla stále ledové ruce i nohy. Teď chůzí na boso mám konce těla teplé, ale dohřívám se od chodidel přes dlažbu...

- Kolik hodin spíte?

- Škodím si. V době čištění drah jater, ledvin.. píšu blog. Spím asi tak šest hodin. Ráda nasávám v noci náš dům. Píšu v noci blog. Nejdu dřív spát, než to dodělám. Zkontroluji. Zmenším fotky. Dám popisky.

- To je skvělé. Tam se vlastně léčíte. Ale mně by šest hodin nestačilo. musím spát osm. 

- Jo, léčím se, to mi řekla Helenka Heclová. Astroložka. Je to pro mě prý terapie.

- Blog je pro vás nebo pro lidi? Co je na prvním místě?

- Aha. JÁ! Jenže oni to čtou k ranní kávě.  Raduji se, že když ještě spím, oni už čtou. A když jim to tam v noci nepřipravím, nebudou ke mně chodit.

- Budou. Vždycky k vám přijdou.

- Stalo se asi před měsícem, že vypnuli při bouři proud. Nešel internet. A já mohla jít v půl dvanácté spát. Bylo to žůžo. Ráno v posteli jsem se svěží myslí blog dopsala, opravila, vložila. Možná to byla výzva...

Pokyvuje hlavou. Vytestovala těžké kovy a dráhu psychiky - moc se vznáším, moc prožívám.

- To vím. Jsem zraněný bojovník.

- No přesné označení. Zraněný bojovník. Nespravedlnost...

Na měřák dávala nejprve zvlášť jídla a produkty, které beru dennodenně. Pak je testovala s vzorky homeopatik a produktů, které pro mě vymyslela. Ne. Nebylo to jako u ostatních lidí. Dlouho hledala ve svém arzenálu příčin. Vzorník měla bohatý. Dala mi "jen" doplnění magnezia.

- Vezměte do ruky krabičku s produktem. Co cítíte?

- Já se vznáším.

- Přesně.

Dala mi do ruky krabičku s naší formulí jedna.

- Co cítíte?

- Serioznost.

- Naprosto přesně. Máte skvělou intuici. Uzemníte se.

- S tou intuicí si právě nejsem jistá, ale včera v horoskopech na srpen a na rok 2019 mi to tvrdily dámy také. Chci se uzemnit. Nemohu se stále vznášet. Lítat na račích emocích. Já se vznáším, já si létám.

Ubezpečila jsem se, že jím zdravě. Dostala jsem pochvalu za čistotu střev. Za pitný režim. Za to, jakou péči svému tělu věnuji. 

- Jste krásně pročištěná. Je vidět, že o své tělo pečujete.  

No, jsem zkrátka mládě, no. Zítra 63 let na světě. Dnes cítím jakousi slavnostní náladu. Nevím, čím to je. Najednou dnes naciťuji intuitivně různé věci. A jde mi to i u doktorky - vnímat krabičku s magnéziem plus moje vitamíny pro ženy... Všechny přesně vyciťuji. Jen u toho musím zavřít oči. Zvláštní.

- Každý chodí na malou kontrolu a pak na velkou. Vy máte vlastně malou kontrolu dnes za sebou, protože jste v pořádku. Přijdete až v září na přeměření.

- Myslíte, že kdybych v únoru nepřestala játrům nalévat víno, že by to bylo stejné?

- Nemyslím. Určitě by tam ty hodnoty byly nižší nebo vyšší-

Měřáček má ukazovat hodnotu padesát a pokud je vyšší vpravo nebo nižší vlevo, není to dobře. Moje padesátky byly jak trefy do středu terče. Vysvětlila mi, že když se narodí mimino, má hodnoty vyrovnané. Pak dostane nějakou stravu, stres a hodnota meridiánu vyletí nahoru. Jenže po čase se unaví a spadne dolů. A to je to doprava a doleva mimo střed. Moje padesátky mi v hlavě cinkají i teď na houpačce šťastným spokojeným bzučením...

Jsem šťastná. Ucítím prý sama, jen se dostanu do rovnováhy. Jsem zvědavá... Smyslem života je život. Tvůrčím způsobem se účastnit kosmické hry jako spoluprvek, spolutvůrce. Tak to teda dávám dobře. Jen se nesmím podělat a zůstat zraněným bojovníkem. (To se mi stalo na Bílou sobotu. pronesla jsem názor o kosení trávy, o výšce trávy, o vlasech jako nervovém zakončení a propojení do Vesmíru. Věta: To je blbost! mě naprosto skolila. Prořvala jsem neděli velikonoční. Chodila jsem s krumpáčem po zahradě a vytloukala bolest do matky Země. Občas píšu, jak zdvihám luk a šípy, nasazuji brnění, naskakuji na koně, sklápím hledí a jedu do boje. Nejsem žádná srágora, ale všechny boje nemusí být vítězné. Pak se hodně v buňkách spotřebovává moje drahocenné magnézium. 

Doktorka měřila na stopkách, jak dlouho mi bude trvat rozpuštění homeopatického Magnesia phosphoricum v puse na kaši. A jak dlouho od vstrčení do pusy po spolknutí. Docela dlouho. Asi padesát a pětapadesát sekund. Asi se pak časy mění... uvidím. 

Vzkaz pro všechny pochybovače a vyšklebovače: Herbalife výživa je opravdu NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ. Pomáhá člověku vyživit otylé nebo podvyživené vychrtlé tělo, mozek, pročistit střeva, přeformátovat se... Herbalife dělá život zdravější a šťastnější. Jsem toho důkazem. Mé alergie, můj zvýšený cholesterol, mé bolesti hlavy jsou devět let fuč.  

Jsem neskonale vděčná, že mi Vesmír vedl ruku na zaklepání. Děkuji, že je vše správně načasováno právě na ten magický srpen. Nyní bylo zatmění v raku... Silné energie... Kardinální znamení zvěrokruhu s velkým cítěním pro RODINU - to jsem já.

Všem mým blízkým: Seznamme se: Já jsem račice. Právě se transformuji. A ráda. Zažiju zas něco nového. A vy se mnou. Jsem to stále já. Zůstanu pro Vás všechny. Pro rodinu, pro blízké, pro klienty. Ale vocáď pocáď. Od čáry po čáru. Prý od srpna. Miluji Vás.

Dobrou noc!