Setkání s tatínkovým rodem

24.02.2022

Tak mám radost. Kovid a strach u některých lidí z něj se rozplynuly jak pára nad hrncem. Sice mi svítí světýlko přijaté pandy. Co mají asi za lubem? Kdy zas vzbudí plandemii!! Jinak spokojenost. Nové téma. Před lety bych si určitě vybrala mezi tématem CHŘIPKA vs. VÁLKA - to první. Po zkušenostech se štvanicí v době plandemie už je přijatelnější to druhé. 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-24_Tygri_prisli/

Tygři běží domem.

- Peťuš, co tu děláš?

- Mám volno. Pustil jsem je.

Libovala jsem si, jak se v klidu nasnídám. Zvířata mají přednost.

První zpráva dne - padám. Hospodský z restaurace na Šeberáku a jeho kolega Janeček, ne ten blonďák, jiný, tak tihle dva odborníci uspořádali tiskovou konferenci. Zábavné číst komentáře lidí. Zaplať bůh Chcípl psovi spadly masky. Že by za peníze? Určitě ne. Co je horší? Za peníze nebo z blbosti?

Měli by si tyhle dva experty zavolat do amerického štábu. Takové tam nemají. 

Putin před dvěma dny vysvětlil, jak se to má. Dostal zelenou - čistit tunely. Obchod s dětmi, drogami, adrenochromem. Ukrajina jako jedinečná příležitost pro pedofily jako je jistý Hunter. Vláda na Ukrajině - jeden vedle druhého americké občanství. Kde jsou Ukrajinci? Proč nemají ukrajinské?! 

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-24_Ukrajina/

Osm let se nejednalo od Minska. Putina vystrkovali, ponižovali, lhali, rozšiřovali se... Neposlouchali. Já tedy když jsem dětem řekla - nedělej to, a ony dělaly, dostaly regulérně na zadel. To byly jiné časy. To se sáhodlouze nevysvětlovalo, nediskutovalo. Děti neměly sebevražedné sklony. Normálně se žilo. Tady se osm let vyjednávalo - nevyjednávalo. Zbytečně. Rus se natahoval, ponižoval, podváděl. Kradli mu z potrubí ruské zboží. Adrenochromové laboratoře pracovaly jak o závod. Děti se ztrácely. Budou muset dostat na kožich. A žádné hajlování! A bude to natotatašup! Kazachstán - jak dlouho trval?!

Je čas vyčistit stoku. Pedofilie, obchod s dětmi, výroba adrenochromu nemají na světě místo. Vyčistit. Zlikvidovat. 

Pro mě je teda nepochopitelné, jak všem dělají ty testy do tanků a do helikoptér. Tady u nás Kůže preferoval špejli do zadku. Hlavně, aby všichni ten test měli negativní, že jo? A razítko!! Razítko s sebou do letadla. Přece jenom tam sedí bez rozestupů. Nebo jestli tam mají na sedátkách ob místo s nápisem NESEDAT! A nápis DODRŽUJTE ROZESTUPY. A nasaďte si respirátory. V tanku nebo helikoptéře to jde ztuha, ale pro zdraví, co by voják neudělal! Prve jsem viděla video z města. Kyjev krásně září. Po válce ani zbla. Proč to neukáže mainstream. Proč někteří hysterčí!? Prý podporuji diktátora! Boze, boze! Svatá ty prostoto!

Nechápu, že se někdo ještě dnes klaní černé krychli. Asi před pěti lety jsem byla na přednášce dr. Lebenharta. Hovořil o Saturnu, Satanu... O staletí trvající bouři na Saturnu ve tvaru krychle. Ze Saturnu k nám jde hnusná energie, povídal dr. Lebenhart. Však si to stačí poslechnout.

https://www.youtube.com/watch?v=-udyRN9_XXE&t=626s

V 29. minutě hovoří o té bouři na Saturnu. A o krychli v Mekce - umírají tam. Ušlapávají tam lidi. Chvilenku před tím jsem tam slyšet - hovořím o saturnských stavbách.

Svatá bedna vyvolává úzkost, strach a stres; tyhle emoce překoná láska, radost, smích; vysokovibrační frekvence se šíří do morfogenetického pole Země. DRŽTE VIBRACI!!

Listuji v telefonu. Včera jsem komentovala - slovo chamraď. Slyším v tom nízké všehoschopné lidi.

Irena Hrobská ·

Ales Burkot

Slovo chamraď je velmi přiléhavé. A myslím, že ho použil Alois Jirásek v Lucerně. Hezky zdravím!

