Rekonstrukce začala

03.06.2023

Jej. Schrupla jsem. Tak holka, rychle spát. Otoč se za dnem. A šup!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-06-03_Ranni_ritual/

Tři čtvrti na devět. Vstávám na budík. Oknem vidím našeho nájemníčka Lukáše jít okolo oken dozadu do zahrady. Dnes začne měnit vzhled střechy na zahradním domku. Mohla jsem s vybrat, jestli chci šindel obdélníčkovou nebo obloučkovou. Tu druhou. Pamatuji, když jsme stavěli dům, že na střeše měla být kanadská šindel. Zní to tak archaicky. Dřevěná prkénka... Rovná se jedno vedle druhého jako tašky. Ne, ne. Dnes je kanadská šindel normální pískovaný papír. Nápodoba. Předstírání. Asi by mě opravili, že to není térák, že je to honosnější. Dobrá. Stejně jen imitace. Tehdy jsem zásadně byla proti. Ne. Žádná šindel. Na střechu nám položili kvalitní střešní krytinu. Tečka. Na chatičku se mi naopak líbí. Z pracovny budu celou zimu hledět na krásnou červenou střechu. Ano,  v imitaci šindele. 😂😍😉🤗🤗

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-06-03_Dopoledne/

Imitace. Imitace. Poslouchám Zprávy z galaxie. Tajné vojenské programy 2. díl. Jde mi hlava kolem z naší planety. Myslela jsem, jak všechno umím, všechno znám.

https://www.youtube.com/watch?v=Vbo7DqyJWPY&t=1652s

Vím, kdo jsou MK Ultra. (Mind Control Ultra) Co dokážou. Jak drsně je cvičili. A nevím všechno. Nevím. Neznám. Se slovem imitace mě napadla imitace MÍRu. To, o čem jsme si mysleli, že je mír, to byla jen chiméra. Zdání. Imitace. Však si to poslechněte. Pilotka temné flotily…

Náš nájemník pískuje střechy. Nechali jsme si od něj vypískovat eternitové tašky na maminčině domečku. Nádherně střechu vymyl, natřel, vyměnil poškozené šablony. Obstaral okapy. Krásná práce. 

Chtěla jsem zbourat zahradní domek po tatínkovi. Asi před dvěma měsíci tu měl Petroušek stavitele. Prohlásil, že by to byla nebetyčná škoda takovou krásnou raritku zbourat. Potřebovala jsem to slyšet. Tatínek ji prý postavil po válce z nějakého párkařského stánku. Byl moc a moc zručný. Šikovný. Všechno uměl, všechno vyrobil. Jen si vybral krátký čas, jak mě vzdělávat. Tak jsem asi zůstala nešikovnou. Odešel, když jsem byla tříletá. Proto mi nechybí. Si myslím. Jasně, že mi chybí mužský element. Ale neprožila jsem s ním takový čas, jako s tou mou milovanou maminkou. Proto jsem možná veselejší radostnější než Iva. Vlastně! Ona byla velmi a moc šikovná i mamka. To jsem se od ní mohla něco přiučit. :-) Byla praktická. To jim to spolu asi klapalo. :-) Nepotatila jsem se. Jen vzhledem. Nepomamila jsem se. Ruce mám prý levé jak turecká šavle. Iva mi celý život s despektem opakovala s mírným úsměškem: Pro praktický život nepoužitelná. Studuj, studuj, hlavně na nic nesahej. - Tak nesahám. Sáhnu-li, rozbiju. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-06-03_Buchta_-/

Dopoledne rychle peču buchtu. Pozor! To slovo znamená u nás všechno, co se peče, tedy buchty, moučníky, koláče – myšleno koláč na plech i senzační řezy. FB mě inspiroval vzpomínkou. Loni jsem taky pekla tenhle recept. Jenže ještě ve staré troubě. Už technologicky na výši. Touhle dobou  se rozhodla, že už se neotevře. Koupili jsme novou. Letos jsem využila na třený spodek program pečení s párou; to nemá chybu. Už mě snad ani neirituje neustálým peskováním, výzvami je třeba vyprázdnit nádržku. Naplň nádržku. Ne, to je na držku. Dnes jen jednou při volbě programu – naplň. Když teda chci tu páru. Navrch dvě šlehačky. Přidávám mascarpone. Taktéž bez chyby. Pak se patlám s krájením jahod na plátky. Zapomněla jsem vyběhnout pro sedmikrásky. Máme jich plnou zahradu. Miluji je. Každý den jich pár natrhám. Až jich budu mít kilo, víte, co s nimi udělám! Myslím, že zatím mám pár gramů. Ani ne sto. :-) Za kilo se platí 700, - Kč. Navrch želatinu. Ó, Ireno! To se ti povedlo. Mám od Petrouška nařízeno, abych se postarala o Lukáše. Nesu mu do zahrady svačinku. Můj chlebík s mou rybí pomazánkou. Ovoce. Náš Herbalife bylinný koncentrát. Střecha se postupně zaplňuje.

