Překotný - tak se uklidníme, ano? Zklidníme mysl, život, vnitřní chvění. A úsměv, prosím!

16.03.2020

Zdá se, že dny jsou impulzy, bubnování... Nárazy do mysli.

Ráno se mi nechce. V půl sedmé mě vzbudilo Čičičindino bubnování. Potvora. Přes den spí, v noci otravuje. Přišla si lehnout. I já jsem ještě zajela do tepla postele. začínám v devět.  Sluníčko volá - pojeď na hory! - Jo, mám domácí vězení. Musím být doma. :-)  Spím.

Dopoledne jsem pracovala s lidmi. Zítra měla přijet paní - volá:

- Irenko, abychom dostály zákonu, tak mi připrav dvě velká jídla, betaheart, dvě guarany a já se stavím. Podáš mi to jen a pojedu... 

Telefonuji, přeobjednávám. Ruším termíny. Hm, všechno se to valí. Komunikuji se snachou. Vyměňujeme si odkazy, myšlenky, souzníme. Vzájemně se posilujeme. Co se děje - je to pro nás dobře? Šijí proti lidem něco? Ne. Globalizace šla do koše. Němci nám zas škodí - ukradli nám kamion roušek. Šmejdi. Neuznávají transport. Čína podala ruku?

Stále si uklidňuji energie. Ladím se. Péťa má po včerejší hotovosti volno. Pracuje na zahradě. Okopává stromy. Je tam zima. Slunce mě má táhnout ven. Vykoupat se. Ale nepovedlo se mu. Těším se na koupel s maminkou na chodbě DD... Uteče to... 

Budu mít teď hodně času - žehlit, malovat si, tvořit, meditovat, radovat se z ptáků, z jara, slunce... Zprovozníme houpačku. A stůl... Těším se. Mám vnitřní radost z uzavření hranic s Německem. Hurá!!

- Víš, že tři lidi vyléčili?

- Tři lidi SE SAMI vyléčili, Peťulko! A to je dobře.

Pročítám si seznam jmen generálních ředitelů obrovských firem. Odstoupili. Co je za tím vším? Dysney - ano, víme. Zakladatel pedofil. Před lety vyšlo najevo při čištění Sněhurky, že pan Disney vkládal pedofilní políčka do pohádky. Podprahově ovlivňoval miliony dětí!! Nacházím video s paní. Máma ji prodala prominentním pedofilům v Belgii v šesti letech. V jedenácti zachráněna. Teprve mě čeká poslechnout si ho. Doufám, že zatykače v obálkách už došly svých osob.

https://www.youtube.com/watch?v=DyWY50S5mHA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0kjNmqFQEzqFEowhqxToYSdHEagTYGDF88uTlmoJWtyXRDsKJww3R9zvs

Pozoruji svou energii. Klidná. Přesto neklidná. Chci vidět za oponu. Kdy už tam nakouknu?

Nesu Petrouškovi čaj a buchtu. Ó, skyp - jsem málem zapomněla. Volá paní koordinační z DD. Jj, můžeme se spojit.

- Mami, včera bylo patnáctého března. Co to bylo za den?

Maminka si pamatuje na ten den. Dívala se dolů z kopečka z habřinské školy. Jen už neví, kterým směrem ten proud jel. Jestli to jelo od Náchoda do vnitrozemí... Do včera jsem měla zato, že armáda jela od Prahy... Hm...

Zkouším mamku z data narození. Pak si ověřuji fakta o hřbitově na Chloumku... Ona zažila založení nového hřbitova u nich v Neznášově. Vlastně asi v Rožnově - je to dvojvesnice - Neznášov - Rožnov... Ukazuji ji zahradu. Fialky, čemeřici, petrklíče... Petroušek mě volá na slepýška. Maminka ho vidí... Ztratil se zvuk na její straně... Píšu paní koordinátorce SMS - pomóóóc! V mžiku je tu. Ptám se na aktivity. Prý dnes dopoledne zpívali s Libuškou. Zpěv se nesl domem. Domovem. Zpěv nesmírně důležitá vibrace. Zpívat dvě tři hodinky. Povídat. Stříhat. Vybarvovat. Lepit. Tvořit. Rozvíjet jemnou motoriku, řečové centrum!! Konec. Prý se skyp ujal. Je řada pro další zájemce. 

Volá Deniska.

- Mami, nevolej mi na služební. Právě jsem odešla. Chlap, který se vrátil z ciziny, nakupoval v Kauflandu, byl tady u nás ve stavebninách v sobotu a dnes zas. Zavolala jsem policii. Šéf mě vyhodil. Mami, on si neuvědomuje, že mohou zavřít Náchod. Bezohledný!

