Proškolená do luk

30.01.2021

Dnes bych normálně byla od včera v Brně. Tam se v posledních letech pořádal Kick Off. V Boby Centru. Dopo školení, večer ples; někdy zpívala Lucie Bílá. Někdy Ewa Farna. Letos je vše virtuální. Zaregistrovala jsem se na slovenský Kick Off. Nikam nemusím. Neměla jsem očekávání. Jak nemáš očekávání, většinou jsi spokojen. A tak to bylo i dnes. Konrád Szalkievicz, to je náš regionální ředitel pro Polsko, Česko (myslí se tím Česká republika!) a Slovensko, vždy prezentuje úspěchy naší fy. Dvouciferné číslo nepřerušených kvartálů růstu. Co mě zajímá, ekologie. Ukazuje nám, kde najdeme videa a obrázky v našich centrech, co všechno fa v posledním roce vylepšila. O igelitových taškách nemluvím, to už je historie. Všimla jsem si, že odstranili množství zbytečných obalů. Vnější výživa - krémy. Balili je do krabičky. Uvnitř malý tubus. V tubusu teprve váleček s pumpičkou a krémem. Zjednodušeno. Taky proč tolik ambaláží. Za mě se i zubní kartáčky prodávaly na kusy do ruky. Krabičky s tyčinkami přišly o igelit. Stěny plastových obalů s jídlem zeštíhlely. Změn viditelných i neviditelných moc. Naše zemědělství ekologické, přísně kontrolováno. 

Začínáme o správné výživě - co k snídani, co na desiatu, na obed, na olovrant, prvá večera, druhá... Rozdíl mezi umělohmotnými potravinami s prázdnými kaloriemi a přírodními čistými bez chemie, bez hormonů, jedů, nízkokalorické, nutričně vyvážené. Sladká snídaně téměř o tisících kalorií přivede člověka do únavy hned ráno. Naše snídaně okolo 220 kcal. Lehoučká. Dost, dost, tím žiju. 

Avizo nových produktů. Zkušenosti s naší stravou a pár příkladů, jak se zklienta stal pracovník. Nabízíme práci, zaškolení, výhody, ocenění, dárky... Mnoho lidí práci nemá, shání ji, ale pracovat nechce. Už oceňují nové TAB týmy, milionářské týmy... Mě vede skvělý prezidentský pár Petr a Petra Ševelovi. Pracovití, nesmírně pracovití! Dobrým vzorem. Už nepotřebují, přesto stále rozšiřují řady klientů. Umístili se druzí. Na jejich úspěchu nesu i já svůj díl.

Na to, že se mi fakt už nechce, jsem nadšená. Tolik nových informací. Jedna mě nepotěšila. Už nebudeme létat na Extravaganzy po světě. Stojí to čas, peníze, virtuální setkávání se osvědčilo. Bliká mi světýlko. 27. 1. 2021 Davos. Už mě to asi nebude bavit. Tolik nervů vždy na konci měsíce - jet na STS do Phy nebo do Brna. Jet na uvedení nového produktu... Naše ranní hrátky:

- Micko, co myslíš, stihne panička autobus?

Už nikdy. NWO pomalu roztahuje chapadýlka. 

Po přestávce - ano, zůstalo, že nás svolává do sálu  Tina Turner svou Simply the Best.

https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/turner-tina/the-best-6863

Zahraniční hosté: Lana Goldenblank a Oleg Neshto. Ty znám. Asi před čtyřmi lety jsem kvalifikovala párty na Extravaganze. Na párty potkáváte otce zakladatele, můžete se s nimi na památku vyfotit. Párty měla tehdy dress code: černo-zlatá. V tom roce tito Rusové byli uvedeni do Chairman´s Clubu. Nejvyšší meta. Oslovila jsem je. Lana se divila, když uslyšela mou ruštinu. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-01-30_Kick_Off_Lana_a_Oleg/

Dnes znovu poslouchám jejich příběh. Ano. Narodili se ve stejném roce. Jeho vychovávala babička. Chodili spolu do první třídy. V desáté třídě se zamilovali. Lana toužila být gynekoložkou, pomáhat dětem na svět. Vystudovala medicínu v Rusku. On chtěl dokázat, že je chlap. Silný. Ochránce. Odešel na čtyři roky do vojenského učiliště. Asi dva tisíce km daleko. Vídali se dvakrát do roka. Konečně spolu. Svatba. Její příbuzná jí stále nabízela Herbalife výživu. A práci. Konečně vyzkoušeli. Lana zhubla. Oleg byl tak hubený, že by ho vítr odvál. Nabral dvacet čtyři kg. Vypadá nádherně. Váhu si drží tolik let. Po rozpadu Sovětského svazu naložili do dřevěných beden své knihy. Babička říkala, že v knihách je moudrost. (Mihla se mi fotka kontejneru s vyskládanými komínky knih tady u nás - neúcta.) Odjeli do Izraele. Pracovali nesmírně, ale nesmírně intenzivně. Zakladatel fy Mark Hughs jim předával všechny PINy od TAB, přes milionářský tým, po prezidentský. Do Chairman´s clubu je uváděl tehdejší celoplanetární ředitel Michael Johnson. Toho jsem byla účastna. Jenže oni od té doby šlapou dál, dál, rozšiřují tým, všichni jejich příbuzní, všechny čtyři jejich děti jsou zapojeny. Všechno krásní štíhlí lidé. O něčem to svědčí. Čím to asi bude? Jasně, nutričně vyvážená strava. Jejich děti s Herbalife začali ještě v těle Lany.