Drahomíra Homsiová ·

když se hovoří o ukrajině tak chamraď se řekne po jejich шкідники - shkidnyky čili ti, co škodí ... přemýšlím, co bylo příčinou v his-tórii, že tamní lidé zakouší tolik těžkostí, znám od dětství tolik ukrajinců, laskavých, tvořivých, krásných ... v tomto případě vskutku nevím, možná právě proto, že jsou tak dobří, slezla se tam cizí chamraď, kabala ...

Irena Hrobská ·

Drahomíra Homsiová Teď ráno jsem myslela na jejich, naše krásné děti v tunelech, na Ukrajinky tady v bordelech, na vzdělané Ukrajince kopáče. Zaslechla jsem nějakou výzvu - pište něco o trapasech, prý krátké kalhoty... Vzpomněla jsem si - symbol budu vám sloužit... A že sloužil. Podepsal povolení přeletů těch hnusných stříkacích letadel!! Za 33 let mi tanou věci, lidé... Proto nás staré chtěli odstranit 

Ales Burkot ·

Irena Hrobská Určitě svatá pravda , oni přece nepotřebujou lidi kteří znají pravdu , oni vymývají mozky těm mladým kde se dá. Kdekoli otevřete jakýkoliv kanál a´t je to rádio TV nebo jiná tlama zaprodaná , tak slyšíte samé lži a toto je všechno podprahové ovlivňování mysli , těm kdo na to čumí .Bude to ještě asi chvíli trvat nežli lidé pochopí kde je zlo kdo jej vytváří a odhalení stále nikde, že . Raději jdu ven čučet do slunce, aspoň se nabiju skalární energií .

Už v roce 2014 bylo jasné, že Rusko nemá vypořádané hranice. Je následovníkem SSSR. Viz níže....

Zdeňka Ja

:07.04.2014 Generální tajemník OSN Pan Ki-moon učinil ohromující prohlášení, které je zakázáno šířit v ukrajinských médiích a na internetu. Během jednání BR OSN byla nastolena otázka konfliktu mezi oběma státy. V důsledku toho došlo k tomuto závěru:

Ukrajina nezaregistrovala své hranice od 25.12.1991 . OSN nezaregistrovala hranice Ukrajiny jako suverénního státu.

Z tohoto důvodu lze předpokládat, že Rusko ve vztahu k Ukrajině nedochází k porušování práv.

Podle smlouvy SNS je území Ukrajiny správným obvodem SSSR. Proto nelze nikoho vinit ze separatismu a násilné změny hranic Ukrajiny.

Podle mezinárodního práva země prostě nemá oficiálně schválené hranice.

K vyřešení tohoto problému musí Ukrajina dokončit hranice se sousedními státy, požádat o souhlas sousedních zemí včetně Ruska pro jejich společnou hranici. Vyžaduje vše zdokumentované a podepsané smlouvy se všemi sousedními státy.

Evropská unie vyjádřila pomoc Ukrajině v tak důležitém problému a rozhodla se poskytnout veškerou technickou pomoc.

Ale podepíše Rusko smlouvu o hranicích s Ukrajinou? Samozřejmě, že ne!

Na základě toho, že Rusko je právním nástupcem SSSR (potvrzuje to rozhodnutí mezinárodních soudů ohledně majetkových sporů bývalého SSSR se zahraničí), území, na kterých jsou Ukrajina, Malorusko a Novorsko ve vlasti nikdo nemá právo zabývejte se tímto územím bez ruského souhlasu.

V zásadě teď stačí Rusko učinit prohlášení, že toto území je ruské a že vše, co se na tom území děje, je vnitřní záležitostí Ruska.

Jakýkoliv zásah bude považován za akci proti Rusku. Na základě toho mohou být volby konané 25. zrušeny. květen 2014 a dělejte, co lidé chtějí!

Podle budapešťského memoranda a dalších dohod nejsou hranice Ukrajiny. Stát Ukrajina neexistuje (a nikdy neexistoval! ).

Alexander Panin,

Centrální zprávy

Bublino války splaskni. Koukám na aktuální video z Kyjeva. Z dneška. Z války!! :-)  No jo, Rusové vědí, co chtějí vyčistit. Kyjev září!! Klid, pohoda, mír!

Marie Zittová

Irena Hrobská, prý ruská armáda cílí na necivilní cíle a sice na americké biolaboratoře, které jsou tam rozmístěny. Už před 2 lety jsem slyšela, že USA má ve všech zemích okolo Ruska své laboratoře, ve kterých pracuje s genetickým materiálem obyvatel těch konkrétních republik. Třeba na UA, v Gruzii, v zakavkazských republikách, všude v blízkosti hranic DNA splývá. Možná je to velká konspirace....ale víš, Irenko, jaký je rozdíl mezi pravdou a konspirací......