- Fotíte?

- Fotím a točím.

- Aby bylo vidět, jak se krásně změnila.

- Lukáši, nechám vám tu náš bylinný koncentrát. Ale až si ho budete sypat do hrnečku, ať vám ho vítr nevezme. Stojí to asi sedmnáct stovek, víte?

- Tolik? Tak to je jak dávka pervitinu. 

- Cože? 

To se tady na Zemi lidem asi dobře žije, když potřebuji odletět někam do neznáma. Systém. prohnilý. Ztrouchnivělý. Je třeba říci důrazně NE! Jinak není pro nás záchrana. Ovce, koukejte zdvihnout hlavu od žlabů. A zabečet. Néééééé! Jinak se neosvobodíme!! Máme nezadatelné právo na svobodu! Svobodu slova. Svobodu rozhodování o sobě. Svobodu rozhodování, kdo má zmizet z vedení světa. Tak šup - no! Jak se to dělá? Bééé. - Ne. Místo B ať zní N! Néé. Nééé! 

Lukáš mi vypráví o hrůze ve stavebnictví. Řemeslníci nejsou. Domy staví a opravuje kdejaký blb. Sklon parapetu směrem k oknu. Ucpané fční spáry u oken. Prý - tak si je vyvrtejte. Zaneřáděný dům barvou od fasády… Máme tu to, co nikdo nečekal. Bandy imitací zedníků, klempířů, malířů… Lidem to klesá. Kde? V mozku. Blbnou. Samá imitace. I v hlavách mají nápodobu!

Polévku zavařit nudlemi. Dnes házím spíš zlomky, jak mi včera přeschla placka. Utíkám do džungle skleníku pro nať z cibule. Na záhonku beru sibiřskou cibuli, nať česneku, libeček.

A šup na knedlíky s jahodami. Výhodou vaření na páře je, že je nemusíš poctivě lepit, aby se nerozbalily. Ve vodě by ovoce vyplavalo. Na páru uhňácáš koule. Nevadí, když někde vyčuhuje červená. Bude to držet při sobě. Nemusíš mít strach. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-06-03_Den_v_plnem_proudu/

Světlo mého žití se vrátilo z Kolbenky. Obědváme na zahradě. Lukáš skromný, vděčný. Krásný kluk. Smůlu na holky. Kdyby ho nějaká dostala, oblízla by všech deset.

- Lukyši, podepíšete mi tu Deklaraci pro Československo?

Podepisuje. Děkuji. Tak už mám šestnáct podpisů. To do padesátky dotáhnu. :-) 

Po obědě vyďoubat jahody. Jak ve Frutě za studentských brigád. Teď se mi mihl pamětí autobus vězeňkyň. Vozili je na brigádu. O přestávce hulily jak fabrický komín. Dým se nesl potravinářskou továrnou. 

Petroušek natáhl novou hadici. 

- Podívej! Stejný průměr. Stejný materiál. Akorát támhle ta drží deset let. Tahle po roce praskla. 

Imitace hadice. 

Lukáš odchází.

- Beru si svačinu domů. Tácek zítra donesu. 

- Nevyhodíte to? 

- V žádném případě. Mám rád mírně okoralý chleba. 

- Já docela taky. 

 Byl tu celý den. Zas zítra. Jdu zasadit okurky. Pod strom. Vždycky mi to tu rostlo. Sluníčko sem dosáhlo. Letos už ho krade vedlejší stodola. Chjo. Tati, mami, ať ten dům zmizí z povrchu zemského Teď! Hned! Bordeláři! Materiál nalepený na náš plot. Prorůstá nálety. Kopřivami. Ale hlavně aby mu naše smrková větev "nešla do jeho střechy"! Ty vorle! Kdebyl. Taky imitace IQ. 

Plním láhve s vodou. Roznáším si je po zahradě. Pohotovostní zálivka.

- Peťuš, já jsem teď na zahradě nadělala tolik práce. Že si to vždycky nechám na večer, viď?

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-06-03_Az_se_zima_zepta/

Jsem sova. Rozjíždím se až odpoledne. Nejvíc udělám večer. Mám naložené jahody. Víčka mi tu lupají u psaní. 

Na FB nacházím:

Alexandra Lechovská

Kdybyste si náhodou mysleli, že paní jde na karneval za červenou barvu, tak jste se spletli.