Vaří kuchařka Rachel Allen. Mufiny ze sušených rajčat. Rychlou hráškovou, s lístečky máty. 

Dnes tu někdo na FB poznamenal: Nejsou lepší čerstvý věci než ty z prášku? - Neznalost. My nejíme prášek. Ráno jsme o tom slyšeli v úvodu. Co dává maminka dítěti, když ho dokrmuje? Láduje ho uzeninou? Ne, míchá mu něco lehkého, z prášku. Takže tyhle námitky vůbec, ale vůbec nepřijímám. Zajímavé je, že lidi berou lékárny útokem a kupují chemické vitamíny. Mají v těle zachytitelnost - účinnost asi dvě až tři procenta. A to nikomu nevadí. Likvidují tělo chemií - jen to není prášek, ale tableta. Herbalife Nutrition si zakládá na tom, že bere z přírody. Chemicky to umí vyrobit na koleně kdejaká laboratoř. Ale vyrobit přírodně - to už chce vědecký poradní sbor. V něm máme nositele Nobelovy ceny dr. Lou Ignarra. V našich slisovaných tabletách jsou byliny. Naše mlutivitamíny pro muže a pro ženy mají využitelnost u vitamínu C stoprocentní. Ostatní vitamíny z devadesáti dvou, z osmdesáti pěti procent apod. Ráchel vaří z potravin. Ale jídlo doplňuje našimi produkty, aby bylo syté a nutričně vyvážené. Jedno z jídel dnes - hrášková rychlá polévka. Z čeho asi bude? Normálně - z mraženého hrášku. :-) Ne z prášku!!!

Celý den až do dvou - tak rychle to uteklo. 

O přestávce přijela klientka pro jídlo. Pracuje někde v zařízení, kde je donutili nechat se očkovat. Porušili Listinu základních práv a svobod a zákon č. 1! Ústavu! Ona ví, co v tom je.

- Vzpamatovávám se z kovidu.

Valím oči. 

- Vy jste měla kovid?

- No, ihned po očkování.

- Prosím?!! Vy jste se nechala?

- Ne, donutil nás. Šest. Všechny jsme byly jak mouchy. Všechny jsme byly K. O. Já a ještě jedna mladší kolegyně jsme ihned po očkování onemocněly kovidem s těžkým průběhem. Ta mladší má velmi těžký průběh. Je v kritickém stavu.

Spadla mi čelist. Genocida! A když jsem mamce v rozhovoru řekla, že je tu fašistický stát, nějaká baba mi napsala, že mamince lžu. JE TU FAŠISTICKÝ STÁT! Tečka. Nelžu! Kde nutí lidi do nemoci!?Stát nedodržuje ústavu! Tečka. Co není zákonem zakázáno, je dovoleno a naopak.

Ústavní zákon č. 1/1993 Sb., Ústava ČR, čl. 2, odst. 4 - Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá!!!

Po obědě - ale ten se mi povedl! I pochvalu jsem dostala. Před nastoupenou jednotkou! Ze štědrovečerního kapra mám dva skelety. Krásně jsem kapra odkostila. Z jednoho skelítku rybí polévka. Úplně jednoduchá. Bez zavářky, bez knedlíčků, bez vnitřností. Jen rybí maso, divoké koření, moje zeleninová pasta a zeleninka. Brambory a cibule na páře, červené zelí, které jsem dostala před Vánoci od klienta. Vynikající. Péťa dostal jen na misku syrové. Já lehoučce dušené. Když mi ho stroj mlel, hodila jsem tam dužniny z citronu. Krůtí prsa tentokrát na pánvi. Takže takové knedlo, vepřo, zelo. Jablíčkový kompot obohacený o mandarinky. Aby nás neprochlazovaly. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-01-30_V_lukach/

Ve tři do luk. Ten hnusný kopec - zledovatělý - ještě že na něm nebyly děti. Trapně jsem ho cik cak sjela. Ale fakt trapně. Šup do své včerejší stopy. Ó, kdybych měla šálu na volno, dnes by za mnou vlála. Tak rychle jsem běžela. Poslední slunce kropilo louku ze všech sil. No jo, zas dávali vitamín D zdarma! Ale zájemci chyběli. Raději si doběhnou do lékárny. Podběhla jsem pod železňákem na velkou louku. Když jsem ji běžela asi potřetí, už se sluníčko velebilo ke spaní, očima jsem hledala Černou horu. Sněžka dnes nebyla viditelná. Ani vysílač na Černé hoře. Ale povedlo se mi natočit blikající světlo, asi z vysílače. Stála jsem v spouštějící se tmě a nevěřila vlastním očím. Když stojím na Černé hoře, nikdy neuvidím svou louku. Totiž nebliká na ni světlo. :-) Dnes mě aplikace zas okradla o km. Uběhla jsem přesně to, co včera; jenže jsem klouzala, tak kroků asi o dva tisíce méně a na km taky. Nevadí. Jen mě to štve. :-)

Večer.

Peťuš, to bylo bezva. Ono to bylo namrzlé. Krásně to klouzalo. Dnes tam byl jen jeden tatínek s dítětem. Ani nepozdravil. No nic.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2021-01-30_Zrzecka_na_me_cekala%2C_zkoumala_difuser/

Zrzka na tebe čeká v koupelně. Válí se tam po tvých teplácích. 

Vesmírná inteligence mi umožnila prožit další hezký aktivní den v hotelu Země. 

Dobrou noc!