Poledne. Klušu nahoru do pevnosti koupit mamince kytku. Nějakou.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-24_Do_kvetinky_pak_na_sance/

Most přes Labe v ohrožení. Bez války! Takhle spadnul nádherný železný most u školy Na Ostrově. Překrásný doklad šikovnosti rukou našich předků. Klády se za velkých vod točily ve vírech u pilíře. Ten se jednoho dne podemletý zhroutil. Dnes oba břehy spojuje architektonická hrůza oceněná významnou cenou

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-24_Po_promce_nad_rekou/

Narcisy nejsou nakvetlé. To by jim na hrobě trvalo do jara. Beru petrklíč a klušu promenádou s nádherným výhledem na Sněžku, Šoubrák; město dole pode mnou. Prohlížím si důmyslnou stavbu hradeb, příkopů... Koza se válí s plným břichem v trávě. Obsekává ekologicky trávník. Sbíhám do parku. Míjím secesní vázu. Někdo si v ní před dvaceti lety rozdělal oheň. Asi nějaký kulturní zvrhlík. Na tomhle místě bývalo popraviště. Dočetla jsem se v Duškových dějinách, že nějaký - jak on se jmenoval - možná Přibil? Byl popraven. Bez milosti. Našli u něj plány pevnosti.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-24_Na_hrbitove/

Probíhám parkem. Na konci města sestupuji do úvozu. Jdu loukou. Nádherně kvete líska. Obloha se čáruje. Sluníčko je za plexisklem. Potůček zurčí. Energie vody. Nahoře u hřbitova kvetou ostrůvky sněženek. Těch původních. Mám od Ivy trs plnokvětých. Ale tyhle před hřbitovem jsou pastvou pro včely. Dnes 24.2. lítají včelky! Jdu k hrobu. Kytky na hrobě nezmrzly! Půjčuji si u sousedů za pomníkem smeták. Kde se vzal, tu se vzal, blíží se ke mně kouzelný dědeček.

- Fuj, to jsem se lekla.

- Nelekejte se, já jsem Váš vzdálený bratranec. Vy jste učitelka, vzala jste si Iva Prokopa. Ten byl pěkně rozmazlenej....

Ještěže jsem měla brýle. Jinak by mi oči vypadly z důlků. Kdo to je? No, to je člověk, který zná náš rodokmen z tatínkovy strany. :-) A prý ho dal asi před třemi lety Ivě. Ani se nepotrhla, sestra milená. Pán vyjmenovává sestry své babičky, z nichž jedna je maminka mého otce Oldřicha a jeho sestry Stáni. Manžel tatínkovy sestry Stáni byl prý velmi, ale velmi šikovný inženýr. Pravidelně mu zapaluji svíčku. V roce 1939 nastoupil v Plzni ve Škodovce. Pak si to odskákali. Měli tři děti. Stáňu, Drážu, Iva. Babička byla Marie. Její sestra Zdeňka - to je ta teta Šimková, co jí zapaluji svíčku. A další byla teta Bartošová.

- Ta byla médium.

Tak, jak on zaskočil informacemi mě, teď jsem zaskočila já jeho. Nabídla jsem mu tykání. Sice jsem o generaci mladší. Já ročník 56, on ročník 40. Iva ročník 47. Tedy já jsem od nich daleko. Ale mám naposloucháno od mamky. Deset let den co den. Zarazil se. Vyhrkl:

- Jak to víš?

To byla jeho babička. Vzali mamku asi dvakrát mezi sebe. Přišel tatínkův tatínek.

- Za to, žes´ Olkovi dosloužila poctivě, že ses´ o něj postarala do posledního dechu, nepoznáš ty ani tvoje děti nikdy nedostatek.

Hádali byste dědulovi 82 let?!

Tak ode dneška mám další hrob na zapalování světýlka. U tety Bartošové... A ta další z tet, kterou jsem neznala, byla Holečková. A to je tenhle pán. Moje mamka mu prý jako klukovi říkala, když jsem ještě chodila po houbách:

- Nechoď k naší Ivušce,. Ty seš pěknej uličník!

No mami, on to prý respektoval. A dnes má genealogii rodu Konečných na flešce.

https://irenkah.rajce.idnes.cz/2022-02-24_Ze_hrbitova_me_doprovazi_panorama_Snezky/

Svištím jak na křídlech domů. Zas parkem. Okolo míst zábavy rakousko-uherských oficírů. Po altánech, tanečním parketu, bazénu s vodotryskem ani vidu, ani slechu. Dokonce ani seník se nedochoval. Tam jsme potají jako děti, aby pan Duben nevěděl a jeho pes Brok nespouštěl hrůzu, skákali potichoučku do sena. Vzali jsme si žebřík. Vylezli na trám a hup dolů. Ale to se nemělo. Seno se nesmělo udusat.