Toto jsou prý každodenní šaty a stojí pouhých 9 900 Kč. Nejsou z hedvábí nebo z kašmíru, jak by vás podle ceny napadlo, ne! Jsou z lehce pratelného a nežehlivého polyesteru.

Tak to mi přišlo víc než vtipné. Imitace tzv. "každodenních šatů". 

Dvě hodiny. Jdu spát. Než nahraju fotečky. Jsou tři. Dnes nic moc žádné filosofování. Nechce se mi vzpomenout na další zapomenuté řemeslo.

Dobrou noc!

P. S. 

Od: Jirina Nemcova:

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2023-06-03_Jedy_vsude/1592277578

Když vám s deštěm naprší na zahrádce do vany nějaký bordel, může to být zkrátka exhalace z nějakého zdroje někde v Evropě. Jenže pozor, koncentrace znečištění bude velmi nízká, bude se jednat o silně rozředěnou a rozptýlenou kontaminaci. Jenže tohle, co nabrala z vany paní na zahrádce v Českém ráji, z toho jde doslova do kolen i náš kolega lékař, kterému jsme tabulky poslali, aby řekl, co tam vidí z hlediska zdravotních dopadů.

Naprostý šok pro něj byla přítomnost Barya, což je jedovatý alkalický prvek, pro který v tabulce hygieny ani nejsou určené limity, protože se neočekává jeho přítomnost v pitné vodě. To se týká všech prvků v připojených tabulkách. Limity jsou uvedeny pouze u očekávaných prvků v pitné vodě. Přítomnost prudce toxického Barya je nevysvětlitelné. Další šok je přítomnost Kobaltu. Opět se jedná o neočekávaný prvek. Železo překročilo ve vzorku povolený limit o téměř 1100% a Draslík s obsahem přes 4000 mikrogramů nemá ani stanovené limity jako neočekávaný prvek pro pitnou vodu. Olovo překročilo limit o více jak 220% a Antimon o více jak 8800% a laboratoř dokonce objevila ve vodě 57 mikrogramů Stroncia a 65 mikrogramů Thaila, všechno neočekávané prvky, které v pitné vodě nemají být. lékař doporučuje nezalévat rostliny na zahrádce dešťovou vodou ze sudů a van, protože tím si de facto na mrkve, ředkvičky, jahody a další plody naléváte těžké a alkalické kovy, či přímo vysoce toxické prvky jako Baryum či Stroncium.Pokud jde o přirozený déšť, ten může přinášet různý obsah kontaminantů, takže kontaminace vody se může zředit, ale v sudu se tyto látky koncentrují po každém dalším dešti. Proto dešťovka ze sudu či vany je defacto chemtrailový koncentrát. Aby měření opravdu bylo průkazné, je potřeba vždy zajistit, že vana je prázdná a čistá. Jakmile do ní naprší, odeberte vzorek. Tím zjistíte koncentraci prvků po jednom dešti. Potom naprší podruhé, opět odeberte vzorek, koncentrace se zvýší. Za měsíc takto změříte, kolik kovů a jedovatých látek spadne s deštěm za 30 dní. A když to potom odnesete do laboratoře, tam je z toho doslova trefí. Ano, tohle nám padá na hlavu z chemtrails a politici ještě mají drzost lidem lhát do očí a tvrdit, že chemtrails jsou hoaxy a dezinformace

Petr Perun

Prosakem se voda čistí, stejným principem jako přez uhlíkový filtr, jen je tam více prvků. Když pak čistá stoupá vzhůru, přijímá informace a proto se u některých pramenů dá použít výraz juvilejní voda, třeba Lurdy, i když tam je to trochu jinak. Použití tabulky pro pitnou vodu považuji za opodstatněné, protože vaše kůže přijímá víc z okolí, než vnitřní orgány. Prach plný těchto látek i vdechujete a to hned co po dešti oschne a foukne. Veškeré plodiny to obsahují taktéž. Žádná prča. Jedna z mála věcí, která dokáže příjem z chemtrail z vetší části eliminovat je les. Minimální prašnost, maximální filtrace a studánky a prameny.

Irena Hrobská

Petr Perun Zrovna dnes jsem si dala na FB krátké povídání o smrku. Zapomněla jsem, na které světové straně se má pozemek osázet smrky, myslím východní a ještě jedna. Ale co hlavně, smrkové jehličky rozrážejí, nebo rozrušují, rozbíjejí prachové částice. Maminka zasadila dva smrky vpředu na severní straně, jeden, respektive dva na západní, a na jižní straně řadu smrčků, dnes dospělí jedinci.