Osvětový

29.06.2021

Den utekl jak večerní zprávy. Lidi píšou, jak jsou unavení. Není divu, když nevíme, co se na nás zas chystá. Planety jistí vyrovnanost. Ležím v posteli. Dnes jsem zaplula i já. Vedle mě zatím potichu oddychuje pán tvorstva.

Ráno jsem se probrala už v osm. Věděla jsem, že už se sem nevrátím. Podvědomě jsem očekávala ranní hovor. Byl. V devět. Naši pomáhat a chránit jsou nevycválaní koně. A to se musí zarazit. Dnes prý nostalgický odchod náčelníka, šéfa, vedoucího, ředitele do důchodu. Loučení s budovou mě nezajímá. Měl se rozloučit už před pár lety. Udělal tu cochcárnu. Žaluji, jak jsem včera šla beze strachu do jámy lvové. Jak malý připitomělý prosebníček. pán mě uklidňuje. Už začal dávat do pořádku situaci... Mají na to šedesát dnů. Kurýr včera odjel. Dnes bude odvážet další obálku. Nechávám si dlouho šlapat po hlavě. Ale na můj vkus už toho bylo dost. Nejsem rohožka. O mě si nikdo boty čistit nebude! NEBUDE!

- Chtěla byste ještě doplnit...

- Ano, chci.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-06-29_Kocky%2C_vykurovadlo/

Dopoledne věnuji svému včerejšímu nezapomenutelnému setkání s muži zákona. Píšu doplnění. Teprve si procházím nahrávky. Jak to bylo? Kdy se začali chovat jako majitelé Zeměkoule? Aha, hned od prvopočátku. Oťapa snad byl policistou. Ten začal s tou rouškou. Copak oni nejsou proškoleni v tom, že ex ministr Blatný VŮBEC NEMĚL PRÁVNÍ NÁROK VYDAT NĚCO, CO SE VZDÁLENĚ PŘIBLIŽOVALO ZÁKONU?! - Ne, není třeba. Stačí spouštět na lidi hrůzu. BUZEROVAT A STRAŠIT. Včera jsem v Kauflandu potkala mrňavoučkovanou těhulku. Pozorovala mě. Asi ji zaujala má holá tvář. Už se to pomalu stává raritou. Mimina z kočárků nevidí nic jiného, než zafáčované bubáky.

- Máte to pod nosem. Tak si to sundejte. Dýcháte za dva! Je potřeba mít přívod vzduchu pro vaše dítě.

Hezky se usmála. Dala si respirátor na bradu. Vím. Nechce mít rozbroje. 

- Já jsem si vás všimla. Pomyslila jsem si:

- Jedna normální.

Opětuji úsměv.

Buďme normální všichni! Ochraňuje nás mraky nejvyšších zákonných norem. Máme tu např.:

Listinu základních práv a svobod. 

Ústavu. 

Zákon 96/2001 Sb. m. s. Úmluva o lidských právech a biomedicíně, 

zákon 240/2000 Sb., par. 31, odst. 4. 

Nějaké vyhlášky, bezpečnostní opatření, doporučení, tiskové zprávy atd., to jsou všechno normy s nižší právní platností. Podzákonné normy jsou jen pro zastrašení nevědomých. Herdek tak se už probuďte!!! 

Paní si opakuje ten poslední.

Den po rituálním datu sv. Jana, kdy nám tu předvedli svou moc, kdy vymlátili nejúrodnější část naší země, Ken vydal balonek - takovou předzvěst zákona, který opakovaně chystají na přijetí 7.7. Takové krásné datum. Ten Kenův balonek vypustili jen proto, aby si ověřili, jestli jim na to lidi budou z vysoka. Ne, ne. ovce, ovce, ovce. Bé, bé bečí dál, až jejch bééékot přehluší zvonce na krku. Kadeřnie pro mě není lékař. Nebude soudit, jestli její zákazník má nebo nemá klinické příznaky kovidu. To už by pak mohl ordinovat i kopáč u cesty. Nehledě na to, že nikdo (rozjěj NIKDO) nemá ze zákona co vědět o mém zdraví. Měření teploty na vrátnici - protiprávní!

