Prší, prší... Požehnaná vláha padá

04.05.2019

Den určený ke gaučinku. Zataženo. Pohodička v přírodě, na těle i na duchu. Dopřáli zahradě déšť. Korektně: Nebesa dopřála :-) Můj manžel je pünktlich. V tom se hodně lišíme :-) Na svém telefonu našel: Déšť v 15 hodin. Za minutu patnáct hlásil: 

- No, tak mají ještě minutu.

Jeho vtípkům se culím, směju, chechtám, řehtám a řehoním třicet let. A ono mu (jim) to vyšlo.

Konec je, když lidé sedí u TV a cpou se. Jsem stále v pohybu, v akci, v činnosti. Dnes - výjimka. Zalezla jsem si - nedobrý zvyk - do postele. Přečtu si Zpravodaj. Po prvním řádku, co řádku! Po prvním slově - hádejte co? Jo! Propadám se. Lezu pozdě. Petrouškovi svačinku - protein drink mix. Rychlé. Jen do zahrady pro pampelišky a kopřivy. Sobě snídani. Formule jedna; hraju si na zmrzlináře - většinou volím dvě příchuti. Nádherné jarní kopřivy a pampelišky. Kořen je sice takový - no, hnědý. Nutribullet ho srovná. Mňami, mňam. Petroušek neumí odpočívat. Nezná váling. 

- Mohli bychom vyluxovat před obědem.

Chystáme se k tomu od Velikonoc. :-) Malá rumba jen tak uklízí. Centrál - tak jsem si ho přála. To je fukar. Jsem ráda, když mi Petroušek asistuje. Drží hadici. Přepojuje ji po domě. Hlídá mě, abych neshodila své krásnosti, dekorace. Ukazuje mi pavučinky... Bez něj bych luxovala se škodami; takhle máme za hodinu a půl hotovo. Petroušek čistí centrální vysavač.

- Vidělas, co jsme tu měli?

Jdu se podívat do krabice k popelnici. Hm, tak čistá domácnost! V takovém binci žijeme. Dennodenní úklid...

Oběd. Hovězí zeleninová polévka. Moje špaldové vlasové... Americké brambory, sýr. Petroušek rozhrábne zeleninovou oblohu, koukne pod brambory:

- A mašo? Hledám mašo...

- Peťuš, mašo máš celý týden. Zítra ti upeču králičí stehýnko.

Rozmýšlím, jestli ven, do zimy, zahrada, kytky. Včera jsem si přivezla tři levandule... Za minutu patnáct ještě neprší. Prší!!! Mají seřízené hodinky s Péťou. Rozhodnuto. Dnes venku pracovat nebudu. Odmazávám otevřená okna v ntb. Usínám. Odkoukala jsem hodně. Pozavírala pár okýnek. Rozkoukala na RU- Allatře Atlantida - elita v hledání nesmrtelnosti.

«АТЛАНТИДА. ЭЛИТА В ПОИСКАХ БЕССМЕРТИЯ» - фильм, который был продемонстрирован в формате передачи «От атеиста к святости» на АЛЛАТРА ТВ. ПРАВДА о происхождении элиты в современном человеческом обществе, их поиск бессмертия. Элита - слуги Эля. История допотопной высокоразвитой цивилизации - Атлантиды, упомянутая в мировом литературном наследии Шумера, Вавилонии, Эллады, а также в мифах разных народов мира. Высокоразвитые технологии, борьба за власть, климатическое оружие, ядерная война древности, мегалиты, уникальные технологии пролонгирования жизни за видовой предел, бессмертие в теле для избранных. Факты и доказательства. Как идеология потомков атлантов отразилась на современном мировоззрении человечества? История развития заговора мировой элиты. РЕЗКОЕ И БЫСТРОЕ ИЗМЕНЕНИЕ КЛИМАТА. Последняя черта. Сейчас всё зависит от выбора каждого!

Objevné. Unikátní. Ano, ano. Prvních dvacet minut si vracím, vracím. Dvacet minut mi trvá hodinu. Ještě dvě hodinky a mám to :-)

https://allatra.tv/video/atlantida-elita-v-poiskah-bessmertija

Někdy je třeba vyčlenit čas - den - válendu. Požehnaný déšť skrápí zahradu; nahrává odpočinku. 

Za okny tma. Micicinda tluče na okno. Zítra tam zas budou čmouhy od jejích ťapek. V našem domě je všude všechno slyšet... Slyším oddechování Petrouška. Slunce mého žití. :-)

Jak se Vám líbilo včerejší čtení o zahradě, o kosení, sekání, o mužích a ženách. Napište mi přes formulář :-)

Klidnou noc! Krásné sny!