Tentokrát jdu přímo po břehu Metuje. Dívám se nahoru na promenádu, kudy jsem šlapala cestou tam. Obloha posprejovaná. Dnes dávali lidi na FB obrázky zatmělého sluníčka, čárovali celou republiku. 

Koukám zmeškaný hovor. Zkouška spojení. Hlásím se.

- A prosím tě, přijeď co nejdřív.

- No jo, už mi je moc let. Tak musím spěchat, viď? Ale mám o šestadvacet let mladší ženu. Už třicet let! 

Řehtám se. To mi povídal na hřbitově. Jeho první žena umřela. Ta druhá je 82 mínus 26 - to je ještě mladice! Že jo? Mladší než já!! Proto on je takový čipera.

Doma obchoduji, obchoduji, obchoduji Do dvaadvaceti odesílám objednávky. Linda přijela s Kitty už dnes. Péťa jde spát. Zatápěla jsem ve spěchu. Dvakrát mi to chcíplo. Neseděla jsem u ohýnku. Nehlídala ho.

- Lindo, prosím tě, ty bys mi nepůjčila zimní bundu do postele?

- Péťo, máme přece dům konzervu. Drží naakumulované teplo!

- Teplo vypadá jinak. Budu drkotat zubama v posteli.

Zatopila jsem. Ihned se domem rozlilo teplo. Aby nedrkotal. Ale to už dávno spal. Oheň bude plát do rána. 

A to je - jádydády - přátelé, vše. Je mi úplně, ale zcela jedno, co je tématem dnešního dne. Toto není moje. Toto nežiju. Já si skotačím životem. Raduji se z kozy na šancích. Z kytek na hrobě. Z rozkvetlých sněženek. Ze setkání s novým vzdáleným bratrancem. Nějaké lživé zprávy a černá krychle mi je ukradená. Takový jsem sobec.

Na zdar!

Dobrou noc!

P. S.

UKRAJINA

 • 24 února, 2022
 • aktuálně 24.2.

U K R A J I N A - CO JE PRAVDA A CO LEŽ
NEPOSLOUCHEJTE MS MÉDIA, NEUVĚŘITELNÁ LEŽ VŠUDE...A BUDEME SE DIVIT, KDO VŠE JÍ UVĚŘIL....NEBO HRAJE HRU S NIMI.

CNN - 23.2.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=zq13zoRZI-c&ab_channel=PetrBure%C5%A1to&fbclid=IwAR307zWwX3fSSqj2rV3nputI8ubTJk1HKIQm4rublZWQN8tuncUqBTZAOjM


JAK JE TO MOMENTÁLNĚ V KIJEVĚ..
https://www.facebook.com/ascot.cmb/posts/5486116821416089

3.a jak to celé bylo
https://www.facebook.com/dominik.krakovsky.58/posts/1607157786315031

MOŽNÉ DŮVODY
https://www.biosferaklub.info/pentagon-skladuje-na-ukrajine-patogenne-mikroorganizmy-a-nebezpecne-toxiny/?fbclid=IwAR0RnmI3b0ZxsX-5NEnE6cPH2b_kt-4Cw_NSTHOZ-dXQKqPKgRr3D9IrQ8o

 • co páchají "ukrajinští vojáci " obyčejným občanům /jen pro otrlé/
 • https://www.facebook.com/vladimir.kotyra/videos/1657530774586891

 • Především. Zůstaňte prosím v klidu a uvolněte se. Válka na Ukrajině, kterou vyvolávají prolhaná média, nebude mít takovou podobu, jakou by si přála.
  V současné době jsme svědky následujícího:
  Putinova armáda se soustředí na likvidaci hlubokého státu. Přitom jsou napadány zásoby zbraní, stanice protivzdušné obrany, skladiště tanků, tunelové a bunkrové systémy a laboratoře. Vše jde podle plánu a není důvod k obavám nebo strachu.
  Zachovejte klid a nevěřte falešným zprávám. Nejlepší je je vůbec nesledovat.
  Nyní je zapotřebí ještě více trpělivosti a vnitřního přesvědčení o probíhajícím procesu. Buďte bdělí, pracujte na vnitřní spokojenosti a sledujte cíl světový mír!
  Putin provádí čístky...... jak dlouho mu to trvalo v Kazachstánu??? /FB/

online kamery

https://www.worldcam.pl/mapa/europa/612?