FB mi napsal, že můj příspěvek o neúčasti vojáků na odklizovacích pracích je z části nepravdivý. Volám na Demogaga. cz. Kokta na druhém konci ví, ale vymlouvá se, že to jen (JEN) předali FB. A to ten zlý FB mi vyhrožuje. Takže: Zvítězila jsem nad KHS. Nyní vedu vítězné tažení proti dobytčímu chování PČR. A jestli nedáte pokoj, a jestli se nezaměříte na prezidenta, který lhal, když děkoval vojákům, tak půjdeme do sporu. Ale ne s FB. S Vámi! Mekta koktá. Loučíme se. Samovolně se najmenovaná organizace, na otravování lidí! Totalita. 

Odpoledne se ráchám v bazénu. Mourek se rozložil u nohy plastové židle. Soudruzi nedají pokoj a nedají. V Polsku nařídili doktorům dovolenou vybrat do patnáctého. Copak asi bude? Delta, gama... chtěli by bodat i do nás, kteří odoláváme. Jo - ode dneška čísla stoupají. To nejde, aby tu nikdo neumíral. :-) A aby bylo z 10,7 mld. obyvatel nakaženo pod padesát. Nakženo nebo pozitivních? A proč autor testů těsně před plandemií záhadně umřel? No protože poukazoval na to, že jeho testy nejsou k tomu zvěrstvu, které tu předvádějí. Nyní vylezlo na povrch, že 80% lidí, kteří měli pozitivní PCR test, nikdy nebyli infekční!!! Mrkněte na to!

https://www.facebook.com/volnyblok/videos/358418915632767

Připravte si léky!! Imunor, budesonik - pro astmatiky do inhalátorů -  proto se jim nemoc vyhýbala, imunoprinosin, ivermektin navíc s protirakovinnými účinky...  Do prčic, farma mafie přijde o miliardy.

Nejvyšší správní soud vzkázal Kenovi, že není římský diktátor a znovu smetl pokusy o znehybnění národa

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nejvyssi-spravni-soud-ministerstvo-zdravotnictvi-testovani.A210629_101938_domaci_ajez?

No, a protože Babiš služebníček plní zadání pánů světa, rušíme dovolenou. Volá Linda. Darovala mi k narozeninám pobyt v interhoteleu v Peci.

- Mami, zrušila jsem to. Peníze mi pošlou zpátky. Těch hrátek s povinnými testy po návratu z dovolené po Čechách, toho se vzdávám.

- I já. Do toho nejdu. Nejsem blázen, jako ti, kteří musí, MUSÍ za každou cenu vycestovat. Když to nejde, tak rok počkáme. 

Pak přijdou konečně ufoni. Jak řekl von Braun své sekretářce. A já mám tu čest být u poslední fáze. Ty vorle, ani nevím, jestli je to čest... Ten velký reset - pokus k přejití na plný NWO. A já dodávám - přechod do nové země. NWO zavedou, už se stalo, ale velká říše se jim ZHROUTÍ! Už praská!

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/covid-koronavirus-ockovani-cesko-prirustek.A210629_064223_domaci_mkop?

Venku se zdvihá vítr. Něco se chystá. Poryvy větru sílí. Blesk. Tichý zahradní déšť.

- Peťuš, tys včera chrápal.

- To víš, to chodím nacvičovat do školy pro muže. Víš? Správnej chlap chrápe.

Celý život jsem chodila do školy. A ráda. Šťastná. Jako správná račice chodím a dělám osvětu i v důchodu. Sundávám obrazně lidem roušky. Dnes se mi hezky věnovali pomáhat a chránit. Nebe a dudy od včera.

- Poslouchejte, já jsem sem včera šla beze strachu, a chovali se k mně nezákonně. A dnes jsem sem šla se strachem...

