Rozkošně slunečný s lidmi, se zvířaty...

14.01.2022

Zdržela jsem se v posteli. Dobré ráno! Poslouchala jsem Elenu Dannan s poselstvím na rok 21. Tedy z 30.12.2020. Zajímalo mě, co bylo tehdy.

https://www.facebook.com/andrea.svobodova.73157/videos/352668232861813

Zadala jsem do vyhledavače Ciakahrr, abych si znovu prohlédla obrázky příšer, které jsme živili. Které nás ovládali. Ovládali mysl jelitářů, kteří způsobovali hlad, hladomor, války, strach, konflikty, nejistotu...

https://www.google.com/search?q=ciakar&sxsrf=AOaemvK-Zsxd3dmQnbz0nCMJsUX2IHhANA:1642152035839&tbm=isch&source=iu&ictx=1&vet=1&fir=V-BD4Cwb8XzIZM%252C_bddpKl0Dg8GaM%252C_%253BzvCLeoOjXv6Z1M%252C_bddpKl0Dg8GaM%252C_%253BOiiEI39qvPB8kM%252C_bddpKl0Dg8GaM%252C_%253BNJtB1uC194tjcM%252CEFWRuR6Kr3ExFM%252C_%253BJHtOvq0qUK6WQM%252C_bddpKl0Dg8GaM%252C_%253Bwwjy1mftlbfChM%252C7I3nDIYtYLTsGM%252C_%253BEr3Aj6fQw5C3cM%252C_2I1NU03heIDgM%252C_%253Bd-eLHNzYGlU7dM%252C_bddpKl0Dg8GaM%252C_%253Bn4TZYa2luNBSkM%252CxEbQ4qFegwU3_M%252C_%253BLELj50vFiYsM6M%252C843yJhenMoQliM%252C_&usg=AI4_-kRko1F2EJkgDUpKgHXRzXfs5X_Tuw&sa=X&ved=2ahUKEwi2-YyG9bD1AhVLhP0HHaqMAYUQ9QF6BAgDEAE#imgrc=V-BD4Cwb8XzIZM

Na jeden jsem ťukla. Aha, dostala jsem se do Cez okno. Občas sem chodím. Objevil se tu přepis slov dr. Coliera.

https://www.cez-okno.net/clanok/andromeda/po-eru-atlantidy-a-lemurie-utajovane-dejiny-zeme-cast-vi

V závěru čtu o tomhle kontaktérovi. Přednášku Dr. Coliera z roku 2012 mám rozkoukaného někde od listopadu 21.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZHOQrQHyPe4&fbclid=IwAR1KDwvikLdQkhi0poLd4wMgu1Monq8hPf4cUd0ipuNd0q-c8aVnGo4flnY

Péťa by mi řekl: Ale tohle nebudeš nikomu říkat, viď? A já bych odpověděla: Ale jo, budu. Aby věděli. A jestli si o mně myslí, že jsem blázen, to není moje, to je jejich. Vím, nemáte čas. Hákujete někde v montovně, v řetězci jako otrok. Vím, potřebujete odpočívat, spát. Přesto - kdyby někdo měl čas si to všechno zkouknout...

Takhle začal můj den. Ještě jsem na FB popřála - Krásný den!

Víc a víc si uvědomuji, že lidi jsou hodní. Jo, jsou tu taky skotáci, kterým chybí v té kouli na krku mozek. Dualita zatím trvá; proto šupáky bezmozky přijímám s láskou. Hlavně, že umějí číst a psát, to ostatní se doučí v nové zemi. Snad. :-) Dostanou-li se tam. No, ale co by mohl udělat pro policejní sbory každý, podepsat deklaraci proti povinnému očkování. Jsou mezi nimi paka, ale víc než hlupáků, registruji normální čestné nezaprodané - doufám. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-14_Podepsano/1522003542

Slyším názory, jak jsou lidé agresivní, nesnášenliví. Jo, to je normální. V dnešní dravé době se každý bojí o sebe, o práci, živobytí, o děti, o zdraví... Někdo ze sebe dělá, kdovíco není. To je dost velký výdej energie! Zneužívá svou fci. Povyšuje se. Neuznává zákony.(Velké provinění!) Trápí své okolí. Ale i tak cítím okolo sebe převahu dobrých, slušných, silných, hodných, čestných, milých, příjemných, soucitných probuzených. :-) Aby bylo jasno - musím si někdy kontrolovat myšlenky, abych nebyla taky agresivní. A to mi o nic nejde! Žiju v klidu, v pohodě, v harmonii, lásce. Nemusím už nikam spěchat. Nikdo mě do ničeho nenutí. Žiju v hojnosti. V pohodě. V důchodu. :-) Přesto bych někdy - mamka by řekla vraždila - ne, někdy bych někoho opravdu ráda nakopala mezi půlky. Možná ta moje láska, láska, láska potřebuje ventilovat - kopat, kopat, kopat. To je ta dualita. Co naprosto nesnáším, je hloupost, nadutost, nabobství. Ale to přejde. To přejde, a nebude to dlouho trvat. Šmejdi se propadnou až do západního Německa. :-) Věci se dějí.