Vím, že chtěla odejít. Vlastně se to urychlilo. Na shledanou, kočkodane! Sbohem, debile! :-) 

Linda skypuje. Jsem tak ráda, že jsem ve spojení se svými třemi holkami. Snacha, dcery. Informujeme se. Jedna do party chybí. Samochtějícímu se křivda neděje. 

Linda mi posílá něco z Twiteru:

Klekánice mi včera slíbila, že po mě (tady mají chybu) finančák 3 měsíce nepůjde a ministr průmyslu mi slíbil, že si můžu zítra koupit látku a gumu do tepláků. - Lidová tvořivost. 

Ještě bych si ráda koupila ten řetízek na květináč na terasu... :-) Ale - to není v dnešní době pro život důležité. :-)  Ale omezuje to. Zkouším:

- Ťuti, co ten řetízek na terasu na květináč?

- Máme smůlu. Zavřeno. Ani k holiči nemohu jít. Už jsem zarostlý.

Ani maminku nemohu nechat ostříhat. To není OPRAVDU životně důležité. Důležité je, že si připouštím nesvobodu. Nemohu si jít prý koupit baterie. Důležité je ztišení. Uklidnění. Vylidnění ulic. Ukáznění lidí. Uvědomění si priorit...  Důležité jsou světové události. Uršula jde Lejnem i s tou tlustou fašistickou makrelovitou rybou jdou proti národu, proti lidem... Je mi to k smíchu. K čemu je celá slavná EU!!! Už to dopadne? Už se konečně rozsype? Pokud se to povede, končí současné paradigma... Jo, to by bylo pro lidi, ne, ne - pro celé lidstvo - nesmírně důležité.

- Ťuti, miluješ mě ještě?

- To víš že jo. Seš moje koza?

- No, nevím. A mohl bys mi ráno dát pusu?

Zkouším, jestli se se mnou ráno loučí. Jsem v limbu a nic mě nevzbudí. Leda kočičí koncert na okenní tabuli.

- Jak? Vždyť já tě vždycky ráno pohladím.

- Jo? A že to nevím.

- Dnes jsem tě pohladil po ruce. Tvrdě´s spala.

- Hm. A ty taky. Protože sis večer popletl kartáčky.

- To není pravda. Já jsem ti ho hned vrátil. 

:-) :-) :-.) :-) 

- Je. Můj byl mokrý.

- No to jsem si jen spletl. Ale vrátil jsem ho.

- Jo, až když sis vyčistil zuby. Totiž špatně jsi ho vypláchl. Cítila jsem z něj pastu.

Odzbrojen. Už asi čtyři pět let si zuby čistím jen vodou. Max hřebíčkovým práškem. Ha! Chycen. Nemá rád, když ho nachystám.

Poslouchám Helenu Heclovou o změně paradigmatu. https://www.youtube.com/watch?v=hbGMyvQjfAQ
Všechno jsem během dne pochytala. Taky si myslím, že teprve teď se plní snahy a přání Benjamina Foulforda, mluvčího společnosti Bílého draka. Před pěti šesti lety psal o asi čtyřiceti tisících obálek se zatýkacími listinami na pedofily... Na podzim aféra Epstein... Ejhle, nejlepší práce pro tajné služby corona virus; stáhli letadla na zem, zavřeli hranice, lidem dali zákaz vycházení... Zatykačů čeká sto čtyřicet tisíc. Belgické a další evropské královské zvrhlé rodiny... 


https://tadesco.org/category/top-secret/benjamin-fulford/


Linda píše z Twiteru:

Večer pořádáme on-line kurz šití roušek. Makáme pro naše lidi!

Tak prosím vás, ten on-line kurz šití roušek je už beznadějně plnej, ale mám tady ještě pár míst na kurzy šití dámských vložek a praní toaletního papíru.

Jardo, to bylo s @KarelHavlicek_ furt Kántry fór fjúčr, průmysl 4.0, umělá inteligence, kudlaa a v 57 letech se budu učit šít roušky.

S úsměvem je život lehčí. Smích léčí. Družení lidí jim prospívá. Co dodat? Tak zítra do nového řehotu!

Dobrou noc!

P. S. 1 Doporučuji pana Calábka u Jarouška Duška!!

https://www.youtube.com/watch?v=2p5Ekj4NClc

P. S. 2 Těší mě, že nevypukla nákupní horečka po nedělní debatě - tři dva jedna - nic :-)