- Oni nám volali. 

No vida, že to jde. Pokladní na sídlišti si nechala vysvětlit, že já roušku ne. Paní u pultu v dubnu prodělala těžkou formu kovidu. Tři měsíce jí to trvalo. Ještě dnes špatně dýchá.

- Chápu. Máte obavy. Ale ten váš respirátor je pro vás naprosto nevhodný. A zákon povoluje...

Komu není shůry dáno... Opravdu ji chápu. Bála se tak, až přišel. Pomáhali ji kyslíkem.

Na chvilku jsem usnula. Venku se spustil příjemný zahradní déšť, zdáli hřmí. Tak pro dnešek

Dobrou noc!

P.S.

Alenka von Bankrot si udělala skvělé P.R. No jo, jenže lidi jsou všímaví. Technika je ku pomoci. Ten přiblblý - Dobrydentojemojemamka - je na kandidátce za ANO z roku 2018. A ta paní, jak ji říká mami, ta si do televizní kamery stěžuje, že její syn umřel a tak nemá dům komu dát. Dobré, že? Tak kdo ještě věříte, spěte dál!

Ale pro jistotu račte na ten podvod mrknout na https://www.tvsalingrad.cz/ Tam se dnes 29.6. hezky opakovalo, jak Alenka von Bankrot sehrála svou scénku se svým kandidátním kolegou s lobotomií mozku. 


P. S. 2

Jindriska DrahosovaČESKÁ REPUBLIKAROZSUDEKJMÉNEM REPUBLIKYNejvyšší správní soud rozhodl v senátu složeném z předsedy JUDr. Filipa Dienstbiera, soudceJUDr. Tomáše Langáška a soudkyně Mgr. Veroniky Juřičkové v právní věci navrhovatelky:Lenka Sokolová, bytem Dukelská 3977, Zlín, zastoupené JUDr. Tomášem Nielsenem,advokátem, sídlem Kozí 916/5, Praha 1, proti odpůrci: Ministerstvo zdravotnictví, sídlemPalackého náměstí 375/4, Praha 2, za účasti I) KINOSERVIS, s. r. o., sídlem Filmová 174, Zlín,II) Filmové laboratoře Zlín, a. s., sídlem Filmová 174, Zlín, a III) Společnost DavidZahumenský, advokátní kancelář, s. r. o., sídlem Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, o návrhu na zrušeníopatření obecné povahy odpůrce ze dne 1. 3. 2021, č. j. MZDR 47828/2020-16/MIN/KAN,ve znění pozdějších opatření odpůrce,takto:I. Článek IV mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 1. března 2021,č. j. MZDR 47828/2020-16/MIN/KAN, ve znění opatření Ministerstva zdravotnictvíze dne 22. března 2021, č. j. MZDR 47828/2020-26/MIN/KAN, se ruší dnemprávní moci tohoto rozsudku.II. V části směřující proti článkům I až III, článku V a článku VI odst. 3 mimořádnéhoopatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 1. března 2021, č. j. MZDR 47828/2020-16/MIN/KAN, ve znění opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 22. března 2021,č. j. MZDR 47828/2020-26/MIN/KAN, s e návrh odmítá .III. Ve zbylém rozsahu s e návrh zamítá .IV. Navrhovatelce ani odpůrci se nepřiznává náhrada nákladů řízení.V. Osoby zúčastněné na řízení nemají právo na náhradu nákladů řízení.


P. S. Stav dětí ze Střední policejní školy v Sokolově se o víkendu rapidně zhoršil. Krev z nosu, poruchy vidění. Musely do nemocnice. Co to bylo?! Ty děti mají kondičku daleko lepší než ostatní... 

https://aeronet.cz/news/zdravotni-stav-nekolika-deti-ze-stredni-policejni-skoly-v-sokolove-se-o-vikendu-zhorsil-o-vikendu-jich-bylo-nekolik-znovu-prevezeno-do-nemocnice-a-byly-pripojeny-na-kapacky/+