Sleduji na Síle slov diskuzi. Účastníci - senátor (brr, nepříjemný od pohledu), lékařka, právník. Lékařka z PLKu - senzační, rozumná, probuzená. Nerozumím senátorově kulaté řeči. Politik - to jako ten senátor - bez medicínského vzdělání - dělá, jako že je proti povinnému očkování, ale ohroženým skupinám by píchanec doporučil. Kteří že to jsou ti ohrožení?! Nechápu. Uši se mi rolují do trychtýře. Je blbý nebo navedený? Žádná vakcína - ani ta poctivá - organismu neprospívá. Poškozuje ho. Studie na netu. Dnešní píchance v sobě obsahují buňky potracených tříměsíčních plodů - jejich srdce, plíce, jazyk, slinivku... Tím se očkují naši potomci! A obsahuje to i tetanová injekce. Ta přece neškodí! Ale škodí! A mění DNA.

Světové loutky už couvají. Případně umírají. Jako ten asi dvaašedesátiletý šéf něčeho v EU. Crnk a je v penále. EMA vyjádřila obavy ohledně opakovaných posilující h dávek, obává se dopadu na imunitu! Dokonce český meinstream už asi dvakrát zveřejnil varováním před očkováním. Naši ve vládě snad nemají internet. Možná cinkot u koryt zatemňuje jejich mysl. Hackeři prolomili stránky Pfizer a Moderna! Pfiser soudem donucen - žádných pět set stran měsíčně pětapadesát let! Nařízeno do konce léta vyvalit všechny usvědčující dokumenty. Na jednom konci už to leze, ale na druhém senátor, který doporučuje potřebným, ohroženým - ble, ble, ble...

Pravda o mrtvých po "vakcínách" vyjde ven!!!

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-14_Rozkosne_-/

V půl dvanácté mi mihlo hlavou: Jeď! Máš pomoci vyplnit členství; dostaneš peníze za registrační sadu.

Přijíždím, vyplňujeme, hotovo. Zvládly. Dostávám dárek. Ó! Potěšil. Jedu domů. Zasedám v pracovně ke stolu. Volám s klientem. Cukrovka se mu rapidně zlepšuje. Měří si a hodnoty jdou dolů. Přes břicho má -11 cm. Chválím. 

- A jím všechno. Byli jsme s rodinou o víkendu ve skalách. A bylo to senzazčí. 

- Lehčí tělo, že?

V pracovně se mi rozlévá sluníčko. Že se takhle nerozlévalo včera na horách! Najednou mi blesklo v hlavě. Vždyť já jsem s zapomněla vzít peníze. Telefon. Volám.

- Prosím, tě, já jsem si zapomněla vzít peníze...

- Teď jsem na tebe myslela, že jsem ti to nezaplatila. Šla jsem ti volat a ty ses´ ozvala.

- Mně to blesklo právě teď.

- A mně v téhle vteřině.

Jsme propojené. Ve stejné chvilce jsme si obě vzpomněly na stejné. Když to vyprávím Petrouškovi - nevěří. Ne, on nevěří.

- Tak ty sis jela pro peníze a zapomněla sis je vzít? Jak to děláš?

Řehtám se. Vše zvládnuto. No a co. Dostala jsem krásný dárek. :-)

Petroušek vede zas ty své vtipné řeči. Chechtám se.

Nesu mu svačinku. Jogurtík se sezamem a mou marmeládkou.

- To si děláš legraci, viď?

- Jak? Máš kelímek...

- To je pro mateřskou školu!

Jdu mu přidat jogurt.

- No, vidíš, to už je lepší.

Jdu zkouknout chat ve skupině. Dávám videa na Tg.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-14_Jime_zdrave_Udrzujeme_zdravou_mysl/

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-14_Mourek

Kočky dnes chytil rapl. Nechávám jim tu krabici od zboží. Hup dovnitř. Hup ven. Smyky a smýčky.

Jdu péct šrůdl. Těsto vysypávám našimi ořechy. Připravená sklenice jablek. Slyším z Péťovy pracovny:

- Jo, Honzíku, přijďte.

Za chvíli zvonek.

Jsou tu. Vyzvídám na vnučince, jestli chodí ven, jestli se školou bruslí, plavou, jaké má známky... Všechno se dozvídám. Přišel páteční večer. Spokojenost se dnem.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-01-14_Klidek_s_lampionkem_a_sekretarkou_Hvezdarkou_Lucinkou/

Ukazuji jim hedvábný lampionek. A video s naším kotětem Hvězdářkou. Pojmenovali ji Lucinka. Lucinka se u nás ještě jako slepé kotě jmenovala Ke Hvězdám. Lezla po košatině, přitom jsem její bratry asi tři týdny přesvědčovala, že svět existuje jen v koši. Věřili. Ale ona věděla. Hvězdářka nyní pracuje jako sekretářka u své paničky Radky.

Ještě připravit Petrouškovi svačinku. Zítra jde do Kolbenky. :-)